Login | Buy | Sell  



Löysimme 540 vastaavia luetteloita. Nyt näytetään tulokset 1 jotta 60



Ruudukko
Napsauta sarakkeen otsakkeita lajitellaksesi tuloksia että kriteerein.



Photo Title Country/Area Last Updated Hits IM Contact
10/100Mbps kuitu optinen Media Converter SC/FC/ST/SFP
10/100Base Dual kuitua yksimuoto SC FC ST SFP Fiber Media Converter 30km ominaisuudet ♦ 1port 10/100Mbps RJ45 + 1 portti Dual kuitua SC mediamuunnin, ♦ Complies IEEE802.3 10BASE-t, IEEE802.3u 10/100Base-Tx Ethernet-standardi. ♦ Noud.. >>

Supplier: Shenzhen KAT Communication Technology.Co.,LTD

Kiina 02/24/17 470 Offline Contact Now

850,980, 1060nm polarisaatio tunteeton optinen erotin
850,980, 1060nm polarisaatio tunteeton optinen Isolator ominaisuuksia l korkea eristäminen l matala lisäys tappio l matala PDL l korkea vakaus ja luotettavuus l kustannustehokas sovelluksia l kuituoptisia vahvistimet l pumppu Laser lähde l kuituoptis.. >>

Supplier: HuiGoo Optic Co.,Limited

Kiina 01/17/17 735 Offline Contact Now

Fluke DTX-1800 kaapeli Analyzer kit... $2 099 usd - yhteystiedot - acea.tech@mail.com
Ison KARHUN II Universal säteilyn spektrianalysaattori... $1, 800 USD upouusi Agilent N3900A INNO IFS-10 Core tasaus oskilloskooppi... $4 000 dollaria Fluke Networks DTX-1800 120 kaapeli Analyzer... $2, 500 dollaria Agilent N9340B Handheld RF Spectru.. >>

Supplier: ACEA TECH SDN BHD

Malesia 11/17/16 997 Offline Contact Now

Metro 1000
OptiX Metro 1000 käyttää useita eri palvelujen ja voidaan käyttää kerros pääkaupunkiseudulla (MANs) ja paikallinen siirtoverkkojen VIP yksityistaloudellisten, langattoman tukiasemia ja digital subscriber line access multiplekserit (DSLAMs). Ethernet.. >>

Supplier: YSPTEC.CO.LTD

Kiina 09/10/16 1568 Offline Contact Now

HORMIN RODDER
Kuvaus hormin rodder on ylimääräinen työkalu soveltaa hinaus lyijyinen köyttää läpi putki. Rod pinta on kova sekä sileä, joten se läpi kapea putki tai kanava helposti. Sisäpiiriin sauva on valmistettu lasikuitua ja tyydyttymättömät viimeisteltyjen ha.. >>

Supplier: Shijiazhuang Biluo Import&Export Co.,Ltd.

Kiina 06/27/16 1640 Offline Contact Now

valokuitu tuotteita, fusion splicer, OTDR
Meidän tärkeimmät tuotteet seuraavasti: 1. FUUSIO SPLICER: COMWAY C10/C8; Sumitomo (tyyppi-81C/39/66 /); Fujikura (fsm-80/70R/70S/60s); Fitel S178A; 2. OTDR: EXFO (SMT-1/AXS-110/AXS-100 / SMT-200/SMT-500); JDSU (MTS-2000/4000/6000/8000) YOKOGAWA (AQ.. >>

Supplier: Hongkong honserv ltd

Kiina 04/11/16 1856 Offline Contact Now

Fiber Optic välikaapelit/dapter/Atenuator/Kaapeli
Fiber optic patch johto on valokaapeli, enimmillään jommankumman pään liittimineen, joiden avulla se voi nopeasti ja kätevästi kytkeä CATV, optinen kytkin tai muut televiestintälaitteita. Sen paksu kerros-lta suojelus avulla optinen lähetin, vastaano.. >>

Supplier: Takfly Communications Co.,Ltd

Kiina 03/25/16 1633 Offline Contact Now

SC/APC-SC/APC PATCH JOHTO
SC/APC-SC/APC PATCH JOHTO >>

Supplier: Asia Telecom & Media Corp.

