Login | Buy | Sell  



Löysimme 11094 vastaavia luetteloita. Nyt näytetään tulokset 121 jotta 180



Ruudukko
Napsauta sarakkeen otsakkeita lajitellaksesi tuloksia että kriteerein.



Photo Title Country/Area Last Updated Hits IM Contact
BLU elämän puhdasta XL L260L 5,5 tuuman FHD Snapdragon 800 Quad-core 2.2GHz 16MP 3 gt RAM
BLU elämän puhdasta XL L260L 5,5 tuuman FHD Snapdragon 800 Quad-core 2.2GHz 16MP 3 GB RAM 32GB Android 4.4 USD 99 dollaria GENERAL 2 G Network GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 3 G Network HSDPA 850 / 1900 / 2100 SIM mikro-SIM kehon mitat 150,6 x 75 x 9,5 .. >>

Supplier: Anda Industrial Co LTD

Kiina 01/27/15 2382 Offline Contact Now

MPO-SC 12cores SM Hydra yhdistysjohdot
MPO Hydra kaapeli kokoonpanot ominaisuudet: Korkean suorituskyvyn IL & RL saatavilla 8,12 kuitua tarkkoja 100 % talon testattu valikoima tukee nopeampi Ethernet ja Fibre Channel sovelluksia (OM3, OM4 ja OS1/OS2 kuidut) ja sovellukset perintö multimod.. >>

Supplier: Shenzhen Yingda Photonic Co.,Ltd

Kiina 01/16/15 4098 Offline Contact Now

24Fiber MPO/MTP LC duplex valjaat kaapelit 10G om
12 tai 24-Fiber MPO/MTP LC valjaat kaapelit OM3 10G 50/125UM MPO/MTP valjaat (tuuletin pois) kaapelijärjestelmät mahdollistavat nopean Moniporttiset patch kentän yhteydet tässä tiheäksi varastointi alueella Network (SAN) ja Data Center vastaanotto su.. >>

Supplier: Shenzhen Yingda Photonic Co.,Ltd

Kiina 01/16/15 3903 Offline Contact Now

1/2fiber FTTH pudota kaapeli-firgure-8 FRP LSZH(GJXFH)
Keula-tyyppi pudota kaapeli (GJXFH) 提 交 kuvaus valokuitu yksikkö keskellä, kaksi rinnakkain kuitua vahvistettu muovit FRP sijoitetaan kaksi puolta, niin kaapeli on täydennetty mustan tai värillisen LSZH sivu. Sovelluksen ◆ käyt.. >>

Supplier: Shenzhen Yingda Photonic Co.,Ltd

Kiina 01/15/15 3904 Offline Contact Now

Apple iPad ilman II 64GB 128GBWi-alue + Cellular
Apple iPad ilman II 64GB Wi-Fi + matkapuhelin, Apple iPad ilman II 128GB Wi-Fi + matkapuhelin, In the Box iPad ilman salama USB kaapeli USB Power Adapter Contact meille lisätietoja: Lisää meille skype tunnus - allstorelimited1 Sähköposti:: allstoreli.. >>

Supplier: All Store Limited

Irlanti 01/15/15 2509 Offline Contact Now

Apple iPhone 6 Plus 16GB 64 GB 128GB
(Paketin sisältö) ruutuun iPhone 6 Plus Omena Earphones avulla etäinen ja Mic Dock Connector-USB-kaapeli virtalähde asiakirjat yhteyttä lisätietoja: Lisää meille skype tunnus - allstorelimited1 Sähköposti:: allstorelimited@live.com sähköposti:: enqui.. >>

Supplier: All Store Limited

Irlanti 01/15/15 2192 Offline Contact Now

Apple iPhone 6 16GB 64 GB 128GB
(Paketin sisältö) ruutuun iPhone 6 Omena Earphones avulla etäinen ja Mic Dock Connector-USB-kaapeli virtalähde asiakirjat yhteyttä lisätietoja: Lisää meille skype tunnus - allstorelimited2 Sähköposti:: allstorelimited@live.com sähköposti:: enquiry@al.. >>

Supplier: All Store Limited

Irlanti 01/15/15 2115 Offline Contact Now

Sony Xperia Z3/HTC yksi X +/ M8/Blackberry passi
Tervetuloa Duluce rajoitettu * mukana monia kieli-valikosta. ** Kaikki tuotteet ovat aivan uusi, alkuperäinen, auki ja johtua avulla ml; mellinen asusteet suljettu kohtaan. ** 1 vuoden kansainvälinen takuu on taattu. Hinta on neuvoteltavissa Tee.. >>

