Choose Language Kont mwen | enskri | Vann




Nou te jwenn 541 annonces correspondant. Koulye a, affichage rezilta yo 1 pou 10



Grille View
Sur kolòn en-têtes pou kalite rezilta ou pa critères sa sou.



Foto Tit Peyi nan zòn Dènye à Anvayisman IM Kontak
GPON Optical network terminals
WPX-GU9051 WPX-GU9051 is GPON ONT designed for fulfilling FTTH ultra-broadband access request of home and SOHO users. It is based on the stable and mature GPON technology, which has high performance/p.. >>

Distribitè: Hunan WPX Communication Technology Co.,Ltd

Lachin 06/01/17 904 Connexion Kontakte koulye a

10/100Mbps Fibre ptik medya Convertisseur SC/FC/Sen/SFP
10/100Base double Fibre moun ki pa marye mòd SC FC Sen SFP Fibre medya Convertisseur 30 kilomèt aparans ♦ 1port 10/100Mbps RJ45 + 1 pò double Fibre SC Media Convertisseur, ♦ Aux ak IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3u 10/100Base-Tx Ethernet .. >>

Distribitè: Shenzhen KAT Communication Technology.Co.,LTD

Lachin 02/24/17 2183 Connexion Kontakte koulye a

850,980, 1060nm fasilite kalmi san kè ptik Isolator
850,980, 1060nm Pol Isolator ptik san kè aparans l blanch anwo nan syèl la l nklizyon ba pèdi l PDL ba l anwo nan syèl la estabilite ak asirans ki anwo nan syèl la ke l konbinazon efektif aplikasyon pou l Fiberoptic anplifikatè l ponp lazè sou.. >>

Distribitè: HuiGoo Optic Co.,Limited

Lachin 01/18/17 2462 Connexion Kontakte koulye a

Fluke DTX-1800 kab Analyzer pou... $2, usd 099 - kontak - acea.tech@mail.com
URSA II inivèsèl tretman ak Spectre Analyzer... $1, USD 800 Marque nouvo Agilent N3900A ak IFS-10 INNO sant aliman osiyoskòp... $4, 000 USD Fluke rezo DTX-1800 120 kab Analyzer... $2, 500 USD Agilent N9340B poche RF Spectre Analyzer... $3 000 USD .. >>

Distribitè: ACEA TECH SDN BHD

Malezi 11/17/16 2479 Connexion Kontakte koulye a

Metro 1000
OptiX Metro 1000 ka jwenn plizyè kalite sèvis ak ka sèvi nan wèbsayt] aksè a rezo zòn metwopolitèn (MANs) ak transmisyon lokal rezo pou jwenn liy pwive VIP yo, èstasyon baz pa alamòd yo ak abònen digital liy aksè UN (DSLAMs). In the Case .. >>

Distribitè: YSPTEC.CO.LTD

Lachin 09/10/16 3124 Connexion Kontakte koulye a

ANNAL RODDER
Rodder kondit dekri teren se yon ksilyè si yon moun te aplike nan remorquage plon kòd pase nan yon tiyo. Sifas baton tèt di, dous, se poutèt sa li kapab rive nan ti tiyo a oubyen kanal fasil. Anndan sant baton pou moun k'ap fè verre ak non polye.. >>

Distribitè: Shijiazhuang Biluo Import&Export Co.,Ltd.

Lachin 06/27/16 3037 Connexion Kontakte koulye a

fibre optique pwodwi yo, pou splicer, OTDR
Pwodwi pwensipal nou yo tankou ki pi ba: 1. pou FON SPLICER: COMWAY C10/C8, Sumitomo (/ 39 jan de 81C /-66 /), Fujikura (fsm-80/70R/70S/60s kote), Fitel, S178A, 2. OTDR: EXFO (FTB-1/AXS-110/AXS-100 / FTB-200/FTB-500), JDSU (KILOMÈT WAP WE-2000/4000.. >>

Distribitè: Hongkong honserv ltd

Lachin 04/12/16 3247 Connexion Kontakte koulye a

Fibre je/optik kòd pansman/dapter/Atenuator/kab
Yon fibre optique pansman kòd se yon fibre optique kab sijè a plizyè nan fen youn ou lòt ak connecteurs ki pèmèt li pou fè rapid ak pratique koneksyon ak CATV, yon chanjman ptik oubyen lòt ekipman telekominikasyon. Li byen pwès wèbsayt] pwo.. >>

Distribitè: Takfly Communications Co.,Ltd

Lachin 03/25/16 2857 Connexion Kontakte koulye a

SC/APC-SC/APC PANSMAN KÒD
SC/APC-SC/APC PANSMAN KÒD >>

Distribitè: Asia Telecom & Media Corp.

Vyetnam 12/19/15 3746 Connexion Kontakte koulye a

Deyò alantou telecom kabinè ak échangeur chalè
1. deyò alantou kabinè kò, 26U (H1800mm x W1000mm x D850mm san pye) doub wèbsayt] èstrikti, RAL7000 poud plak blanch, pòt aryè chanèl pou sistèm fanatik, ak ekipman Comparment, batri comparment e MDF comparment. 2. chalè Exchager 80W/K 48VD.. >>

Distribitè: Wanma Electron Medical Co., ltd

Lachin 07/10/15 5165 Connexion Kontakte koulye a



1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  [>]  [>>]  

SPONSORED LINKS

WHOLESALE CENTER

1. 

GPON Optical network terminals

2. 

10/100Mbps Fibre ptik medya Convertisseur SC/FC/Sen/SFP

3. 

850,980, 1060nm fasilite kalmi san kè ptik Isolator

4. 

Fluke DTX-1800 kab Analyzer pou... $2, usd 099 - kontak - acea.tech@mail.com

5. 

Metro 1000

6. 

ANNAL RODDER

7. 

fibre optique pwodwi yo, pou splicer, OTDR

8. 

Fibre je/optik kòd pansman/dapter/Atenuator/kab

9. 

SC/APC-SC/APC PANSMAN KÒD

10. 

Deyò alantou telecom kabinè ak échangeur chalè
 
sou liy komès
abako fanm
dyakèt moun
espò yo gras mizèrikòd
bijou moun te
dans Soulye
miray lavil la Vignette
bisiklèt Kas
Telefòn selilè ka


Home | About Us | Contact Us | FAQ | Recommend Us | Terms of Use | Privacy

Selling Leads | Buying Leads | Resources | B2B Forum | Country Profiles | Sitemap

Country Search

China United States United Kingdom South Korea India Pakistan Indonesia Vietnam Canada Japan Argentina France Australia Singapore Egypt

Copyright © 2007-2015, Bridgat.com - B2B. All rights reserved.