Login | Buy | Sell  



Mes nustatėme 224 atitikimo aukcionai. Dabar rodo rezultatai 1 į 60



Tinklelio rodinį
Spustelėkite stulpelių antraštes į Rūšiuoti rezultatus pagal kriterijus, kad.



Photo Title Country/Area Last Updated Hits IM Contact
Pluošto skaidulų kabelių rinkiniai, struktūrizuoti produktai kabelių spintos
FiberMania gaminame ir parduodame plataus optinio ryšio produktų portfelį, ir teikti vieno langelio paslauga mūsų lojaliems klientams, mes taip pat tiekiame Struktūrizuoti kabelių produktai, visas rinkinys. >>

Supplier: FiberMania Technology Limited

Kinija 03/07/17 1405 Offline Contact Now

28years istorija aukštos kokybės UTP CU Cat5e tinklo kabelis
Specifikacija: Dirigentas: pagimdė vario/CU/CCA/CCAG medžiaga pasirenkama AWG: 24 (0.51?0.01 MM) įveskite: kieta/daugiagyslis neprivaloma izoliacija: HD-PE Rip laido: aukštos kokybės medvilnės apvalkalas: PVC/ROHS/LSZH striukė neprivaloma diametras p.. >>

Supplier: Shenzhen KW-LINK Electronic Co,. Ltd

Kinija 07/18/16 2099 Offline Contact Now

kontaktinio tinklo ACSR/aac/aaac/dirigentas ir ABC kabelis
Statyba: Laidininkai yra koncentriniai Suvyta, suspaustas aliuminio 1350-H19 laidininkai, Insulated su arba polietileno arba XLP tinklinės struktūros polietileno, neutrali pasiuntiniai yra concentrically Suvyta 6201, AAC ar ACSR. Paskirtis: trip.. >>

Supplier: Zhengzhou JINYUAN Wire and Cable Co., Ltd

Kinija 05/19/16 2382 Offline Contact Now

Tinklo kabelis, cat5e ir cat6, bendraašis kabelis, maitinimo laidą
Tinklo kabelis, cat5e ir cat6, bendraašis kabelis, maitinimo laidą >>

Supplier: Linegiant Group

Kinija 02/21/16 2950 Offline Contact Now

SEO paslaugos | Promotion3sixty
Mes pasiruošę jums gauti verslo srautus padidinti su SEO, SMM, mokama Search Marketing, svetainė Analytics, vietos SEO paslaugos, mėnesio SEO paslaugos, elektroninės komercijos ir interneto svetainių kūrimas. >>

Supplier: SEO Services Promotion3sixty

Jungtinė Karalystė 06/13/15 3353 Offline Contact Now

tinklo kabelis, lan kabelis, cat5e ir cat6, bendraašis kabelis, garsiakalbio
1.Cat5e UTP/FTP/SFTP Lan kabelis 24/26AWG 305M 2.CE/ISO/ROSH patvirtintas 3. Dirigentas medžiagos: BC / BMK / CCA / CCAG 4. Laidininko izoliacija: HDPE (New) 5. Kabelis striukė: PVC / PE / LSZH / LSOH 6. Striukės spalva: Neprivaloma 7. Darbo atstumas.. >>

Supplier: Integrity Cable Co., Ltd

Kinija 06/08/15 3560 Offline Contact Now

GENERALINIS DIREKTORIUS
Tai yra šnipinėjimo programa arba programinė įranga, sukonfigūruota daugiausia sekimo Mobilieji telefonai ypač išmaniųjų telefonų. Jis pradeda dirba nepastebimai po teisės šnipas mobiliojo ryšio visiškai įdiegti. >>

Supplier: iphonespy

Jungtinės Amerikos Valstijos 01/04/15 3802 Offline Contact Now

Apple MacBook Pro - Core i7 2,4 GHz nešiojamas 700 USD
Apple MacBook Pro - Core i7 nešiojamas 700 USD Apple MacBook Pro - Core i7 2,4 GHz - 750 GB HDD / 5400 rpm - 15,4 ″ 1440 x 900-4 GB RAM - anglų INSTOCK už tik $700 USD 2.4 GHz Intel Core i7 Quad-Core 4 GB DDR3 RAM 750GB 5400 rpm Hard Drive AMD .. >>

