Login | Buy | Sell  



Találtunk 542 megfelelő Listázás. Most bemutatás eredmények 1 a 60



Rács nézetben
Kattintson az oszlopfejlécekre találatai rendezése adott.



Photo Title Country/Area Last Updated Hits IM Contact
Professional manufacturer PM patchcord, pigtail SC/FC/ST/LC/E2000/MPO/SMA
1064nm components 1064nm 1x2 Polarization Beam Combiner 1064nm 1x2 Polarization Beam Splitter 1064nm 1x2 Polarization Maintaining Filter Coupler 1064nm 1x2 Polarization Maintaining Optical Circulator 1064nm 1x4 Polarization Maintaining Filter Coupler.. >>

Supplier: VFIBRE

Kína 06/26/18 469 Offline Contact Now

Compatible with Huawei ZTE Fiberhome OLT GPON ONT 1 GE GPON ONU Price India
HG911(SFU) is a mini GPON optical network terminal device , which applies to pure broadband access.It adopts mini-type compact structure design with high-integration and can provide 1 GE(RJ45)interfaces. Supports the technology of layer.. >>

Supplier: Shenzhen Huanet Technology Co.,Ltd

Kína 04/23/18 730 Offline Contact Now

10/100Mbps Fiber optikai média konverter SC/FC/ST/SFP
10/100Base kettős szál egyetlen mód SC FC ST SFP Fiber Media Converter 30km funkciók ♦ 1port 10/100Mbps RJ45 + 1 port kettős optikai SC Media Converter, ♦ Complies az IEEE802.3 10BASE-T, 10/100Base-Tx Ethernet szabvány IEEE802.3u. ♦.. >>

Supplier: Shenzhen KAT Communication Technology.Co.,LTD

Kína 02/24/17 2262 Offline Contact Now

850,980, 1060nm polarizáció érzéketlen optikai leválasztó
850,980, 1060nm polarizáció érzéketlen optikai leválasztó funkciók l magas elkülönítésű l alacsony illesztési veszteség l alacsony PDL l magas stabilitás és megbízhatóság l költség-hatékony alkalmazások l Fiberoptic erősítők l szivattyú lézer forrás .. >>

Supplier: HuiGoo Optic Co.,Limited

Kína 01/17/17 2137 Offline Contact Now

Fluke DTX 1800 kábel elemző kit... $2, 099 usd - kapcsolat - acea.tech@mail.com
URSA II univerzális sugárzás Spectrum Analyzer... $1, 800 USD új Agilent N3900A INNO IFS-10 mag igazítás oszcilloszkóp... a $4 000 USD Fluke Networks DTX 1800 120 kábel Analyzer... $2, 500 USD Agilent N9340B kézi rádiófrekvenciás spektrum-analizßtor... >>

Supplier: ACEA TECH SDN BHD

Malajzia 11/16/16 2549 Offline Contact Now

metró 1000
A látási metró 1000 férhet hozzá több típusú szolgáltatások, és fel lehet használni a hozzáférési rétegben, városi hálózathoz (Man) és a helyi hálózatokhoz, VIP privát vonalak, a szikratávíró alap állomás és a digitális előfizetői vonal hozzáférés mu.. >>

Supplier: YSPTEC.CO.LTD

Kína 09/10/16 3444 Offline Contact Now

CSATORNA-RODDER
Leírás csatorna rodder eszköze egy kisegítő alkalmazott vontató ólom-kötél keresztül. A rúd felülete kemény és sima, így átjutni a keskeny csövet, vagy könnyen csatorna. A belső mag a rúd készült üvegszálas és telítetlen poliészter gyanta. A külső ré.. >>

Supplier: Shijiazhuang Biluo Import&Export Co.,Ltd.

