Login | Buy | Sell  



Kami mendapati 224 senarai padanan. Kini memaparkan keputusan 1 untuk 60



Pandangan grid
Klik pada tajuk lajur untuk menyusun keputusan anda mengikut kriteria yang.



Photo Title Country/Area Last Updated Hits IM Contact
Perhimpunan kabel optik gentian, merangka Perkabelan produk, Kabinet
FiberMania mengeluarkan dan menjual portfolio luas bagi produk komunikasi optik, dan menawarkan satu hentian Perkhidmatan untuk pelanggan-pelanggan setia kami, kami juga membekalkan satu set lengkap produk Perkabelan Berstruktur. >>

Supplier: FiberMania Technology Limited

China 03/07/17 1550 Offline Contact Now

Sejarah 28years tinggi kualiti UTP CU Cat5e rangkaian kabel
Spesifikasi: Konduktor: terdedah AWG pilihan bahan tembaga/CU/CCA/CCAG: 24 (0.51±0.01 MM) jenis: penebat pilihan pepejal/juju: HD-PE Rungkai tali: keris kapas berkualiti tinggi: PVC/ROSH/LSZH jaket pilihan Diameter pilihan: cat5e.png penggunaan: keb.. >>

Supplier: Shenzhen KW-LINK Electronic Co,. Ltd

China 07/18/16 2235 Offline Contact Now

overhed kabel ACSR/aac/aaac/konduktor dan ABC
Pembinaan Bahasa Melayu: Konduktor akan terkandas sepusat, Mampat konduktor aluminium 1350-H19, Insulated dengan polietilena sama ada atau XLP salib berkaitan polietilena, Rasul-rasul yang Neutral akan concentrically juju 6201, AAC atau ACSR. Ap.. >>

Supplier: Zhengzhou JINYUAN Wire and Cable Co., Ltd

China 05/19/16 2508 Offline Contact Now

Rangkaian kabel cat5e dan cat6, kabel sepaksi, kabel kuasa
Rangkaian kabel cat5e dan cat6, kabel sepaksi, kabel kuasa >>

Supplier: Linegiant Group

China 02/21/16 3084 Offline Contact Now

Perkhidmatan SEO | Promotion3sixty
Kami bersedia untuk anda untuk mendapatkan traffic perniagaan meningkat dengan SEO, SMM, dibayar Search Marketing, analisis Laman web, Perkhidmatan SEO tempatan, bulanan Perkhidmatan SEO, e-dagang dan Pembangunan Laman Web. >>

Supplier: SEO Services Promotion3sixty

United Kingdom 06/13/15 3464 Offline Contact Now

rangkaian kabel, lan kabel cat5e dan cat6, kabel sepaksi, kabel yang di-Pertua
1.Cat5e UTP/FTP/SFTP Lan kabel 24/26AWG 305M 2.CE/ISO/ROSH diluluskan 3. Bahan konduktor: BC / CCC / CCA / CCAG 4. Penebat konduktor: HDPE (New) 5. Jaket kabel: PVC / PE / LSZH / LSOH 6. Jaket warna: Pilihan 7. Bekerja jarak: 8 120m - 130m. Pembungku.. >>

Supplier: Integrity Cable Co., Ltd

China 06/08/15 3720 Offline Contact Now

KETUA PEGAWAI EKSEKUTIF
Ia adalah atur cara atau perisian yang dikonfigurasi untuk Penjejakan telefon bimbit terutamanya telefon pintar mengintip. Ia mula melakukan kerjanya tidak kelihatan selepas memasang sepenuhnya di telefon bimbit yang berada di bawah Perisik. >>

Supplier: iphonespy

Amerika Syarikat 01/04/15 3902 Offline Contact Now

Apple MacBook Pro - teras 1 i7 2.4 GHz laptop$ USD 700
Apple MacBook Pro - teras 1 i7 laptop $ USD 700 Apple MacBook Pro - teras 1 i7 2.4 GHz - 750 GB HDD / 5400 rpm - 15.4 ″ 1440 x 900-4 GB RAM - Bahasa Inggeris INSTOCK untuk hanya $700 USD 2.4 GHz Intel teras 1 i7 Quad-teras 4 GB DDR3 RAM 750GB 5.. >>

