Login | Buy | Sell  



Mes nustatėme 541 atitikimo aukcionai. Dabar rodo rezultatai 1 į 10



Tinklelio rodinį
Spustelėkite stulpelių antraštes į Rūšiuoti rezultatus pagal kriterijus, kad.



Photo Title Country/Area Last Updated Hits IM Contact
GPON Optical network terminals
WPX-GU9051 WPX-GU9051 is GPON ONT designed for fulfilling FTTH ultra-broadband access request of home and SOHO users. It is based on the stable and mature GPON technology, which has high performance/p.. >>

Supplier: Hunan WPX Communication Technology Co.,Ltd

Kinija 06/01/17 1456 Offline Contact Now

10/100Mbps pluoštas optinių laikmenų konverteris SC/FC/ST/SFP
10/100Base dvigubo pluošto vienos rūšies SC FC ST SFP Fiber Media Converter 30km funkcijos ♦ 1port 10/100 Mbps RJ45 + 1 uosto dvigubo pluošto SC Media Converter, ♦ Complies su IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3u 10/100Base-Tx Ethernet standart.. >>

Supplier: Shenzhen KAT Communication Technology.Co.,LTD

Kinija 02/24/17 2843 Offline Contact Now

850,980, 1060nm poliarizacija nejautrus optiniai izoliatoriai
850,980, 1060nm poliarizacija nejautrus optiniai izoliatoriai funkcijos l didelė izoliacija l mažas įterpimo nuostolių l mažas PDL l aukšto stabilumo ir patikimumo l ekonomiškai efektyvių programų l Fiberoptic stiprintuvai l siurblys lazerio šaltinio.. >>

Supplier: HuiGoo Optic Co.,Limited

Kinija 01/18/17 2984 Offline Contact Now

Laimingas atsitiktinumas DTX-1800 kabelis analizatoriaus komplektas... $2, 099 usd - Kontaktai - acea.tech@mail.com
URSA II universaliųjų spindulių spektro analizatorius... $1, 800 USD naują Agilent N3900A su INNO IFS-10 pagrindinių derinimą oscilloskopas... $4, 000 USD Fluke tinklų DTX-1800 120 kabelių analizatorius... $2, 500 USD Agilent N9340B delninis Rd spekt.. >>

Supplier: ACEA TECH SDN BHD

Malaizija 11/17/16 2927 Offline Contact Now

metro 1000
OptiX Metro 1000 gali gauti kelių rūšių paslaugas ir gali būti naudojamas esant metropolinės zonos tinklų (MANs) ir vietos perdavimo tinklų prieigos sluoksnio prieiti prie VIP privačias linijas, belaidžio ryšio bazinių stočių ir skaitmeninės abonentų.. >>

Supplier: YSPTEC.CO.LTD

Kinija 09/10/16 3701 Offline Contact Now

LATAKŲ VALYMO
Aprašymas latakų valymo yra pagalbinė priemonė taikoma vilkimo švino virvę per vamzdį. Strypo paviršiaus yra kieta ir sklandžiai, kad ją galėtų gauti per siauras vamzdis arba nukreipti lengvai. Vidinės šerdies strypo yra pagaminti iš stiklo pluošto i.. >>

Supplier: Shijiazhuang Biluo Import&Export Co.,Ltd.

Kinija 06/27/16 3456 Offline Contact Now

optinio pluošto produktų, fusion splicer, OTDR
Mūsų pagrindiniai produktai kaip nurodyta toliau: 1. FUSION SPLICER: COMWAY C10/C8; Sumitomo (tipo-81C/39 /-66 /); Fujikura (FMV-80S/70R/70/60s); Fitel S178A; 2. OTDR: EXFO (FTB-1/AXS-110/AXS-100 / FTB-200/FTB-500); JDSU (MTS-2000/4000/6000/8000); L.. >>

Supplier: Hongkong honserv ltd

Kinija 04/12/16 3657 Offline Contact Now

Fiber Optic Komutaciniai kabeliai/dapter/Atenuator/Cable
Fiber optic Komutacinis yra pluoštas optinių kabelių apribota arba pabaigoje su jungtys, kad būtų galima greitai ir patogiai prijungti prie kabelinė televizija, optinis jungikliu arba kitų telekomunikacijų įranga. Jo storio sluoksnio apsaugos naudoja.. >>

Supplier: Takfly Communications Co.,Ltd

Kinija 03/25/16 3184 Offline Contact Now

SC/APC-SC/APC KOMUTACINIS
SC/APC-SC/APC KOMUTACINIS >>

Supplier: Asia Telecom & Media Corp.

Vietnamas 12/19/15 4189 Offline Contact Now

Lauko telekomunikacijų kabinetas su šilumokaičiu
1. lauko kabinetas kūno 26U (H1800mm x W1000mm x D850mm be pagrindo) dvigubo sluoksnio struktūrą, RAL7000 Miltelinis dažymas, tvirtinami prie galinių durų kanalo ventiliatorius sistema, su įranga Comparment, baterija comparment ir MDF comparment. 2. .. >>

Supplier: Wanma Electron Medical Co., ltd

Kinija 07/10/15 5673 Offline Contact Now



1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  [>]  [>>]