Login | Buy | Sell  

Selling Leads: 10/100Mbps Влакнесто оптични носители конвертор SC/ФК/ST/SFP


The seller is currently Offline
10/100Mbps Влакнесто оптични носители конвертор SC/ФК/ST/SFP
Page Views: 2237
Date Added: 02/24/17
Last Updated: 02/24/17
Expiry Date: 02/22/27

10/100Mbps Влакнесто оптични носители конвертор SC/ФК/ST/SFP
Page Views: 2237
Date Added: 02/24/17
Last Updated: 02/24/17
Expiry Date: 02/22/27
 
Product/Service Details
10/100Base двойното влакно един режим SC ФК ST SFP влакно медии конвертор 30км функции ♦ 1port 10/100Mbps RJ45 + 1 порт двойното влакно SC медиен конвертор, ♦ Complies с IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3u 10/100Base-Tx Ethernet стандарт.
♦ В съответствие с IEEE802.3X стандарт.
♦ Поддържа авто-договаряне и 10/100Mbps Half/Full Duple режим.
♦ Висока производителност магазин и напред архитектура; Филтриране на изпълнение/КРС елиминира грешни пакети да оптимизирате пропускателна способност на мрежата.
♦ Загуба на предотвратява пакети с противоналягане (полу-дуплекс) и IEEE802.3X пауза рамка за контрол на потока (пълен дуплекс).
♦ Intergrated адрес търсене двигател, поддържащи 1K абсолютен MAC адрес.
♦ Автоматичен адрес обучение и адрес стареене.
♦ Автоматично identificaton на MDI/MDI-X кръст-линия. .
♦ -20 до + 70 ℃ работна температура.
♦ Complies с FCC 15 клас А, RoHS и CE марка Destribe 10/100Mbps двойното влакно медиен конвертор осигурява лесно и икономично решение за upgrade на медна основа мрежа към оптична за разширяване на обсега на сигнала. Multimode влакно може да достигне до 2 км, докато един режим влакно Макс да достигне 120 км via две влакна. Техните plug-and-play дизайн позволява бърз и лесен монтаж. Тя може да се използва като самостоятелен с техните външно захранване, или монтирани в 14 слот Оптоелектронни системи с централизирано захранване.


Additional photos
  • 10/100Mbps Влакнесто оптични носители конвертор SC/ФК/ST/SFP
  • 10/100Mbps Влакнесто оптични носители конвертор SC/ФК/ST/SFP
  • 10/100Mbps Влакнесто оптични носители конвертор SC/ФК/ST/SFP

Company Information(Шенжен КАТ комуникация Technology.Co.,LTD)

Company Profile:

КАТ комуникация е водещ доставчик на цялостни решения и следващо поколение мрежови продукти намира в Шенжен Китай. Като национален hi-tech и Шенжен софтуер сертифицирани предприятие, КАТ комуникация се фокусира върху R & D и собствена технология патенти. След създаването на фабриката ни през 2002 година ние са били посветени за разработването и производството на Влакнесто оптични медия конвертори, PoE превключване, видео над влакно Multiplerxer, мрежа Ethernet комутатор, SFP модули, Влакнесто оптични пач кабел, RS485/422/232 влакно модем, Телеком превозвач клас PCM или оптичен достъп и предаване на продукти като PCM мултиплексори, телефонни оптични mux, E1 срив (защита) ключ , DXC, PDH мултиплексор оборудване и оптични интегриран достъп устройство, както и някои аксесоар пач панели (например формата ODF, VDF, DDF), шкафове и промишлени превключване захранване и др. Повечето от нашите продукти се отличават модулни дизайн с единични PCB оформление, гъвкава конфигурация и лесен операции и поддръжката. Клиенти в 66 страни разчитат на нас за надеждни OEM услуги, иновативни & рентабилни продукти и отговорни клиентско обслужване. Някои от нашите клиенти са големите играчи в света, като Alcatel Lucent, Китай Telecom, Китай мобилни и др. Ние имаме нашите собствени изследователски център, съставени от няколко висши инженери, три от тях имат повече от 10 години ' R & D опит. Изпратете ни вашите ODM изисквания, и в рамките на 30 дни, нашите R & D екип ще ви даде решение. Разположен близо до кантон панаир в квартал Tianhe в Гуангджоу, нашата 3000 квадратни метра фабрика в съответствие със стандарт ISO 9001: 2000. Оборудван с пет полу-автоматизирани производствени линии, ние може да се окаже месечно от 1000 единици за всеки модел. Всички наши продукти са 100 % инспектирания и под 48 часа прегаряне тест преди изпращането. Ние източник ICs, кондензатори и резистори от Япония, САЩ и компоненти от уважавани OEM производители като Samsung и Toshiba. Някои от нашите продукти носят мрежа достъп лиценз за телекомуникационни устройства, издадени от Китай ' s Министерството на промишлеността и информационните технологии и някои притежават сертификати за качество от Шанхай клон на Bell Laboratories. Да се осигури квалификация размер на 99,9 %, нашите стриктно QC е съставен от седем тестване процеси, които се извършват в къщата на базата на насоки от международни SGS тестване критерии. В момента ние предлагаме OEM, ODM и едно гише извор решения за купувачите в Европа, Близкия изток и Южна Азия. В Китай и Африка Гуанджоу Yinxun е бил разглеждан като един от най-известните производители в PCM и оптичен достъп устройства производителите за рентабилност и надеждни качество. За да започнете, ползващи се от нашата силна R & D способности и OEM услуги в целия свят - моля попитайте нашите продажби днес.

. >> More

Contact Information

Mailing Address:
Летище Bao'an район Shenhzne
Country:
Китай
Phone Number:
755 232358670
Fax Number:
Contact person:
Mr Анет Джан- Send Email Now!