Supplier: KWONG STORES SDN BHD

Malaysia 12/20/12 3279 Offline Contact Now

Pemasangan kabel
Kami menyediakan RF sepaksi penyambung MCX MMCX, SMA, TNC, BNC, N. Penyambung dan pigtails ini adalah pilihan terbaik. 1. pemasangan pelbagai opsyen mudah sediakan 2. berkualiti tinggi, dibuat di Taiwan 3. Patented produk 4. ODM OEM 5. Tiada MOQ 6. I.. >>

Supplier: Hwa Yao Technologies Co., Ltd

Taiwan 12/17/12 3586 Offline Contact Now

PEMASANGAN kabel RF RG178 Rf ujian kabel
SMA kabel perhimpunan untuk sudut kanan SMA MALE RG178 195 316 58U 1.13 1.32 LMR100 Rf ujian kabel 1. NO MOQ 2. Semua berkualiti tinggi dibuat di Taiwan 3. ISO 9001: 2008 disahkan 4. kapal ke pasaran global >>

Supplier: Hwa Yao Technologies Co., Ltd

Taiwan 12/17/12 3239 Offline Contact Now

Skybox F4 HD PVR
Skybox F4 penuh HD GPRS satelit penerima-dengan 1 fungsi GPRS Ali3601 pemproses, MIPS 396MHz, dwi-teras CPU 2, menyokong HDMI 1.3 3, fungsi PVR, Cari NIT Supported 5, sokongan cccamd, newcamd, MGcamd, Avatarcamd 6, sokongan USB wifi, Ramalan cuaca 7,.. >>

Supplier: SHENZHEN Dreamboxtop Technology CO.LTD

China 12/07/12 3044 Offline Contact Now

Skybox F5 HD PVR
Skybox F5 HD PVR dwi-teras CPU, 396 MHz MIPS pemproses sepenuhnya berlandaskan MPEG-4 H.264/AVC utama profil aras 3 & berprofil tinggi tahap 4.1; Sepenuhnya berlandaskan MPEG-2 MP@HL & MP@ML; Sepenuhnya berlandaskan MPEG-1 lapisan saya & II & III, .. >>

Supplier: SHENZHEN Dreamboxtop Technology CO.LTD

China 12/07/12 2934 Offline Contact Now

gentian 4 kabel berperisai
4 serat ringkasan kabel berperisai 1. baik mekanikal harta dan alam sekitar harta 2. tahan kemasyhuran prestasi 3.Soft, ketangkasan, Kemudahan untuk sambungan 4. Satisfy pelbagai permintaan pasaran dan pelanggan ciri-ciri ◆ Pigtails dan Patch k.. >>

Supplier: Hangzhou CatvScope Technology Co.Ltd

China 11/06/12 2763 Offline Contact Now

Kabel penggera Keselamatan PBB-perisai
Kabel penggera Keselamatan PBB-perisai PE yang bertebat dan PVC Jacketed PBB-perisai Keselamatan penggera kabel bahagian nombor: BC3001 Standard: BS4737 BS6360 BS6746 pepejal atau terkandas, terdedah warna berkod penebat PE. Penebat terkandas dengan .. >>

Supplier: Hangzhou CatvScope Technology Co.Ltd

China 11/06/12 2970 Offline Contact Now

LAN kabel FTP CAT6
FTP kabel CAT6 CAT6 kolam teras 4 pasangan, 23 AWG pengalir, pengalir diameter: 0.574±0.004 mm, penebat PVC, jaket luar: PE(0.5~0.6mm), diameter luar: 7.4±0.3 mm, 305 m huraian 4 berpasangan teras 23 AWG pengalir, penebat PE, jaket PVC, jaket luar .. >>

Supplier: Hangzhou CatvScope Technology Co.Ltd

China 11/06/12 3294 Offline Contact Now

Kabel sepaksi P3 500JCAM
Siri QR500 500JCAM P3 kabel sepaksi digunakan pada rangkaian CATV sebagai trunk kabel, yang memenuhi syarat-syarat penghantaran jalur lebar, kelajuan tinggi dan kerugian yang rendah. CCA Pusat konduktor, galangan 75 ohm, 305m pembungkusan pembinaan P.. >>

Supplier: Hangzhou CatvScope Technology Co.Ltd

China 11/06/12 2894 Offline Contact Now

FTTH kabel perisai bow-jenis tarik kabel
Permohonan: ◆ terutamanya digunakan dalam membina out dan saluran capaian Perkabelan. Ciri-ciri: ◆ baik mekanikal dan persekitaran ciri-ciri; ◆ Ciri-ciri kalis api memenuhi keperluan piawaian-piawaian yang berkaitan; ◆ Ciri-c.. >>

