Login | Buy | Sell  



Mēs atradām 542 atbilstošo sarakstu. Tagad parādītu rezultātus 1 lai 60



Režģa skatā
Noklikšķiniet uz kolonnu galvenes, lai kārtotu savus rezultātus pēc šī kritērija.



Photo Title Country/Area Last Updated Hits IM Contact
Professional manufacturer PM patchcord, pigtail SC/FC/ST/LC/E2000/MPO/SMA
1064nm components 1064nm 1x2 Polarization Beam Combiner 1064nm 1x2 Polarization Beam Splitter 1064nm 1x2 Polarization Maintaining Filter Coupler 1064nm 1x2 Polarization Maintaining Optical Circulator 1064nm 1x4 Polarization Maintaining Filter Coupler.. >>

Supplier: VFIBRE

Ķīna 06/26/18 469 Offline Contact Now

Compatible with Huawei ZTE Fiberhome OLT GPON ONT 1 GE GPON ONU Price India
HG911(SFU) is a mini GPON optical network terminal device , which applies to pure broadband access.It adopts mini-type compact structure design with high-integration and can provide 1 GE(RJ45)interfaces. Supports the technology of layer.. >>

Supplier: Shenzhen Huanet Technology Co.,Ltd

Ķīna 04/23/18 725 Offline Contact Now

10/100Mbps Fiber optisko datu nesēju Converter SC/FC/ST/SFP
10/100Base Dual Fiber vienotā režīmā SC FC ST SFP Fiber Media Converter 30km līdzekļi ♦ 1port 10/100Mbps RJ45 + 1 ports Dual Fiber SC Media Converter, ♦ Complies ar IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3u 10/100 Base-Tx Ethernet standarts. ♦.. >>

Supplier: Shenzhen KAT Communication Technology.Co.,LTD

Ķīna 02/24/17 2257 Offline Contact Now

850,980, 1060nm polarizācija nejutīgs optisko izolators
850,980, 1060nm polarizācija nejutīgs optisko izolatora funkcijas l augstas izolācijas l zemu ievietošanas zaudējumu l zemām PDL l augstu stabilitāti un augstas uzticamības l izmaksu efektīvu programmas l Fiberoptic pastiprinātāji l sūknis Laser avot.. >>

Supplier: HuiGoo Optic Co.,Limited

Ķīna 01/17/17 2127 Offline Contact Now

Parazīts DTX-1800 Cable analizators komplektā ... 2 099 usd - Kontakti - acea.tech@mail.com
URSA II vispārējo radiācijas spektra analizators ... 1 800 USD pavisam jauns Agilent N3900A ar INNO IFS-10 Core līdzinājums osciloskopa... 4 000 USD Fluke Networks DTX-1800 120 Cable Analyzer... 2 500 USD Agilent N9340B rokas radiofrekvenču spektra a.. >>

Supplier: ACEA TECH SDN BHD

Malaizija 11/16/16 2546 Offline Contact Now

metro 1000
OptiX Metro 1000 var piekļūt vairākiem pakalpojumu veidiem un metropoles teritoriju tīklu (MANs) un vietējās pārvades tīklu piekļuves slānī var izmantot, lai piekļūtu VIP privātās līnijas, bezvadu bāzes stacijas un piekļuves multipleksori digitālo ab.. >>

Supplier: YSPTEC.CO.LTD

Ķīna 09/10/16 3438 Offline Contact Now

DUCT RODDER
Duct rodder apraksts ir papildu rīks, kas piemēroti vilkšanai svina virvi pa cauruli. Stienis virsma ir cieta un gluda, lai to varētu saņemt pa šauru cauruli vai kanāla viegli. Serdi stienis ir izgatavota no stikla šķiedra un nepiesātināta poliestera.. >>

Supplier: Shijiazhuang Biluo Import&Export Co.,Ltd.