Vietnam 12/18/15 2481 Offline Contact Now

Ulkouima telecom seinäkaappi lämmönvaihdin
1. ulkona kaappi kehon 26U (H1800mm x W1000mm x D850mm ilman perustaa) kaksikerroksinen rakenne, RAL7000 jauhemaalaus, takaluukku kanava tuuletin-järjestelmän laitteet Comparment, akun comparment ja MDF-comparment. 2. lämpö Exchager 80W/K 48VDC 3. Lä.. >>

Supplier: Wanma Electron Medical Co., ltd

Kiina 07/10/15 3833 Offline Contact Now

MPO-SC 12cores SM Hydra yhdistysjohdot
MPO Hydra kaapeli kokoonpanot ominaisuudet: Korkean suorituskyvyn IL & RL saatavilla 8,12 kuitua tarkkoja 100 % talon testattu valikoima tukee nopeampi Ethernet ja Fibre Channel sovelluksia (OM3, OM4 ja OS1/OS2 kuidut) ja sovellukset perintö multimod.. >>

Supplier: Shenzhen Yingda Photonic Co.,Ltd

Kiina 01/16/15 3212 Offline Contact Now

24Fiber MPO/MTP LC duplex valjaat kaapelit 10G om
12 tai 24-Fiber MPO/MTP LC valjaat kaapelit OM3 10G 50/125UM MPO/MTP valjaat (tuuletin pois) kaapelijärjestelmät mahdollistavat nopean Moniporttiset patch kentän yhteydet tässä tiheäksi varastointi alueella Network (SAN) ja Data Center vastaanotto su.. >>

Supplier: Shenzhen Yingda Photonic Co.,Ltd

Kiina 01/16/15 3177 Offline Contact Now

1/2fiber FTTH pudota kaapeli-firgure-8 FRP LSZH(GJXFH)
Keula-tyyppi pudota kaapeli (GJXFH) 提 交 kuvaus valokuitu yksikkö keskellä, kaksi rinnakkain kuitua vahvistettu muovit FRP sijoitetaan kaksi puolta, niin kaapeli on täydennetty mustan tai värillisen LSZH sivu. Sovelluksen ◆ käyt.. >>

Supplier: Shenzhen Yingda Photonic Co.,Ltd

Kiina 01/16/15 3231 Offline Contact Now

Fusion Splicers/Eloik ALK-88
>>

Supplier: Tianjin Exploration Technology Development Co., Ltd

Kiina 12/19/14 3007 Offline Contact Now

Kuitu optinen Kollimaattorin
Tuotteen nimi: Keilarajainkulmasta ominaisuudet pieni lisäys tappio Low PDL kompakti toimivat laaja aallonpituus laaja toiminta lämpötila korkea luotettavuus ja vakaus sovelluksia  CATV järjestelmä  erottimet  kiertovesipumput.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kiina 12/25/12 3305 Offline Contact Now

Työpöydän muuttuva optinen vaimennin
Tuotteen nimi: Muuttuva optinen vaimennin työpöytäominaisuudet 1. ow IL, alhainen PDL 2.High-speed vastausta 3. hyvä lineaarisuus 4. erinomaisen vakauden ja luotettavuuden 5.60dB vaimennus valikoima sovelluksia 1. optisen verkko elimistö ja optinen t.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kiina 12/25/12 3238 Offline Contact Now

Manuaalinen muuttuja optinen vaimennin
Tuotteen nimi: Manuaalinen muuttuja optinen vaimennin (MVOA) ominaisuudet: 1. pieni lisäys tappio 2. vähän takaisin heijastus 3. laaja vaimennus alue 4. tarkka 5. pienikokoinen sovellukset: 1. optinen vastaava 2. optinen teho valmiiksi heikentää enne.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kiina 12/25/12 3250 Offline Contact Now