Supplier: KWONG STORES SDN BHD

Malaizija 12/20/12 3205 Offline Contact Now

Kabelis surinkimas
Mes teikiame Aukštadažnės bendraašės jungtys kaip MCX, MMCX, SMA, TNC, BNC, N. Šios jungtys ir lanksčiaisiais yra geriausias pasirinkimas. 1. montavimo kelis variantus lengva nustatyti 2 aukštos kokybės, padaryta Taivano 3. Patented produkto 4. ODM O.. >>

Supplier: Hwa Yao Technologies Co., Ltd

Taivanas 12/17/12 3453 Offline Contact Now

RF kabelis surinkimas RG178 Rf bandymo kabeliai
SMA kabelių pritvirtinama prie SMA vyrų stačiu kampu RG178 195 316 58U 1,13 1,32 LMR100 Rf bandymo kabeliai 1. Nr MOQ 2. visų aukštos kokybės padaryta Taivano 3. ISO 9001: 2008 sertifikuota 4. laivas į pasaulinę rinką >>

Supplier: Hwa Yao Technologies Co., Ltd

Taivanas 12/17/12 3160 Offline Contact Now

Skybox F4 HD PVR
Skybox F4 Full HD GPRS palydovinis imtuvas-GPRS funkcija 1, Ali3601 procesorius, 396MHz MIPS, Dual-Core CPU 2, palaiko HDMI 1.3 3, PVR funkcijas, NIT paieškos palaikoma 5, paramos cccamd, newcamd, MGcamd, Avatarcamd 6, parama USB wifi, orų prognozė 7.. >>

Supplier: SHENZHEN Dreamboxtop Technology CO.LTD

Kinija 12/07/12 2927 Offline Contact Now

Skybox F5 HD PVR
Skybox F5 HD PVR Dual-Core Procesorius, 396 MHz MIPS procesorius visiškai suderinamas MPEG-4 H.264/AVC pagrindinis profilis lygis 3 & patraukia lygio 4.1; Visiškai suderinamas MPEG-2 MP@HL & MP@ML; Visiškai suderinamas MPEG-1 lygmens aš & II & III,.. >>

Supplier: SHENZHEN Dreamboxtop Technology CO.LTD

Kinija 12/07/12 2852 Offline Contact Now

4 pluošto šarvuotų kabeliu
4 pluošto šarvuotų kabeliu santrauka 1. geros mechaninės turtą ir aplinką nuosavybės 2. šlovės atsparus veiklos 3.Soft, judrumas, patogumas ryšio 4. patenkinti įvairių prašyti rinkas ir klientus funkcijų ◆ lanksčiąsias optines ir Patch cord .. >>

Supplier: Hangzhou CatvScope Technology Co.Ltd

Kinija 11/06/12 2695 Offline Contact Now

JT-Shield saugos signalizacijos kabelis
JT-Shield saugos signalizacijos kabelio izoliacija PE ir PVC pramušančią JT-skydas saugumo signalizacijos kabelis dalies numeris: BC3001 standartus: BS4737 BS6360 BS6746 kieta ar per didelių, Bare spalva koduojami PE izoliacija. Izoliacijos Suvyta su.. >>

Supplier: Hangzhou CatvScope Technology Co.Ltd

Kinija 11/06/12 2899 Offline Contact Now

LAN kabelis FTP CAT6
>>

Supplier: Hangzhou CatvScope Technology Co.Ltd

Kinija 11/06/12 3211 Offline Contact Now

Bendraašis kabelis P3 500JCAM
P3 500JCAM QR500 serijos bendraašis kabelis yra taikomas abonentinės televizijos tinklus kaip kamieno kabelį, kuris įvykdyti perdavimo plačiajuosčio ryšio, didelis greitis ir mažas praradimas. CCA centras dirigentas, 75 omų varža, 305m pakuotė statyb.. >>

Supplier: Hangzhou CatvScope Technology Co.Ltd

Kinija 11/06/12 2822 Offline Contact Now

FTTH kabelių šarvai lankas tipo lašas kabelis
Taikomoji programa: ◆ daugiausia naudojamas pastato antenos ir kanale prieigos kabelių. Įranga: ◆ geros mechaninės bei aplinkos charakteristikas; ◆ Antipireno savybių atitinka atitinkamus standartus; ◆ Jų mechaninės savybės a.. >>

