Login | Buy | Sell  



Löysimme 224 vastaavia luetteloita. Nyt näytetään tulokset 1 jotta 60



Ruudukko
Napsauta sarakkeen otsakkeita lajitellaksesi tuloksia että kriteerein.



Photo Title Country/Area Last Updated Hits IM Contact
Fiber Optic kaapelijärjestelmät jäsennelty kaapelointi tuotteet, kaapit
FiberMania valmistaa ja myydä laaja valikoima optisen viestinnän tuotteiden ja tarjota yksi huollon meidän uskollisia asiakkaita Tarjoamme myös täydellinen kaapelointi indeksilainoilla. >>

Supplier: FiberMania Technology Limited

Kiina 03/07/17 1415 Offline Contact Now

28years historia korkea laatu UTP CU Cat5e Network Cable
Erittely: Kapellimestari: paljas kupari/CU CCA CCAG materiaali valinnainen AWG: 24 (0.51±0.01 MM) kirjoita: kiinteä/pulaan vapaaehtoinen eristys: HD-PE Rip johto: korkea laatu puuvilla sivu: PVC, ROHS, LSZH takki valinnainen halkaisija valinnainen: c.. >>

Supplier: Shenzhen KW-LINK Electronic Co,. Ltd

Kiina 07/18/16 2119 Offline Contact Now

yläpuolella ACSR/aac aaac kapellimestari ja ABC
Rakenne: Johtimet ovat samankeskisiä pulaan, pakattu johtimet alumiini 1350-H19, eristetty joko polyeteeni tai XLP ristiinlinkitetty polyeteeni, neutraali sanansaattajat ovat samankeskisesti pulaan 6201, AAC- tai ACSR. Sovellukset: triplex palve.. >>

Supplier: Zhengzhou JINYUAN Wire and Cable Co., Ltd

Kiina 05/19/16 2394 Offline Contact Now

Verkkokaapeli, cat5e ja cat6, koaksiaalikaapeli Kaapeli
Verkkokaapeli, cat5e ja cat6, koaksiaalikaapeli Kaapeli >>

Supplier: Linegiant Group

Kiina 02/21/16 2967 Offline Contact Now

SEO Palvelut | Promotion3sixty
Me valmis saat liiketoiminnan liikennöi kasvaa SEO, SMM, Paide Search Marketing verkkosivuilla Analytics, paikalliset SEO Palvelut, kuukausittain SEO Palvelut, Verkkokauppa ja Web-kehitys. >>

Supplier: SEO Services Promotion3sixty

Iso-Britannia 06/13/15 3372 Offline Contact Now

verkkokaapeli, lan-kaapeli cat5e ja cat6, koaksiaalikaapeli, kaiuttimen Kaapeli
1.Cat5e UTP/FTP/SFTP huoneita kaapeli 24/26AWG 305M 2.CE/ISO/ROSH hyväksytty 3. Kapellimestari materiaali: BC / CCC / CCA / CCAG 4. Kapellimestari eristys: HDPE (New) 5. Kaapeli takki: PVC / PE / LSZH / LSOH 6. Takin väri: Valinnainen 7. Työskentely .. >>

Supplier: Integrity Cable Co., Ltd

Kiina 06/08/15 3581 Offline Contact Now

TOIMITUSJOHTAJA
Se on huomaava ohjelma tai ohjelmisto määritetty pääasiassa paikannus matkapuhelimia erityisesti älypuhelimia. Se alkaa tekee työnsä huomaamatta jäljessä asettaa täysin Mobile spy on. >>

Supplier: iphonespy

Yhdysvallat 01/04/15 3818 Offline Contact Now

Apple MacBook Pro - Core i7 2,4 GHz kannettava 700 dollaria
Apple MacBook Pro - Core i7 kannettava 700 dollaria Apple MacBook Pro - Core i7 2,4 - 750 GB HDD / 5400 rpm - 15,4 ″ 1440 x 900-4 GB RAM - Englanti INSTOCK FOR ONLY $700 USD 2,4 GHz Intel Core i7 Quad-Core 4 GB DDR3-Muistia 750GB 5400 rpm ankar.. >>