MultiMode muuttuva optinen vaimennin
HTD s dynaaminen muuttuja optinen vaimennin (DVOA) on MEMS-teknologiaan ja erinomaisesti gain-säädin vahvistin sovelluksia. Suunniteltu alhainen PDL, meidän VOA tarjoaa jatkuva vaimennus koaksiaali Paketti nopean vastauksen. Tuotteen nimi: Multimode .. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kiina 12/25/12 3472 Offline Contact Now

MEMS muuttuva optinen vaimennin
HTD s dynaaminen muuttuja optinen vaimennin (DVOA) on MEMS-teknologiaan ja erinomaisesti gain-säädin vahvistin sovelluksia. Suunniteltu alhainen PDL, meidän VOA tarjoaa jatkuva vaimennus koaksiaali Paketti nopean vastauksen. Tuotteen nimi: MEMS opti.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kiina 12/25/12 2714 Offline Contact Now

Suuritehoiset erotin
Tuotteen nimi: High Power Isolator ominaisuudet: 1. High eristäminen 2. pieni lisäys tappio 3. alhainen polarisaatio herkkyys tappio 4. erinomainen lämpötilan suorituskyvyn sovellukset: 1. kuitu optinen laser 2. kuitu optinen vahvistin 3. CATV valoka.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kiina 12/25/12 2573 Offline Contact Now

Tässä linja optinen erotin
-Line optinen erotin on kompakti paketti, alhainen väliinkytkemisvaimennus, korkea eristys, korkean tappio ja erinomainen ympäristön vakautta ja luotettavuutta. Se on ihanteellinen tukahduttaa takaisin reflection kuitu laserit, EDFA ja muut korkean s.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kiina 12/25/12 2445 Offline Contact Now

Lettipäinen optinen erotin
Tuotteen nimi: Lettipäinen optinen Isolator ominaisuuksia 1. korkea eristäminen 2. pieni lisäys tappio 3. alhainen polarisaatio riippuvainen tappio 4. pienikokoinen sovelluksia 1. optinen lähetin 2. Laser diodi pakkaus >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kiina 12/25/12 2235 Offline Contact Now

Tilaa erotin
Tilaa isolator sarja on suunniteltu yhdentymistä laser diodi paketti estää takaisin pohdintaa. Korkea eristäminen, alhainen väliinkytkemisvaimennus ja suuri aukko ominaisuuksia tehdä välineestä joustava sovi eri diode laser pakkausta koskevat vaatimu.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kiina 12/25/12 2471 Offline Contact Now

MultiMode optinen Kiertoelin
Tuotteen nimi: Polarisaatio tunteeton multi-mode optinen Kiertoelin ominaisuuksia : 1. pieni lisäys tappio 2. Wide band korkea eristäminen 3. Low PDL 4. Compact in-line-paketti 5. erittäin vakaa ja luotettavuus 6. epoksi Ilmainen optisen reiti.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kiina 12/25/12 2206 Offline Contact Now

4 porttia optinen kytkin
4 porttinen polarisaatio tunteeton optinen Kiertoelin on kompakti korkean suorituskyvyn lightwave osa lähettää saapuvan signaalin portti 1 portti 2, toinen signaali satamasta 2 port 3 ja kolmas signaalin portti 3 portin 4. Komponentti tarjoaa korkean.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kiina 12/25/12 2198 Offline Contact Now

3 porttia optinen Kiertoelin
3 väyläinen polarisaatio tunteeton optinen Kiertoelin on kompakti korkean suorituskyvyn lightwave osa, joka lähettää signaalin satamasta 1 portti 2, samalla kun toinen signaalia ja sataman 2 portti 3. Komponentti tarjoaa korkean eristäminen, alhainen.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kiina 12/25/12 3712 Offline Contact Now

