Login | Buy | Sell  



Ние открихме 224 съвпадение на листинги. Сега показва резултати 1 да 60



Преглед мрежа
Щракнете върху заглавията на колоните да сортирате резултатите по този критерий.



Photo Title Country/Area Last Updated Hits IM Contact
Влакнесто оптични кабели асамблеи, структурирани окабеляване продукти, шкафове
FiberMania произвежда и продава широко портфолио от оптични комуникационни продукти и да предложат една всеобхватна услуга за нашите лоялни клиенти, ние също така предоставят пълен набор от структурирани окабеляване продукти. >>

Supplier: FiberMania Technology Limited

Китай 03/07/17 401 Offline Contact Now

28years история високо качество UTP CU Cat5e мрежов кабел
Спецификация: Диригент: голи мед/CU/CCA/CCAG материал по избор AWG: 24 (0.51?0.01 мм) вид: твърди/блокирани Незадължителен изолация: HD-PE Rip кабел: високо качество памук обвивка: PVC/ROHS/LSZH изолация по избор диаметър незадължителен: cat5e.png уп.. >>

Supplier: Shenzhen KW-LINK Electronic Co,. Ltd

Китай 07/18/16 1353 Offline Contact Now

режийни АС/aac/aaac/проводник и ABC кабел
Строителство: Диригенти са концентрични блокирани, компресиран проводници от алуминий 1350-H19, изолирани с или полиетилен или XLP разклонена полиетилен, неутрален Пратеници са concentrically блокирани 6201, AAC или АС. Приложения: триплекс услу.. >>

Supplier: Zhengzhou JINYUAN Wire and Cable Co., Ltd

Китай 05/19/16 1506 Offline Contact Now

Мрежови кабели, cat5e и cat6, коаксиален кабел, захранващ кабел
Мрежови кабели, cat5e и cat6, коаксиален кабел, захранващ кабел >>

Supplier: Linegiant Group

Китай 02/21/16 2083 Offline Contact Now

SEO услуги | Promotion3sixty
Ние сме готови да ви да получите бизнес трафик увеличава с SEO, SMM, платени маркетинг, сайт анализ, местни SEO услуги, месечен SEO услуги, електронна търговия и уеб програмиране. >>

Supplier: SEO Services Promotion3sixty

Обединено кралство 06/13/15 2692 Offline Contact Now

мрежов кабел, lan кабел, cat5e и cat6 коаксиален кабел, кабел, говорител
1.Cat5E UTP/FTP/SFTP Lan кабел 24/26AWG 305 М 2.CE/ISO/ROSH одобрени 3. Диригент материал: BC / СМС / CCA / CCAG 4. Диригент изолация: HDPE (нова) 5. Кабел яке: PVC / PE / LSZH / LSOH 6. Яке цвят: По избор 7. Работно разстояние: 120 м - 130 м 8. Опак.. >>

Supplier: Integrity Cable Co., Ltd

Китай 06/08/15 2639 Offline Contact Now

ИЗПЪЛНИТЕЛЕН ДИРЕКТОР
Това е шпионаж програма или софтуер, главно за проследяване на мобилни телефони особено умни телефони конфигуриран. Той започва да извършва своята работа невидимо след инсталирането напълно в mobile, която е под шпионин. >>

Supplier: iphonespy

САЩ 01/04/15 3146 Offline Contact Now

Apple MacBook Pro - Core i7 2.4 GHz лаптоп $700 USD
Apple MacBook Pro - Core i7 лаптоп $700 USD Apple MacBook Pro - Core i7 2.4 GHz - 750 GB HDD / 5400 rpm - 15.4 ″ 1440 x 900-4 GB RAM - английски INSTOCK само за $700 USD 2.4 GHz Intel Core i7 четириядрен 4 GB на DDR3 RAM 750GB 5400 rpm твърд ка.. >>

