Login | Buy | Sell  



Našli jsme 224 odpovídající výpisy. Zobrazuji výsledky 1 to 60



Zobrazení mřížky
Klepněte na záhlaví sloupců řadit výsledky podle tohoto kritéria.



Photo Title Country/Area Last Updated Hits IM Contact
Sestavy optických kabelů, strukturované kabeláže produkty, skříňky
FiberMania vyrábět a prodávat široké portfolio optických komunikačních produktů a nabídnout jeden stop servis pro naše věrné Zákazníky, dodáváme také kompletní sadu produktů strukturované kabeláže. >>

Supplier: FiberMania Technology Limited

Čína 03/07/17 1415 Offline Contact Now

28years historie vysoce kvalitní CU UTP Cat5e síťový kabel
Specifikace: Dirigent: holé měď-CU-CCA-CCAG materiál volitelné AWG: 24 (0.51?0.01 MM) Typ: Solid/pletl volitelné izolace: HD-PE Rip kabel: vysoce kvalitní bavlněné pouzdro: PVC/ROHS/LSZH bunda volitelný průměr volitelné: cat5e.png použití: používané .. >>

Supplier: Shenzhen KW-LINK Electronic Co,. Ltd

Čína 07/18/16 2121 Offline Contact Now

Režie ACSR-aac-aaac dirigent a ABC kabelu
Konstrukce: Vodiče jsou soustředné pletl, komprimované vodiče hliníkové 1350-H19, izolační buď PET nebo XLP překřížené polyethylenu, neutrální poslové jsou concentrically uvízlé 6201, AAC nebo ACSR. Aplikace: triplexní služby Drop je pro napájen.. >>

Supplier: Zhengzhou JINYUAN Wire and Cable Co., Ltd

Čína 05/19/16 2396 Offline Contact Now

Síťový kabel, cat5e a cat6, koaxiální kabel, napájecí kabel
Síťový kabel, cat5e a cat6, koaxiální kabel, napájecí kabel >>

Supplier: Linegiant Group

Čína 02/21/16 2968 Offline Contact Now

SEO služby | Promotion3sixty
Jsme připraveni pro vás získat obchodní komunikací, SEO, SMM, placené Search Marketing, Web Analytics, místní SEO služby, měsíční SEO služby, e-commerce a vývoj webových aplikací. >>

Supplier: SEO Services Promotion3sixty

Spojené království 06/13/15 3373 Offline Contact Now

síťový kabel, síťový kabel, kabel cat5e a cat6, koaxiální kabel,
1.Cat5e UTP/FTP/SFTP Lan kabel 24/26AWG 305M 2.CE/ISO/ROSH schválené 3. Hromosvodní materiál: BC / CCC / CCA / CCAG 4. Dirigent izolace: HDPE (nové) 5. Sako kabel: PVC / PE / LSZH / LSOH 6. Bunda barva: Volitelná 7. Pracovní vzdálenost: 120m - 130m 8.. >>

Supplier: Integrity Cable Co., Ltd

Čína 06/08/15 3583 Offline Contact Now

GENERÁLNÍ ŘEDITEL
Je to špionážní program nebo software, které jsou nakonfigurovány pro sledování mobilních telefonů zejména chytré telefony. Začíná dělat svou práci neviditelně po instalaci, a to zcela v mobile, který je pod špion. >>

Supplier: iphonespy

Spojené státy americké 01/04/15 3819 Offline Contact Now

Apple MacBook Pro - Core i7 2,4 GHz laptop 700 USD
Apple MacBook Pro - Core i7 notebook 700 USD Apple MacBook Pro - Core i7 2,4 GHz - 750 GB HDD / 5400 rpm - 15,4 ″ 1440 x 900-4 GB RAM - anglické POPTÁVEJTE za pouhých $700 USD 2.4 GHz Intel Core i7 Quad-Core 4 GB DDR3 RAM 750GB 5400 rpm pevný d.. >>