1 * N MEMS optinen kytkin
Tuotteen nimi: 1XN MEMS optinen kytkin ominaisuuksia 1. pieni lisäys tappio 2. korkea ylikuulumisen 3. korkea vakautta ja luotettavuutta 4. nopeaa aika 5. miniatyyri kokoa 6. amerikkalainen lukko tai ei-Tallentuva virhe sovelluksia 1. optinen uudelle.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kiina 12/25/12 2386 Offline Contact Now

1 * 8 MEMS optinen kytkin
Tuotteen nimi: 1 X 8 MEMS optinen kytkin ominaisuuksia 1. pieni lisäys tappio 2. korkea ylikuulumisen 3. korkea vakautta ja luotettavuutta 4. nopeaa aika 5. miniatyyri kokoa 6. amerikkalainen lukko tai ei-Tallentuva virhe sovelluksia 1. optinen uudel.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kiina 12/25/12 2226 Offline Contact Now

1 * 4 MEMS optinen kytkin
Tuotteen nimi: 1 X 4 MEMS optinen kytkin ominaisuuksia 1. pieni lisäys tappio 2. korkea ylikuulumisen 3. korkea vakautta ja luotettavuutta 4. nopeaa aika 5. miniatyyri kokoa 6. amerikkalainen lukko tai ei-Tallentuva virhe sovelluksia 1. optinen uudel.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kiina 12/25/12 2190 Offline Contact Now

2 * 2 MEMS optinen kytkin
Tuotteen nimi: 2 X 2 MEMS optinen kytkin ominaisuuksia 1. pieni lisäys tappio 2. korkea ylikuulumisen 3. korkea vakautta ja luotettavuutta 4. nopeaa aika 5. miniatyyri kokoa 6. amerikkalainen lukko tai ei-Tallentuva virhe sovelluksia 1. optinen uudel.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kiina 12/25/12 2385 Offline Contact Now

1 * 2 MEMS optinen kytkin
Tuotteen nimi: 1 X 2 MEMS optinen kytkin ominaisuuksia 1. pieni lisäys tappio 2. korkea ylikuulumisen 3. korkea vakautta ja luotettavuutta 4. nopeaa aika 5. miniatyyri kokoa 6. amerikkalainen lukko tai ei-Tallentuva virhe sovelluksia 1. optinen uudel.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kiina 12/25/12 2396 Offline Contact Now

2 * 4 optinen kytkin
Tuotteen nimi: 2 X 4 optinen vaihtaa ominaisuudet: 1. pieni lisäys tappio 2. laaja aallonpituus alueen 3. alhainen ylikuulumisen 4. korkea vakautta ja luotettavuutta 5.Epoxy Ilmainen optisen reitin 6. lukitustoiminnolla ja -Tallentuva sovelluksia: 1... >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kiina 12/25/12 2310 Offline Contact Now

2 * 2 optinen kytkin
Tuotteen nimi: 2 X 2 optinen vaihtaa ominaisuudet: 1. pieni lisäys tappio 2. laaja aallonpituus alueen 3. alhainen ylikuulumisen 4. korkea vakautta ja luotettavuutta 5.Epoxy Ilmainen optisen reitin 6. lukitustoiminnolla ja -Tallentuva sovelluksia: 1... >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kiina 12/25/12 2204 Offline Contact Now

1 * 2 optinen kytkin
Tuotteen nimi: 1 X 2 optinen vaihtaa ominaisuudet: 1. pieni lisäys tappio 2. laaja aallonpituus alueen 3. alhainen ylikuulumisen 4. korkea vakautta ja luotettavuutta 5.Epoxy Ilmainen optisen reitin 6. lukitustoiminnolla ja -Tallentuva sovelluksia: 1... >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kiina 12/25/12 2152 Offline Contact Now