Kína 06/27/16 2945 Offline Contact Now

optikai termékek, fúziós splicer, OTDR
Fő termékeink az alábbiak szerint: 1. fúziós SPLICER: COMWAY C10/C8; A Sumitomo (típus-81C/39/66 /); Fujikura (MSZÁ-80-as évek/70R/70-es/60-as évek); Soric S178A; 2. OTDR: MODULÁRISAN BŐVÍTHETŐ EXFO (FTB-1/AXS-110/AXS-100 / FTB-200/FTB-500); JDSU (M.. >>

Supplier: Hongkong honserv ltd

Kína 04/11/16 3002 Offline Contact Now

Fiber Optic Patch kábelek/szerelvényeivel/Atenuator/kábel
A száloptika patch kábelt egy optikai kábel mindkét végén szilánnal csatlakozók, amely lehetővé teszi, hogy gyorsan és kényelmesen csatlakoztatható CATV, egy optikai kapcsoló vagy más távközlési berendezések. A vastag réteg-ból védelem kapcsolódhatun.. >>

Supplier: Takfly Communications Co.,Ltd

Kína 03/25/16 2977 Offline Contact Now

SC/APC-SC/APC PATCH KÁBEL
SC/APC-SC/APC PATCH KÁBEL >>

Supplier: Asia Telecom & Media Corp.

Vietnam 12/18/15 3593 Offline Contact Now

Kültéri telecom konyhaszekrény hőcserélő
1. szabadtéri szekrény 26U (H1800mm x W1000mm x D850mm a talp nélkül) kétrétegű karosszéria, RAL7000 bevonat, hátsó ajtó csatorna ventilátor rendszer, berendezés Comparment, comparment akkumulátor és az MDF comparment. 2. hő Exchager 80W/K 48VDC 3. M.. >>

Supplier: Wanma Electron Medical Co., ltd

Kína 07/10/15 5055 Offline Contact Now

MPO-SC 12cores SM Hydra kábel szerelvények
MPO Hydra kábel szerelvények jellemzők: Nagy teljesítményű, IL & RL szabad 8,12 rost pontos méret 100 %-os házon belüli vizsgálni a választás a támogatja a nagyobb sebességű Ethernet Fibre Channel alkalmazások (OS1/OS2, OM3 és OM4 UM szálak) és pályá.. >>

Supplier: Shenzhen Yingda Photonic Co.,Ltd

Kína 01/16/15 4208 Offline Contact Now

24Fiber MPO/MTP, LC duplex hám kábelek 10G OM
12 vagy 24-Fiber az MPO/MTP, LC hám kábelek OM3 10G 50/125UM MPO/MTP hám (ventillátor ki) kábel összeállítások engedélyezése esetén a gyors telepítés a többportos javítás mező kapcsolat a nagy sűrűségű raktározás terület hálózat (SAN) és Data Center .. >>

Supplier: Shenzhen Yingda Photonic Co.,Ltd

Kína 01/16/15 4013 Offline Contact Now

1/2fiber FTTH csepp kábel firgure-8 FRP LSZH(GJXFH)
Íj-típus csepp kábel (GJXFH) 提 交 leírása az optikai egység központjában helyezkedik el, két párhuzamos GFK FRP van elhelyezve, a két fél, akkor a kábel van kibővítve a fekete vagy a színes LSZH köpeny. Kérelem ◆ használt mint b.. >>

Supplier: Shenzhen Yingda Photonic Co.,Ltd

Kína 01/15/15 4030 Offline Contact Now

Fúziós Splicers/Eloik ALK-88
>>

Supplier: Tianjin Exploration Technology Development Co., Ltd

Kína 12/18/14 3595 Offline Contact Now

Fiber optikai kollimátor
Termék neve: Kollimátor jellegét meghatározza alacsony beillesztési veszteség alacsony PDL kompakt széles működési hullámhossza széles működési hőmérséklet magas szavahihetőség és stabilitás-alkalmazások  CATV rendszer  leválasztók &#.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kína 12/25/12 3992 Offline Contact Now

Asztali változó optikai csillapító
Termék neve: Asztali változó optikai csillapító funkciók 1. ow IL, alacsony PDL 2.High-sebesség válasz 3. jó a linearitás 4. kiváló stabilitás és megbízhatóság 5.60dB gyengülése számos alkalmazások 1. optikai hálózati rendszer és optikai műszaki vizs.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kína 12/25/12 3915 Offline Contact Now

Kézi változtatható optikai csillapító
Termék neve: Kézi változtatható optikai csillapító (MVOA) jellegét meghatározza: 1. alacsony illesztési veszteség 2. alacsony vissza elmélkedés 3. széles csillapítás tartomány 4. nagypontosságú 5. kompakt méretű alkalmazások: 1. optikai teljesítmény .. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kína 12/25/12 3814 Offline Contact Now