Supplier: KWONG STORES SDN BHD

Malesia 12/20/12 3215 Offline Contact Now

Kaapelikokoonpanon
Tarjoamme RF KOAKSIAALILIITTIMET MCX, MMCX, SMA, TNC, BNC, N. Liittimet ja letit ovat paras valinta. 1. asennus useita vaihtoehtoja helppo perustaa 2. korkea laatu, Made in Taiwan 3. patentoitu tuote 4. ODM OEM 5. ei MOQ 6. ISO 9001: 2008 sertifioitu.. >>

Supplier: Hwa Yao Technologies Co., Ltd

Taiwan 12/17/12 3465 Offline Contact Now

RF kaapeli RG178 Rf test kaapelit
SMA kaapelikokoonpanon SMA uros kulmassa RG178 195 316 58U 1.13 1,32 LMR100 Rf test kaapelit 1. n MOQ 2. Kaikki laadukkaita teki Taiwan 3. ISO 9001: 2008 sertifioitu 4. aluksen maailmanlaajuisilla markkinoilla >>

Supplier: Hwa Yao Technologies Co., Ltd

Taiwan 12/17/12 3170 Offline Contact Now

Skybox F4 HD PVR
Skybox F4 Full HD GPRS-satelliittivastaanotin-GPRS toiminto 1, Ali3601 prosessori, 396MHz MIPS, Dual-Core CPU 2, tukee HDMI 1.3 3, PVR Funktiot, NIT Etsi Tuetut 5, tuki cccamd, newcamd, MGcamd, Avatarcamd 6, tuki USB wifi, ennuste 7, on terävä viriti.. >>

Supplier: SHENZHEN Dreamboxtop Technology CO.LTD

Kiina 12/07/12 2941 Offline Contact Now

Skybox F5 HD PVR
Skybox F5 HD PVR kaksiytiminen Suoritin, 396 MHz MIPS prosessori täysin yhteensopiva MPEG4 H.264/AVC Main profiilin tason 3 & korkean profiilin tason 4.1; Täysin yhteensopiva MPEG-2 MP@HL & MP@ML; Täysin yhteensopiva MPEG-1 Layer & II & III, Dolby .. >>

Supplier: SHENZHEN Dreamboxtop Technology CO.LTD

Kiina 12/07/12 2861 Offline Contact Now

4 kuitu panssaroituja Kaapeli
4 kuitu panssaroitu kaapeli Yhteenveto 1. hyvä mekaaninen kiinteistöille sekä ympäristölle ominaisuus 2. Fame kestävä suorituskyky 3.Soft, ketteryys, mukavuus yhteys 4. eri pyytää markkinoista ja asiakkaista ominaisuuksia tyydyttämään ◆ letit j.. >>

Supplier: Hangzhou CatvScope Technology Co.Ltd

Kiina 11/06/12 2709 Offline Contact Now

YK-Shield hälytys-kaapeli
YK-Shield hälytys-kaapeli PE eristetty ja PVC päällystetty YK-Shield turvallisuus hälytys kaapeli osa numero: BC3001 vaatimukset: BS4737 BS6360 BS6746 kiinteä tai pulaan, paljaat värikoodattu PE eristys. Eristys pulaan tai ilman Polyesteri Nauha. Rip.. >>

Supplier: Hangzhou CatvScope Technology Co.Ltd

Kiina 11/06/12 2909 Offline Contact Now

Huoneita kaapeli FTP CAT6
FTP CAT6 CAT6 ulkouima kaapeli, 4 paria ydintä, 23 AWG kapellimestari, kapellimestari halkaisija: 0.574±0.004 mm, PVC eristys, ulkovaippa: PE(0.5~0.6mm), ulkohalkaisija: 7.4±0.3 mm, 305 m kuvaus 4 pari ydintä, 23 AWG kapellimestari, PE eristys, PVC-v.. >>