Supplier: KWONG STORES SDN BHD

Малайзия 12/20/12 2685 Offline Contact Now

Монтаж на кабели
Ние предлагаме RF коаксиални конектори като MCX, MMCX, SMA, TNC, BNC, н. Кабели и пигтейли това са най-добрият избор. 1. монтаж множество опции лесен поставям горе 2 високо качество, произведено в Тайван 3. патентована продукт 4. ODM OEM 5. не MOQ 6... >>

Supplier: Hwa Yao Technologies Co., Ltd

Тайван 12/17/12 3019 Offline Contact Now

RF кабел събрание RG178 Rf тест кабели
SMA кабел събрание към SMA мъжки прав ъгъл RG178 195 316 58U 1.13 1,32 LMR100 Rf тест кабели 1 № MOQ 2. всички високо качество произведени в Тайван 3. ISO 9001: 2008 сертифицирана 4. кораб към глобалния пазар >>

Supplier: Hwa Yao Technologies Co., Ltd

Тайван 12/17/12 2686 Offline Contact Now

Skybox F4 HD PVR
Skybox F4 Full HD GPRS сателитен приемник-с GPRS функция 1, Ali3601 процесор, 396MHz MIPS, двойствен-сърцевина CPU 2, поддържа HDMI 1.3 3, PVR функции, нит търсене поддържа 5, поддръжка cccamd, newcamd, MGcamd, Avatarcamd 6, поддръжка USB wifi, прогн.. >>

Supplier: SHENZHEN Dreamboxtop Technology CO.LTD

Китай 12/07/12 2333 Offline Contact Now

Skybox F5 HD PVR
Skybox F5 HD PVR двуядрени Процесора, 396 MHz MIPS процесор напълно съвместим MPEG-4 H.264/AVC основни профила ниво 3 & висок профил ниво 4.1; Пълно съответствие MPEG-2 MP@HL & MP@ML; Пълно съответствие MPEG-1 слоя I & II & III, Dolby цифрови Audio.. >>

Supplier: SHENZHEN Dreamboxtop Technology CO.LTD

Китай 12/07/12 2538 Offline Contact Now

4 влакна бронирани кабел
4 влакна брониран кабел Резюме 1. добри механични собственост и околната среда собственост 2. славата устойчиви изпълнение 3.Soft, подвижност, удобство за връзка 4. отговарят различни искане на пазари и клиенти функции ◆ пигтейли и кръпка мозък.. >>

Supplier: Hangzhou CatvScope Technology Co.Ltd

Китай 11/06/12 2272 Offline Contact Now

ООН-щит кабел СОТ
ООН-щит кабел СОТ PE изолация и PVC обвит ООН-щит сигурност алармата кабел част номер: BC3001 стандарти: BS4737 BS6360 BS6746 твърди или усукана, голи цвят кодирани PE изолация. Изолация трудно, с или без разделителна лента. Извличане на синтетични в.. >>

Supplier: Hangzhou CatvScope Technology Co.Ltd

Китай 11/06/12 2245 Offline Contact Now

LAN кабел FTP CAT6
>>

Supplier: Hangzhou CatvScope Technology Co.Ltd

Китай 11/06/12 2778 Offline Contact Now

Коаксиален кабел P3 500JCAM
P3 500JCAM QR500 серия от коаксиален кабел се прилага към CATV мрежи като багажника кабел, които отговарят на изискването за предаване на широколентови, висока скорост и ниска загуба. CCA център диригент, 75 ома импеданс, 305 м, опаковки, строителни .. >>

Supplier: Hangzhou CatvScope Technology Co.Ltd

Китай 11/06/12 2304 Offline Contact Now

FTTH кабел броня лък-тип капка кабел
Приложение: ◆ предимно използвани в изграждането на лифтове и тръбата достъп окабеляване. Удобства: ◆ добри механични и екологични характеристики; ◆ Пламък характеристики отговаря на изискванията на съответните стандарти; ◆ М.. >>