Supplier: Duluce Limited

Iso-Britannia 01/14/15 2211 Offline Contact Now

Samsung Galaxy Mini-merkintä S5/S4/S4/3 tai Huomautus 4 4 g LTE.
Kaikki tuotteemme tulee upouusi täydellinen tarvikkeet ja suljettu tehtaan alkuperäiseen kohtaan. Paketin sisältö 1 laturi 1 Data kaapeli 1 HF 1 User's Guide meriliikenneyhtiön: UPS, DHL, FedEx, TNT ja EMS. Ota nyt... Sähköposti: Duluceltd@gmail... >>

Supplier: Duluce Limited

Iso-Britannia 01/14/15 2210 Offline Contact Now

Upouusi Apple Iphone 6 / 6 Plus 16/64/128 GB
Uudenvuoden irtotavarana Kupongin myynti (matkapuhelimet ja elektroniikka) saat 30 % alennuksen! Saat 30 % alennuksen! Saat 30 % alennuksen! Kaikki tuotteemme tulee upouusi täydellinen tarvikkeet ja suljettu tehtaan alkuperäiseen kohtaan. Paketin s.. >>

Supplier: Duluce Limited

Iso-Britannia 01/14/15 2034 Offline Contact Now

Apple Iphone 6 128GB
Huomautus merenkulku on täysin ilmainen, jos ostat tarjouksemme ja myös nämä tarjous koskee muita tuotteita näet listalta... MASSIIVINEN ALENNUS ALKAA NYT... Osta 3 GET 1 FREE + 5 % alennuksen ostaa 5 saat 2 vapaa + 10 % alennus ostaa 10 saada 4 ilm.. >>

Supplier: Invotec Group

Iso-Britannia 01/13/15 1904 Offline Contact Now

MOTOROLA CLS BUSINESS KAKSISUUNTAINEN RADIO
CLS1110 Vakio-ominaisuuksia:-jopa 5 mailia alue ulkona, ja 200 000 neliömetrin tai hotellihuoneet sisällä - toimii 56 UHF business-yksinomaisen taajuudet-1 Watt teknologia tarjoaa kahdesti voima kuluttaja, perheen radiot - yhden kanavan käyttö / 121 .. >>

Supplier: MEI-Corp.

Yhdysvallat 01/12/15 3548 Offline Contact Now

Apple iPhone 6: 500 USD
Osta 2 yksikköä, saada 1 Ilmainen Apple iPhone 6 & 6Plus / Samsung Galaxy S5 & Note4 / Sony Xperia Z3 & Z2 / BlackBerry passi & Porsche P9982 / Apple MacBook Pro & iMac / Canon Eos 5D Mark III & Nikon D90 & GoPro Hero 4 + Black Edition. Kiinnostunut.. >>

Supplier: Unique Mobiles Limited, UK/US/NG/SA

Iso-Britannia 01/07/15 2195 Offline Contact Now

TOIMITUSJOHTAJA
Se on huomaava ohjelma tai ohjelmisto määritetty pääasiassa paikannus matkapuhelimia erityisesti älypuhelimia. Se alkaa tekee työnsä huomaamatta jäljessä asettaa täysin Mobile spy on. >>

Supplier: iphonespy

Yhdysvallat 01/04/15 3916 Offline Contact Now

Apple iPhone 6 16GB 32GB 64 GB lukitsematon puhelin
Huomaa: Tämä Apple iPhone 6 16GB 32GB 64 GB lukitsematon puhelin SIM ilmainen ovat täysin alkuperäinen auki ja voidaan käyttää SIM-kortti. Ei aktivoiminen tarvittaessa ja meillä on muita tuotteita varastossa. 2 vuotta kansainvälinen takuu. Vakava.. >>

Supplier: shopmallplaza

Yhdysvallat 01/02/15 2624 Offline Contact Now

Fusion Splicers/Eloik ALK-88
>>

Supplier: Tianjin Exploration Technology Development Co., Ltd

Kiina 12/18/14 3509 Offline Contact Now

1064nm suuritehoiset polarisaatio Kiertoelin
1064nm High Power polarisaatio Circulator(HPCIR/HPMCIR) Ruik s (Ruik-tech viestinnän Co.,ltd,skype:ruiktech,yhl(at)ruik-tech.com) 1064nm High Power polarisaatio Kiertoelin (HPCIR/HPOLARIZATION MAINTAINING(PM)CIR) on aina ollut yhdessä erinomaisen omi.. >>