Supplier: Hangzhou CatvScope Technology Co.Ltd

Kiina 11/06/12 3224 Offline Contact Now

Koaksiaalikaapeli P3 500JCAM
P3 500JCAM QR500 sarjan koaksiaalikaapeli sovelletaan CATV verkkojen runko kaapelin, jotka täyttävät Datasiirtovaatimusten täyttämiseksi laajakaistan nopea ja matalahäviöinen. CCA center kapellimestari, 75 ohm impedanssi, 305m pakkaamista rakentamine.. >>

Supplier: Hangzhou CatvScope Technology Co.Ltd

Kiina 11/06/12 2835 Offline Contact Now

FTTH kaapeli Armour keula-tyyppi pudota Kaapeli
Sovellus: ◆ käyttävät pääasiassa antenni ja kanava access kaapelointi. Ominaisuudet: ◆ hyvä mekaaninen ja ympäristön ominaisuudet; ◆ Palonsuoja ominaisuudet täyttää standardien; ◆ Mekaaniset ominaisuudet täyttää standardien; .. >>

Supplier: Hangzhou CatvScope Technology Co.Ltd

Kiina 11/06/12 2985 Offline Contact Now

Valokaapeli GYTA
Antenni & Conduit optinen kaapeli - GYTA valokaapeli GYTA, 2 ~ 144 kuidut, Keski vetoelementin (teräs), hyytelö täytetty, kuitu sisälsi toisiopäällysteellä ja PP täyteaine (tarvittaessa) pulaan, veden esto jelly, pitkittäin soveltamisalaan kopolymeer.. >>

Supplier: Hangzhou CatvScope Technology Co.Ltd

Kiina 11/06/12 3053 Offline Contact Now

LC-LC fiber optic patch johto
Fiber patch johto kuitua tyyppi: 9 / 125-G652D 9/125-G655 9/125-G657 50/125-OM2 62,5/125-OM1 50/125-OM3 kuitu: 1, Corning, Kiina kuitua, muut Connector1:SC, FC, LC, ST, MU, DIN, MTRJ, E2000, MPO, SMA, D4 ja muut kiillotus: PC, UPC, APC, MTRJ uros lii.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Kiina 12/13/12 3606 Offline Contact Now

Tekstiviesti Mobile Web
Organisaation tarkistus hämmästyttävän helppokäyttöinen viestien toimitus ohjelman lähetykset irtotavarana SMS kaikki valitut kansoille kohteleva Akkuna eli GSM eloisa pieni käyttää aikaa ilman mitään ongelmia. Käytä advance SMS toimitus teknologiaa .. >>

Supplier: Web sms to mobile

Chile 08/29/12 2496 Offline Contact Now

Ulkouima valokaapeli
Ulkouima valokuitu kaapeli ominaisuudet verhous halkaisija: 125.0 ± 0,1 kuitua ominaisuudet: halkaisija: 242±7 um UV väri kuitua: Kahden kromatogrammin sininen, oranssi, vihreä, ruskea, Harmaa/liuskekivi, valkoinen, punainen, musta, keltainen, violet.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Kiina 12/13/12 3071 Offline Contact Now

Sisäuima valokaapeli
Sisäuima valokuitu kaapeli ominaisuudet PVC-LSZH takki valinnainen kaapelin halkaisija 0,9 mm tai 1,6 tai 2,0 mm tai 3.0 mm valinnainen Simplex, duplex valinnainen OS1, OM1, OM2, OM3 kuitua valinnainen väri vakiona yhteensopiva TIA/EIA-598-A /-B määr.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Kiina 12/13/12 2918 Offline Contact Now