Supplier: KWONG STORES SDN BHD

Malajsie 12/20/12 3217 Offline Contact Now

Sada kabelů
Poskytujeme koaxiální konektory RF MCX, MMCX, SMA, TNC, BNC, N. Tato spojnice a copánky jsou nejlepší volbou. 1. montáž více možností snadno nastavit 2. vysoce kvalitní, vyrobené v Tchaj-wanu 3. patentovaný produkt 4. ODM OEM 5. žádné MOQ 6. ISO 9001.. >>

Supplier: Hwa Yao Technologies Co., Ltd

Tchaj-wan 12/17/12 3467 Offline Contact Now

SHROMÁŽDĚNÍ RF kabel RG178 Rf testovací kabely
Shromáždění kabel SMA SMA MALE pravý úhel RG178 195 316 58U 1.13 1,32 LMR100 Rf testovací kabely 1. min č 2. všech vysoce kvalitní vyrobené v Tchaj-wanu 3. ISO 9001 certifikována 4. loď na globální trh >>

Supplier: Hwa Yao Technologies Co., Ltd

Tchaj-wan 12/17/12 3172 Offline Contact Now

Skybox F4 HD PVR
Skybox F4 Full HD GPRS satelitní přijímač-1 funkce GPRS, Ali3601 procesor, 396MHz MIPS, Dual-Core CPU 2, podporuje HDMI 1.3 3, funkce PVR, NIT vyhledávání podporované 5, podpora cccamd, newcamd, Dream, Avatarcamd 6, podpora USB wifi, předpověď počasí.. >>

Supplier: SHENZHEN Dreamboxtop Technology CO.LTD

Čína 12/07/12 2942 Offline Contact Now

Skybox F5 HD PVR
Skybox F5 HD PVR Dual-Core CPU, 396 MHz MIPS procesor plně kompatibilní s MPEG-4, H.264/AVC hlavní profil úroveň 3 & vysoký profil úrovně 4.1; Plně kompatibilní s MPEG-2 MP@HL & MP@ML; Plně kompatibilní s MPEG-1 Layer jsem & & III II, Dolby Digital.. >>

Supplier: SHENZHEN Dreamboxtop Technology CO.LTD

Čína 12/07/12 2863 Offline Contact Now

4 vlákno Armored kabelu
4 vlákno obrněné kabel Shrnutí 1. dobré mechanické majetku a životního prostředí vlastnost 2. slávu rezistentní výkon 3.Soft, hbitost, pohodlí pro připojení 4 Satisfy požadovat různé trhy a zákazníky funkcí ◆ copánky a Patch kabel ◆ Infra.. >>

Supplier: Hangzhou CatvScope Technology Co.Ltd

Čína 11/06/12 2709 Offline Contact Now

OSN štít bezpečnostní Alarm kabel
OSN štít bezpečnostní Alarm kabel PE izolací a PVC pláštěm Un štít bezpečnostní Alarm kabelové části číslo: BC3001 standardy: BS4737 BS6360 BS6746 pevné nebo lanovaný, holé barevně rozlišené PE izolace. Izolace pletl s nebo bez Polyesterové pásky. RI.. >>

Supplier: Hangzhou CatvScope Technology Co.Ltd

Čína 11/06/12 2910 Offline Contact Now

LAN kabel FTP CAT6
>>

Supplier: Hangzhou CatvScope Technology Co.Ltd

Čína 11/06/12 3227 Offline Contact Now

Koaxiální kabel P3 500JCAM
P3 500JCAM QR500 sérii koaxiální kabel se aplikuje na sítí CATV jako trunk kabely, které splňují požadavek přenos širokopásmových, vysoká rychlost a nízké ztráty. CCA střed dirigent, impedance 75 ohm, 305m balení stavební centrum dirigent: 2,77 + 0,0.. >>