Supplier: Hangzhou CatvScope Technology Co.Ltd

Kinija 11/06/12 2972 Offline Contact Now

Optinio pluošto kabelio GYTA
Oro & vamzdžių optinio kabelio - GYTA optinis kabelis GYTA, 2 ~ 144 skaidulų, centrinė jėga valstybės (plieno), želė užpildyti, pluošto yra laisvi vamzdis ir PP užpildas (jei reikia) per dideles, vandens blokavimo želė, išilgai kuriems kopolimeras al.. >>

Supplier: Hangzhou CatvScope Technology Co.Ltd

Kinija 11/06/12 3045 Offline Contact Now

SC-LC fiber optic Komutacinis
Pluošto Komutacinis pluošto tipas: 9 / 125-G652D 9/125-G655 9/125-G657 50/125-OM2 62,5/125-OM1 50/125-OM3 optinio: 1, Corning, Kinija ląstelienos, kitų Connector1:SC, FC, SC, ST, MU, DIN, MTRJ, E2000, MPO, SMA, D4 ir kiti poliravimas: PC, UPC, APC, M.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Kinija 12/13/12 3599 Offline Contact Now

Interneto SMS į mobilųjį telefoną
>>

Supplier: Web sms to mobile

Čilė 08/29/12 2485 Offline Contact Now

Lauko optinio pluošto kabelio
>>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Kinija 12/13/12 3063 Offline Contact Now

Uždaras optinio pluošto kabelio
Uždaras optinio pluošto kabelio funkcijos PVC, LSZH striukė neprivaloma kabelio skersmuo yra už 0.9mm arba 1,6 mm arba 2,0 mm arba 3.0 mm neprivaloma Simplex, dvipusis neprivaloma OS1, OM1, OM2, OM3 optinio neprivaloma spalva standartą atitinka TIA/E.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Kinija 12/13/12 2912 Offline Contact Now

Vandeniui atsparus pluošto šviesolaidžio galiuku
Vandeniui atsparus pluošto šviesolaidžio galiuku yra ? Aukštos kokybės ? Didelis atsparumas tempimui; Kovos išgraviruotas ? Lengvai sumontuoti specifikacijos tipo FC/PC FC/UPC FC/APC SC/PC SC/UPC SC/APC ST/PC ST/UPC įterpties .. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Kinija 12/13/12 3587 Offline Contact Now

Sugrupuoto optinio pluošto Fan-Out galiuku
Sugrupuoto optinio pluošto Fan-Out galiuku funkcijos mažai įterpimo nuostolių aukštos grįžti nuostolių geras pakartojamumo geras pakeisti geros temperatūros stabilumo specifikacijos tipo FC/PC FC/UPC FC/APC SC/PC SC/UPC SC/APC ST/PC ST/UPC įterpties .. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Kinija 12/20/12 4327 Offline Contact Now

Juostelės Fan-out optinio pluošto galiuku
Juostelės Fan-out optinio pluošto galiuku yra mažas įterpimo nuostolių didelį grąžinimo Loss geras rezultatų pakartojamumas geras pakeisti geros temperatūros stabilumo specifikacijos tipo FC/PC FC/UPC FC/APC SC/PC SC/UPC SC/APC ST/PC ST/UPC įterpties.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Kinija 12/13/12 3231 Offline Contact Now

SC/APC pluošto šviesolaidžio galiuku
SC/APC pluošto šviesolaidžio galiuku funkcijos mažas dydis, didelio tikslumo mažai įterpimo nuostolių aukštos grįžti praradimas vieno ir dviejų aukštų tipas yra paskirties 874 išbandyti specifikacijos tipo PC UPC įterpimo Loss(dB) ≦ 0,2 ≦.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Kinija 12/13/12 2854 Offline Contact Now