Multimódusú változó optikai csillapító
HTD s dinamikus változó optikai csillapító (DVOA) MEMS-technológián alapuló, és kiválóan alkalmas erősítésvezérlés erősítő alkalmazásokban. Szándékos-val alacsony PDL, a VOA biztosít folyamatos csillapítás, a magas-sebesség válasz koaxiális csomag. T.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kína 12/25/12 4060 Offline Contact Now

MEMS változó optikai csillapító
HTD s dinamikus változó optikai csillapító (DVOA) MEMS-technológián alapuló, és kiválóan alkalmas erősítésvezérlés erősítő alkalmazásokban. Szándékos-val alacsony PDL, a VOA biztosít folyamatos csillapítás, a magas-sebesség válasz koaxiális csomag. .. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kína 12/25/12 3233 Offline Contact Now

Nagy teljesítményű leválasztó
Termék neve: Nagy teljesítmény leválasztó funkciók: 1. magas elkülönítésű 2. alacsony illesztési veszteség 3. alacsony polarizáció érzékenység veszteség 4. kiváló hőmérséklet teljesítmény alkalmazások: 1. Fiber optikai lézer 2. Fiber optikai erősítő .. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kína 12/24/12 3162 Offline Contact Now

A vonal optikai leválasztó
Az in-line optikai leválasztó funkciók egy kompakt csomag, alacsony illesztési veszteség, magas elkülönítésű, magas visszáramú csillapítás és kiváló környezetvédelmi stabilitás és megbízhatóság. Ideális a hátsó tükörképét rost lézerek, EDFA és más na.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kína 12/24/12 3229 Offline Contact Now

Copfos optikai leválasztó
Termék neve: Copfos optikai leválasztó funkciók 1. magas elkülönítésű 2. alacsony illesztési veszteség 3. alacsony polarizáció függő veszteség 4. kompakt méretű alkalmazások 1. optikai jeladó 2. Lézer dióda csomagolás >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kína 12/24/12 2678 Offline Contact Now

Szabad hely leválasztó
A szabad hely leválasztó sorozat igyekszik az integráció Lézer dióda csomagon belül tükrözi vissza. A magas elkülönítésű, alacsony illesztési veszteség és nagy fényerejű jellegét meghatározza csinál ez rugalmas, hogy illeszkedjen a különböző dióda lé.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kína 12/24/12 2990 Offline Contact Now

Multimódusú optikai keringetőszivattyú
Termék neve: Polarizáció érzéketlen multi--mód optikai keringetőszivattyú jellegét meghatározza : 1. alacsony illesztési veszteség 2. széles szalag magas elkülönítésű 3. alacsony PDL 4. kompakt-line csomag 5. magas stabilitás és megbízhatóság .. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kína 12/24/12 2777 Offline Contact Now

4 Port optikai kapcsoló
A 4 port polarizáció érzéketlen optikai keringetőszivattyú olyan kompakt nagy teljesítményű-lightwave összetevő, amely továbbítja a bejövő jel port 1 port 2, a második jel-port 2 port 3 és a 3 jel port 3 port 4. A komponens magas elkülönítésű, alacso.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kína 12/24/12 2882 Offline Contact Now

3 port optikai keringetőszivattyú
A 3 port polarizáció érzéketlen optikai keringetőszivattyú olyan kompakt nagy teljesítményű-lightwave összetevő, amely továbbítja a bejövő jel 1 port port 2, közben egy másik bejövő jel port 2 port 3. A komponens magas elkülönítésű, alacsony illeszté.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kína 12/24/12 4340 Offline Contact Now

1 * N MEMS optikai kapcsoló
Termék neve: 1XN MEMS optikai kapcsoló-funkciók 1. alacsony illesztési veszteség 2. Magas áthallás 3. magas stabilitást és a megbízhatóságot 4. gyors válasz idő 5. miniatűr méretű 6. bistabil vagy nem reteszelés alkalmazások 1. optikai átszervezését .. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kína 12/24/12 3001 Offline Contact Now

1 * 8 MEMS optikai kapcsoló
Termék neve: 1 X 8 MEMS optikai kapcsoló-funkciók 1. alacsony illesztési veszteség 2. Magas áthallás 3. magas stabilitást és a megbízhatóságot 4. gyors válasz idő 5. miniatűr méretű 6. bistabil vagy nem reteszelés alkalmazások 1. optikai átszervezésé.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kína 12/24/12 3017 Offline Contact Now