Supplier: Hangzhou CatvScope Technology Co.Ltd

Čína 11/06/12 2835 Offline Contact Now

FTTH kabel brnění luk typ drop kabel
Aplikace: ◆ používané hlavně v budování antény a vedení kabeláže přístup. Vlastnosti: ◆ dobré mechanické a ekologické charakteristiky; ◆ Vlastnost splňuje požadavky příslušných norem; ◆ Mechanické vlastnosti splňuje požadavky.. >>

Supplier: Hangzhou CatvScope Technology Co.Ltd

Čína 11/06/12 2991 Offline Contact Now

Kabel z optických vláken GYTA
Anténa & vedení optických kabelů - GYTA kabel s optickým vláknem GYTA, 2 ~ 144 vláken, centrální síly členských (ocel), želé, plné, vláknina obsažená loose tube a PP výplň (je-li to nezbytné) pletl, voda blokování želé, podélně vztahuje Kopolymer hli.. >>

Supplier: Hangzhou CatvScope Technology Co.Ltd

Čína 11/06/12 3053 Offline Contact Now

LC-LC fiber optic patch kabel
Vlákno patch kabel vlákno typu: 9 / 125-G652D 9/125-G655 9/125-G657 50/125-OM2 62,5/125-OM1 50/125-OM3 vláken: 1, Corning, Čína vlákno, jiné Connector1:SC, FC, LC, ST, MU, DIN, MTRJ, E2000, MPO, SMA, D4 a další leštění: PC, UPC, APC, MTRJ sameček, MT.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Čína 12/13/12 3606 Offline Contact Now

Www SMS na mobil
Organizace přináší úžasné snadné použití zprávy dodání program vysílání text hromadné SMS do všech vybraných národů pomocí Windows nebo GSM mobilní v malé využívání času bez jakýchkoliv problémů. Používejte zálohu SMS dodání technologie používané poh.. >>

Supplier: Web sms to mobile

Chile 08/29/12 2497 Offline Contact Now

Venkovní optické vlákno kabel
>>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Čína 12/13/12 3071 Offline Contact Now

Vnitřní optické vlákno kabel
>>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Čína 12/13/12 2919 Offline Contact Now

Vodotěsné Fiber Optic Pigtail
>>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Čína 12/13/12 3600 Offline Contact Now

Žilový pigtail optické vlákno Fan-Out
Žilový optické vlákno Fan-Out pigtail funkce Low vkládání ztráty vysoké vrátí ztráty dobré opakovatelnosti dobré vyměnitelnost dobré teplota specifikace typu FC/PC FC/UPC FC/APC SC/PC SC/UPC SC/APC ST/PC ST/UPC vkládání ztráta Stability (dB) ≦ .. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Čína 12/20/12 4347 Offline Contact Now

Stuha Fan-out optického Pigtail
Stuha Fan-out optického Pigtail nabízí nízké zaváděcí ztráty vysoké vratky ztráty dobré opakovatelnosti dobré vyměnitelnost dobrá teplota stabilitu specifikace typu FC/PC FC/UPC FC/APC SC/PC SC/UPC SC/APC ST/PC ST/UPC průchozí útlum (dB) ≦ 0,20.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Čína 12/13/12 3245 Offline Contact Now

SC/APC spojem z optických vláken
SC/APC vláken optických pigtail nabízí malé rozměry, vysoká přesnost Low vkládání ztráty vysoké vrátí ztráty jediného a duplexní Typ jsou k dispozici IEC 874 testovány specifikace typu PC UPC vložení Loss(dB) ≦ 0,2 ≦ 0,2 návrat Loss(dB) &.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Čína 12/13/12 2868 Offline Contact Now

Obrněné fiber optic patch kabel
Armored vlákno optický patch kabel funkce obrněné vlákno optický kabel zachovat všechny funkce standardního patch kabel, ale jsou mnohem silnější. Optické patch kabely obrněné vlákno nedostane poškození i je měřen dospělá, a oni jsou proti hlodavcům,.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Čína 12/20/12 4637 Offline Contact Now