Šarvuotos optiniai patch kabeliu
Šarvuotos optiniai patch kabeliu funkcijos Šarvuotos optiniai patch kabeliu išlaikyti visų standartinių Komutacinis funkcijų, bet jie yra daug stipresni. Šarvuotos pluošto optiniai patch kabeliai negaus žalą net jei jis yra sustiprino suaugusiojo, ir.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Kinija 12/20/12 4622 Offline Contact Now

Miko ryšių
Miko komunikacija yra Guelph rinkodaros kompanija siūlo visą paslaugų interneto rinkodaros, taip pat offline Rinkodara. Miko ryšių skirta statybos ženklo tada Ženklodara padidinti klientų lojalumą, ir galiausiai pardavimas. >>

Supplier: Miko Communications

Kanada 07/09/12 2577 Offline Contact Now

SC-LC daugiamodžiui optiniam Duplex Komutacinis
>>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Kinija 12/20/12 3717 Offline Contact Now

SC/PC-SC/PC vienas būdas optinio pluošto Komutacinis
SC/PC-SC/PC vienas būdas optinio pluošto Komutacinis funkcijos - ST, SC, FC, SC, MT-RJ jungčių - dvipusio duomenų perdavimo ir Paprastoji versijos - vienodas ir hibridinių smegenų versijos - 100 % gamyklos perdavimo tiriant vieną ANSI/TIA-568-C.3 - p.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Kinija 12/13/12 2585 Offline Contact Now

Palydovinė dreambox Skybox F3 HD PVR
Dual-Core Procesorius, 396 MHz MIPS procesorius visiškai suderinamas MPEG-4 H.264/AVC pagrindinis profilis lygis 3 & patraukia lygio 4.1; Visiškai suderinamas MPEG-2 MP@HL & MP@ML; Visiškai suderinamas MPEG-1 lygmens aš & II & III, Dolby Digital Au.. >>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

Kinija 05/27/12 3093 Offline Contact Now

Palydovinė dreambox Openbox S16 HD PVR
dirbti su CCCAM, CA, BISS. CI neprivaloma pačią funkciją su AZ dėžutė su scart Ethernet ir alvutės padėties Statymas tiesiai ant mainboad specifikacijos: - vienas lizdas Smart Card, Conax sistema - SD/HD(MPEG2/MPEG4 H.264) paramos, DVB-S, DVB-S2 sist.. >>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

Kinija 05/27/12 3142 Offline Contact Now

Palydovinė dreambox Skybox Chost M3
SKYBOX VAIDUOKLIS M3 HDPVR 1. 1080P Full hd 2. turi visas funkcijas, skybox S10 3. paramos wifi tilto bendrosios specifikacijos: Dual CPU, 396 MHz MIPS procesorius visiškai suderinamas MPEG-4 H.264/AVC pagrindinis profilis lygis 3 & patraukia lygio 4.. >>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

Kinija 05/27/12 3007 Offline Contact Now

DM800 HDse WIFI
DM800SE WiFi, Dreambox DM800HD SE su WiFi pastatytas DVB imtuvu 800 HDSE su WiFi funkcija galingas imtuvo skaitmeninį TV ir radijo programas. Pagrindiniai bruožai yra 400 MHz procesorius DVB imtuvu 800HD SE palaiko Linux TV API ir WiFi funkcija. Ž.. >>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

Kinija 05/04/12 2836 Offline Contact Now

VU + SOLO
VU + Solo HD PVR atviro kodo Linux operacinė sistema Broadcom Mips procesorius 333 Mhz 1 x DVB-S2 Tuner MPEG2 / H.264 aparatūros dekodavimo (DVB suderinamas) 2 x CI lizdas (Alpha Crypt, Cryptoworks, Viaccess, Seca, Conax ir kt.) 1 x intelektualiosio.. >>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

Kinija 05/04/12 2910 Offline Contact Now

MINI Skybox S12
Skybox HD PVR 1) 300 MHz MIPS Processor - 2) visiškai suderinamas MPEG-4 H.264/AVC pagrindinis profilis lygis 3 & patraukia lygio 4.1; 3) visiškai suderinamas MPEG-2 MP@HL & MP@ML; 4) visiškai suderinamas MPEG-1 lygmens aš & II & III, Dolby Digital A.. >>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