Supplier: Ruik-tech Communication Co.,LTD

Kiina 12/18/14 2971 Offline Contact Now

1310nm, 1480nm, 1550nm suuritehoiset erotin
1310nm, 1480nm, 1550nm High Power erotin (HPIIS/HPOLARIZATION MAINTAINING(PM)IS) Ruik s (Ruik-tech viestinnän Co.,ltd,skype:ruiktech,yhl(at)ruik-tech.com) 1310nm, 1480nm, 1550nm High Power erotin (HPIIS/HPOLARIZATION MAINTAINING(PM)IS) on aina ollut .. >>

Supplier: Ruik-tech Communication Co.,LTD

Kiina 12/18/14 2870 Offline Contact Now

850nm 980nm suuritehoiset erotin (HPIIS/HPOLARIZATI
850nm 980nm High Power Isolator(HPIIS/HPOLARIZATION MAINTAINING(PM)IS) (300mw,500mw or specify) Ruik s (Ruik-tech viestinnän Co.,ltd,skype:ruiktech,yhl(at)ruik-tech.com) 850nm 980nm High Power erotin (HPIIS/HPOLARIZATION MAINTAINING(PM)IS) on aina ol.. >>

Supplier: Ruik-tech Communication Co.,LTD

Kiina 12/18/14 2811 Offline Contact Now

1064nm suuritehoiset erotin (1W, 2W, 3W, 5W, 10W)
1064nm High Power erotin (1W, 2W, 3W, 5W, 10W, 20W) Ruik s (Ruik-tech viestinnän Co.,ltd,skype:ruiktech,yhl(at)ruik-tech.com) 1064nm High Power erotin (HPIIS/HPOLARIZATION MAINTAINING(PM)IS) on aina ollut yhdessä erinomaisen ominaisuudet: alhainen vä.. >>

Supplier: Ruik-tech Communication Co.,LTD

Kiina 12/18/14 2873 Offline Contact Now

1550nm polarisaatio maintaining(PM) pusero
1550nm polarisaatio säilyttää pusero/patch johto, SENKO FC/APC, Fujikura Panda kuitua. Ruik s (Ruik-tech viestinnän Co.,ltd,skype:ruiktech,yhl(at)ruik-tech.com) 1550nm polarisaatio ylläpitää pusero/patch johto koota SENKO FC/APC-liittimellä & Fujikur.. >>

Supplier: Ruik-tech Communication Co.,LTD

Kiina 12/18/14 2934 Offline Contact Now

1064nm suuritehoiset erotin (1W, 2W, 3W, 5W, 10W)
1064nm High Power erotin (1W, 2W, 3W, 5W, 10W, 20W) Ruik s (Ruik-tech viestinnän Co.,ltd,skype:ruiktech,yhl(at)ruik-tech.com) 1064nm High Power erotin (HPIIS/HPOLARIZATION MAINTAINING(PM)IS) on aina ollut yhdessä erinomaisen ominaisuudet: alhainen vä.. >>

Supplier: Ruik-tech Communication Co.,LTD

Kiina 12/18/14 2735 Offline Contact Now

1550nm polarisaatio säilyttää pusero/patch johto
1550nm polarisaatio säilyttää pusero/patch johto, SENKO FC/APC, Fujikura Panda kuitua. Ruik s (Ruik-tech viestinnän Co.,ltd,skype:ruiktech,yhl(at)ruik-tech.com) 1550nm polarisaatio ylläpitää pusero/patch johto koota SENKO FC/APC-liittimellä & Fujikur.. >>

Supplier: Ruik-tech Communication Co.,LTD

Kiina 12/18/14 2994 Offline Contact Now

1 x 4, 1 X 8 1064nm PM suodatin liitin moduuli
1 x 4, 1 X 8 1064nm POLARISAATIO MAINTAINING(PM) suodatin liitin moduuli Ruik s (Ruik-tech viestinnän Co.,ltd,skype:ruiktech,yhl(at)ruik-tech.com) 1 X 4, 1 X 8 POLARISAATIO MAINTAINING(PM) suodatin liitin-moduuli (POLARISAATIO MAINTAINING(PM)FCM) on .. >>