Miko komunikace
Miko komunikace je Guelph marketingová společnost, nabízející kompletní servis, online marketing, stejně jako v režimu offline marketing. Miko komunikace se zaměřuje na budování značky pak řízení značky zvýšit loajalitu zákazníků a nakonec prodej. >>

Supplier: Miko Communications

Kanada 07/09/12 2590 Offline Contact Now

LC-LC Vícevidové duplexní patch kabel
Název produktu: LC-LC Vícevidové duplexní patch kabel funkce - ST, SC, FC, LC, MT-RJ konektory - simplexní a duplexní verze - uniformy a hybridní kabel verze - přenos výroby 100 % testován na ANSI/TIA-568-C.3-Slim profil boty s odlehčením tahu odolný.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Čína 12/20/12 3735 Offline Contact Now

LC/PC-LC/PC jediný režim optického patch kabelu
LC/PC-LC/PC jediný režim optického patch kabel funkce - ST, SC, FC, LC, MT-RJ konektory - simplexní a duplexní verze - uniformy a hybridní kabel verze - 100 % továrny přenosu testovány na ANSI/TIA-568-C.3-Slim profil boty s odlehčením tahu odolný pru.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Čína 12/13/12 2592 Offline Contact Now

Satelitní dreambox Skybox F3 HD PVR
Dual-Core CPU, 396 MHz MIPS procesor plně kompatibilní s MPEG-4, H.264/AVC hlavní profil úroveň 3 & vysoký profil úrovně 4.1; Plně kompatibilní s MPEG-2 MP@HL & MP@ML; Plně kompatibilní s MPEG-1 Layer jsem & & III II, Dolby Digital Audio(AC3); SCP.. >>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

Čína 05/27/12 3110 Offline Contact Now

Satelitní dreambox Openbox S16 HD PVR
práce s CCCAM, CA, BISS. CI volitelný stejnou funkci AZ box s scart Ethernet a LNB přímo na mainboad specifikace: - jeden slot pro kartu Conax systému - podpora SD/HD(MPEG2/MPEG4 H.264), DVB-S, DVB-S2 systém - vysokým rozlišením video výstup HDMI - s.. >>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

Čína 05/27/12 3159 Offline Contact Now

Satelitní dreambox Skybox Chost M3
SKYBOX GHOST M3 HDPVR 1. 1080P Full hd 2. má všechny vlastnosti skybox S10 3. Podpora wifi most Obecné specifikace: Dual CPU, 396 MHz MIPS procesor plně kompatibilní s MPEG-4, H.264/AVC hlavní profil úroveň 3 & vysoký profil úrovně 4.1; Plně kompati.. >>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

Čína 05/27/12 3021 Offline Contact Now

DM800 HDse WIFI
DM800SE WiFi, Dreambox DM800HD SE s WiFi postavena v DVB přijímač 800 HDSE s WiFi funkce výkonný přijímač pro digitální televizní a rozhlasové programy. Hlavní rysy jsou že procesor 400 MHz DVB přijímač 800HD SE podporuje Linux televize API a funkce.. >>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

Čína 05/04/12 2848 Offline Contact Now

VU + SOLO
VU + Solo HD PVR Linux Open source operační systém Broadcom Mips procesor 333 Mhz 1 x DVB-S2 Tuner MPEG2 / H.264 hardwarové dekódování (DVB kompatibilní) 2 x CI slot (Alpha krypta, Cryptoworks, Viaccess, Seca, Conax atd.) 1 x Smartcard reader (Conax.. >>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

Čína 05/04/12 2929 Offline Contact Now

MINI Skybox S12
Skybox HD PVR 1) 300 MHz MIPS procesor - 2) plně kompatibilní s MPEG-4, H.264/AVC hlavní profil úroveň 3 & vysoký profil úrovně 4.1; 3) plně kompatibilní s MPEG-2 MP@HL & MP@ML; 4) plně kompatibilní s MPEG-1 Layer jsem & & III II, Dolby Digital Audio.. >>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