1 * 1 optinen kytkin
Tuotteen nimi: 1 X 1 optinen vaihtaa ominaisuudet: 1. pieni lisäys tappio 2. laaja aallonpituus alueen 3. alhainen ylikuulumisen 4. korkea vakautta ja luotettavuutta 5.Epoxy Ilmainen optisen reitin 6. lukitustoiminnolla ja -Tallentuva sovellukset: 1... >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kiina 12/25/12 2169 Offline Contact Now

Lisää pudota multiplekseri optiikka
Tuotteen nimi: Optinen lisää pudottamalla multiplekseri (OADM) erikoisartikkeli : 1. perustuu ohut suodatintekniikasta ja korkea aallonpituus vakaus 2. alhainen polarisaatio riippuvainen tappio ja korkea kanava erikseen 3. litteä ja leveä pass.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kiina 12/25/12 2326 Offline Contact Now

Kompakti CWDM moduuli
Tuotteen nimi: Kompakti CWDM (CCWDM) ominaisuudet: 1. perustuu ohut suodatintekniikasta ja korkea aallonpituus vakaus 2. alhainen polarisaatio riippuvainen tappio ja korkea kanava erikseen 3. litteä ja leveä passband 4. pienikokoinen ja päivittää sat.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kiina 12/25/12 2423 Offline Contact Now

Sulatettu WDM laite
Tuotteen nimi: Sulatettu WDM laitteen ominaisuuksia: 1. perusteella sulatettu biconical kartio tekniikka 2. pieni lisäys tappio 3. korkea eristäminen 4. erinomainen suuntaavuus 5. laaja kaistanleveys 6. luotettavuutta 7. Telcordia GR-1221-CORE pätevä.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kiina 12/25/12 2224 Offline Contact Now

Ohut kalvo suodatin laaja WDM laite
Suodattimen aallonpituus division multiplexer-sarja perustuu ympäristön kannalta vakaa suodattimet ohutkalvotekniikat. Laitteet yhdistää tai erottaa valoa eri aaltopituudella laaja aallonpituusalueella. Ne tarjoavat hyvin alhainen väliinkytkemisvaime.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kiina 12/25/12 3078 Offline Contact Now

200 GHz DWDM moduuli
Tuotteen nimi: 200GHz DWDM moduuli ominaisuuksia 1. perustuu ohut suodatintekniikasta ja korkea aallonpituus vakaus 2. alhainen polarisaatio riippuvainen tappio ja korkea kanava erikseen 3. litteä ja leveä passband 4. epoksi vapaa optisen reitin ja e.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kiina 12/25/12 2166 Offline Contact Now

100 GHz DWDM moduuli
Tuotteen nimi: 100 GHz DWDM ominaisuudet : 1. perustuu ohut suodatintekniikasta ja korkea aallonpituus vakaus 2. alhainen polarisaatio riippuvainen tappio ja korkea kanava erikseen 3. litteä ja leveä passband 4. epoksi vapaa optisen reitin ja .. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kiina 12/25/12 2032 Offline Contact Now

1 * 2 kjs CWDM laite
Aallonpituus division multiplexer-sarja on suunniteltu ja valmistettu Telcordial ja ITU: N standardi. Laitteet käyttää ympäristön kannalta vakaa ohut suodattimia ja advanced pakkaamista tekniikan laaja pass bändi, alhainen väliinkytkemisvaimennus, ko.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kiina 12/25/12 2058 Offline Contact Now

CWDM moduuli
Tuotteen nimi: CWDM (Mux/Demux) ominaisuudet : 1. perusteella ohut suodatintekniikasta ja korkea aallonpituus vakautta 2. Alhainen polarisaatio riippuvainen menetys ja suuri kanava erikseen 3. Tasainen ja leveä passband 4. Epoksi vapaa optisen.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kiina 12/25/12 2307 Offline Contact Now

Valokaapeli GYTA
Valokaapeli GYTA, 2 ~ 144 kuidut, Keski vetoelementin (teräs), hyytelö täytetty, kuitu sisälsi toisiopäällysteellä ja PP täyteaine (tarvittaessa) pulaan, veden esto jelly, pitkittäin soveltamisalaan kopolymeeri alumiini teippi, PE ulkovaipan. G652D S.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Kiina 12/17/12 2070 Offline Contact Now