Supplier: Hangzhou CatvScope Technology Co.Ltd

Китай 11/06/12 2470 Offline Contact Now

Оптичен кабел GYTA
Ефирен & Conduit оптични кабели - GYTA оптичен кабел GYTA, 2 ~ 144 влакна, Централна сила член (стомана), желе пълни, фибри съдържат хлабав тръба и PP пълнене (ако е необходимо) блокирани, вода блокиране желе, надлъжно обхванати от съполимер алуминие.. >>

Supplier: Hangzhou CatvScope Technology Co.Ltd

Китай 11/06/12 2602 Offline Contact Now

LC-LC fiber optic кръпка мозък
Fiber кръпка мозък фибри тип: 9 / 125-G652D 9/125-G655 9/125-G657 50/125-OM2 62,5/125-OM1 50/125-OM3 влакно: 1, Corning, Китай влакно, други Connector1:SC, ФК, LC, ST, MU, DIN, MTRJ, E2000, МПО, SMA, D4 и други полиране: PC, UPC, АПК, MTRJ мъжки коне.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Китай 12/13/12 3196 Offline Contact Now

Web SMS на мобилния телефон
Организацията носи невероятно лесен за използване съобщения доставка програма предавания насипни текст SMS към всички избрани народи, с помощта на Windows или GSM мобилен в малки използване на време без никакъв проблем. Използвайте предварително SMS .. >>

Supplier: Web sms to mobile

Чили 08/29/12 2154 Offline Contact Now

Открит оптичен кабел
Открит оптичен кабел функции облицовки диаметър: 125.0 ? 0,1 влакна характеристики: диаметър: 242?7 Хм UV цвят влакно: Стандартна хроматограма синьо, оранжево, зелено, кафяво, сиво/шисти, бяло, червено, черно, жълто, виолетово, Роуз/розово спецификац.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Китай 12/13/12 2539 Offline Contact Now

Вътрешен оптичен кабел
Вътрешен оптичен кабел функции PVC, LSZH изолация по избор кабел диаметър 0.9mm или 1.6mm или 2,0 mm или 3,0 mm незадължителен симплекс, дуплекс по избор OS1, OM1, OM2, OM3 влакно по избор цвят стандарт, съвместим с TIA/EIA-598-А /-Б спецификация спе.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Китай 12/13/12 2396 Offline Contact Now

Водоустойчив влакно оптична опашка
>>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Китай 12/13/12 3144 Offline Contact Now

Катанка оптично влакно Fan-Out опашка
Катанка оптично влакно Fan-Out опашка функции ниско вмъкване загуба високо връщане загуба добра повторяемост добра Exchangeability добра температура стабилност спецификация тип ФК/PC ФК/UPC ФК/АПК SC/PC SC/UPC SC/АПК ST/PC ST/UPC вмъкване загуба (dB).. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Китай 12/20/12 3517 Offline Contact Now

Лентата Fan-out оптични опашка
Лентата Fan-out оптични опашка предлага ниска вмъкване загуба висока връщане загуба добра повторяемост добра Exchangeability добра температура стабилност спецификация тип ФК/PC ФК/UPC ФК/APC SC/PC SC/UPC SC/APC ST/PC ST/UPC вмъкване загуба (dB) Ͱ.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Китай 12/13/12 2815 Offline Contact Now

SC/APC опашка от оптично влакно
SC/APC влакно оптична опашка функции малък размер, висока точност ниско вмъкване загуба висока връщане загуба единични и дуплекс тип са налични IEC 874 тествани спецификация тип PC UPC вмъкване Loss(dB) ≦ 0,2 ≦ 0,2 връщане Loss(dB) ≧.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Китай 12/13/12 2473 Offline Contact Now

Оптични пач-кабел за бронирани
Бронирани оптични кръпка кабел функции бронирани оптични кръпка кабел запазват всички характеристики на стандартните кръпка мозък, но те са много по-силен. Бронирани оптични кабели няма да се повреди дори тя се активизира от възрастен, и те са против.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Китай 12/20/12 3839 Offline Contact Now