Vedenpitävä Fiber Optic saparo
Vedenpitävä Fiber Optic Letti on · Korkean suorituskyvyn · Korkea vetolujuus; Anti-syövyttävä · Helppo asentaa määrityksen tyyppi FC/PC FC/UPC FC/APC SC/PC SC/UPC SC/APC ST/PC ST/UPC väliinkytkemisvaimennus (dB) ≦ 0,20 M.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Kiina 12/13/12 3600 Offline Contact Now

Nippuna valokuitu Fan-Out Letti
Nippuna valokuitu Fan-Out Letti ominaisuuksia Low lisäys tappio korkea palauttaa tappio hyvä toistettavuus hyvä vaihdettavuutta hyvä lämpötilan vakaus eritelmän tyyppi FC/PC FC/UPC FC/APC SC/PC SC/UPC SC/APC ST/PC ST/UPC väliinkytkemisvaimennus (dB) .. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Kiina 12/20/12 4343 Offline Contact Now

Nauha Fan-out valokuitu saparo
Nauha Fan-out valokuitu Letti on pieni lisäys tappio korkea Heijastusvaimennus hyvä toistettavuus hyvä vaihdettavuutta hyvä lämpötilan vakaus määrityksen tyyppi FC/PC FC/UPC FC/APC SC/PC SC/UPC SC/APC ST/PC ST/UPC väliinkytkemisvaimennus (dB) ≦.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Kiina 12/13/12 3243 Offline Contact Now

SC/APC fiber optic saparo
SC/APC fiber optic pigtail ominaisuudet pieni koko, erittäin tarkasti Low lisäys tappio korkea tuotto menetys yhden ja Duplex ovat käytettävissä IEC 874 testattu määrityksen tyyppi PC UPC lisäys Loss(dB) ≦ 0,2 ≦ 0,2 Paluu Loss(dB) ≧.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Kiina 12/13/12 2865 Offline Contact Now

Panssaroitu fiber kuituoptisen kaapelin
Panssaroituja fiber kuituoptisen kaapelin ominaisuuksia panssaroitu fiber kuituoptisen kaapelin säilyttävät kaikki ominaisuudet standard patch johto, mutta ne ovat paljon vahvempia. Panssaroitu fiber optic Kytkentäkaapelit saa vahinkoa vaikka se astu.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Kiina 12/20/12 4636 Offline Contact Now

Miko viestinnän
Miko Communications on Guelph markkinointi yritys tarjoaa täyden palvelun online-markkinoinnin sekä offline markkinointi. Miko Communications keskittyy kehittämään merkki sitten brändinhallinta lisäävät asiakasuskollisuutta ja lopulta myyntiä. >>

Supplier: Miko Communications

Kanada 07/09/12 2589 Offline Contact Now

LC-LC multi-mode Duplex patch johto
Tuotteen nimi: LC-LC multi-mode Duplex patch johto ominaisuudet - ST, SC, FC, LC, MT-RJ liittimet - Duplex ja simplex - yhtenäinen ja hybridi johto versiota - 100 % tehdas siirto testattu ANSI/TIA-568-C.3-Slim-profiilin saappaat kestävä joustava kaap.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Kiina 12/20/12 3730 Offline Contact Now

LC/PC-LC/PC yhden tilassa valokuitu patch johto
LC/PC-LC/PC yhden tilassa valokuitu patch johto ominaisuudet - ST, SC, FC, LC, MT-RJ liittimet - Duplex ja simplex - yhtenäinen ja hybridi johto versiota - 100 % tehdas siirto testattu ANSI/TIA-568-C.3-Slim-profiilin saappaat kestävä joustava kaapeli.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Kiina 12/13/12 2590 Offline Contact Now