Valokaapeli GJFJV
Sisäuima valokaapeli GJFJV, 1 ~ 12 ytimen laskentatehon, kevlar vetoelementin, PVC tuppi, SM:9 / 125um, MM1:50 / 125um, MM2:62.5 / 125um. Ominaisuuksia GJFJV kuitu optinen kaapeli: ♦ GJFJV 1 ~ 12 ytimen laskentatehon ♦ GJFJV - PVC takki .. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Kiina 12/17/12 2359 Offline Contact Now

Fiber valokuituverkko irtisanominen EA-pakkaus M-6000
Eritelmät karu kenttä asia; Ammatillinen laatu käsityökalut; Täysin omavarainen päättämiseen. M-6000 fiber optic kiillotus ja irtisanominen apuvälineiden sisältää kaikki uusimmat suosittu fiber optic työkalut ja huoltotiedoissa tarpeen epoksi ja Puol.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Kiina 12/17/12 2493 Offline Contact Now

Fusion liittämiseen Tool Kit M-08A
Ei. Nimi määrä tuottaa alueen tarkoitus 1 kuitua takki strippari 1 USA kuorinta kuitua 2 voimakas clamp takki 1 USA lukitus työkappaleen 3 kootut hiha jakoavain 1 Japani vahvistamisesta liittämiseen laatikko/terminaali laatikko 4 Tapeline 1 Japanissa.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Kiina 12/17/12 2491 Offline Contact Now

JDSU OTDR MTS-6000
Eritelmät OTDR JDSU MTS-6000 43/41dB1.Lightweight platform 2. suuri 8,4 tuuman väri näyttö 3. laajennettu akku elämä 4. Nopea tiedonsiirto OTDR JDSU MTS-6000 kompakti optinen testi alustan tärkeimmät ominaisuudet: kompakti, kevyt ja yhdennettyjen foo.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Kiina 12/17/12 2655 Offline Contact Now

Shineway SM & MM Palm OTDR: ille S20/M20    
Yleiset tekniset tiedot malli (1) Wavelength(±20nm) dynaaminen Range(2) Hugo (m)(3) Tiina (m)(3) palmOTDR-M20AE 850/1300 21/24dB 1,8 8 palmOTDR-S20AE 1310/1550 28/26dB 1.8 8/10 palmOTDR-S20BE 1310/1550 32/32dB 1.8 8/10 palmOTDR-S20C/N 1310/1550 38/37.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Kiina 12/17/12 2219 Offline Contact Now

Palm OTDR AV6416
Tekniset tiedot: Moduuli 3528 aallonpituus 1310nm ja 1550nm ±20nm sovellettavan kuitua Single-mode dynaaminen Range1 28/26dB etäisyys tarkkuus ± (1m + näyte tilaa + 0.003 % * mittausetäisyys) tapahtuma Dead Zone2 ≤ 1,6 m otannan tarkkuus 0,25, .. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Kiina 12/17/12 2022 Offline Contact Now

YOKOGAWA OTDR AQ7275
Ominaisuudet: Maailman s lyhin kuollut vyöhyke, alle 0.8m(2.7ft) ydin tukee FTTH verkkojen useita toimintoja: optinen näyttö, valonlähde, sisäänrakennettu tulostin, sisäänrakennettu nuken kuituja suuri ja kirkas 8,4 tuuman LCD kevyt, kompakti ja vank.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Kiina 12/17/12 2404 Offline Contact Now

Valokuitu Ranger M-530
M-530 valokuitu Ranger on useimmissa kannettavissa testi väline alan. Se hyväksyy OTDR teknisiä periaatteita ja yhdistää voimakas analyysiohjelmisto, joka mahdollistaa M-530 kuitua ranger havaita kuitua vikojen sijainnin tarkka ja helppo. Tärkeimmät.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Kiina 12/17/12 2398 Offline Contact Now

