Choose Language حساب کاربری من | ثبت نام | فروش




ما در بر داشت 541 لیست تطبیق. در حال حاضر نتیجه جستجو 1 به 10



مشاهده شبکه
روی سرصفحه ستون مرتب سازی نتایج خود را که معیارهای.



عکس عنوان کشور/منطقه آخرین بروز رسانی تعداد بازدید ها IM تماس با ما
GPON Optical network terminals
WPX-GU9051 WPX-GU9051 is GPON ONT designed for fulfilling FTTH ultra-broadband access request of home and SOHO users. It is based on the stable and mature GPON technology, which has high performance/p.. >>

تامین کننده: Hunan WPX Communication Technology Co.,Ltd

چین 06/01/17 937 آفلاین هم اکنون تماس بگیرید

10/100Mbps فیبر نوری رسانه تبدیل SC/FC/خیابان/SFP
10/100Base دو فیبر حالت تنها ویژگی های ارشد باشگاه خیابان SFP فیبر مبدل 30 کیلومتر ♦ 1port 10/100Mbps RJ45 + 1 پورت دو فیبر سوییس رسانه ها مبدل، ♦ Complies ب.. >>

تامین کننده: Shenzhen KAT Communication Technology.Co.,LTD

چین 02/24/17 2224 آفلاین هم اکنون تماس بگیرید

850,980 1060nm قطبش غیر حساس جداکننده نوری
850,980، 1060nm قطبش جداکننده غیر حساس نوری ویژگی های l انزوا بالا l درج پایین کاهش l PDL کم l بالا ثبات و قابلیت اطمینان بالا l برنامه های مقرون به صر.. >>

تامین کننده: HuiGoo Optic Co.,Limited

چین 01/18/17 2496 آفلاین هم اکنون تماس بگیرید

آنالایزر کابل DTX 1800 fluke کیت... $2 دلار 099 - تماس با ما - acea.tech@mail.com
خرس دوم جهانی تابش تجزیه و تحلیل طیف... $1، 800 دلار آمریکا با نام تجاری جدید Agilent N3900A با تراز هسته IFS 10 INNO اسیلوسکوپ... $4 000 دلار Fluke شبکه DTX 1800 120 ک.. >>

تامین کننده: ACEA TECH SDN BHD

مالزی 11/17/16 2518 آفلاین هم اکنون تماس بگیرید

مترو 1000
1000 مترو OptiX می توانید دسترسی به انواع مختلف از خدمات و می توانند در لایه دسترسی به شبکه محلی و شبکه های شهری (انسانهای) دسترسی به VIP خطوط خصو.. >>

تامین کننده: YSPTEC.CO.LTD

چین 09/10/16 3163 آفلاین هم اکنون تماس بگیرید

مجرای RODDER
شرح مجرای rodder ابزار کمکی در بکسل سرب طناب یک لوله است. بنابراین می توان آن را از طریق لوله باریک یا کانال به راحتی سطح میله سخت و صاف است. هس.. >>

تامین کننده: Shijiazhuang Biluo Import&Export Co.,Ltd.

چین 06/27/16 3069 آفلاین هم اکنون تماس بگیرید

محصولات فیبر نوری، فیوژن متصل کننده OTDR
محصولات اصلی ما به شرح زیر: 1. متصل کننده همجوشی: C10 COMWAY/C8; Sumitomo (39/نوع-81C /-66 /)؛ Fujikura (fsm-80S/70R/70/٤٠); Fitel S178A؛ 2. OTDR: EXFO (FTB-1/AXS-110/AXS-100 / FTB 200/FTB و 500); JDSU (ت.. >>

تامین کننده: Hongkong honserv ltd

چین 04/12/16 3281 آفلاین هم اکنون تماس بگیرید

فیبر نوری کابل/dapter/Atenuator/کابل
کابل فیبر نوری پچ کابل فیبر نوری در انتهای دربسته در محیط با اتصال دهنده است که اجازه آن را به سرعت و به راحتی به CATV سوئیچ یا دیگر تجهیزات م.. >>

تامین کننده: Takfly Communications Co.,Ltd

چین 03/25/16 2887 آفلاین هم اکنون تماس بگیرید

SC/APC-SC/APC طناب پچ
SC/APC-SC/APC طناب پچ >>

تامین کننده: Asia Telecom & Media Corp.

ویتنام 12/19/15 3792 آفلاین هم اکنون تماس بگیرید

در فضای باز مخابرات کابینه با مبدل های حرارتی
1. در فضای باز کابینه بدن 26U (H1800mm x W1000mm x D850mm بدون پایه) ساختار دو لایه پوشش پودر RAL7000، درب عقب کانال برای سیستم فن با تجهیزات Comparment باتری comparme.. >>

تامین کننده: Wanma Electron Medical Co., ltd

چین 07/10/15 5201 آفلاین هم اکنون تماس بگیرید



1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  [>]  [>>]  

SPONSORED LINKS

WHOLESALE CENTER

1. 

GPON Optical network terminals

2. 

10/100Mbps فیبر نوری رسانه تبدیل SC/FC/خیابان/SFP

3. 

850,980 1060nm قطبش غیر حساس جداکننده نوری

4. 

آنالایزر کابل DTX 1800 fluke کیت... $2 دلار 099 - تماس با ما - acea.tech@mail.com

5. 

مترو 1000

6. 

مجرای RODDER

7. 

محصولات فیبر نوری، فیوژن متصل کننده OTDR

8. 

فیبر نوری کابل/dapter/Atenuator/کابل

9. 

SC/APC-SC/APC طناب پچ

10. 

در فضای باز مخابرات کابینه با مبدل های حرارتی
 
خرید اینترنتی
شلوار جین زنانه
کاپشن مردانه
ساعت های ورزشی
زیورآلات مردانه
رقص کفش
برچسب دیواری
دوچرخه کلاه
تلفن همراه موارد


Home | About Us | Contact Us | FAQ | Recommend Us | Terms of Use | Privacy

Selling Leads | Buying Leads | Resources | B2B Forum | Country Profiles | Sitemap

Country Search

China United States United Kingdom South Korea India Pakistan Indonesia Vietnam Canada Japan Argentina France Australia Singapore Egypt

Copyright © 2007-2015, Bridgat.com - B2B. All rights reserved.