Satelliitti dreambox Skybox F3 HD PVR
Kahtalainen-Siemenkota Keskusyksikkö, 396 MHz MIPS prosessori täysin yhteensopiva MPEG4 H.264/AVC Main profiilin tason 3 & korkean profiilin tason 4.1; Täysin yhteensopiva MPEG-2 MP@HL & MP@ML; Täysin yhteensopiva MPEG-1 Layer & II & III, Dolby Dig.. >>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

Kiina 05/27/12 3105 Offline Contact Now

Satelliitti dreambox Openbox S16 HD PVR
työskennellä CCCAM, CA, BISS. CI valinnainen sama tehtävä ja AZ, jossa scart Ethernet ja LNB rannalla mainboad Specification: - yksi paikka älykortin Conax järjestelmä - tuki SD/HD(MPEG2/MPEG4 H.264), DVB-S, DVB-S2 järjestelmä - korkean resoluution v.. >>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

Kiina 05/27/12 3153 Offline Contact Now

Satelliitti dreambox Skybox Chost M3
SKYBOX GHOST M3 HDPVR 1. 1080P Full hd 2. on kaikki ominaisuudet skybox S10 3. tuki wifi silta yleiset vaatimukset: Dual CPU, 396 MHz MIPS prosessori täysin yhteensopiva MPEG4 H.264/AVC Main profiilin tason 3 & korkean profiilin tason 4.1; Täysin yh.. >>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

Kiina 05/27/12 3020 Offline Contact Now

DM800 HDse WIFI
DM800SE WiFi, Dreambox DM800HD SE WiFi rakennettu vastaanottimen 800 HDSE WiFi toiminto voimakas vastaanotin digitaalinen TV ja Radio-ohjelmia. Tärkeimmät ominaisuudet ovat 400 MHz prosessori DVB vastaanotin 800HD SE tukee Linux TV API ja WiFi-toimi.. >>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

Kiina 05/04/12 2847 Offline Contact Now

VU + SOLO
VU + Solo HD PVR avoimen lähdekoodin Linux-käyttöjärjestelmä Broadcom Mips prosessori 333 Mhz 1 x DVB-S2 viritin MPEG2 / H.264 laitteisto dekoodaus (DVB yhteensopiva) 2 x CI paikka (Alpha Crypt Cryptoworks Viaccess, Seca, Conax jne.) 1 x älykortin l.. >>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

Kiina 05/04/12 2926 Offline Contact Now

MINI Skybox S12
Skybox HD PVR 1) 300 MHz MIPS prosessori - 2) täysin yhteensopiva MPEG4 H.264/AVC Main profiilin tason 3 & korkean profiilin tasolle 4.1; 3) täysin yhteensopiva MPEG-2 MP@HL & MP@ML; 4) täysin yhteensopiva MPEG-1 Layer & II & III, Dolby Digital Audio.. >>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

Kiina 05/04/12 2923 Offline Contact Now

MINI Skybox S12 valkoinen
Skybox S12 HD PVR 1) 300 MHz MIPS prosessori - 2) täysin yhteensopiva MPEG4 H.264/AVC Main profiilin tason 3 & korkean profiilin tasolle 4.1; 3) täysin yhteensopiva MPEG-2 MP@HL & MP@ML; 4) täysin yhteensopiva MPEG-1 Layer & II & III, Dolby Digital A.. >>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

Kiina 05/04/12 2525 Offline Contact Now

Sunray4 HD se
Kolme-kotona-ainoa DVB-S2/C/T-virittimen viritin voidaan käyttää samaan aikaan. WIFI, 300Mbps WLAN tukee 400 MHz MIPS prosessori Enigma 2, Linux käyttöjärjestelmän tekniset ominaisuudet 400 MHz MIPS prosessori Enigma 2, Linux käyttöjärjestelmän WIFI:.. >>