1 * 4 MEMS optikai kapcsoló
Termék neve: 1 X 4 MEMS optikai kapcsoló-funkciók 1. alacsony illesztési veszteség 2. Magas áthallás 3. magas stabilitást és a megbízhatóságot 4. gyors válasz idő 5. miniatűr méretű 6. bistabil vagy nem reteszelés alkalmazások 1. optikai átszervezésé.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kína 12/24/12 2638 Offline Contact Now

2 * 2 MEMS optikai kapcsoló
Termék neve: 2 X 2 MEMS optikai kapcsoló-funkciók 1. alacsony illesztési veszteség 2. Magas áthallás 3. magas stabilitást és a megbízhatóságot 4. gyors válasz idő 5. miniatűr méretű 6. bistabil vagy nem reteszelés alkalmazások 1. optikai átszervezésé.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kína 12/24/12 3063 Offline Contact Now

1 * 2 MEMS optikai kapcsoló
Termék neve: 1 X 2 MEMS optikai kapcsoló-funkciók 1. alacsony illesztési veszteség 2. Magas áthallás 3. magas stabilitást és a megbízhatóságot 4. gyors válasz idő 5. miniatűr méretű 6. bistabil vagy nem reteszelés alkalmazások 1. optikai átszervezésé.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kína 12/24/12 2970 Offline Contact Now

2 * 4 optikai kapcsoló
Termék neve: 2 X 4 optikai kapcsoló funkciók: 1. alacsony illesztési veszteség 2. széles hullámhossz tartomány 3. alacsony Ellenvélemények 4. magas stabilitást és a megbízhatóságot optikai 5.Epoxy mentes út 6. bistabil és nem reteszelés alkalmazások:.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kína 12/24/12 3068 Offline Contact Now

2 * 2 optikai kapcsoló
Termék neve: 2 X 2 optikai kapcsoló funkciók: 1. alacsony illesztési veszteség 2. széles hullámhossz tartomány 3. alacsony Ellenvélemények 4. magas stabilitást és a megbízhatóságot optikai 5.Epoxy mentes út 6. bistabil és nem reteszelés alkalmazások:.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kína 12/24/12 2826 Offline Contact Now

1 * 2 optikai kapcsoló
Termék neve: 1 X 2 optikai kapcsoló funkciók: 1. alacsony illesztési veszteség 2. széles hullámhossz tartomány 3. alacsony Ellenvélemények 4. magas stabilitást és a megbízhatóságot optikai 5.Epoxy mentes út 6. bistabil és nem reteszelés alkalmazások:.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kína 12/24/12 2664 Offline Contact Now

1 * 1 optikai kapcsoló
Termék neve: 1 X 1 optikai kapcsoló funkciók: 1. alacsony illesztési veszteség 2. széles hullámhossz tartomány 3. alacsony Ellenvélemények 4. magas stabilitást és a megbízhatóságot optikai 5.Epoxy mentes út 6. bistabil és nem reteszelés alkalmazások:.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kína 12/24/12 2765 Offline Contact Now

Optikai hozzá csepp Multiplexer modul
Termék neve: Optikai hozzáadása-Drop Multiplexer (OADM) jellegét meghatározza : 1. alapuló vékony film szűrő technológia és magas hullámhossz stabilitás 2. alacsony polarizáció függő veszteség és magas csatorna elkülönítési 3. lapos, széles pa.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kína 12/24/12 3304 Offline Contact Now

Tömörít CWDM modul
Terméknév: Kompakt CWDM modul (CCWDM) jellegét meghatározza: 1. alapuló vékony film szűrő technológia és magas hullámhossz stabilitás 2. alacsony polarizáció függő veszteség és magas csatorna elkülönítési 3. lapos, széles passband 4. kompakt mérete é.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kína 12/24/12 3121 Offline Contact Now

Olvasztott WDM-berendezés
Termék neve: Olvasztott WDM eszköz funkciók: 1. alapján a zsugorított motorrugók kúpos technológia 2. alacsony illesztési veszteség 3. magas elkülönítésű 4. kiváló directivity 5. széles sávszélesség 6. kiváló megbízhatóság 7. TELCOR GR-1221-CORE minő.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kína 12/24/12 2866 Offline Contact Now