Мико комуникации
Мико комуникации е Гуелф маркетинг компания, която предлага пълно обслужване, онлайн маркетинг, както и офлайн търговията. Мико комуникации се фокусира върху изграждането на марка тогава Бранд мениджмънт да увеличи лоялността на клиентите и в крайна .. >>

Supplier: Miko Communications

Канада 07/09/12 2217 Offline Contact Now

LC-LC Multi-режим дуплекс кръпка мозък
Име на продукта: LC-LC Multi-режим дуплекс кръпка мозък характеристики - ST, SC, ФК, LC, MT-RJ конекторите - дуплекс и симплекс версии - униформа и хибридни версии кабел - фабрика предаване 100 % тествани на ANSI/TIA-568-с.3-тънък профил ботуши с тра.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Китай 12/20/12 3056 Offline Contact Now

Един LC/PC-LC/PC режим оптични кръпка мозък
Един LC/PC-LC/PC режим оптични кръпка мозък характеристики - ST, SC, ФК, LC, MT-RJ конекторите - дуплекс и симплекс версии - униформа и хибридни версии кабел - фабрика предаване 100 % тествани на ANSI/TIA-568-с.3-тънък профил ботуши с траен гъвкав ка.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Китай 12/13/12 2254 Offline Contact Now

Сателитна dreambox Skybox F3 HD PVR
Двойствен-сърцевина CPU, 396 MHz MIPS процесор напълно съвместим MPEG-4 H.264/AVC основни профила ниво 3 & висок профил ниво 4.1; Пълно съответствие MPEG-2 MP@HL & MP@ML; Пълно съответствие MPEG-1 слоя I & II & III, Dolby цифрови Audio(AC3); SCPC .. >>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

Китай 05/27/12 2630 Offline Contact Now

Сателитна dreambox Openbox S16 HD PVR
работят с CCCAM, CA, BISS. CI незадължителен същата функция с AZ кутия с scart Ethernet и Конвертора директно върху mainboad спецификация: - един слот за смарт карта Conax система - поддръжка на SD/HD(MPEG2/MPEG4 H.264), DVB-S, DVB-S2 система - висок.. >>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

Китай 05/27/12 2628 Offline Contact Now

Сателитна dreambox Skybox Chost M3
SKYBOX ПРИЗРАК М3 HDPVR 1. 1080P Full hd 2. притежава всички характеристики на skybox S10 3. поддръжка wifi мост общи спецификации: двоен процесор, 396 MHz MIPS процесор напълно съвместим MPEG-4 H.264/AVC основни профила ниво 3 & висок профил ниво 4... >>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

Китай 05/27/12 2570 Offline Contact Now

DM800 HDse WIFI
DM800SE WiFi, Dreambox DM800HD SE с WiFi вграден DVB приемник 800 HDSE с WiFi функция мощен приемник за цифрови ТВ и радио програми. Основните характеристики са 400 MHz процесор DVB приемник 800HD SE подкрепя Linux телевизия API и WiFi функция. Да.. >>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

Китай 05/04/12 2493 Offline Contact Now

VU + СОЛО
VU + соло HD PVR отворен код Linux операционна система Broadcom Mips процесор 333 Mhz 1 x DVB-S2 тунер MPEG2 / H.264 хардуер декодиране (DVB съвместим) 2 x CI слота (алфа крипта, Cryptoworks, Viaccess, Сека, Conax и т.н.) 1 x четец (вграден Conax) 2.. >>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

Китай 05/04/12 2408 Offline Contact Now

МИНИ Skybox S12
Skybox HD PVR 1) 300 MHz MIPS процесор - 2) пълно съответствие MPEG-4 H.264/AVC основни профила ниво 3 & висок профил ниво 4.1; 3) пълно съответствие MPEG-2 MP@HL & MP@ML; 4) пълно съответствие MPEG-1 слоя I & II & III, Dolby цифрови Audio(AC3); 5) S.. >>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

