Choose Language החשבון שלי | הירשם | למכור




מצאנו 154 התאמת רישומים. עכשיו הצגת תוצאות 1 כדי 10



תצוגה ברשת
לחץ על כותרות העמודה כדי למיין את התוצאות לפי תנאי זה.



צילום כותרת קידומת מדינה/אזור עדכון אחרון: כניסות IM צור קשר
הפסיכולוג קר אבובים
כיווץ קר RUNLIN צינורות תקשורת GSM / 4G / 5G תחנת בסיס היא סדרה של מבודדים שרוולי גומי אשר המפעל התרחב, המורכבים על גרעין נשלף. הפסיכיאטר קר אבובים מסופקים עבור שדה ההתקנה במצב הזה נמתח מראש. הליבה יוסר לאחר הצינור היה ממוקם להתקנה על חיבור כבל, לוג .. >>

הספק: Fast Industrial and Trading Limited.

סין 12/05/16 2086 במצב לא מקוון צור קשר עכשיו

2/3/4 דרך מיקרוגל חלל כוח קו מפריד מפצלים
800-2500MHz 3-דרך חלל כוח קו מפריד/מפצל 3-דרך חלל חשמל מפצל קו מפריד 800-2500MHz N-נקבה P/n: HT. מפרט חשמל רופאות-0825-31101: 1. תדירות Range(MHz): 800 - 2500 2. ההכנסה Loss(dB): ≤ 5.2 3. VSWR: ≤ 1.25:1 4. In-band Ripple(dB): ≤ 0.4 .. >>

הספק: HT Microwave Co., Ltd.

סין 02/22/16 2951 במצב לא מקוון צור קשר עכשיו

1064nm מתח גבוה קיטוב סירקולטור
s גבוהה כוח קיטוב Circulator(HPCIR/HPMCIR) Ruik 1064nm (Ruik-טק תקשורת Co.,ltd,skype:ruiktech,yhl(at)ruik-tech.com) 1064nm קיטוב כוח גבוהה סירקולטור (HPCIR/HPOLARIZATION MAINTAINING(PM)CIR) הייתה תמיד יחד עם תכונות מעולה מאוד: נמוך אובדן ההכנסה, בידו.. >>

הספק: Ruik-tech Communication Co.,LTD

סין 12/19/14 3148 במצב לא מקוון צור קשר עכשיו

1310nm, 1480nm, Isolator מתח גבוה 1550nm
1310nm, 1480nm, Isolator כוח גבוהה 1550nm (HPIIS/HPOLARIZATION MAINTAINING(PM)IS) Ruik s (Ruik-טק תקשורת Co.,ltd,skype:ruiktech,yhl(at)ruik-tech.com) 1310nm, 1480nm, Isolator כוח גבוהה 1550nm (HPIIS/HPOLARIZATION MAINTAINING(PM)IS) הייתה תמיד יחד עם .. >>

הספק: Ruik-tech Communication Co.,LTD

סין 12/19/14 3040 במצב לא מקוון צור קשר עכשיו

850nm 980nm מתח גבוה Isolator (HPIIS/HPOLARIZATI
850nm 980nm גבוהה כוח Isolator(HPIIS/HPOLARIZATION MAINTAINING(PM)IS) (300mw,500mw or specify) Ruik s (Ruik-טק תקשורת Co.,ltd,skype:ruiktech,yhl(at)ruik-tech.com) 850nm 980nm גבוהה Isolator כוח (HPIIS/HPOLARIZATION MAINTAINING(PM)IS) הייתה תמיד יחד ע.. >>

הספק: Ruik-tech Communication Co.,LTD

סין 12/19/14 2951 במצב לא מקוון צור קשר עכשיו

1064nm Isolator מתח גבוה (1W 2W, 3 ואט, 5W, 10W)
s Isolator כוח גבוהה (1W 2W, 3 ואט, 5W, 10W, 20W) Ruik 1064nm (Ruik-טק תקשורת Co.,ltd,skype:ruiktech,yhl(at)ruik-tech.com) 1064nm גבוהה כוח Isolator (HPIIS/HPOLARIZATION MAINTAINING(PM)IS) הייתה תמיד יחד עם תכונות מעולה מאוד: נמוך אובדן ההכנסה, בידוד.. >>