Vékony Film szűrő széles WDM eszköz
A szűrő hullámhossz osztály multiplexer sorozat a környezetbarát stabil vékony szűrők technológiára épülnek. Az eszközök kombinálása vagy külön széles hullámhossz tartományban különböző hullámhosszú fényt. Kínálnak, nagyon alacsony illesztési vesztes.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kína 12/24/12 4198 Offline Contact Now

200 GHz DWDM modul
Termék neve: 200GHz DWDM modul funkciók 1. alapuló vékony film szűrő technológia és magas hullámhossz stabilitás 2. alacsony polarizáció függő veszteség és magas csatorna elkülönítési 3. lapos, széles passband 4. epoxi ingyenes fényúttal kiváló megbí.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kína 12/24/12 2678 Offline Contact Now

100 GHz DWDM modul
Termék neve: 100 GHz DWDM modul jellegét meghatározza : 1. alapuló vékony film szűrő technológia és magas hullámhossz stabilitás 2. alacsony polarizáció függő veszteség és magas csatorna elkülönítési 3. lapos, széles passband 4. epoxi ingyenes.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kína 12/24/12 2652 Offline Contact Now

1 * 2 ch CWDM eszköz
A hullámhossz osztály multiplexer sorozat készül, és a Telcordial és az ITU-szabvány. Az eszközök környezetbarát stabil vékonyréteg-szűrőkkel, és speciális csomagolási technológiával széles hágó band, alacsony csillapítás, nagy csatorna-elkülönítés é.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kína 12/24/12 2672 Offline Contact Now

CWDM modul
Termék neve: CWDM modul (Mux, Demux) jellegét meghatározza : 1. alapján a vékony film szűrő technológia és a nagy hullámhosszú stabilitás 2. Alacsony polarizáció függő veszteség és magas csatorna-elkülönítés 3. Lapos, széles passband 4. Epoxi .. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kína 12/24/12 2866 Offline Contact Now

Optikai kábel GYTA
Optikai kábel GYTA, 2 ~ 144 szál, központi erő tag (acél), zselés töltött, rost található laza cső és PP töltőanyag (ha szükséges), rekedt, víz blokkoló zselé, hosszirányban hatálya kopolimer alumínium szalag, PE külső köpeny. G652D SM rost, részlete.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Kína 12/16/12 2708 Offline Contact Now

Optikai kábel GJFJV
Beltéri optikai kábel GJFJV, 1 ~ 12 maggal, kevlár erő tagja, PVC köpeny, SM:9 / 125um, MM1:50 / 125um, MM2:62.5 / 125um. Fiber optikai kábel GJFJV jellemzők: ♦ GJFJV 1 ~ 12 maggal ♦ GJFJV - PVC kabát (további LSZH köpeny kérjük tekintse.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Kína 12/16/12 2807 Offline Contact Now

Fiber Optic megszüntetése szett M-6000
Előírások egyenetlen mező esetében; Professzionális minőségű kézi szerszámok; Teljesen önálló megszüntetésének. Az M-6000 fiber optic Polírozó és megszüntetése szerszámkészletek tartalmaz minden a legutolsó népszerű fiber optikai eszközök és fogyóesz.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Kína 12/16/12 3180 Offline Contact Now

Fúziós Splicing Tool Kit M-08A
nem. Név mennyiség előállító terület célja 1 szál kabát sztriptíz 1 USA peeling a bevon-ból rost 2 erős bilincs 1 USA zár munkadarab 3 összeszerelt hüvely csavarkulcs 1 Japán rögzítő alakítása doboz/doboz 4-es terminál Tapeline 1 Japán számolás rost .. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Kína 12/16/12 3328 Offline Contact Now

JDSU OTDR MTS-6000
Előírások OTDR JDSU MTS-6000 43/41dB1.Lightweight platform 2. nagy 8,4 hüvelykes színes kijelző 3. kiterjesztett akkumulátor élet 4. gyors adatátvitel OTDR JDSU MTS-6000 kompakt optikai teszt Platform kulcs jellegét meghatározza: kompakt, könnyű és r.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Kína 12/16/12 3520 Offline Contact Now