Čína 05/04/12 2926 Offline Contact Now

MINI Skybox S12 bílý
Skybox S12 HD PVR 1) 300 MHz MIPS procesor - 2) plně kompatibilní s MPEG-4, H.264/AVC hlavní profil úroveň 3 & vysoký profil úrovně 4.1; 3) plně kompatibilní s MPEG-2 MP@HL & MP@ML; 4) plně kompatibilní s MPEG-1 Layer jsem & & III II, Dolby Digital A.. >>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

Čína 05/04/12 2528 Offline Contact Now

Sunray4 HD se
Tři v jednom DVB-S2/C/T tuner tuner může být použit ve stejnou dobu. WIFI, 300Mbps WLAN podporovány 400 MHz MIPS procesor Enigma 2, Linux operační systém technické rysy 400 MHz MIPS procesor Enigma 2, Linux operační systém WIFI: 300Mbps Wireless LAN .. >>

Supplier: DREAMBOXTOP

Čína 04/18/12 3235 Offline Contact Now

Openbox S11 HD PVR
2011 nové Openbox S11 HD digitální satelitní přijímač s USB, LAN, HDMI, CA, PVR, CCCAMD, NEWCAMD, Dream, CCCAMD servery. Openbox S11 HD je skoro jako stejně jako Openbox S10 HD, ale to má scart port. Obecné specifikace: 300 MHz MIPS procesor - Linu.. >>

Supplier: DREAMBOXTOP

Čína 04/18/12 2799 Offline Contact Now

AzBox Ultra HD
AZBOX ULTRA HD Full hd 1080p, podpora Blind hledat, je to zjednodušená verze azbox premium hd, mají stejnou funkci. AZBOX ULTRA HD hlavní rysy Sigma vzory SMP8634LF CPU Linux operativní systém 128 MB DDR systému paměti 128 MB DDR paměti velké úložn.. >>

Supplier: DREAMBOXTOP

Čína 04/18/12 2901 Offline Contact Now

DC napájecí kabel s 5521 dc konektor 5.5 dc napájení Cabl
5525 kabel s 1. konektor RCA konektor kabelu: DC 5521 5525 2. ROHS certifikát ROHS certifikát, POM plastu, nikl deska, 5525 RCA konektor kabelu RCA konektor kabelu: DC 5521 5525 všechny materiály splňují ekologické normy RoHS a dostat RHOS certifikát.. >>

Supplier: Dongguan Dajiang Electronics Co.,Ltd

Čína 02/29/12 2692 Offline Contact Now

3,5 mm stereo zástrčka
3,5 mm 4pole sluchátka dc zapojte 1. ROHS a dosáhnout 29 položek ověření 2.Materials: měděné tyče (59 %), POM plastová (POM-450) poniklované 25,5 L, 6.0tray, 3,5 stereo sluchátka zástrčky ♥ 3.5 * 4.5 * 25,5 mm ♥ různé barvy ♥ máme 1.. >>

Supplier: Dongguan Dajiang Electronics Co.,Ltd

Čína 02/29/12 2752 Offline Contact Now

DC adaptér kabel
DC adaptér kabel, konektor pro sluchátka Nokia, s 2,5 mm DC samec 3,5 mm samice konektor DC, vysoce kvalitní plastový kabel dc adaptér kabel, sluchátka konektor pro Nokia, s 2,5 mm DC samec 3,5 mm DC samice konektor, vysoce kvalitní plastové kabelové.. >>

Supplier: Dongguan Dajiang Electronics Co.,Ltd

Čína 02/29/12 2575 Offline Contact Now

kabel 3,5 mm stereo aux
3,5 mm stereo aux kabel prodlužovací audio kabel pro ipod Mp3 adaptér práce celek pro stereo sluchátka, reproduktor mikrofony 3,5 mm stereo aux kabel prodlužovací audio kabel pro ipod Mp3 adaptér práce celek pro stereo sluchátka, reproduktor mikrofon.. >>