הספק: Ruik-tech Communication Co.,LTD

סין 12/19/14 2992 במצב לא מקוון צור קשר עכשיו

1550nm קיטוב maintaining(PM) מגשר
קיטוב 1550nm שמירה על המגשר/תיקון כבל, SENKO FC/APC, Fujikura פנדה סיבים. Ruik s (Ruik-טק תקשורת Co.,ltd,skype:ruiktech,yhl(at)ruik-tech.com) 1550nm קיטוב לשמירה על המגשר/תיקון כבל להרכיב עם מחבר SENKO FC/APC & Fujikura פנדה סיבים, זה היה תמיד יחד עם.. >>

הספק: Ruik-tech Communication Co.,LTD

סין 12/19/14 3032 במצב לא מקוון צור קשר עכשיו

1064nm Isolator מתח גבוה (1W 2W, 3 ואט, 5W, 10W)
s Isolator כוח גבוהה (1W 2W, 3 ואט, 5W, 10W, 20W) Ruik 1064nm (Ruik-טק תקשורת Co.,ltd,skype:ruiktech,yhl(at)ruik-tech.com) 1064nm גבוהה כוח Isolator (HPIIS/HPOLARIZATION MAINTAINING(PM)IS) הייתה תמיד יחד עם תכונות מעולה מאוד: נמוך אובדן ההכנסה, בידוד.. >>

הספק: Ruik-tech Communication Co.,LTD

סין 12/19/14 2946 במצב לא מקוון צור קשר עכשיו

קיטוב 1550nm שמירה על המגשר/תיקון כבל
קיטוב 1550nm שמירה על המגשר/תיקון כבל, SENKO FC/APC, Fujikura פנדה סיבים. Ruik s (Ruik-טק תקשורת Co.,ltd,skype:ruiktech,yhl(at)ruik-tech.com) 1550nm קיטוב לשמירה על המגשר/תיקון כבל להרכיב עם מחבר SENKO FC/APC & Fujikura פנדה סיבים, זה היה תמיד יחד עם.. >>

הספק: Ruik-tech Communication Co.,LTD

סין 12/19/14 3063 במצב לא מקוון צור קשר עכשיו

1 X 4, 1 X 8 1064nm מודול מצמד מסנן PM
1 X 4, 1 X s קיטוב MAINTAINING(PM) מסנן מצמד מודול Ruik 1064nm 8 (Ruik-טק תקשורת Co.,ltd,skype:ruiktech,yhl(at)ruik-tech.com) 1 X 4, 1 X 8 קיטוב MAINTAINING(PM) מסנן מצמד מודול (קיטוב MAINTAINING(PM)FCM) הייתה תמיד יחד עם תכונות מעולה מאוד: אובדן ההכ.. >>

הספק: Ruik-tech Communication Co.,LTD

סין 12/19/14 2752 במצב לא מקוון צור קשר עכשיו



1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  [>]  [>>]  

SPONSORED LINKS

WHOLESALE CENTER

1. 

הפסיכולוג קר אבובים

2. 

2/3/4 דרך מיקרוגל חלל כוח קו מפריד מפצלים

3. 

1064nm מתח גבוה קיטוב סירקולטור

4. 

1310nm, 1480nm, Isolator מתח גבוה 1550nm

5. 

850nm 980nm מתח גבוה Isolator (HPIIS/HPOLARIZATI

6. 

1064nm Isolator מתח גבוה (1W 2W, 3 ואט, 5W, 10W)

7. 

1550nm קיטוב maintaining(PM) מגשר

8. 

1 x 2 980T/1064R PM מסנן WDM

9. 

1064nm Isolator מתח גבוה (1W 2W, 3 ואט, 5W, 10W)

10. 

קיטוב 1550nm שמירה על המגשר/תיקון כבל
 
קניות באינטרנט
ג'ינסים
המעילים לגברים
ספורט שעונים
התכשיטים לגברים
הריקוד נעלי
מדבקות קיר
אופניים קסדות
טלפון סלולרי מקרים


Home | About Us | Contact Us | FAQ | Recommend Us | Terms of Use | Privacy

Selling Leads | Buying Leads | Resources | B2B Forum | Country Profiles | Sitemap

Country Search

China United States United Kingdom South Korea India Pakistan Indonesia Vietnam Canada Japan Argentina France Australia Singapore Egypt

Copyright © 2007-2015, Bridgat.com - B2B. All rights reserved.