Supplier: Ruik-tech Communication Co.,LTD

Kiina 12/18/14 2706 Offline Contact Now

1X2(2X2) 1550nm POLARISAATIO MAINTAINING(PM) Filte
1X2(2X2) 1550nm POLARISAATIO MAINTAINING(PM) suodatin liitin Ruik s (Ruik-tech viestinnän Co.,ltd,skype:ruiktech,yhl(at)ruik-tech.com) 1X2(2X2) 1550nm POLARISAATIO MAINTAINING(PM) suodatin liitin on aina yhdessä erinomaisen ominaisuudet: alhainen väl.. >>

Supplier: Ruik-tech Communication Co.,LTD

Kiina 12/18/14 2314 Offline Contact Now

1 x 2 980T/1064R PM suodatin WDM
1 x 2 980T/1064R polarisaatio säilyttää suodattimen WDM Ruik s (Ruik-tech viestinnän Co.,ltd,skype:ruiktech,yhl(at)ruik-tech.com) 1 x 2 980T/1064R POLARISAATIO MAINTAINING(PM) suodatin WDM on aina yhdessä erinomaisen ominaisuudet: alhainen väliinkytk.. >>

Supplier: Ruik-tech Communication Co.,LTD

Kiina 12/18/14 2899 Offline Contact Now

1064nm POLARISAATIO MAINTAINING(PM) kuitu bändi Pas
1064nm POLARISAATIO MAINTAINING(PM) kuitu bändi siirtää Filter(2nm,5nm,8nm) Ruik s (Ruik-tech viestinnän Co.,ltd,skype:ruiktech,yhl(at)ruik-tech.com) 1064nm POLARISAATIO MAINTAINING(PM) kuitu bändi siirtää Filter(2nm,5nm,8nm) on aina ollut yhdessä er.. >>

Supplier: Ruik-tech Communication Co.,LTD

Kiina 12/18/14 2142 Offline Contact Now

1064nm 3port/4port optinen Kiertoelin
3port/4port polarisaatio tunteeton optinen Kiertoelin Ruik s (Ruik-tech viestinnän Co.,ltd,skype:ruiktech,yhl(at)ruik-tech.com) 3port/4port polarisaatio tunteeton optinen Kiertoelin on aina ollut yhdessä erinomaisen ominaisuudet: alhainen väliinkytke.. >>

Supplier: Ruik-tech Communication Co.,LTD

Kiina 12/18/14 2233 Offline Contact Now

1550nm polarisaatio säilyttäminen (PM) Napauta erotin
1550nm polarisaatio säilyttäminen (PM) Napauta erotin (tap suhde: 1 %, 5 %) Ruik s (Ruik-tech viestinnän Co.,ltd,skype:ruiktech,yhl(at)ruik-tech.com) 1550nm polarisaatio säilyttäminen (PM) Kosketa erotin on aina ollut yhdessä erinomaisen ominaisuudet.. >>

Supplier: Ruik-tech Communication Co.,LTD

Kiina 12/18/14 2280 Offline Contact Now

1550nm POLARISAATIO MAINTAINING(PM) erotin (300mw
1550nm POLARISAATIO MAINTAINING(PM) isolator(300mw,1w,2w,5w,10w,20w) Ruik s (Ruik-tech viestinnän Co.,ltd,skype:ruiktech,yhl(at)ruik-tech.com) 1550nm polarisaatio ylläpitää erotin (POLARISAATIO MAINTAINING(PM)IS) on aina ollut yhdessä erinomaisen omi.. >>

Supplier: Ruik-tech Communication Co.,LTD

Kiina 12/18/14 2089 Offline Contact Now

1064nm 3port POLARISAATIO säilyttäminen (PM) CIR
3port POLARISAATIO säilyttäminen (PM) CIR Ruik s (Ruik-tech viestinnän Co.,ltd,skype:ruiktech,yhl(at)ruik-tech.com) 3port polarisaatio säilyttää optinen Kiertoelin (POLARISAATIO MAINTAINING(PM)CIR) on ollut aina erittäin hyvä ominaisuudet: alhainen v.. >>