Ķīna 06/27/16 2941 Offline Contact Now

optisko šķiedru produkti, kodolsintēzes splicer OTDR
Mūsu galvenie produkti šādi: 1. FUSION SPLICER: COMWAY C10/C8; Sumitomo (tips-81C/39 /-66 /); Fujikura (MFV-80S/70R/70/60 gadiem); Fitel S178A; 2. OTDR: EXFO (FTB-1/AXS-110/AXS-100 / FTB-200/FTB-500); JDSU (MTS-2000/4000/6000/8000); YOKOGAWA (AQ7275.. >>

Supplier: Hongkong honserv ltd

Ķīna 04/11/16 2998 Offline Contact Now

Šķiedru optikas plāksteris auklas/kanālā/Atenuator/Cable
Šķiedru optikas patch cord ir fiber optisko kabeli abos galos nepārsniedzamā ar savienotāju, kas ļauj ātri un ērti pieslēgt CATV, optisko slēdzis vai citām telekomunikāciju iekārtām. Tās aizsardzības biezs slānis tiek izmantots, lai savienotu optisko.. >>

Supplier: Takfly Communications Co.,Ltd

Ķīna 03/25/16 2973 Offline Contact Now

SC/APC-SC/APC PATCH CORD
SC/APC-SC/APC PATCH CORD >>

Supplier: Asia Telecom & Media Corp.

Vjetnama 12/18/15 3587 Offline Contact Now

Āra telekomunikāciju Ministru kabineta ar siltummaini
1. āra Ministru kabineta struktūra 26U (H1800mm x W1000mm x D850mm bez pamatnes) dubultā slāņa struktūru, RAL7000 pulvera pārklājumu, aizmugurējās durvis kanāla ventilators sistēma ar aprīkojumu Comparment, akumulatora comparment un MDF comparment. 2.. >>

Supplier: Wanma Electron Medical Co., ltd

Ķīna 07/10/15 5051 Offline Contact Now

MPO SC 12cores SM Hydra Cable Assemblies
MPO Hydra Cable Assemblies pazīmes: Augstas veiktspējas 8,12 šķiedrvielu precīzu dimensiju 100 % in-house & IL RL pieejama pārbaudīta izvēle nodrošina lielāku ātrumu Ethernet un Fibre Channel pieteikumi (OM3, OM4 un OS1/OS2 šķiedras) un programmas ar.. >>

Supplier: Shenzhen Yingda Photonic Co.,Ltd

Ķīna 01/16/15 4207 Offline Contact Now

24Fiber MPO/MTP LC dupleksa iejūgs kabeļi 10g OM
12 vai 24-Fiber MPO/MTP LC iejūgs kabeļi OM3 10G 50/125UM MPO/MTP zirglietas (Fan out) Cable Assemblies pieļaut vairāku ostu plāksteris lauku savienojamību ar augsta blīvuma krātuves apgabala tīkla (SAN) ātru izvietošanu un datu centra LAN lietojumpr.. >>

Supplier: Shenzhen Yingda Photonic Co.,Ltd

Ķīna 01/16/15 4012 Offline Contact Now

1/2fiber FTTH Tiešais kabelis firgure 8 FRP LSZH(GJXFH)
Bow tipa Tiešais kabelis (GJXFH) 提 交 optisko šķiedru vienību apraksts tiek novietota centrā, divu paralēlu šķiedru pastiprināti plastmasas FRP tiek novietotas divas puses, tad kabelis ir pabeigta ar melnās vai krāsu LSZH apvalku. Pie.. >>

Supplier: Shenzhen Yingda Photonic Co.,Ltd

Ķīna 01/15/15 4027 Offline Contact Now

Kodolsintēzes Splicers/Eloik ALK-88
>>

Supplier: Tianjin Exploration Technology Development Co., Ltd

Ķīna 12/18/14 3593 Offline Contact Now

Šķiedru optiskie kolimatora
Preces nosaukums: Kolimatora līdzekļus zemas ievietošanas zaudējumi Low PDL kompakts dizains plaši darbojas plašs ekspluatācijas temperatūra augsta uzticamība un stabilitāte pieteikumus viļņu  CATV sistēmu  izolatori  Circulat.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Ķīna 12/25/12 3990 Offline Contact Now