Китай 05/04/12 2517 Offline Contact Now

МИНИ Skybox S12 бяло
Skybox S12 HD PVR 1) 300 MHz MIPS процесор - 2) пълно съответствие MPEG-4 H.264/AVC основни профила ниво 3 & висок профил ниво 4.1; 3) пълно съответствие MPEG-2 MP@HL & MP@ML; 4) пълно съответствие MPEG-1 слоя I & II & III, Dolby цифрови Audio(AC3); .. >>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

Китай 05/04/12 2230 Offline Contact Now

Sunray4 HD se
Три в едно DVB-S2/C/T тунер, тунер могат да бъдат използвани по едно и също време. WIFI, 300Mbps WLAN поддържа 400 MHz MIPS процесор Енигма 2, Linux операционна система технически характеристики 400 MHz MIPS процесор Енигма 2, Linux операционна систе.. >>

Supplier: DREAMBOXTOP

Китай 04/18/12 2828 Offline Contact Now

Openbox С11 HD PVR
2011 ново Openbox С11 HD цифров сателитен приемник с USB, LAN, HDMI, CA, PVR, CCCAMD, NEWCAMD, MGCAMD, CCCAMD сървъри. Openbox С11 HD е почти същата като на Openbox S10 HD, но тя има scart порт. Общи технически изисквания: 300 MHz MIPS процесор - L.. >>

Supplier: DREAMBOXTOP

Китай 04/18/12 2252 Offline Contact Now

Ултра azbox HD
AZBOX ULTRA HD Full hd 1080p, поддръжка сляпо търсене, това е опростена версия azbox премия hd, имат същата функция. AZBOX ULTRA HD основни функции Sigma дизайни SMP8634LF CPU Linux оперативната система 128 MB DDR система памет 128 MB DDR видео пам.. >>

Supplier: DREAMBOXTOP

Китай 04/18/12 2327 Offline Contact Now

DC кабел с 5521 dc щепселът 5.5 dc мощност хидравлични
5525 кабел с конектор 1 RCA кабел конектор: DC 5521 5525 2. ROHS сертификат ROHS сертификат, POM пластмаса, никел-плоча, 5525 RCA plug кабел RCA кабел с букса: DC 5521 5525 всички материали в съответствие с RoHS екологичните стандарти и да получите R.. >>

Supplier: Dongguan Dajiang Electronics Co.,Ltd

Китай 02/29/12 2283 Offline Contact Now

3.5 мм стерео жак
3.5 мм 4pole слушалка dc plug 1. ROHS и достигне до 29 елементи удостоверяване 2.Materials: медна пръчка (59 %), пластмасови POM (POM-450) никелирани 25,5 L, 6.0tray, 3,5 стерео слушалка dc plug ♥ 3.5 * 4.5 * 25.5 мм ♥ различни цветове &#.. >>

Supplier: Dongguan Dajiang Electronics Co.,Ltd

Китай 02/29/12 2331 Offline Contact Now

DC адаптер кабел
DC адаптер кабел, жак за слушалки за Nokia с 2.5 мм мъжки DC до 3.5 mm жена DC Plug, висококачествени пластмасови кабелни dc адаптер кабел, слушалки жак, за Nokia с 2,5 мм DC мъж до 3,5 мм DC женски запушалка, висококачествени пластмасови кабелни ROH.. >>

Supplier: Dongguan Dajiang Electronics Co.,Ltd

Китай 02/29/12 2265 Offline Contact Now

3.5 мм стерео aux кабел
3.5 мм стерео aux кабел аудио кабел за ipod Mp3 адаптер работи чудесно за стерео слушалки, високоговорител микрофони 3,5 мм стерео aux кабел аудио кабел за ipod Mp3 адаптер свърши отлична работа за стерео слушалки, високоговорител микрофони, бели и ч.. >>