Kinija 05/04/12 2912 Offline Contact Now

MINI Skybox S12 balta
Skybox S12 HD PVR 1) 300 MHz MIPS Processor - 2) visiškai suderinamas MPEG-4 H.264/AVC pagrindinis profilis lygis 3 & patraukia lygio 4.1; 3) visiškai suderinamas MPEG-2 MP@HL & MP@ML; 4) visiškai suderinamas MPEG-1 lygmens aš & II & III, Dolby Digit.. >>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

Kinija 05/04/12 2513 Offline Contact Now

Sunray4 HD se
Trijų-in-One DVB-S2/C/T imtuvas, imtuvai gali būti naudojami tuo pačiu metu. WIFI, 300Mbps WLAN palaiko 400 MHz MIPS procesorius Enigma 2, Linux operacinės sistemos techninių funkcijų 400 MHz MIPS procesorius Enigma 2, Linux operacinė sistema WIFI: 3.. >>

Supplier: DREAMBOXTOP

Kinija 04/18/12 3222 Offline Contact Now

Openbox S11 HD PVR
2011 naujas Openbox S11 HD skaitmeninis palydovinis imtuvas su USB, LAN, HDMI, CA, PVR, CCCAMD, NEWCAMD, MGCAMD, CCCAMD serveriai. Openbox S11 HD yra beveik taip pat, kaip Openbox P10 HD, bet jis turi scart uosto. Bendrosios specifikacijos: 300 MHz.. >>

Supplier: DREAMBOXTOP

Kinija 04/18/12 2778 Offline Contact Now

Azbox Ultra HD
AZBOX ULTRA HD Full hd 1080p, paramos aklai ieškoti, tai supaprastinta versija azbox premium hd, turėti tas pačias funkcijas. AZBOX ULTRA HD pagrindinės funkcijos Sigma dizaino SMP8634LF CPU Linux operacinis sistema 128 MB DDR sistemos atminties 12.. >>

Supplier: DREAMBOXTOP

Kinija 04/18/12 2881 Offline Contact Now

DC Maitinimo kabelis su 5521 dc prijungti 5.5 dc maitinimo Cabl
5525 kabelis su jungtimi 1. RCA kabelio jungtis: DC 5521 5525 2. ROHS sertifikatą ROHS sertifikatą, POM plastiko, nikelio-plokštelė, 5525 RCA kištukas kabelio RCA kabelio jungtis: DC 5521 5525 visos medžiagos atitinka RoHS aplinkos apsaugos standartu.. >>

Supplier: Dongguan Dajiang Electronics Co.,Ltd

Kinija 02/29/12 2685 Offline Contact Now

3.5mm stereo kištukas
3,5 mm 4pole ausinių dc prijungti 1. pavojingų medžiagų naudojimo apribojimo ir pasiekti 29 elementai autentifikavimo 2.Materials: vario strypai (59 %), POM plastiko (POM-450) nikeliuotas 41.1 L, 6.0tray, 3,5 stereo ausinės pastoviosios srov?s ki?tuk.. >>

Supplier: Dongguan Dajiang Electronics Co.,Ltd

Kinija 02/29/12 2741 Offline Contact Now

DC adapteris kabelis
DC adapteris kabelis, ausinės lizdas Nokia, su 2,5 mm DC vyrų su 3.5 mm DC moterų prijungti, aukštos kokybės plastiko kabelis dc adapteris kabelis, ausinės lizdas Nokia, su 2,5 mm DC vyrų su 3.5mm DC moterų prijungti, aukštos kokybės plastiko kabelis.. >>

Supplier: Dongguan Dajiang Electronics Co.,Ltd

Kinija 02/29/12 2562 Offline Contact Now

3,5 mm stereo aux laidas
3.5mm stereo aux kabelis pratęsimo garso kabelis ipod Mp3 adapteris darbas puikus stereo ausinės, mikrofonai 3.5mm stereo aux kabelis pratęsimo garso garsiakalbio ipod Mp3 adapteris darbo puikus stereo ausinės, garsiakalbių mikrofonai balta ir juoda .. >>