Valokuitu tunnus M-430
M-430 valokuitu tunnus voi nopeasti tunnistaa suuntaan siirrettyjen kuitua ja näyttää suhteellisen keskeinen voima ilman vahingoista taivutettu kuitua. Traffice läsnä ollessa, ajoittain äänimerkki on aktivoitu.M-430 valokuitu tunnus alsor tunnistaa m.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Kiina 12/17/12 2103 Offline Contact Now

Optinen yleismittari M-207
M-207 handheld optinen multi meter yhdistää toiminnot älykäs optisen tehon mittari moduuli ja erittäin vakaan valonlähde moduulin yhteen yksikköön, joka tehdä suljetun tuotekierron testejä sisällyttämällä molemmat moduulit. Yksittäisten järjestelmien.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Kiina 12/17/12 2029 Offline Contact Now

Visuaalinen vika paikannin M-310
M-310 visuaalinen vika paikannin käytetään yhden- tai monimuotokuljetuksiin kuidut mittaamiseen. Siinä tukeva rakenne, yleinen liitin ja tarkka mittaaminen. M-310 visuaalinen vika paikannin helppo tunnistaa leikkaus, mikro-taivutus, optinen kuitu kul.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Kiina 12/17/12 2033 Offline Contact Now

Optinen valonlähde M-109
M-109 optinen valonlähde antaa 1-4 lähtö aallonpituuksilla erityistarpeita, kuten 650nm punainen lähde ja 1310 ja 1550nm aallonpituuksia yksimuoto kuitu tai 850/1300nm aallonpituuksilla multimode kuitu kuin muilla aallonpituuksilla asiakkaan tarpeide.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Kiina 12/17/12 2008 Offline Contact Now

PON Power Meter M-212B
M-212B PON optisen tehon mittari on päivitetty versio 212 M-a-PON tehomittarilla. Sillä pyritään FTTx-sovellus ja ylläpito, joka ei ainoastaan voidaan testata ja arvioida PON signaaleja samaan aikaan, mutta myös normaali mittaus- ja vika tunnus. Se o.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Kiina 12/17/12 2036 Offline Contact Now

Optisen tehon mittari M-216
M-216 Handheld optisen tehon mittari on hiljattain suunniteltu fiber optic testaaja asennus, engineering hyväksyminen ja huoltopalvelut kuitua network.Compared muut tavanomaiset mittarit pyritään M-216 on enemmän toimintoja, kuten automaattinen aallo.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Kiina 12/17/12 2042 Offline Contact Now

FUJIKURA Fusion Splicer FSM-60S
Ominaisuudet kestävä rakenne tarjoaa shock, pöly ja kosteus resistenssi kahden näytön kantaa automaattinen kuvan suunta automaattinen valokaaren kalibrointi ja iber identiication valittavissa iber kiinnitys menetelmä sivu puristin tai kuitu haltijat .. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Kiina 12/17/12 2454 Offline Contact Now

DVP Fusion Splicer DVP-730
Ominaisuudet väri LCD-näyttö & 256 suurennus kompakti & kevyt käännettävä seurata Ohjauspaneelista kummallakin puolella Max. Tuulen nopeus 15m/s.  8 Sec. splice aika, 40 Sec. putki-lämpöä samanaikaisesti X ja Y kannanottoja suuri kapasiteetti akun jä.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Kiina 12/17/12 2075 Offline Contact Now

JILONG Fusion Splicer KL-300T
Ominaisuuksia ydin ydin mukautuminen PAS tekniikka (PAS: profiili linjausjärjestelmän) Digital fusion splicer Automaattinen tarkennus toiminto punottua voidaan näyttää selvästi yhden X-tai Y- ja X & Y katsella samanaikaisesti Auto tunnistaa halkaistu.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Kiina 12/17/12 1977 Offline Contact Now



1  2  3  4  5  6  7  8  9  [>]