Login | Buy | Sell  



Vi fandt 541 tilsvarende lister. Nu viser resultater 1 til 10



Gittervisningen
Klik på kolonneoverskrifterne til at sortere dine resultater ved at kriterier.



Photo Title Country/Area Last Updated Hits IM Contact
GPON Optical network terminals
WPX-GU9051 WPX-GU9051 is GPON ONT designed for fulfilling FTTH ultra-broadband access request of home and SOHO users. It is based on the stable and mature GPON technology, which has high performance/p.. >>

Supplier: Hunan WPX Communication Technology Co.,Ltd

Kina 06/01/17 1471 Offline Contact Now

10/100Mbps Fiber optiske medier konverter SC/FC/ST/SFP
10/100Base Dual Fiber singlemode SC FC ST SFP Fiber Media Converter 30km funktioner ♦ 1port 10/100Mbps RJ45 + 1 port dobbelt Fiber SC Media Converter, ♦ Complies med IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3u 10/100Base-Tx Ethernet-standarden. ♦.. >>

Supplier: Shenzhen KAT Communication Technology.Co.,LTD

Kina 02/24/17 2871 Offline Contact Now

850,980, 1060nm polarisering ufølsomme optisk Isolator
850,980, 1060nm polarisering ufølsomme optisk Isolator funktioner l høj Isolation l lav indsættelse tab l lav PDL l høj stabilitet og høj pålidelighed l omkostningseffektive programmer l fiberoptisk forstærkere l pumpe Laser kilde l fiberoptisk Senso.. >>

Supplier: HuiGoo Optic Co.,Limited

Kina 01/18/17 3008 Offline Contact Now

Fluke DTX-1800 kabel Analyzer kit... $2, 099 usd - kontakt - acea.tech@mail.com
URSA II universel stråling spektrumanalysator... $1, 800 USD splinterny Agilent N3900A med INNO IFS-10 Core justering oscilloskop... $4, 000 USD Fluke Networks DTX-1800 120 kabel Analyzer... $2, 500 USD Agilent N9340B håndholdt RF spektrumanalysator... >>

Supplier: ACEA TECH SDN BHD

Malaysia 11/17/16 2942 Offline Contact Now

Metro 1000
Den OptiX Metro 1000 kan få adgang til flere typer af tjenester og kan bruges på adgang lag af bynetværk (MANs) og lokale transmissionsnet adgang til VIP private linjer, trådløse basestationer og digital subscriber line access multipleksere (DSLAM). .. >>

Supplier: YSPTEC.CO.LTD

Kina 09/10/16 3721 Offline Contact Now

KANALEN RODDER
Beskrivelse kanalen rodder er et hjælpeværktøj, der anvendes i bugsering bly-reb gennem et rør. Rod overflade er hård og glat, så det kan komme igennem de smalle rør eller kanal nemt. Den inderste kerne af stangen er lavet af glasfiber og umættet pol.. >>

Supplier: Shijiazhuang Biluo Import&Export Co.,Ltd.

Kina 06/27/16 3478 Offline Contact Now

optisk fiber produkter, fusion splicer, OTDR
Vores vigtigste produkter som nedenfor: 1. FUSION SPLICER: COMWAY C10/C8; Sumitomo (Type-81C/39/66 /); Fujikura (MFS-80S/70R/70S/60s); Fitel S178A; 2. OTDR: EXFO (FTB-1/AXS-110/AXS-100 / FTB-200/FTB-500); JDSU (MTS-2000/4000/6000/8000); YOKOGAWA (AQ.. >>

Supplier: Hongkong honserv ltd

Kina 04/12/16 3678 Offline Contact Now

Fiber Optic patchkabler/dapter/Atenuator/kabel
En fiber optic patch ledning er en fiber fiberoptisk kabel udjævnede enten enden med stik, der gør det muligt at være hurtigt og bekvemt forbundet til CATV, en optisk switch eller andre telekommunikationsudstyr. Dens tykke lag af beskyttelse bruges t.. >>

Supplier: Takfly Communications Co.,Ltd

Kina 03/25/16 3204 Offline Contact Now

SC/APC-SC/APC PATCH LEDNING
SC/APC-SC/APC PATCH LEDNING >>

Supplier: Asia Telecom & Media Corp.

Vietnam 12/19/15 4206 Offline Contact Now

Udendørs telecom kabinet med varmeveksler
1. udendørs kabinet kroppens 26U (H1800mm x W1000mm x D850mm uden base) dobbelt lag struktur, RAL7000 pulver belægning, bagdør kanal for fan system, med udstyr Comparment, batteri comparment og MDF comparment. 2. varme Exchager 80W/K 48VDC 3. Varmele.. >>

Supplier: Wanma Electron Medical Co., ltd

Kina 07/10/15 5692 Offline Contact Now



1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  [>]  [>>]