Darbvirsmas mainīgo optisko Attenuator
Preces nosaukums: Desktop mainīgo optisko Attenuator līdzekļi 1. au IL, zemu PDL 2.High ātrumu atbilde 3. labas linearitātes 4. izcilu stabilitāti un uzticamību 5.60dB vājināšanās diapazonu programmas 1. optiskā tīkla sistēmu un optisko inženierzināt.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Ķīna 12/25/12 3912 Offline Contact Now

Manuāla mainīgo optisko Attenuator
Preces nosaukums: Manuāla mainīgo optisko Attenuator (MVOA) funkcijas: 1. zema ievietošanas zaudējumi 2. zemas atpakaļ pārdomu 3. plašā vājināšanās diapazons 4. augstas precizitātes 5. kompakto izmēru pieteikumi: 1 optiskā varas līdzvērtīgi 2. optisk.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Ķīna 12/25/12 3812 Offline Contact Now

Vairākrežīmu mainīgo optisko Attenuator
HTD s dinamisko mainīgo optisko Attenuator (DVOA) ir pamatā MEMS tehnoloģiju un ideāli piemērots pastiprinājuma vadība pastiprinātājs lietojumprogrammās. Designed ar zemu PDL, mūsu VBA nodrošina nepārtrauktu vājināšanās koaksiālo iepakojumā ar ātru a.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Ķīna 12/25/12 4059 Offline Contact Now

MEMS mainīgo optisko Attenuator
HTD s dinamisko mainīgo optisko Attenuator (DVOA) ir pamatā MEMS tehnoloģiju un ideāli piemērots pastiprinājuma vadība pastiprinātājs lietojumprogrammās. Designed ar zemu PDL, mūsu VBA nodrošina nepārtrauktu vājināšanās koaksiālo iepakojumā ar ātru a.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Ķīna 12/25/12 3231 Offline Contact Now

Lieljaudas izolators
Preces nosaukums: Augstas jaudas izolatora līdzekļi: 1. atdalīšanas augsta 2. zema ievietošanas zaudējumu 3. zema polarizācija jutību zaudējumu 4. Excellent temperatūras veiktspēju programmas: 1. Fiber optisko lāzeru 2. optiskais pastiprinātājs 3. CA.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Ķīna 12/24/12 3160 Offline Contact Now

Ar optisko līniju izolatoru
Līnijas optisko izolatora iezīmes kompaktā iepakojumā, zemu ievietošanas zaudējumi, augsta izolācijas, augstu atgriezto zaudējumu un izcilu vides stabilitāti un uzticamību. Tas ir ideāls nomācošo atpakaļ atspulgu šķiedrvielu lāzeri, EDFA un citas aug.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Ķīna 12/24/12 3223 Offline Contact Now

Pigtailed optisko izolators
Produkta nosaukums: Pigtailed optisko izolatora funkcijām 1. atdalīšanas augsta 2. zemu ievietošanas zaudējumu 3. zema polarizācija atkarīgas no zaudējumu 4. kompakto izmēru pieteikumus 1. optiskās raidītāju 2. Laser diode iepakojuma >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Ķīna 12/24/12 2676 Offline Contact Now

Brīvas vietas atdalītāju
Brīvas vietas izolatora sērija ir paredzēta integrācijas lāzera diode pakotnē, lai novērstu muguras pārdomas. Augstu izolāciju, zemu ievietošanas zaudējumi un lielas diafragmas funkcijas padara elastīgu aprīkot ar dažādām diode lāzera iepakošanas pra.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Ķīna 12/24/12 2987 Offline Contact Now

Vairākrežīmu optisko cirkulatoru
Preces nosaukums: Polarizācija nejutīgs vairākrežīmu optisko cirkulatoru līdzekļi : 1. zema ievietošanas zaudējumi 2. platu joslu augsta izolācijas 3. zema PDL 4. Compact iekļautus paketi 5. augsta stabilitāte un uzticamība 6. epoksīda bezmaks.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Ķīna 12/24/12 2773 Offline Contact Now