Supplier: Dongguan Dajiang Electronics Co.,Ltd

Kinija 02/29/12 3136 Offline Contact Now

4 branduolių Šarvuotos optiniu kabeliu
Kabelių taikymas  taikomas FTTX, kabelio ryšys iš mašinų skyriaus į Bendriją, vertikalios ir horizontalios kabelių Bendrijos ir namas kabelis  taikoma mašinų skyriuje, galiuku ir Komutacinis platintojo  lauko kabelių ir laidas.. >>

Supplier: DJ Optical Technology (Suzhou) Co., Ltd

Kinija 02/20/12 2630 Offline Contact Now

Cabo Lan Cat.5e Cat6 Cat3, Lan kabelis, tinklo kabelis
Cabo Lan Cat.5e Cat6 Cat3, Lan kabelis, tinklo kabelis Cat 5e, Cat 6, Cat 3, Lan kabelis, tinklo kabelis, ryšio kabelį, Enternet kabelis, UTP kabelis, FTP kabelis, SFTP kabelis, kompiuterio kabelis, skydo kabelis, kategorijos kabelis, Cabos, patch ka.. >>

Supplier: Hangzhou Jianeng Cable Co., Ltd.

Kinija 11/30/11 5116 Offline Contact Now

Televizoriai ir namų kino teatro diegimo Niujorke
Mūsų apmokyti, sertifikuotų specialistų turi visus jūsų projektą nuo projektavimo į įrenginį. Visą laiką iš mūsų veiklos baigėme virš tūkstančio projektus, New York, New Jersey ir Konektikutas. 303 Columbus Ave New York, NY 10023 Tel: (646) 200-5959 .. >>

Supplier: TV and Home Theater Installation New York

Jungtinės Amerikos Valstijos 10/27/11 2644 Offline Contact Now

A technologijų pasikonsultavusi su, Inc
Mes mažai įtampai ir kabelių įrengimo specialistai. Mūsų tinklo prijungimo paslaugos apima balso ir duomenų ryšio kabelių, pluošto šviesolaidžio kabelio montavimo ir sandūrų ir vario stuburą montavimas. Mes įdiegti sistemos apima, prieigos kontrolė, .. >>

Supplier: A-TECH Consulting, Inc.

Jungtinės Amerikos Valstijos 09/29/11 2336 Offline Contact Now

pardavimo kabeliai
Mes galime tiekti: kabelius, maitinimo kabelį, valdymo kabelis, pridėtinių kabelinė. >>

Supplier: Guangxi Zonglan Cable Group Co., Ltd.

Kinija 09/01/11 2536 Offline Contact Now

75 0hm bendraašiai kabelinė televizija kabelis RG6 RG59 RG11 540 412
75 0 hm bendraašiai kabelinė televizija kabelis RG6 RG59 RG11 RG540 RG500 RG540 su plieno Messenger kabelis 1) RG6 bendraašiai kabelinė televizija kabeline, RG6 Tri, RG6 Quad, RG6 MessengerRG6 Spec: 1.02CCS + 4.57FPE+AL Foil+60%Braid+6.9PVC 2) RG59 v.. >>

Supplier: Hangzhou Jianeng Cable Co., Ltd.

Kinija 11/30/11 5380 Offline Contact Now

3.5 mm Stereo garso kabelis M/M
Detali Produkto aprašymas 1) 3,5 mm stereo garso kabelis M/M, 6 pėdų 2) spalva: juoda 3) ilgis: 1.8M 4) aukštos kokybės, visiškai formuoti 5) konkurencingos kainos 3.5 mm Stereo garso kabelis M/M 1, funkcijos - skirta naudoti su CD grotuvais, muzikin.. >>

Supplier: Xiamen Hysen Imp & Exp Co.,Ltd

Kinija 08/02/11 2600 Offline Contact Now

2011 m. LPS Dongle Afrika - stabilumo labai geras
2011 LPS Dongle LPS Afrika - stabilumo labai gera garantija: 1 metai - kadangi jūs perkate stabilumo: labai stiprus stabilumo pakavimo: 40pcs / kartoninė svoris: 17,5 kg / dėžutės kanalų sąrašai: DSTV, NSS7 canalsat, KOPŪSTAS, HITV, Badr5, Badr6, Psa.. >>

Supplier: Forever Tech LNC.(shenzhen)