Supplier: Ruik-tech Communication Co.,LTD

Kiina 12/18/14 2133 Offline Contact Now

1550nm 1 x 2 isolator polarisaatio säteenjakajasta
IPBS/C Ruik s (Ruik-tech viestinnän Co.,ltd,skype:ruiktech,yhl(at)ruik-tech.com) isolator polarisaatio puomin splitter/combiner(IPBS/C) on aina ollut erittäin hyvä ominaisuudet: alhainen väliinkytkemisvaimennus, suuri tappio, korkea sukupuuttoon suhd.. >>

Supplier: Ruik-tech Communication Co.,LTD

Kiina 12/18/14 2594 Offline Contact Now

1 x 2 polarisaatio palkki splitter/yhdistin
1 x 2 PBS/C Ruik s (Ruik-tech viestinnän Co.,ltd,skype:ruiktech,yhl(at)ruik-tech.com) polarisaatio puomin splitter/combiner(PBS/C) on aina ollut erittäin hyvä ominaisuudet: alhainen väliinkytkemisvaimennus, suuri tappio, korkea sukupuuttoon suhde, ko.. >>

Supplier: Ruik-tech Communication Co.,LTD

Kiina 12/18/14 2172 Offline Contact Now

1064nm linja Polarisaatiokalvo
Inline polarisaattoria (ILP) Ruik s (Ruik-tech viestinnän Co.,ltd,skype:ruiktech,yhl(at)ruik-tech.com) Inline polarisaattoria (ILP) on aina ollut yhdessä erinomaisen ominaisuuksia voi olla levitysvaiheessa viestintäjärjestelmä, testata instrumentoint.. >>

Supplier: Ruik-tech Communication Co.,LTD

Kiina 12/18/14 2037 Offline Contact Now

MYYNTI: HTC yksi X / Apple iPhone 5 64gb
MYYNTI: HTC yksi X / Apple iPhone 5 64gb / 4s 64gb / iPad Mini / iPad4 (Osta 3 GET 1 FREE) myynti upouusi, alkuperäisen ja lukitsematon Apple iPhone, Samsung, BlackBerry, Nokia ja muut matkapuhelimet... PROMO PROMO PROMO! Osta 3 GET 1 ilmaiseksi os.. >>

Supplier: Elects

Ruotsi 12/26/12 2176 Offline Contact Now

Kuitu optinen Kollimaattorin
Tuotteen nimi: Keilarajainkulmasta ominaisuudet pieni lisäys tappio Low PDL kompakti toimivat laaja aallonpituus laaja toiminta lämpötila korkea luotettavuus ja vakaus sovelluksia  CATV järjestelmä  erottimet  kiertovesipumput.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kiina 12/25/12 3907 Offline Contact Now

Työpöydän muuttuva optinen vaimennin
Tuotteen nimi: Muuttuva optinen vaimennin työpöytäominaisuudet 1. ow IL, alhainen PDL 2.High-speed vastausta 3. hyvä lineaarisuus 4. erinomaisen vakauden ja luotettavuuden 5.60dB vaimennus valikoima sovelluksia 1. optisen verkko elimistö ja optinen t.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kiina 12/25/12 3837 Offline Contact Now

Manuaalinen muuttuja optinen vaimennin
Tuotteen nimi: Manuaalinen muuttuja optinen vaimennin (MVOA) ominaisuudet: 1. pieni lisäys tappio 2. vähän takaisin heijastus 3. laaja vaimennus alue 4. tarkka 5. pienikokoinen sovellukset: 1. optinen vastaava 2. optinen teho valmiiksi heikentää enne.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kiina 12/25/12 3729 Offline Contact Now

MultiMode muuttuva optinen vaimennin
HTD s dynaaminen muuttuja optinen vaimennin (DVOA) on MEMS-teknologiaan ja erinomaisesti gain-säädin vahvistin sovelluksia. Suunniteltu alhainen PDL, meidän VOA tarjoaa jatkuva vaimennus koaksiaali Paketti nopean vastauksen. Tuotteen nimi: Multimode .. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kiina 12/25/12 3987 Offline Contact Now

MEMS muuttuva optinen vaimennin
HTD s dynaaminen muuttuja optinen vaimennin (DVOA) on MEMS-teknologiaan ja erinomaisesti gain-säädin vahvistin sovelluksia. Suunniteltu alhainen PDL, meidän VOA tarjoaa jatkuva vaimennus koaksiaali Paketti nopean vastauksen. Tuotteen nimi: MEMS opti.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kiina 12/25/12 3168 Offline Contact Now