Supplier: DREAMBOXTOP

Kiina 04/18/12 3234 Offline Contact Now

Openbox S11 HD PVR
2011 uusi Openbox S11 HD digitaalisen satelliittivastaanotin USB, vastaanotto, HDMI, CA, PVR, CCCAMD, NEWCAMD, MGCAMD, CCCAMD palvelimet. Openbox S11 HD on lähes sama kuin Openbox S10 HD, mutta se on scart-portti. Ominaisuudet: 300 MHz MIPS prosess.. >>

Supplier: DREAMBOXTOP

Kiina 04/18/12 2793 Offline Contact Now

Azbox Ultra HD
AZBOX ULTRA HD Full hd 1080p, tukea sokea Etsi, yksinkertaistettu versio azbox premium hd, on sama tehtävä. AZBOX ULTRA HD Main ominaisuuksia Sigma mallit SMP8634LF CPU Linux operatiivinen järjestelmä 128 MB DDR järjestelmän muistia 128 MB DDR Vide.. >>

Supplier: DREAMBOXTOP

Kiina 04/18/12 2898 Offline Contact Now

DC kaapeli 5521 DC pistoke 5.5 tasavirran omal
5525 liitin 1. RCA-kaapeli kaapelin liitin: DC 5521 5525 2. ROHS todistus ROHS-sertifikaatin, POM muovi, nikkeli-levy, 5525 RCA-liitin RCA kaapeli kaapelin liitin: DC 5521 5525 kaikki materiaalit täyttävät RoHS ympäristönormeja ja saada RHOS todistus.. >>

Supplier: Dongguan Dajiang Electronics Co.,Ltd

Kiina 02/29/12 2692 Offline Contact Now

3.5mm stereo plugi
3.5mm 4pole kuuloke dc-liitin 1. ROHS ja saavuttaa 29 kohteiden käyttöoikeuksien 2.Materials: kuparia rod (59 %), POM muovi (POM-450) nikkelöity 25,5 L, 6.0tray, 3,5 stereo kuuloke dc pistoke ♥ 3.5 * 4.5 * 25,5 mm ♥ eri väriä ♥ meil.. >>

Supplier: Dongguan Dajiang Electronics Co.,Ltd

Kiina 02/29/12 2751 Offline Contact Now

DC adapteri kaapeli
DC adapteri kaapeli, Nokia, kuulokeliitäntä 2,5 mm DC miesten 3,5 mm DC naisten tulppa, korkealaatuinen muovisen dc adapteri johto, kuuloke jack Nokia, 2,5 mm 3.5mm uros-DC DC naisten ampua, laadukkaita muovisen ROHS & REACH, SGS ISO9001, 2000certifi.. >>

Supplier: Dongguan Dajiang Electronics Co.,Ltd

Kiina 02/29/12 2573 Offline Contact Now

3.5mm stereo aux Kaapeli
3.5mm stereo aux kaapeli audio jatkojohto ipod Mp3 sovitin toimivat hyvin stereokuulokkeet, puhuja mikrofonit 3.5mm stereo aux kaapeli audio jatkokaapeli ipod Mp3 sovitin toimivat hyvin kolmiulotteinen kuulokkeet puhuja mikrofonit valkoinen ja musta .. >>

Supplier: Dongguan Dajiang Electronics Co.,Ltd

Kiina 02/29/12 3148 Offline Contact Now

4-core panssaroitu valokaapeli
Kaapeli-sovelluksen  sovelletaan FTTX, Kaapeli yhteys konehuoneeseen yhteisön, vertikaalinen ja horisontaalinen yhteisön ja huoneistoja kaapeli kaapelointi  sovelletaan konehuoneeseen, liitäntäkaapeli ja patch johto jakelijan .. >>

Supplier: DJ Optical Technology (Suzhou) Co., Ltd

Kiina 02/20/12 2639 Offline Contact Now

Cabo vastaanotto Cat.5e Cat6 Cat3, Lan-kaapeli, Kaapeli
Cabo vastaanotto Cat.5e Cat6 Cat3, Lan-kaapeli, verkon kaapeli Cat 5e, Cat 6, katti 3, Lan-kaapeli, verkkokaapeli, Kaapeli, Enternet kaapeli, UTP kaapeli, FTP-kaapeli, SFTP kaapeli, tietokoneen kaapeli, Shield kaapeli, luokka, Cabos Kytkentäkaapelit,.. >>

Supplier: Hangzhou Jianeng Cable Co., Ltd.