Kinija 06/17/11 3019 Offline Contact Now

Chartijos kabelis siūlo puikias kainas visiems klientams
Chartijos ryšių paslaugos apima kitas kartos technologija su savo skaitmeninės televizijos programavimo, P?onący Internet dideliu greičiu, ir krištolo skaidrumo telefono paslauga. Chartijos neseniai pasirašė susitarimą su TiVo pasiūlyti, išsiskiriant.. >>

Supplier: Charter Communications

Jungtinės Amerikos Valstijos 05/15/11 3447 Offline Contact Now

Dreambox500 Dreambox500S/C
DBS-imtuvas: dažnių diapazonas 950. 2150 MHzSignal lygis - 65 PSM. -25 dBmSignal ir triukšmo lygis 12 dB maks.DBS-imtuvo įvesties jungtis F-tipo femaleInput varža 75 OhmAFC +/-3 MHzDemodulation formos QPSKFEC Viterbiego ir Reed-SolomonViterbirate 1/2.. >>

Supplier: shenzhen geton ltd

Kinija 04/20/11 2710 Offline Contact Now

Dreambox800hd pvr Dreambox800hd
-300 MHz MIPS Processor - Linux operacinė sistema-OLED - ekranas - MPEG-2 / H.264 aparatūros dekodavimo-imtuvas: DVB-S, pasirinktinai: DVB-C, DVB-T - imtuvo modulis, Plug & žaisti-1 x intelektualiosios kortelės-skaitytojas-V.24/RS232 sąsaja-10/100Mbi.. >>

Supplier: shenzhen geton ltd

Kinija 04/20/11 3380 Offline Contact Now

OM3 MTRJ-MTRJ fiber optic Komutacinis
A Komutacinis yra pluoštas optinių kabelių naudojamų vieno prietaiso į kitą signalą kelvadai. OM3 50 * 125 daugiamodės optinių skaidulų kabeliai suderinamas su ISO * TEK standartus. Jie naudojami 10Gbps tinklų tenkinti nuolat auga didelės duomenų .. >>

Supplier: Stable Technology Co,Ltd.

Kinija 03/06/11 3005 Offline Contact Now

Sigle-Mode vienalaikis MU pluošto Komutacinis
produkto naudoti ODF Rack įvairių rūšių pluošto ryšio sistemos DENSE sistemos pluošto į The Home New sinchroninio telekomunikacinės įrangos ir abonento linija terminalo funkcijas: - Push-pull ryšį, skubaus pakraunant ir iškraunant - mažo dydžio, leng.. >>

Supplier: Stable Technology Co,Ltd.

Kinija 03/06/11 2825 Offline Contact Now

Sigle-Mode SC-LC Duplex Komutacinis
Pluošto optiniai patch kabeliai yra tinka įranga megztinis laidą, Kryžiaus prisijungia, ir darbo zonos sujungimai. Visi patch kabeliai yra gaminami naudojant stove klasės kabelis ir yra gamyklos bandoma padaryti tikrai rezultatus Telcordia standartų... >>

Supplier: Stable Technology Co,Ltd.

Kinija 03/06/11 2947 Offline Contact Now

Daugiamodžiui optiniam MTRJ-MTRJ dvipusio Komutacinis
Mes tiekiame optinio pluošto Komutacinis, optiniai patch kabeliu.Fiber optic Komutaciniai kabeliai daugiausia naudojami komutacinė panelė ar realizavimo ir terminalo įranga. Jungtys ir skaidulų kokybę daugiausia lemia įterpties nuostoliai ir grąžinti.. >>

Supplier: Stable Technology Co,Ltd.

Kinija 03/06/11 2871 Offline Contact Now

COL5141C H.264 kodavimo 4 in 1
Techninių specifikacijų Video sąsajos funkciją visuminio vaizdo signalo vaizdo sistema: (525/60) NTSC arba PAL (625/50) pasirinktinai jungtis: BNC varža: 75 disbalanso dažnis: 25Hz ~ 5.75 MHz lygis: 1.0Vp-p, imties dažnių: 27 MHz garso sąsaja .. >>

Supplier: Colable Electronics Co., Ltd

Kinija 02/21/11 2515 Offline Contact Now



1  2  3  4  [>]