Choose Language החשבון שלי | הירשם | למכור




מצאנו 541 התאמת רישומים. עכשיו הצגת תוצאות 1 כדי 10



תצוגה ברשת
לחץ על כותרות העמודה כדי למיין את התוצאות לפי תנאי זה.



צילום כותרת קידומת מדינה/אזור עדכון אחרון: כניסות IM צור קשר
GPON Optical network terminals
WPX-GU9051 WPX-GU9051 is GPON ONT designed for fulfilling FTTH ultra-broadband access request of home and SOHO users. It is based on the stable and mature GPON technology, which has high performance/p.. >>

הספק: Hunan WPX Communication Technology Co.,Ltd

סין 06/01/17 879 במצב לא מקוון צור קשר עכשיו

10/100Mbps סיבים מדיה אופטית ממיר SC/FC/רחוב/SFP
10/100Base סיבים כפול סינגל מוד SC FC ST SFP Fiber Media Converter תכונות 30 ק מ ♦ 1port 10/100Mbps RJ45 + 1 פורט כפול סיבים SC Media Converter, ♦ Complies עם IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3u 10/100Base-Tx תקן Ethernet. ♦ תואם תקן IEE.. >>

הספק: Shenzhen KAT Communication Technology.Co.,LTD

סין 02/24/17 2158 במצב לא מקוון צור קשר עכשיו

850,980, Isolator אופטי רגישות קיטוב 1060nm
850,980, 1060nm קיטוב Isolator אופטי רגישות תכונות l בידוד גבוהה l ההכנסה נמוכה אובדן l PDL נמוך l גבוהה יציבות ואמינות גבוהה l יישומים חסכוני l סיב אופטי מגברים l משאבת לייזר מקור l סיב אופטי חיישן l בדיקה ומדידה l אינסטרומנטציה >>

הספק: HuiGoo Optic Co.,Limited

סין 01/18/17 2437 במצב לא מקוון צור קשר עכשיו

מקרי DTX-1800 כבל מנתח קיט... $2, 099 usd - צור קשר - acea.tech@mail.com
הדובה הגדולה השנייה אוניברסלי קרינה מנתח הספקטרום. $1, 800 USD Agilent N3900A מותג חדש עם המנון IFS-10 הליבה יישור אוסצילוסקופ. 4 דולר, 000 USD מקרי רשתות DTX-1800 120 כבל מנתח... $2, 500$ Agilent N9340B כף יד RF מנתח הספקטרום. $3, 000 USD הדובה הגדו.. >>

הספק: ACEA TECH SDN BHD

מלזיה 11/17/16 2449 במצב לא מקוון צור קשר עכשיו

המטרו 1000
ה 1000 המטרו OptiX יכול לגשת מספר סוגי שירותים, ניתן להשתמש בשכבת גישה של המטרופולין של רשתות (מאן) ורשתות שידור מקומי כדי לגשת קווים פרטיים VIP, תחנות בסיס אלחוטיות, מולטיפלקסר גישה קו מנוי דיגיטלי (DSLAMs). במקרה של שירותי רשת Ethernet, ה 1000 המט.. >>

הספק: YSPTEC.CO.LTD

סין 09/10/16 3096 במצב לא מקוון צור קשר עכשיו

צינור RODDER
תיאור דביק rodder הוא כלי עזר המוחלת בגרירה עופרת-החבל דרך צינור. השטח רוד הוא קשה וחלק, כך שניתן לקבל דרך צינור צר או ערוץ בקלות. הגרעין הפנימי של המוט עשוי פיברגלס ושרף רוויים פוליאסטר. הרובד החיצוני הוא שרף ABS חלק ומוצק. זה נרחב בשימוש עבור העבוד.. >>

הספק: Shijiazhuang Biluo Import&Export Co.,Ltd.

סין 06/27/16 3024 במצב לא מקוון צור קשר עכשיו

מוצרים סיב אופטי, פיוז'ן למאחה, OTDR
המוצרים העיקריים שלנו כמפורט להלן: 1. היתוך למאחה: COMWAY C10/C8; Sumitomo (סוג-81 ג/39 /-66 /); Fujikura (fsm-שנות ה-80/70R/70/ה-60); Fitel S178A; 2. OTDR: EXFO (FTB-1/AXS-110/AXS-100 / FTB-200/FTB-500); JDSU (MTS-2000/4000/6000/8000); YOKOGAWA (AQ.. >>

הספק: Hongkong honserv ltd

סין 04/12/16 3228 במצב לא מקוון צור קשר עכשיו

סיבים אופטיים מיתרי תיקון/dapter/Atenuator/כבלים
תיקון כבל סיבים אופטיים היא כבל סיבים אופטיים הכתיר בנקודת הסיום עם מחברים המאפשרים לה להתחבר במהירות ובנוחות CATV, מתג אופטי או אחרים ציוד טלקומוניקציה. שלה שכבה עבה של הגנה משמש לחיבור אופטי המשדר מקלט, תיבת מסוף. >>

הספק: Takfly Communications Co.,Ltd

סין 03/25/16 2840 במצב לא מקוון צור קשר עכשיו

SC/APC-SC/APC תיקון כבל
SC/APC-SC/APC תיקון כבל >>

הספק: Asia Telecom & Media Corp.

וייטנאם 12/19/15 3730 במצב לא מקוון צור קשר עכשיו

ארון עם מחליף חום חיצונית טלקום
1. מבנה שכבה כפולה (H1800mm x W1000mm x D850mm ללא הבסיס) הגוף 26U ארון תחת כיפת השמיים, ציפוי אבקת RAL7000, הדלת האחורית ערוץ עבור מערכת מאוורר, עם ציוד Comparment, סוללה comparment ו- MDF comparment... 2. חום Exchager 80W/K 48VDC 3. חימום 300W 220V.. >>

הספק: Wanma Electron Medical Co., ltd

סין 07/10/15 5145 במצב לא מקוון צור קשר עכשיו



1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  [>]  [>>]  

SPONSORED LINKS

WHOLESALE CENTER

1. 

GPON Optical network terminals

2. 

10/100Mbps סיבים מדיה אופטית ממיר SC/FC/רחוב/SFP

3. 

850,980, Isolator אופטי רגישות קיטוב 1060nm

4. 

מקרי DTX-1800 כבל מנתח קיט... $2, 099 usd - צור קשר - acea.tech@mail.com

5. 

המטרו 1000

6. 

צינור RODDER

7. 

מוצרים סיב אופטי, פיוז'ן למאחה, OTDR

8. 

סיבים אופטיים מיתרי תיקון/dapter/Atenuator/כבלים

9. 

SC/APC-SC/APC תיקון כבל

10. 

ארון עם מחליף חום חיצונית טלקום
 
קניות באינטרנט
ג'ינסים
המעילים לגברים
ספורט שעונים
התכשיטים לגברים
הריקוד נעלי
מדבקות קיר
אופניים קסדות
טלפון סלולרי מקרים


Home | About Us | Contact Us | FAQ | Recommend Us | Terms of Use | Privacy

Selling Leads | Buying Leads | Resources | B2B Forum | Country Profiles | Sitemap

Country Search

China United States United Kingdom South Korea India Pakistan Indonesia Vietnam Canada Japan Argentina France Australia Singapore Egypt

Copyright © 2007-2015, Bridgat.com - B2B. All rights reserved.