Kiina 11/30/11 5132 Offline Contact Now

TV ja kotiteatteri asennus New York
Koulutettu, sertifioitu ammattilaiset kaikkia näkökohtia projektin suunnittelusta asennukseen. Koko toimintamme ajan olemme toteuttaneet yli tuhat hankkeet New York, New Jersey ja Connecticut. 303 Columbus Ave New York, NY 10023 Tel: (646) 200-5959 o.. >>

Supplier: TV and Home Theater Installation New York

Yhdysvallat 10/27/11 2657 Offline Contact Now

A-TECH Consulting, Inc.
Olemme matala jännite järjestelmät ja kaapeli asennus asiantuntijoita. Verkko Kaapelointi Palveluihimme kuuluu ääni ja Data kaapelointi, kuituoptiset yhteensopivuus ja liittämiseen ja kupari selkäranka asennus. Asennamme järjestelmät sisältävät Acces.. >>

Supplier: A-TECH Consulting, Inc.

Yhdysvallat 09/29/11 2345 Offline Contact Now

myynti kaapelit
Voimme toimittaa: johdot ja kaapelit, Kaapeli, Kaapeli, yleiskustannusten kaapeli. >>

Supplier: Guangxi Zonglan Cable Group Co., Ltd.

Kiina 09/01/11 2549 Offline Contact Now

75 0hm koaksiaali CATV kaapeli RG6 RG59 RG11 540 412
75 0 hm koaksiaali CATV kaapeli RG6 RG59 RG11 RG540 RG500 RG540 teräksen Messenger kaapeli 1) RG6 koaksiaali CATV kaapeli, RG6 Tri, RG6 Quad, RG6 MessengerRG6 Spec: 1.02CCS + 4.57FPE+AL Foil+60%Braid+6.9PVC 2) RG59 CCTV kaapeli, komposiittikaapeli RG.. >>

Supplier: Hangzhou Jianeng Cable Co., Ltd.

Kiina 11/30/11 5392 Offline Contact Now

3,5 mm Stereo Audio-kaapeli M/M
Yksityiskohtaiset Tuote Kuvaus 1) 3,5 mm stereo Audio-kaapeli M/M, 6 ft 2) väri: musta 3) pituus: 1,8 m 4) laadukkaita, muotoiltu 5) kilpailukykyinen hinta 3,5 mm Stereo Audio kaapeli M/M 1, ominaisuudet - suunniteltu käyttäminen CD-soittimet, stereo.. >>

Supplier: Xiamen Hysen Imp & Exp Co.,Ltd

Kiina 08/02/11 2613 Offline Contact Now

2011 FTA Dongle Afrikan--vakautta erittäin hyvä
2011 FTA Dongle FTA Afrikan--vakautta erittäin hyvä takuu: 1 vuosi--koska ostat vakaus: erittäin vahva vakaus pakkaus: 40pcs / kartonki paino: 17,5 kg / carton kanavalistoja: DSTV, NSS7 canalsat, MYTV, HITV, Badr5, Badr6, Psat, Nämä kanavat ovat ilma.. >>

Supplier: Forever Tech LNC.(shenzhen)

Kiina 06/17/11 3033 Offline Contact Now

Peruskirjan kaapeli tarjoaa hyviä kaikille asiakkaille
Peruskirjan viestintäpalvelujen sisältää seuraavan sukupolven tekniikkaa sen digitaalinen TV TV ohjelmointi, paahtava nopeuksilla Internet ja kristallinkirkas puhelinpalvelu. Peruskirjan allekirjoitti hiljattain sopimukseen TiVo tarjota yksinomainen .. >>