Optiskā 4 ports Switch
4 port polarizācija nejutīgs optisko cirkulatoru ir kompaktā augstas veiktspējas lightwave komponents, kas pārraida ienākošo signālu no ostas 1 2 signālu no port 2 ostas 3 un 3 signālu no ostas 3 ostas 4 Port 2. Komponents, kas nodrošina augstu izolā.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Ķīna 12/24/12 2879 Offline Contact Now

3 ostas optisko cirkulatoru
3 ostas polarizācija nejutīgs cirkulatoru optisko ir kompaktā augstas veiktspējas lightwave komponents, kas pārraida ienākošo signālu no ostas 1 Port 2, kamēr raidīšanas citu ienākošo signālu no port 2 ostas 3. Komponents, kas nodrošina augstu izolāc.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Ķīna 12/24/12 4338 Offline Contact Now

1 * N MEMS optisko slēdzis
Produkta nosaukums: 1XN MEMS optisko slēdzi funkcijas 1. zema ievietošanas zaudējumu 2. augstu crosstalk 3. augsta stabilitāte un uzticamība 4. ātra reakcija laika 5. miniatūru lielums 6. fiksēšanas vai fiksēšanas pieteikumus 1. optiskās pārkonfigurē.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Ķīna 12/24/12 3000 Offline Contact Now

1 * 8 MEMS optisko slēdzis
Produkta nosaukums: 1 X 8 MEMS optisko slēdzi funkcijas 1. zema ievietošanas zaudējumu 2. augstu crosstalk 3. augsta stabilitāte un uzticamība 4. ātra reakcija laika 5. miniatūru lielums 6. fiksēšanas vai fiksēšanas pieteikumus 1. optiskās pārkonfigu.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Ķīna 12/24/12 3014 Offline Contact Now

1 * 4 MEMS optisko slēdzis
Produkta nosaukums: 1x4 MEMS optisko slēdzi funkcijas 1. zema ievietošanas zaudējumu 2. augstu crosstalk 3. augsta stabilitāte un uzticamība 4. ātra reakcija laika 5. miniatūru lielums 6. fiksēšanas vai fiksēšanas pieteikumus 1. optiskās pārkonfigurē.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Ķīna 12/24/12 2637 Offline Contact Now

2 * 2 MEMS optisko slēdzis
Produkta nosaukums: 2x2 MEMS optisko slēdzi funkcijas 1. zema ievietošanas zaudējumu 2. augstu crosstalk 3. augsta stabilitāte un uzticamība 4. ātra reakcija laika 5. miniatūru lielums 6. fiksēšanas vai fiksēšanas pieteikumus 1. optiskās pārkonfigurē.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Ķīna 12/24/12 3060 Offline Contact Now

1 * 2 MEMS optisko slēdzis
Produkta nosaukums: 1 X 2 MEMS optisko slēdzi funkcijas 1. zema ievietošanas zaudējumu 2. augstu crosstalk 3. augsta stabilitāte un uzticamība 4. ātra reakcija laika 5. miniatūru lielums 6. fiksēšanas vai fiksēšanas pieteikumus 1. optiskās pārkonfigu.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Ķīna 12/24/12 2969 Offline Contact Now

2 * 4 optiskā slēdzis
Preces nosaukums: 2 X 4 optiskā slēdzi funkcijas: 1. zema ievietošanas zaudējumu 2. plašā viļņu diapazonā 3. zemu crosstalk 4. augsta stabilitāte un uzticamība 5.Epoxy bezmaksas optiskais ceļš 6. fiksēšanas un fiksēšanas pieteikumi: 1.R&D laboratorij.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Ķīna 12/24/12 3067 Offline Contact Now

2 * 2 Optiskie slēdzis
Preces nosaukums: 2x2 optisko slēdzi funkcijas: 1. zema ievietošanas zaudējumu 2. plašā viļņu diapazonā 3. zemu crosstalk 4. augsta stabilitāte un uzticamība 5.Epoxy bezmaksas optiskais ceļš 6. fiksēšanas un fiksēšanas pieteikumi: 1.R&D laboratorijas.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Ķīna 12/24/12 2824 Offline Contact Now