Supplier: Hangzhou CatvScope Technology Co.Ltd

China 11/06/12 3076 Offline Contact Now

Kabel optik Fiber GYTA
Optik out & saluran kabel - GYTA kabel optik Fiber GYTA, 2 ~ 144 gentian, ahli Pusat kekuatan (keluli), Jeli yang diisi, tiub longgar serat yang terkandung dan PP pengisi (jika perlu) terkandas, air Jeli menyekat, membujur dilindungi oleh copolymer a.. >>

Supplier: Hangzhou CatvScope Technology Co.Ltd

China 11/06/12 3110 Offline Contact Now

PL-PL gentian optik patch kord
Kord tampalan serat Fiber jenis: 9 / 125-G652D 9/125-G655 9/125-G657 50/125-OM2 62.5/125-OM1 50/125-OM3 serat: 1, serat Corning, China, Connector1:SC lain-lain, FC, PL, ST, MU, DIN, MTRJ, E2000, MPO, SMA, D4 dan lain-lain Polishing: PC, UPC, APC, pen.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

China 12/13/12 3675 Offline Contact Now

Web SMS ke telefon bimbit
Organisasi membawa menakjubkan mudah mesej penghantaran program siaran pukal teks SMS kepada orang-orang semua terpilih yang menggunakan Windows atau GSM mobile kecil digunakan masa tanpa sebarang masalah. Menggunakan teknologi penghantaran SMS awal .. >>

Supplier: Web sms to mobile

Chile 08/29/12 2547 Offline Contact Now

Kabel Fiber optik Luaran
Diameter melambangkan ciri-ciri kabel Fiber optik luaran: 125.0 ± 0.1 serat ciri-ciri: Diameter: 242±7 um UV warna gentian: Standard chromatogram biru, oren, hijau, coklat, kelabu/Sabak, putih, merah, hitam, kuning, Violet, Rose/Pink spesifikasi no.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

China 12/13/12 3132 Offline Contact Now

Kabel gentian optik dalaman
Dalaman Fiber optik kabel ciri-ciri PVC, diameter kabel pilihan jaket LSZH 0.9mm atau 1.6mm atau 2.0mm atau 3.0 mm pilihan Simplex OS1 pilihan Dupleks, OM1, OM2, serat OM3 pilihan warna Standard patuh dengan TIA/EIA-598-A /-B spesifikasi spesifikasi .. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

China 12/13/12 2982 Offline Contact Now

Bertanda optik gentian kalis air
Bertanda optik gentian kalis air mempunyai · Prestasi tinggi · Kekuatan tegangan tinggi; Anti-terukir · Mudah dipasang spesifikasi jenis FC/PC FC/UPC FC/APC SC/PC SC/UPC SC/APC ST/PC ST/UPC memasukkan kerugian (dB) ≦ .. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

China 12/13/12 3646 Offline Contact Now

Bunched Fan-Out Fiber optik bertanda
Bunched Fan-Out Fiber optik bertanda ciri-ciri rendah memasukkan kerugian tinggi kembali kerugian baik Repeatability baik Exchangeability baik suhu kestabilan spesifikasi jenis FC/PC FC/UPC FC/APC SC/PC SC/UPC SC/APC ST/PC ST/UPC memasukkan kerugian .. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

China 12/20/12 4461 Offline Contact Now

Reben Fan-out Fiber optik bertanda
Reben Fan-out Fiber optik bertanda mempunyai selitan rendah kehilangan kehilangan pulangan tinggi Repeatability baik Exchangeability baik baik suhu kestabilan spesifikasi jenis FC/PC FC/UPC FC/APC SC/PC SC/UPC SC/APC ST/PC ST/UPC memasukkan kerugian .. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

China 12/13/12 3303 Offline Contact Now

SC/APC gentian optik bertanda
SC/APC gentian optik bertanda saiz kecil ciri-ciri, jenis rendah memasukkan kerugian tinggi kembali kerugian tunggal dan Dupleks berketepatan tinggi disediakan IEC 874 diuji spesifikasi jenis PC UPC selitan Loss(dB) ≦ 0.2 ≦ 0.2 Loss(dB) k.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