Supplier: Dongguan Dajiang Electronics Co.,Ltd

Китай 02/29/12 2800 Offline Contact Now

4-ядрени бронирани оптичен кабел
Приложение на кабели  прилагани в FTTX, кабелна връзка от машинното отделение към Общността, вертикално и хоризонтално окабеляване в Общността и къща кабел  приложен в съобщение на машинното отделение, пигтейл и кръпка мозък на дистри.. >>

Supplier: DJ Optical Technology (Suzhou) Co., Ltd

Китай 02/20/12 2319 Offline Contact Now

Кабо Lan Cat.5e Cat6 Cat3, Lan кабел, мрежов кабел
Кабо Lan Cat.5e Cat6 Cat3, Lan кабел, мрежови кабел Cat 5e, Cat 6, котка 3, Lan кабел, мрежов кабел, кабел, Enternet кабел, UTP кабел, FTP кабел, кабел SFTP, компютър кабел, щит кабел, категория кабел, Cabos, кабели, kabel, пленум кабел, тел, коаксиа.. >>

Supplier: Hangzhou Jianeng Cable Co., Ltd.

Китай 11/30/11 4659 Offline Contact Now

Телевизия и домашно кино инсталация Ню Йорк
Нашите обучени и сертифицирани специалисти обхваща всеки аспект на вашия проект от проектиране до инсталация. По време на време на нашата работа ние са завършили над хиляда проекти в Ню Йорк, Ню Джърси и Кънектикът. 303 Колумб Ave Ню Йорк, NY 10023 т.. >>

Supplier: TV and Home Theater Installation New York

САЩ 10/27/11 2250 Offline Contact Now

A-ТЕХНОЛОГИЧНИ консултации, Inc.
Ние сме слаботокови и специалисти за монтаж на кабел. Нашите мрежови кабелни услуги включват пренос на глас и данни окабеляване, оптични влакна кабел и заплитане и медни гръбнакът инсталация. Монтираме системи включват, контрол на достъпа, сигурност .. >>

Supplier: A-TECH Consulting, Inc.

САЩ 09/29/11 1996 Offline Contact Now

продажба на кабели
Ние можем да предоставят: проводници и кабели, захранващ кабел, кабел, кабел. >>

Supplier: Guangxi Zonglan Cable Group Co., Ltd.

Китай 09/01/11 2138 Offline Contact Now

75 0hm коаксиални КАБЕЛНИ кабел RG6 RG59 RG11 540 412
75 0 hm коаксиални КАБЕЛНИ кабел RG6 RG59 RG11 RG540 RG500 RG540 със стоманени пратеник кабел 1) RG6 коаксиални КАБЕЛНИ кабел, RG6 Tri, RG6 Quad, RG6 MessengerRG6 спец: 1.02CCS + 4.57FPE+AL Foil+60%Braid+6.9PVC 2) RG59 кабел за Видеонаблюдение, компо.. >>

Supplier: Hangzhou Jianeng Cable Co., Ltd.

Китай 11/30/11 4909 Offline Contact Now

3.5 мм стерео аудио кабел М/М
Подробно описание на продукт 1) 3.5 мм стерео аудио кабел M/M, 6 фута 2) цвят: Черно 3) дължина: 1.8M 4) високо качество, напълно монолитен 5) конкурентоспособна цена 3.5 мм стерео аудио кабел M/M 1, характеристики - предназначени за използване с CD .. >>

Supplier: Xiamen Hysen Imp & Exp Co.,Ltd

Китай 08/02/11 2247 Offline Contact Now

2011 FTA Dongle за Африка - много добра стабилност
2011 FTA Dongle FTA за Африка - стабилност много добра гаранция: 1 година - тъй като купувате стабилност: много силен стабилност опаковка: 40pcs / картонена тегло: 17.5 кг / картонена канал списъци: DSTV, NSS7 canalsat, MYTV, HITV, Badr5, Badr6, Psat.. >>