Suuritehoiset erotin
Tuotteen nimi: High Power Isolator ominaisuudet: 1. High eristäminen 2. pieni lisäys tappio 3. alhainen polarisaatio herkkyys tappio 4. erinomainen lämpötilan suorituskyvyn sovellukset: 1. kuitu optinen laser 2. kuitu optinen vahvistin 3. CATV valoka.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kiina 12/24/12 3091 Offline Contact Now

Tässä linja optinen erotin
-Line optinen erotin on kompakti paketti, alhainen väliinkytkemisvaimennus, korkea eristys, korkean tappio ja erinomainen ympäristön vakautta ja luotettavuutta. Se on ihanteellinen tukahduttaa takaisin reflection kuitu laserit, EDFA ja muut korkean s.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kiina 12/24/12 3115 Offline Contact Now

Lettipäinen optinen erotin
Tuotteen nimi: Lettipäinen optinen Isolator ominaisuuksia 1. korkea eristäminen 2. pieni lisäys tappio 3. alhainen polarisaatio riippuvainen tappio 4. pienikokoinen sovelluksia 1. optinen lähetin 2. Laser diodi pakkaus >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kiina 12/24/12 2608 Offline Contact Now

Tilaa erotin
Tilaa isolator sarja on suunniteltu yhdentymistä laser diodi paketti estää takaisin pohdintaa. Korkea eristäminen, alhainen väliinkytkemisvaimennus ja suuri aukko ominaisuuksia tehdä välineestä joustava sovi eri diode laser pakkausta koskevat vaatimu.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kiina 12/24/12 2930 Offline Contact Now

MultiMode optinen Kiertoelin
Tuotteen nimi: Polarisaatio tunteeton multi-mode optinen Kiertoelin ominaisuuksia : 1. pieni lisäys tappio 2. Wide band korkea eristäminen 3. Low PDL 4. Compact in-line-paketti 5. erittäin vakaa ja luotettavuus 6. epoksi Ilmainen optisen reiti.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kiina 12/24/12 2703 Offline Contact Now

4 porttia optinen kytkin
4 porttinen polarisaatio tunteeton optinen Kiertoelin on kompakti korkean suorituskyvyn lightwave osa lähettää saapuvan signaalin portti 1 portti 2, toinen signaali satamasta 2 port 3 ja kolmas signaalin portti 3 portin 4. Komponentti tarjoaa korkean.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kiina 12/24/12 2766 Offline Contact Now

3 porttia optinen Kiertoelin
3 väyläinen polarisaatio tunteeton optinen Kiertoelin on kompakti korkean suorituskyvyn lightwave osa, joka lähettää signaalin satamasta 1 portti 2, samalla kun toinen signaalia ja sataman 2 portti 3. Komponentti tarjoaa korkean eristäminen, alhainen.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kiina 12/24/12 4256 Offline Contact Now

1 * N MEMS optinen kytkin
Tuotteen nimi: 1XN MEMS optinen kytkin ominaisuuksia 1. pieni lisäys tappio 2. korkea ylikuulumisen 3. korkea vakautta ja luotettavuutta 4. nopeaa aika 5. miniatyyri kokoa 6. amerikkalainen lukko tai ei-Tallentuva virhe sovelluksia 1. optinen uudelle.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kiina 12/24/12 2906 Offline Contact Now

1 * 8 MEMS optinen kytkin
Tuotteen nimi: 1 X 8 MEMS optinen kytkin ominaisuuksia 1. pieni lisäys tappio 2. korkea ylikuulumisen 3. korkea vakautta ja luotettavuutta 4. nopeaa aika 5. miniatyyri kokoa 6. amerikkalainen lukko tai ei-Tallentuva virhe sovelluksia 1. optinen uudel.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kiina 12/24/12 2895 Offline Contact Now

1 * 4 MEMS optinen kytkin
Tuotteen nimi: 1 X 4 MEMS optinen kytkin ominaisuuksia 1. pieni lisäys tappio 2. korkea ylikuulumisen 3. korkea vakautta ja luotettavuutta 4. nopeaa aika 5. miniatyyri kokoa 6. amerikkalainen lukko tai ei-Tallentuva virhe sovelluksia 1. optinen uudel.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kiina 12/24/12 2584 Offline Contact Now