China 12/13/12 2931 Offline Contact Now

Perisai kabel fiber optik patch
Berperisai gentian optik patch kabel berperisai ciri-ciri gentian optik patch kabel mengekalkan semua ciri-ciri standard patch cord, tetapi mereka jauh lebih kuat. Kabel optik tampalan serat perisai akan mendapat kerosakan walaupun dipijak oleh orang.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

China 12/20/12 4794 Offline Contact Now

Miko komunikasi
Miko komunikasi adalah sebuah syarikat pemasaran Guelph yang menawarkan perkhidmatan yang lengkap dalam talian pemasaran serta di luar talian pemasaran. Miko komunikasi memberi tumpuan kepada pembinaan jenama maka pengurusan penjenamaan untuk meningk.. >>

Supplier: Miko Communications

Kanada 07/09/12 2639 Offline Contact Now

PL-PL pelbagai mod Dupleks patch kord
Nama produk: PL-PL pelbagai mod kord patch Duplex ciri - ST, SC, FC, PL, penyambung MT-RJ - versi Duplex dan simplex - seragam dan hibrid kord versi - penghantaran kilang 100% diuji setiap ANSI/TIA-568-C.3-profil Slim but dengan pelepasan ketegangan .. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

China 12/20/12 3840 Offline Contact Now

Ego LC/PC-PL/PC satu mod gentian optik patch kord
Ego LC/PC-PL/PC satu mod gentian optik patch kord ciri - ST, SC, FC, PL, penyambung MT-RJ - versi Duplex dan simplex - seragam dan hibrid kord versi - penghantaran kilang 100% diuji setiap ANSI/TIA-568-C.3-profil Slim but dengan pelepasan ketegangan .. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

China 12/13/12 2653 Offline Contact Now

Satelit dreambox Skybox F3 HD PVR
Dwi-teras CPU, 396 MHz MIPS pemproses sepenuhnya berlandaskan MPEG-4 H.264/AVC utama profil aras 3 & berprofil tinggi tahap 4.1; Sepenuhnya berlandaskan MPEG-2 MP@HL & MP@ML; Sepenuhnya berlandaskan MPEG-1 lapisan saya & II & III, Dolby Digital Aud.. >>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

China 05/27/12 3178 Offline Contact Now

Satelit dreambox Openbox S16 HD PVR
bekerja dengan BISS CCCAM, CA. CI pilihan Majlis yang sama dengan kotak AZ dengan perakam Ethernet dan LNB secara langsung pada mainboad spesifikasi: - satu slot untuk kad pintar di Conax sistem - sokongan SD/HD(MPEG2/MPEG4 H.264), DVB-S, sistem DVB-.. >>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

China 05/27/12 3241 Offline Contact Now

Dreambox satelit Skybox Chost M3
SKYBOX HANTU M3 HDPVR 1. 1080P Full hd 2. mempunyai semua ciri-ciri 3. skybox S10 sokongan wifi jambatan spesifikasi Am: dua CPU, 396 MHz MIPS pemproses sepenuhnya berlandaskan MPEG-4 H.264/AVC utama profil aras 3 & berprofil tinggi tahap 4.1; Sepen.. >>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

China 05/27/12 3082 Offline Contact Now

DM800 HDse WIFI
DM800SE WiFi, Dreambox DM800HD SE dengan WiFi dibina pada penerima DVB 800 HDSE dengan WiFi berkuasa fungsi penerima bagi program-program TV dan Radio digital. Ciri-ciri utama adalah 400 MHz pemproses SE 800HD penerima DVB menyokong Linux TV API dan.. >>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

China 05/04/12 2910 Offline Contact Now

DI + SOLO
Sistem operasi sumber terbuka Linux VU + Solo HD PVR Broadcom Mips pemproses 333 Mhz 1 x DVB-S2 penala MPEG2 / perkakasan H.264 penyahkodan (DVB berlandaskan) 2 x CI slot (ruangan Alpha, Cryptoworks, Viaccess, Seca, Conax dll) pembaca kad pintar x 1.. >>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

China 05/04/12 2990 Offline Contact Now

S12 MINI Skybox
Skybox HD PVR 1) 300 pemproses MIPS MHz - 2) sepenuhnya berlandaskan MPEG-4 H.264/AVC utama profil aras 3 & 4.1 tahap berprofil tinggi; 3) sepenuhnya berlandaskan MPEG-2 MP@HL & MP@ML; 4) sepenuhnya berlandaskan MPEG-1 lapisan saya & II & III, Dolby .. >>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

