Choose Language Minu konto | Pane nimi kirja | Müüa




Leidsime 541 vastavad nimekirjad. Tulemuste kuvamine 1 et 10



Tabelivaate
Kliki veerupäised sorteerida oma tulemusi nimetatud kriteeriumide.



Foto Pealkiri Riik/piirkond Viimati uuendatud Vaatamisi IM Kontakt
GPON Optical network terminals
WPX-GU9051 WPX-GU9051 is GPON ONT designed for fulfilling FTTH ultra-broadband access request of home and SOHO users. It is based on the stable and mature GPON technology, which has high performance/p.. >>

Tarnija: Hunan WPX Communication Technology Co.,Ltd

Hiina 06/01/17 925 Ühenduseta Kontakt nüüd

10/100Mbps Fiber optiline Media Converter SC/FC/ST/SFP
10/100Base Dual Fiber ühemoodilisi SC FC ST SFP Fiber Media Converter 30km funktsioonid ♦ 1port 10/100Mbps RJ45 + 1 port Dual Fiber SC Media Converter, ♦ Complies IEEE802.3 10BASE-t, IEEE802.3u 10/100Base-Tx Ethernet Standard. ♦ Vas.. >>

Tarnija: Shenzhen KAT Communication Technology.Co.,LTD

Hiina 02/24/17 2200 Ühenduseta Kontakt nüüd

850,980, 1060nm polarisatsioon tundetu optiline isolaator
850,980, 1060nm polarisatsioon tundetu optiline isolaator funktsioonid l kõrge isolatsiooni l väike kaotus l madal PDL l kõrge stabiilsus ja usaldusväärsus l tasuv taotluste l fiiberoptilise võimendid l Pump Laser allikas l fiiberoptilise andur l mõõ.. >>

Tarnija: HuiGoo Optic Co.,Limited

Hiina 01/18/17 2480 Ühenduseta Kontakt nüüd

Fluke kodulehel DTX-1800 kaabli analüsaator kit... $2 099 usd - kontakt - acea.tech@mail.com
URSA II universaalne kiirguse spektri analüsaator... $1 800 USD uhiuue Agilent N3900A INNO IFS-10 Core joondus Ostsilloskoop... $4 000 USD Fluke võrkude kodulehel DTX-1800 120 kaabli analüsaator... $2, 500 USD Agilent N9340B pihuarvutite RF spektri a.. >>

Tarnija: ACEA TECH SDN BHD

Malaisia 11/17/16 2497 Ühenduseta Kontakt nüüd

Metro 1000
OptiX Metro 1000 pääseb mitut liiki teenuste ja saab pealinna (MANs) ja kohaliku ülekandevõrkudele juurdepääsu kiht VIP avalikes read, WiFi tugijaamade ja digital subscriber line juurdepääsu multiplexers (DSLAMide). Etherneti teenuste puhul Metro 10.. >>

Tarnija: YSPTEC.CO.LTD

Hiina 09/10/16 3145 Ühenduseta Kontakt nüüd

KANALIS RODDER
Kirjeldus kanalis rodder on abistava vahendina kohaldada pukseerimisel plii-trossi toru kaudu. Rod pind on kõva ja sile, nii et see läbi kitsa toru või kanal kergesti. Rod sisemine südamik on valmistatud Klaaskiust ja küllastumata polüestervaik. Välj.. >>

Tarnija: Shijiazhuang Biluo Import&Export Co.,Ltd.

Hiina 06/27/16 3057 Ühenduseta Kontakt nüüd

kiudoptilised tooted, fusion splicer, OTDR
Meie peamised tooted alljärgnevalt: 1. FUSION SPLICER: COMWAY C10/C8; Sumitomo (tüüp-81C/39/66 /); Fujikura (Mikroneesia-80S/70R/70S/60s); Fitel S178A; 2. OTDR: EXFO (FTB-1/AXS-110/AXS-100 / FTB-200/FTB-500); JDSU (MTS-2000/4000/6000/8000); YOKOGAWA.. >>

Tarnija: Hongkong honserv ltd

Hiina 04/12/16 3264 Ühenduseta Kontakt nüüd

Fiber Optic plaaster nöörid/dapter/Atenuator/kaabel
Fiber optic plaaster nöör on pealt kaetud otsa pistikud, et ta saaks kiiresti ja mugavalt ühendada CATV, optiline lüliti või muud telekommunikatsiooniseadmete fiber optic kaabel. Kaitse oma paksu kasutatakse ühendada optilise saatja, vastuvõtja ja te.. >>

Tarnija: Takfly Communications Co.,Ltd

Hiina 03/25/16 2872 Ühenduseta Kontakt nüüd

SC/APC-SC/APC PLAASTER PAEL
SC/APC-SC/APC PLAASTER PAEL >>

Tarnija: Asia Telecom & Media Corp.

Vietnam 12/19/15 3775 Ühenduseta Kontakt nüüd

Väljas telecom eestoa soojusvaheti
1. väljas kabineti keha 26U (H1800mm x W1000mm x D850mm ilma baasi) kahekihiline struktuur, RAL7000 Pulbervärvimine, tagaukse kanali fänn süsteemi, seadmete Comparment, aku comparment ja MDF comparment. 2. heat Exchager 80W/K 48VDC 3. Kerise 300W 220.. >>

Tarnija: Wanma Electron Medical Co., ltd

Hiina 07/10/15 5183 Ühenduseta Kontakt nüüd



1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  [>]  [>>]  

SPONSORED LINKS

WHOLESALE CENTER

1. 

GPON Optical network terminals

2. 

10/100Mbps Fiber optiline Media Converter SC/FC/ST/SFP

3. 

850,980, 1060nm polarisatsioon tundetu optiline isolaator

4. 

Fluke kodulehel DTX-1800 kaabli analüsaator kit... $2 099 usd - kontakt - acea.tech@mail.com

5. 

Metro 1000

6. 

KANALIS RODDER

7. 

kiudoptilised tooted, fusion splicer, OTDR

8. 

Fiber Optic plaaster nöörid/dapter/Atenuator/kaabel

9. 

SC/APC-SC/APC PLAASTER PAEL

10. 

Väljas telecom eestoa soojusvaheti
 
Online uudised
naiste teksad
meeste jakid
Sport Kellad
meeste Ehted
dance Kingad
Wall kleebised
jalgratas Kiivrid
Mobiiltelefoni juhtudel


Home | About Us | Contact Us | FAQ | Recommend Us | Terms of Use | Privacy

Selling Leads | Buying Leads | Resources | B2B Forum | Country Profiles | Sitemap

Country Search

China United States United Kingdom South Korea India Pakistan Indonesia Vietnam Canada Japan Argentina France Australia Singapore Egypt

Copyright © 2007-2015, Bridgat.com - B2B. All rights reserved.