Shineway SM & MM Palm OTDRs S20/M20    
Általános előírások modell (1) Wavelength(?20nm) dinamikus Range(2) Ferenc (m)(3) (m)(3) palmOTDR-M20AE 850/1300 21/24dB 1.8 8 palmOTDR-S20AE 1310/1550 28/26dB 1.8 8/10 palmOTDR-S20BE 1310/1550 32/32dB 1.8 8/10 palmOTDR-S20C/N 1310/1550 38/37dB 2,5 1.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Kína 12/16/12 2717 Offline Contact Now

Palm OTDR AV6416
Specifikációk: Modul 3528 hullámhossz 1310nm/1550nm ?20nm alkalmazandó rost Single-mode dinamikus Range1 28/26dB távolság mérési pontosság ? (1m + minta space + 0,003 % * mérési távolság) esemény halott Zone2 ≤ 1,6 m mintavételi felbontás 0,25,.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Kína 12/16/12 2627 Offline Contact Now

YOKOGAWA OTDR AQ7275
Jellemzők: A világ s legrövidebb halott zóna, kevesebb, mint 0.8m(2.7ft) alapvető támogató FTTH hálózatok több funkciót: optikai monitor, fényforrás, beépített nyomtató, beépített dummy rost nagy és fényes 8,4 hüvelykes LCD-könnyű, kompakt és szilárd.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Kína 12/16/12 3116 Offline Contact Now

Optikai Ranger M-530
M-530 optikai Erdőőr a legtöbb hordozható vizsgálati eszköz az iparban. Elfogadja a OTDR technikai elveket, és integrálja a nagy teljesítményű elemző szoftver, amely lehetővé teszi, hogy az M-530 rost ranger kinyomoz rost hibák elhelyezés pontos és e.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Kína 12/16/12 3065 Offline Contact Now

Optikai szál azonosítóját M-430
M-430-optikai azonosító gyorsan azonosítani a továbbított rost irányába, és megjeleníti a relatív központi hatalom nélkül semmilyen kárért a hajlított rost. Amikor a traffice jelen, időnként hangjelzés be van kapcsolva.Az M-430-optikai azonosító also.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Kína 12/16/12 2878 Offline Contact Now

Optikai multiméter M-207
M-207 kézi optikai multi méter integrálja a funkció egy intelligens optikai teljesítmény mérő modul és egy rendkívül stabil fényforrás modul egy egység, melyik tud előad zártláncú vizsgálatok mind modulok beépítésével. Egyes rendszerek működésének is.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Kína 12/16/12 2496 Offline Contact Now

Optikai hibahely kereső M-310
M-310 vizuális hibahely kereső a single- vagy Multi--módban szálak mérésére használatos. Ez jellegét meghatározza egy masszív kialakítás, egy univerzális csatlakozó és a pontos mérés. Az M-310 optikai hibahely kereső egyszerűen azonosítja a vágás, mi.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Kína 12/16/12 2766 Offline Contact Now

Optikai fényforrás M-109
M-109 optikai fényforrás nyújthat, 1-4 kimenet hullámhossz konkrét követelményeit, beleértve a piros 650nm-forrás és a 1310/1550nm hullámhosszainak egymódusú vagy multimódusú, 850/1300nm hullámhosszainak kielégítésére, valamint a más hullámhosszakon .. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Kína 12/16/12 2566 Offline Contact Now

PON Power Meter M-212B
M-212B PON optikai teljesítmény mérő egy felminősített változat-ból M-212A PON wattmérő. Célja, hogy az FTTx alkalmazás, és ugyanabban az időben, hanem a rendes áramellátás mérési és hibája azonosító jelek karbantartás, melyeket nem csak tesztelni, é.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Kína 12/16/12 2718 Offline Contact Now

Optikai teljesítmény mérő M-216
M-216 kézi optikai teljesítmény mérő egy újonnan megtervezett fiber optic teszter, aminek a célja a telepítés, a mérnöki elfogadása és a karbantartás, optikai network.Compared, a többi szokásos teljesítménymérők, az M-216 van további funkciók, mint a.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Kína 12/16/12 2591 Offline Contact Now

FUJIKURA fúziós Splicer MSZÁ-60-as évek
Funkciók masszív szerkezet, amely ütés-, por- és nedvesség ellenállás kétmonitoros helyzetben önműködő kép tájolása automatikus arc kalibrációs és az IBER készített identiication választható IBER készített befogó módszer köpeny bilincs vagy rost birt.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Kína 12/16/12 3361 Offline Contact Now



1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  [>]