1 * 2 Optiskie slēdzis
Preces nosaukums: 1 X 2 Optiskie slēdzi funkcijas: 1. zema ievietošanas zaudējumu 2. plašā viļņu diapazonā 3. zemu crosstalk 4. augsta stabilitāte un uzticamība 5.Epoxy bezmaksas optiskais ceļš 6. fiksēšanas un fiksēšanas pieteikumi: 1.R&D laboratori.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Ķīna 12/24/12 2662 Offline Contact Now

1 * 1 optiskais slēdzis
Preces nosaukums: 1x1 optisko slēdzi funkcijas: 1. zema ievietošanas zaudējumu 2. plašā viļņu diapazonā 3. zemu crosstalk 4. augsta stabilitāte un uzticamība 5.Epoxy bezmaksas optiskais ceļš 6. fiksēšanas un fiksēšanas pieteikumi: 1.R&D laboratorijas.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Ķīna 12/24/12 2762 Offline Contact Now

Pievienot Drop Multiplexer optisko moduli
Preces nosaukums: Optisko pievienošana nomešanas Multiplexer (OADM) funkcijas : 1. pamatojoties uz plānas plēves filtru tehnoloģijā un augsta viļņu stabilitātes 2. zemas polarizācija atkarīgās zaudējumu un augstu kanālu izolācijas 3. dzīvoklis.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Ķīna 12/24/12 3301 Offline Contact Now

Kompakts CWDM modulis
Preces nosaukums: Saspiest CWDM (CCWDM) moduļa funkcijas: 1. pamatojoties uz plānas plēves filtru tehnoloģijā un augsta viļņu stabilitātes 2. zemas polarizācija atkarīgās zaudējumu un augstu kanālu izolācijas 3. dzīvoklis un plašu passband 4. kompakt.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Ķīna 12/24/12 3118 Offline Contact Now

Kausēta WDM ierīces
Preces nosaukums: Kausēta WDM ierīces funkcijas: 1. pamatojoties uz kausēta biconical konusu tehnoloģijas 2. zemu ievietošanas zaudējumu 3. augsta izolācijas 4. Excellent directivity 5. plašas joslas platums 6. izcilu uzticamību 7. Telcordia GR-1221-.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Ķīna 12/24/12 2862 Offline Contact Now

Kārtiņa filtra plašu WDM ierīces
Filtra viļņu division multiplexer sērijas pamatā ir videi stabilus kārtiņa filtri tehnoloģija. Ierīces apvienot vai atsevišķi gaismas pie dažādiem viļņu plašā viļņu diapazonā. Viņi piedāvā ļoti zemu ievietošanas zaudējumi, zema polarizācija atkarību,.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Ķīna 12/24/12 4195 Offline Contact Now

200 GHz DWDM modulis
Preces nosaukums: 200GHz DWDM modulis līdzekļi 1. pamatojoties uz plānas plēves filtru tehnoloģijā un augsta viļņu stabilitātes 2. zemas polarizācija atkarīgās zaudējumu un augstu kanālu izolācijas 3. dzīvoklis un plašu passband 4. epoksīda bezmaksas.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Ķīna 12/24/12 2675 Offline Contact Now

100 GHz DWDM modulis
Preces nosaukums: 100 GHz DWDM modulis līdzekļu : 1. pamatojoties uz plānas plēves filtru tehnoloģijā un augsta viļņu stabilitātes 2. zemas polarizācija atkarīgās zaudējumu un augstu kanālu izolācijas 3. dzīvoklis un plašu passband 4. epoksīda.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Ķīna 12/24/12 2650 Offline Contact Now