2 * 2 MEMS optinen kytkin
Tuotteen nimi: 2 X 2 MEMS optinen kytkin ominaisuuksia 1. pieni lisäys tappio 2. korkea ylikuulumisen 3. korkea vakautta ja luotettavuutta 4. nopeaa aika 5. miniatyyri kokoa 6. amerikkalainen lukko tai ei-Tallentuva virhe sovelluksia 1. optinen uudel.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kiina 12/24/12 2967 Offline Contact Now

1 * 2 MEMS optinen kytkin
Tuotteen nimi: 1 X 2 MEMS optinen kytkin ominaisuuksia 1. pieni lisäys tappio 2. korkea ylikuulumisen 3. korkea vakautta ja luotettavuutta 4. nopeaa aika 5. miniatyyri kokoa 6. amerikkalainen lukko tai ei-Tallentuva virhe sovelluksia 1. optinen uudel.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kiina 12/24/12 2907 Offline Contact Now

2 * 4 optinen kytkin
Tuotteen nimi: 2 X 4 optinen vaihtaa ominaisuudet: 1. pieni lisäys tappio 2. laaja aallonpituus alueen 3. alhainen ylikuulumisen 4. korkea vakautta ja luotettavuutta 5.Epoxy Ilmainen optisen reitin 6. lukitustoiminnolla ja -Tallentuva sovelluksia: 1... >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kiina 12/24/12 2984 Offline Contact Now

2 * 2 optinen kytkin
Tuotteen nimi: 2 X 2 optinen vaihtaa ominaisuudet: 1. pieni lisäys tappio 2. laaja aallonpituus alueen 3. alhainen ylikuulumisen 4. korkea vakautta ja luotettavuutta 5.Epoxy Ilmainen optisen reitin 6. lukitustoiminnolla ja -Tallentuva sovelluksia: 1... >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kiina 12/24/12 2741 Offline Contact Now

1 * 2 optinen kytkin
Tuotteen nimi: 1 X 2 optinen vaihtaa ominaisuudet: 1. pieni lisäys tappio 2. laaja aallonpituus alueen 3. alhainen ylikuulumisen 4. korkea vakautta ja luotettavuutta 5.Epoxy Ilmainen optisen reitin 6. lukitustoiminnolla ja -Tallentuva sovelluksia: 1... >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kiina 12/24/12 2608 Offline Contact Now

1 * 1 optinen kytkin
Tuotteen nimi: 1 X 1 optinen vaihtaa ominaisuudet: 1. pieni lisäys tappio 2. laaja aallonpituus alueen 3. alhainen ylikuulumisen 4. korkea vakautta ja luotettavuutta 5.Epoxy Ilmainen optisen reitin 6. lukitustoiminnolla ja -Tallentuva sovellukset: 1... >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kiina 12/24/12 2702 Offline Contact Now

Lisää pudota multiplekseri optiikka
Tuotteen nimi: Optinen lisää pudottamalla multiplekseri (OADM) erikoisartikkeli : 1. perustuu ohut suodatintekniikasta ja korkea aallonpituus vakaus 2. alhainen polarisaatio riippuvainen tappio ja korkea kanava erikseen 3. litteä ja leveä pass.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kiina 12/24/12 3176 Offline Contact Now

Kompakti CWDM moduuli
Tuotteen nimi: Kompakti CWDM (CCWDM) ominaisuudet: 1. perustuu ohut suodatintekniikasta ja korkea aallonpituus vakaus 2. alhainen polarisaatio riippuvainen tappio ja korkea kanava erikseen 3. litteä ja leveä passband 4. pienikokoinen ja päivittää sat.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kiina 12/24/12 3025 Offline Contact Now

Sulatettu WDM laite
Tuotteen nimi: Sulatettu WDM laitteen ominaisuuksia: 1. perusteella sulatettu biconical kartio tekniikka 2. pieni lisäys tappio 3. korkea eristäminen 4. erinomainen suuntaavuus 5. laaja kaistanleveys 6. luotettavuutta 7. Telcordia GR-1221-CORE pätevä.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kiina 12/24/12 2776 Offline Contact Now

Ohut kalvo suodatin laaja WDM laite
Suodattimen aallonpituus division multiplexer-sarja perustuu ympäristön kannalta vakaa suodattimet ohutkalvotekniikat. Laitteet yhdistää tai erottaa valoa eri aaltopituudella laaja aallonpituusalueella. Ne tarjoavat hyvin alhainen väliinkytkemisvaime.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kiina 12/24/12 4045 Offline Contact Now



[<]  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  [>]  [>>]