Supplier: Dongguan Dajiang Electronics Co.,Ltd

Čína 02/29/12 3150 Offline Contact Now

4jádro obrněných optický kabel
Kabel aplikace  pro FTTX, kabel od strojovny do Společenství, vertikální a horizontální kabeláže ve Společenství a dům kabel  použity v komunikaci strojovny, anténu a patch kabel od distributora  v venkovní kabely a kabelové p.. >>

Supplier: DJ Optical Technology (Suzhou) Co., Ltd

Čína 02/20/12 2640 Offline Contact Now

Cat3 Cat6 Cabo Lan Cat.5e, Lan kabel, síťový kabel
Cabo Lan Cat.5e Cat6 Cat3, Lan kabel, síťový kabel Cat 5e, Cat 6, Cat 3, Lan kabel, síťový kabel, komunikační kabel, Enternet kabel, UTP kabel, kabel FTP, SFTP kabel, počítačové kabel, štít kabel, kabel kategorie, Cabos, patch kabely, kabel, Pléna ka.. >>

Supplier: Hangzhou Jianeng Cable Co., Ltd.

Čína 11/30/11 5133 Offline Contact Now

TV a domácí kino instalace New York
Naši vyškolení, certifikované profesionály pokrývají všechny aspekty projektu od návrhu k instalaci. Po celou dobu naší činnosti jsme dokončili více než tisíc projektů v New Yorku, New Jersey a Connecticut. 303 Columbus Avenue New York, NY 10023 Tel:.. >>

Supplier: TV and Home Theater Installation New York

Spojené státy americké 10/27/11 2658 Offline Contact Now

A-TECH Consulting, Inc.
Jsme nízké napětí systémy a kabelové instalace specialisty. Naše síťové kabeláže služby zahrnují hlasové a datové kabeláže, Fiber Optic kabel instalace a instalaci páteřní sestřih a mědi. Systémy, které instalujeme patří, řízení přístupu, bezpečnostn.. >>

Supplier: A-TECH Consulting, Inc.

Spojené státy americké 09/29/11 2347 Offline Contact Now

prodej kabelů
Můžeme dodat: vodiče a kabely, napájecí kabel, kabel, stropní kabel. >>

Supplier: Guangxi Zonglan Cable Group Co., Ltd.

Čína 09/01/11 2551 Offline Contact Now

75 0hm koaxiální CATV kabel RG6 RG59 RG11 540 412
75 0 hm koaxiální CATV kabel RG6 RG59 RG11 RG540 RG500 RG540 s ocelovými Messenger kabel RG6 1) koaxiální CATV kabel RG6 Tri, RG6 Quad, RG6 MessengerRG6 Spec: 1.02CCS + 4.57FPE+AL Foil+60%Braid+6.9PVC 2) RG59 CCTV kabel, kompozitní kabel RG59 + 2 C/1.. >>

Supplier: Hangzhou Jianeng Cable Co., Ltd.

Čína 11/30/11 5392 Offline Contact Now

3.5 mm Stereo Audio kabel M/M
Podrobný popis produktu 1) 3,5 mm stereo Audio kabel M/M, 6 ft 2) Barva: černá 3) Délka: 1.8M 4) vysoce kvalitní, plně formované 5) konkurenceschopnou cenu 3,5 mm Stereo Audio kabel M/M 1, funkce - určené pro použití s CD přehrávače, rádia, reprodukt.. >>

Supplier: Xiamen Hysen Imp & Exp Co.,Ltd

Čína 08/02/11 2615 Offline Contact Now

2011 FTA Dongle pro Afriku - velmi dobrá stabilita
2011 FTA Dongle FTA pro Afriku - stabilita velmi dobrá záruka: 1 rok - vzhledem k tomu, že si koupíte stabilita: velmi silná stabilita balení: 40pcs / karton hmotnost: 17.5 kg / karton seznamů kanálů: DSTV, NSS7 rychlovarná, MYTV, HITV, Badr5, Badr6,.. >>

Supplier: Forever Tech LNC.(shenzhen)