Supplier: Forever Tech LNC.(shenzhen)

Китай 06/17/11 2712 Offline Contact Now

Хартата кабел предлага големи сделки за всички клиенти
Хартата съобщителни услуги включват следващото поколение технологии с неговата цифрова телевизия телевизия програмиране, пламнал бързо интернет скорости и кристално чиста телефонна услуга. Хартата наскоро подписа споразумение с TiVo да предложи на по.. >>

Supplier: Charter Communications

САЩ 05/15/11 2995 Offline Contact Now

Dreambox500 Dreambox500S/C
DBS-тунер: честотен диапазон 950. 2150 MHzSignal ниво - 65 dBm. -25 dBmSignal към шум ниво 12 dB max.DBS-тунер въвеждане конектор F-тип femaleInput, импеданс 75 OhmAFC +/-3 MHzDemodulation форма QPSKFEC Viterbi и Рийд-SolomonViterbirate 1/2, 2/3, 3/4.. >>

Supplier: shenzhen geton ltd

Китай 04/20/11 2397 Offline Contact Now

Dreambox800hd pvr Dreambox800hd
-300 MHz MIPS процесор - Linux операционна система-OLED - дисплей - MPEG-2 / декодиране хардуер H.264-тунер: DVB-S, по избор: DVB-C, DVB-T - тунер модул, Plug & Play-1 x смарт карта-четец-V.24/RS232 интерфейс-10/100Mbit Ethernet интерфейс - 1 x скарт.. >>

Supplier: shenzhen geton ltd

Китай 04/20/11 2927 Offline Contact Now

OM3 MTRJ-MTRJ fiber optic кръпка мозък
Кръпка мозък е един оптичен кабел се използва за да прикачите едно устройство на друго за сигнал маршрута. OM3 50 * 125 multimode оптични кабели отстъпчив към ISO * стандарти IEC. Те се използват за 10Gbps мрежи да отговарят на изискванията на неп.. >>

Supplier: Stable Technology Co,Ltd.

Китай 03/06/11 2523 Offline Contact Now

Режим на Sigle симплекс му кръпка мозък фибри
продукт използва ODF багажник различни видове оптични комуникационни системи DWDM системи влакно до дома нови синхронни крайните устройства и абоната линия терминал функции: - Push-pull връзка, бързо, товарене и разтоварване - малък размер, лек, подх.. >>

Supplier: Stable Technology Co,Ltd.

Китай 03/06/11 2320 Offline Contact Now

Режим на Sigle LC-LC дуплекс кръпка мозък
Оптични кабели влакна са подходящи за оборудване пуловер кабел, кръст се свързва и работи площ връзки. Всички кабели са произведени с помощта на щранг клас кабел и са фабрика, тествани, за да направи забравяйте изпълнение да отговори на Telcordia ста.. >>

Supplier: Stable Technology Co,Ltd.

Китай 03/06/11 2425 Offline Contact Now

Multi-режим MTRJ-MTRJ дуплекс кръпка мозък
Ние доставяме оптични кръпка мозък фибри, оптични кръпка кабел.Fiber optic кръпка струни се използват главно на пластир панел или за връзката между хранене и терминално оборудване. Качеството на кабели и влакна се определя предимно от загуба на вмъкв.. >>

Supplier: Stable Technology Co,Ltd.

Китай 03/06/11 2458 Offline Contact Now

COL5141C H.264 Encoder 4 в 1
Технически спецификации видео интерфейс функция композитен видеосигнал видео система: NTSC (525/60) или по избор съединител PAL (625/50): BNC импеданс: 75 дисбаланс честота: 25Hz ~ 5.75 MHz ниво: 1.0Vp-p, пробата честота: 27 MHz аудио интерфей.. >>

Supplier: Colable Electronics Co., Ltd

Китай 02/21/11 2284 Offline Contact Now



1  2  3  4  [>]