China 05/04/12 2994 Offline Contact Now

MINI Skybox S12 putih
Skybox S12 HD PVR 1) 300 pemproses MIPS MHz - 2) sepenuhnya berlandaskan MPEG-4 H.264/AVC utama profil aras 3 & 4.1 tahap berprofil tinggi; 3) sepenuhnya berlandaskan MPEG-2 MP@HL & MP@ML; 4) sepenuhnya berlandaskan MPEG-1 lapisan saya & II & III, Do.. >>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

China 05/04/12 2607 Offline Contact Now

Sunray4 HD se
Tiga dalam satu DVB-S2/C/T penala, penala boleh digunakan pada masa yang sama. WIFI, 300Mbps WLAN disokong 400 MHz MIPS pemproses Enigma 2, Linux sistem operasi teknikal mempunyai 400 MHz MIPS pemproses Enigma 2, WIFI sistem operasi Linux: LAN tanpa .. >>

Supplier: DREAMBOXTOP

China 04/18/12 3307 Offline Contact Now

Openbox S11 HD PVR
2011 baru Openbox S11 HD Digital satelit penerima dengan USB LAN, HDMI, CA, PVR, CCCAMD, NEWCAMD, MGCAMD, CCCAMD pelayan. Openbox S11 HD hampir sebagai sama seperti Openbox S10 HD, tetapi ia mempunyai pelabuhan perakam. Spesifikasi Am: 300 MHz MIPS.. >>

Supplier: DREAMBOXTOP

China 04/18/12 2880 Offline Contact Now

Azbox Ultra HD
Mencari sokongan buta AZBOX ULTRA HD Full hd 1080p, ia merupakan versi ringkas azbox premium hd, mempunyai fungsi yang sama. AZBOX ULTRA HD utama ciri-ciri Sigma Reka bentuk SMP8634LF CPU Linux berkuat kuasa sistem 128 MB DDR sistem memori 128 MB D.. >>

Supplier: DREAMBOXTOP

China 04/18/12 2978 Offline Contact Now

DC kuasa kabel DC 5521 palam kuasa dc 5.5 Cabl
5525 kabel dengan penyambung 1. RCA kabel penyambung: DC 5521 5525 2. ROSH sijil sijil ROSH, plastik POM, nikel-plat, pasang RCA 5525 RCA kabel kabel penyambung: DC 5521 5525 semua bahan mematuhi piawaian alam sekitar Rosh, dan telah mendapatkan RHOS.. >>

Supplier: Dongguan Dajiang Electronics Co.,Ltd

China 02/29/12 2744 Offline Contact Now

plag stereo 3.5mm
3.5mm 4pole fon telinga dc palam 1. ROSH dan mencapai 29 item pengesahan 2.Materials: rod Kuprum (59%), POM plastik (POM-450) nikel saduran 25.5 L, 6.0tray, palam dc fon telinga stereo 3.5 ♥ 3.5 * 4.5 * 25.5 mm ♥ warna-warna yang berbeza .. >>

Supplier: Dongguan Dajiang Electronics Co.,Ltd

China 02/29/12 2822 Offline Contact Now

kabel penyesuai DC
kabel penyesuai DC, bicu fon telinga bagi Nokia, dengan 2.5mm DC lelaki kepada 3.5 mm DC wanita palam, kabel penyesuai dc kabel plastik berkualiti tinggi, fon telinga jack untuk Nokia, dengan 2.5mm DC lelaki untuk 3.5mm DC perempuan pasang, kualiti p.. >>

Supplier: Dongguan Dajiang Electronics Co.,Ltd

China 02/29/12 2635 Offline Contact Now

3.5mm stereo aux kabel
3.5mm stereo aux kabel sambungan audio kabel untuk ipod Mp3 penyesuai kerja besar bagi fon kepala stereo, pembesar suara mikrofon 3.5mm stereo aux kabel sambungan audio kabel untuk penyesuai ipod Mp3 kerja besar bagi fon kepala stereo, mikrofon yang .. >>

Supplier: Dongguan Dajiang Electronics Co.,Ltd

China 02/29/12 3205 Offline Contact Now

4-teras kabel optik perisai
Kabel permohonan  digunakan dalam FTTX, kabel sambungan dari bilik enjin kepada masyarakat, menegak dan melintang anak masuk komuniti dan rumah  digunakan dalam komunikasi bilik enjin, bertanda dan patch cord pengedar  digunak.. >>