Supplier: Charter Communications

Yhdysvallat 05/15/11 3457 Offline Contact Now

Dreambox500 Dreambox500S/C
DBS-viritin: taajuusalueella 950. 2150 MHzSignal Level - 65 dBm. -25 dBmSignal melun taso 12 dB max. DBS-viritin tulo liitin F-tyypin femaleInput impedanssi 75 OhmAFC +/-3 MHzDemodulation muotoinen QPSKFEC Viterbi ja Reed-SolomonViterbirate 1/2, 2/3,.. >>

Supplier: shenzhen geton ltd

Kiina 04/20/11 2719 Offline Contact Now

Dreambox800hd pvr Dreambox800hd
-300 MHz MIPS prosessori - Linux käyttöjärjestelmä-OLED - näyttö - MPEG-2 / H.264 laitteisto dekoodaus-viritin: DVB-S, valinnainen: DVB-C, DVB-T - viritin moduuli, Plug & Play-1 x Smartcard-lukija-V.24/RS232 käyttöliittymä-10/100Mbit Ethernet liitänt.. >>

Supplier: shenzhen geton ltd

Kiina 04/20/11 3392 Offline Contact Now

OM3 MTRJ-MTRJ fiber optic patch johto
Patch johto on valokaapeli, jota käytetään liittämään yhteen laitteeseen on toisen signaalin reititys. OM3 50 * 125 multimode kuitu kuituoptisen kaapeleita yhteensopiva ISO * IEC-standardien. Niitä käytetään 10Gbps verkkojen jatkuva kasvaa suurten.. >>

Supplier: Stable Technology Co,Ltd.

Kiina 03/06/11 3014 Offline Contact Now

Sigle-Mode Simplex MU kuitua patch johto
tuote käyttää ODF teline eri kuitua viestinnän järjestelmien DWDM kuitua on Kotisivu uusi synkroninen päätelaitteiden ja tilaaja line terminaali ominaisuuksia: - Push-pull-yhteys, nopea lastaus ja purku - pieni koko, kevyt, sopii tiheäksi asennus - k.. >>

Supplier: Stable Technology Co,Ltd.

Kiina 03/06/11 2838 Offline Contact Now

Sigle-Mode LC-LC Duplex Patch johto
Fiber optic Kytkentäkaapelit soveltuvat laitteet jumper johto, rajat yhdistää, ja toimivat yhteydet. Kaikki liitäntäkaapelit on valmistettu riser luokan kaapeli ja tehtaalla testattu tehdä varma esitys Telcordia standardien. Kauneuspilkku johdot löyt.. >>

Supplier: Stable Technology Co,Ltd.

Kiina 03/06/11 2962 Offline Contact Now

Multi-mode MTRJ-MTRJ Duplex Patch johto
Toimitamme fiber optic patch johto, fiber kuituoptisen kaapelin.Fiber optic välikaapelit käytetään pääasiassa Kytkentätaulu tai myyntipisteistä ja terminaalin laitteiden välinen yhteys. Liittimet ja kuidut laatu määräytyvät pääosin lisäys-tappio ja p.. >>

Supplier: Stable Technology Co,Ltd.

Kiina 03/06/11 2884 Offline Contact Now

COL5141C H.264 Encoder 4 in 1
Teknisten eritelmien käyttöliittymä ominaisuus komposiitti video videosignaalin videojärjestelmä: (525/60) NTSC- tai PAL (625/50) valinnainen liitin: BNC impedanssi: 75 epätasapaino taajuus: 25Hz ~ 5.75 MHz taso: 1.0Vp-p, Näytetaajuus: 27 MHz .. >>

Supplier: Colable Electronics Co., Ltd

Kiina 02/21/11 2523 Offline Contact Now



1  2  3  4  [>]