Čína 06/17/11 3033 Offline Contact Now

Charta kabel nabízí skvělé nabídky pro všechny zákazníky
Charta komunikační služby zahrnují novou generaci technologie s jeho digitální televize programování, sálající rychlý Internet rychlostí a křišťálově čisté telefonní služby. Charta nedávno podepsala smlouvu s TiVo nabízí exkluzivní vícero místností D.. >>

Supplier: Charter Communications

Spojené státy americké 05/15/11 3457 Offline Contact Now

Dreambox500 Dreambox500S/C
DBS-Tuner: frekvenční rozsah 950. 2150 MHzSignal Level - 65 dBm. -25 dBmSignal k šumu úrovně 12 dB max.DBS-Tuner vstupní konektor F-Type femaleInput Impedance 75 OhmAFC +/-3 MHzDemodulation ve tvaru QPSKFEC Viterbi a Reed-SolomonViterbirate 1/2, 2/3,.. >>

Supplier: shenzhen geton ltd

Čína 04/20/11 2719 Offline Contact Now

Dreambox800hd pvr Dreambox800hd
-300 MHz MIPS procesor - Linux operační systém OLED - Display - MPEG-2 / dekódování H.264 Hardware-Tuner: DVB-S, volitelné: DVB-C, DVB-T Tuner modul, & Plug Play-1 x Smartcard-čtenář-V.24/RS232 Interface-10/100Mbit Ethernet Interface - 1 x Scart (RGB.. >>

Supplier: shenzhen geton ltd

Čína 04/20/11 3393 Offline Contact Now

OM3 MTRJ-MTRJ fiber optic patch kabel
Patch kabel je vlákno optický kabel slouží k připojení jednoho zařízení do druhého pro směrování signálu. OM3 50 * 125 multimode vlákno optické kabely vyhovující standardu ISO * IEC norem. Používají se pro 10 Gbps sítě ke splnění požadavku na kont.. >>

Supplier: Stable Technology Co,Ltd.

Čína 03/06/11 3016 Offline Contact Now

Simplexní MU Sigle-Mode vlákno patch kabel
produkt používat ODF stojan různé typy optických komunikačních systémů DWDM systémů vlákno do domů nové synchronní koncových zařízení a odběratel line terminál rysy: - Push-pull připojení, rychlý, nakládání a vykládání - malé rozměry, lehké, vhodné p.. >>

Supplier: Stable Technology Co,Ltd.

Čína 03/06/11 2839 Offline Contact Now

Sigle-Mode LC-LC Duplex Patch kabel
Fiber optic patch kabely jsou vhodné pro vybavení prodlužovací šňůra, kříž spojuje a pracovní oblast připojení. Všechny patch kabely jsou vyráběny za použití riser třídy kabelu a jsou výrobcem testován, zda výkon Telcordia normám. Patch kabely jsou k.. >>

Supplier: Stable Technology Co,Ltd.

Čína 03/06/11 2964 Offline Contact Now

Vícevidové MTRJ-MTRJ duplexní Patch kabel
Dodáváme fiber optic patch kabel, fiber optic patch kabel.Vlákno optické patch kabely se používají hlavně v patch panelu, nebo pro spojení mezi vývody a koncová zařízení. Kvalita konektorů a vlákna jsou především určeny průchozí útlum a vrátí ztráty... >>

Supplier: Stable Technology Co,Ltd.

Čína 03/06/11 2887 Offline Contact Now

COL5141C H.264 enkodéru 4 v 1
Technické specifikace Video rozhraní funkce kompozitní video signál Video systém: NTSC (525/60) nebo PAL (625/50) volitelný konektor: BNC Impedance: 75 nevyváženost frekvence: 25Hz ~ 5,75 MHz úroveň: 1.0Vp-p, vzorkovací kmitočet: 27 MHz Audio .. >>

Supplier: Colable Electronics Co., Ltd

Čína 02/21/11 2525 Offline Contact Now



1  2  3  4  [>]