Login | Buy | Sell  



Hem trobat 541 llistats coincidents. Ara mostrant resultats 1 a 10



Vista de reixat
Feu clic a les capçaleres de columna per ordenar els resultats pels criteris que.



Photo Title Country/Area Last Updated Hits IM Contact
GPON Optical network terminals
WPX-GU9051 WPX-GU9051 is GPON ONT designed for fulfilling FTTH ultra-broadband access request of home and SOHO users. It is based on the stable and mature GPON technology, which has high performance/p.. >>

Supplier: Hunan WPX Communication Technology Co.,Ltd

Xina 06/01/17 1469 Offline Contact Now

10/100Mbps fibra òptica Media Converter SC/FC/ST/SFP
10/100Base doble fibra monomode SC FC ST SFP fibra Media Converter 30km trets ♦ 1port 10/100Mbps RJ45 + 1 portuària doble fibra SC Media Converter, ♦ complisca amb IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3u 10/100Base-Tx estàndard Ethernet. ♦ C.. >>

Supplier: Shenzhen KAT Communication Technology.Co.,LTD

Xina 02/24/17 2870 Offline Contact Now

850,980, 1060nm polarització insensible aïllant òptic
850,980, 1060nm polarització insensible aïllant òptic trets l alt aïllament l inserció baixa pèrdua l baixa PDL l alta estabilitat i fiabilitat alta l aplicacions rendible l fibra òptica amplificadors l bomba làser font l fibra òptica Sensor l prova .. >>

Supplier: HuiGoo Optic Co.,Limited

Xina 01/18/17 3005 Offline Contact Now

Xamba DTX-1800 Cable Analyzer kit... d 2 $, usd 099 - contacte - acea.tech@mail.com
ÓSSA II Universal radiació analitzador d'espectre... $1, 800 USD nou Agilent N3900A amb l'oscil·loscopi alineació de nucli INNO IFS-10... $4, 000 USD xamba xarxes DTX-1800 120 Cable Analyzer... $2, 500 USD Agilent N9340B Handheld RF Analyzer d'espect.. >>

Supplier: ACEA TECH SDN BHD

Malàisia 11/17/16 2938 Offline Contact Now

metro 1000
La 1000 de Metro OptiX poden accedir a diversos tipus de serveis i pot ser utilitzat en la capa d'accés de les xarxes d'àrea metropolitana (MANs) i xarxes de transmissió local d'accés VIP privades línies, estacions base sense fils i multiplexors de a.. >>

Supplier: YSPTEC.CO.LTD

Xina 09/10/16 3717 Offline Contact Now

CONDUCTE RODDER
Descripció conducte rodder és una eina auxiliar aplicada a remolcar corda d'iniciativa a través d'una canonada. La superfície de la canya és dura i suau, perquè pot aconseguir a través del tub estret o canalitzar fàcilment. El nucli intern de la vare.. >>

Supplier: Shijiazhuang Biluo Import&Export Co.,Ltd.

Xina 06/27/16 3478 Offline Contact Now

productes de fibra òptica, Splice fusió, OTDR
Nostres principals productes tan sota: 1. fusió Splice: COMWAY C10/C8; Sumitomo (tipus-81C/39 /-66 /); Fujikura (fsm-80/70R/70/60s); Fitel S178A; 2. OTDR: EXFO (FTB-1/AXS-110/AXS-100 / FTB-200/FTB-500); JDSU (MTS-2000/4000/6000/8000); YOKOGAWA (AQ72.. >>

Supplier: Hongkong honserv ltd

Xina 04/12/16 3677 Offline Contact Now

Fibra òptica parcel·la cables/dapter/Atenuator/Cable
Un cable de parcel·la òptica de fibra és un cable òptic de fibra anivellada en ambdós extrems amb connectors que permeten connectar-se ràpidament i convenientment CATV, un interruptor òptic o altres equips de telecomunicacions. Seva capa gruixuda de .. >>

Supplier: Takfly Communications Co.,Ltd

Xina 03/25/16 3200 Offline Contact Now

SC/APC-SC/APC PARCEL·LA ESPINAL
SC/APC-SC/APC PARCEL·LA ESPINAL >>

Supplier: Asia Telecom & Media Corp.

Vietnam 12/19/15 4204 Offline Contact Now

Gabinet amb intercanviador exterior telecom
1. estructura de doble capa exterior Gabinet cos 26U (H1800mm x W1000mm x D850mm sense la base), pintura en Polsi en RAL7000, canal de porta del darrere per sistema fan, amb equipaments Comparment, bateria comparment i comparment MDF. 2. calor Exchag.. >>

Supplier: Wanma Electron Medical Co., ltd

Xina 07/10/15 5690 Offline Contact Now



1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  [>]  [>>]