1 * 2 ch CWDM ierīces
Viļņu division multiplexer sērija ir projektēts un ražots tā, lai Telcordial un ITU standarta. Ierīces videi stabilus kārtiņa filtru izmantošana un progresīvu iepakošanas tehnoloģiju, lai panāktu plašu caurlaides joslas, zemu ievietošanas zaudējumi, .. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Ķīna 12/24/12 2670 Offline Contact Now

CWDM modulis
Preces nosaukums: CWDM (Mux/Demux) moduļa funkcijas : 1. pamatojoties uz plānas plēves filtru tehnoloģijā un augsta viļņu stabilitāti 2. Zems polarizācija atkarīgās zudumu un augstu kanālu izolācijas 3. Dzīvoklis un plašu passband 4. Epoksīda .. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Ķīna 12/24/12 2865 Offline Contact Now

Šķiedru optikas kabeļu GYTA
Šķiedru optikas kabeļu GYTA, 2 ~ 144 šķiedras, centrālo spēku dalībnieks (tērauda), želejas piepildīta, šķiedrvielu, kas ietvertas vaļīgs caurule un PP pildvielas (ja nepieciešams) balasta, ūdens bloķēšanas želejā, gareniski attiecas kopolimērs alumī.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Ķīna 12/16/12 2702 Offline Contact Now

Fiber Optic Cable GJFJV
Iekštelpu Fiber optisko kabeli GJFJV 1 ~ 12 serdes, kevlar spēku dalībnieks, PVC apvalks, SM:9 / 125um MM1:50 / 125um MM2:62.5 / 125um. Fiber Optic Cable GJFJV Features: ♦ GJFJV 1 ~ 12 serdes ♦ GJFJV - PVC jakas (jo LSZH apvalks, lūdzu, .. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Ķīna 12/16/12 2806 Offline Contact Now

Šķiedru optikas izbeigšanu Kit M-6000
Specifikācijas nelīdzens lauku gadījumā; Profesionālas kvalitātes rokas instrumenti; Pilnībā autonomie laušanai. M-6000 šķiedru optikas pulēšana un izbeigšanas rīku komplekti ietver visas jaunākās tautas šķiedru optikas instrumenti un izlietojamo mat.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Ķīna 12/16/12 3177 Offline Contact Now

Kodolsintēzes Tool Kit M-08A Splicing
nē. Nosaukums Qty ražošanas jomā mērķis 1 Fiber mētelis frakcijas 1 ASV pīlings šķiedrvielu 2 spēcīgs skava mētelis 1 ASV bloķēšanas apstrādājamo detaļu 3 Assembled piedurkne uzgriežņatslēga 1 Japānas noteikšanu splicing kaste/terminālā ceturtajā ail.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Ķīna 12/16/12 3326 Offline Contact Now

JDSU OTDR MTS-6000
Specifikācijas OTDR JDSU MTS-6000 43/41dB1.Lightweight platformas 2. lielu 8.4 collu krāsu displejs 3. paplašināto akumulatoru dzīves 4. ātrai datu pārsūtīšanai OTDR JDSU MTS-6000 Compact Optical testa platforma taustiņu funkcijas: kompakts, viegls u.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Ķīna 12/16/12 3514 Offline Contact Now

Shineway SM & MM Palm OTDRs S20/M20    
Vispārējās specifikācijas modeli (1) Wavelength(?20nm) Dynamic Range(2) EDZ (ADZ (m)(3) palmOTDR-M20AE 850/1300 21/24dB 1.8 8 palmOTDR-S20AE 1310/1550 28/26dB 1.8 8/10 palmOTDR-S20BE 1310/1550 32/32dB 1.8 8/10 palmOTDR-S20C/N 1310/1550 38/37dB 2.5 14.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Ķīna 12/16/12 2715 Offline Contact Now

Palm OTDR AV6416
Specifikācijas: Modulis 3528 viļņu 1310nm/1550nm ?20nm piemērojamo Fiber Single-mode dinamisku _ diapazons1 28/26dB attāluma mērījumu precizitāti ? (izlases vietas + 0,003 % 1M * mērīšanas attālums) notikumu miris Zone2 ≤ 1,6 m paraugu ņemšanas.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Ķīna 12/16/12 2626 Offline Contact Now

YOKOGAWA OTDR AQ7275
Iezīmes: Pasaules s īsāko mirušo zonu, mazāk nekā 0.8m(2.7ft) kodols FTTH atbalsta tīkli vairākas funkcijas: optisko monitors, gaismas avots, iebūvētu printeri, iebūvēts manekenu šķiedrvielu Large un spilgti 8,4 collu LCD viegls, kompakts un cieta ķe.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Ķīna 12/16/12 3113 Offline Contact Now

Optisko šķiedru Ranger M 530
M 530 optisko šķiedru mežzinis ir lielākā daļa portatīvo testa instruments šajā nozarē. Tā pieņem OTDR tehniskajiem principiem un integrē jaudīgu analīzes programmatūru, kas iespējo M 530 šķiedrvielu mežzinis noteikt šķiedru defektiem atrašanās vietu.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Ķīna 12/16/12 3064 Offline Contact Now

Optisko šķiedru identifikatoru M-430
M-430 optisko šķiedru identifikatoru var ātri identificēt nosūtītās šķiedru virzienā un parāda relatīvo kodols vara bez jebkādiem zaudējumiem izliekt šķiedrvielu. Kad traffice ir klāt, periodiski skaņas signāls ir aktivizēts.M-430 optisko šķiedru ide.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Ķīna 12/16/12 2874 Offline Contact Now

Optiskā Multimeter M-207
M-207 rokas optisko multi metrs integrē viedo optiskās jaudas mērītājs moduli un ļoti stabila gaismas avota moduļa vienā vienībā, kas var veikt slēgtā cikla testi, iekļaujot gan moduļi funkcijas. Atsevišķu režīmu darbības var arī manuāli izvēlēties p.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Ķīna 12/16/12 2493 Offline Contact Now

Redzes defekta Locator M-310
M-310 redzes defekta vietrādis tiek izmantota vienā režīmā vai vairākrežīmu šķiedras mērījumu. It features izturīgs dizains, universāls savienotājs un precīzus mērījumus. M-310 redzes defekta lokatoru viegli identificē griešana, mikro-saliekuma optis.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Ķīna 12/16/12 2764 Offline Contact Now

Optiskie gaismas avots M-109
M 109 optisko gaismas avotu var sniegt 1 līdz 4 izejas viļņu garumiem, lai apmierinātu īpašas prasības, tai skaitā 650nm sarkano avots un 1310/1550nm viļņu garumiem vienotā režīmā šķiedru vai 850/1300nm viļņu garumiem vairākrežīmu šķiedru, kā arī cit.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Ķīna 12/16/12 2563 Offline Contact Now

PON jaudas mērītājs M-212B
M-212B PON optiskās jaudas mērītājs ir uzlabota versija M 212A PON Uzlādes mērītājs. To mērķis ir FTTx pieteikumu un uzturēšanas, kas ne tikai var tikt izmantoti, lai pārbaudītu un novērtētu PON signālus, tajā pašā laikā, bet arī normālās jaudas mērī.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Ķīna 12/16/12 2716 Offline Contact Now

Optiskās jaudas mērītājs M-216
M-216 rokas optisko jaudas mērītājs ir nesen izstrādāta šķiedru optikas testeris, kuras mērķis ir uzstādīšanu, tehnisko pieņemšanu un apkopi šķiedras network.Compared ar citiem parastajiem enerģijas skaitītāji, M-216 ir vairākas funkcijas, tāpat kā a.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Ķīna 12/16/12 2586 Offline Contact Now

FUJIKURA Fusion Splicer MFV 60S
Līdzekļi spēcīga konstrukcija nodrošina šoks, putekļiem un mitruma izturību Dual uzraudzīt stāvokli ar automātisko attēlu orientāciju loka automātisko kalibrēšanu un iber identiication lietotāju izvēlētus iber iespīlēšanas metodi apvalks skava, elekt.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Ķīna 12/16/12 3359 Offline Contact Now



1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  [>]