Supplier: DJ Optical Technology (Suzhou) Co., Ltd

China 02/20/12 2682 Offline Contact Now

Cabo Lan Cat.5e Cat6 Cat3, Lan kabel, kabel rangkaian
Cabo Lan Cat.5e Cat6 Cat3, kabel Lan, rangkaian kabel Cat 5e, 6 kucing kucing 3, kabel Lan, rangkaian kabel, kabel komunikasi, Enternet kabel, kabel UTP, FTP kabel, kabel SFTP, kabel komputer, kabel perisai, kategori kabel, Cabos patch kabel, kabel, .. >>

Supplier: Hangzhou Jianeng Cable Co., Ltd.

China 11/30/11 5187 Offline Contact Now

TV dan pawagam rumah pemasangan New York
Kami profesional yang terlatih dan Bertauliah meliputi setiap aspek projek anda dari Reka bentuk untuk pemasangan. Sepanjang masa operasi kami, kami telah melengkapkan lebih seribu projek di New York, New Jersey dan Connecticut. 303 Columbus Ave New .. >>

Supplier: TV and Home Theater Installation New York

Amerika Syarikat 10/27/11 2729 Offline Contact Now

A-TECH Consulting, Inc.
Kami adalah sistem voltan rendah dan pakar-pakar pemasangan kabel. Perkhidmatan cabling rangkaian kami termasuk suara dan kabel Data, pemasangan kabel Fiber optik dan pemasangan tulang belakang splicing dan tembaga. Sistem yang kita memasang termasuk.. >>

Supplier: A-TECH Consulting, Inc.

Amerika Syarikat 09/29/11 2394 Offline Contact Now

menjual kabel
Kami boleh membekalkan: wayar-wayar dan kabel, kabel kuasa, kawalan kabel, kabel overhed. >>

Supplier: Guangxi Zonglan Cable Group Co., Ltd.

China 09/01/11 2632 Offline Contact Now

75 0hm sepaksi CATV kabel RG6 RG59 RG11 540 412
75 0 hm sepaksi CATV kabel RG6 RG59 RG11 RG540 RG500 RG540 dengan keluli Rasul kabel 1) RG6 sepaksi CATV kabel RG6 Tri, RG6 Quad, RG6 MessengerRG6 Spec: 1.02CCS + 4.57FPE+AL Foil+60%Braid+6.9PVC 2) RG59 CCTV kabel, kabel komposit RG59 + 2 C/18AWG kua.. >>

Supplier: Hangzhou Jianeng Cable Co., Ltd.

China 11/30/11 5466 Offline Contact Now

Kabel Audio mm Stereo 3.5 M/M
1 penerangan terperinci produk) kabel Audio 3.5 mm stereo M/M, 6 kaki 2) warna: hitam 3) panjang: 1.8M 4) berkualiti tinggi, sepenuhnya berpaksikan 5) berdaya saing harga 3.5 mm Stereo Audio 1 M/M kabel, ciri-ciri - direka untuk menggunakan dengan pe.. >>

Supplier: Xiamen Hysen Imp & Exp Co.,Ltd

China 08/02/11 2664 Offline Contact Now

Dongle FTA 2011 bagi Afrika--kestabilan yang sangat baik
2011 FTA Dongle FTA bagi Afrika--kestabilan sangat baik jaminan: 1 tahun--kerana anda membeli kestabilan: kestabilan sangat kuat pembungkusan: 40pcs / kadbod berat: 17.5 kg / kadbod senarai saluran: DSTV, NSS7 canalsat, MYTV HITV, Badr5, Badr6, Psat,.. >>

Supplier: Forever Tech LNC.(shenzhen)

China 06/17/11 3094 Offline Contact Now

Kabel Piagam menawarkan tawaran hebat untuk semua pelanggan
Perkhidmatan-perkhidmatan komunikasi Piagam termasuk teknologi generasi seterusnya dengan Syarikat televisyen Digital TV pengaturcaraan, menjulang kelajuan Internet yang cepat, dan perkhidmatan telefon jelas. Piagam Tempahan menandatangani perjanjian.. >>

Supplier: Charter Communications

Amerika Syarikat 05/15/11 3515 Offline Contact Now

Dreambox500 Dreambox500S/C
DBS-julat penala: frekuensi 950. 2150 MHzSignal aras - 65 dBm. -25 dBmSignal-ke-hingar aras 12 dB max. DBS-Tuner Input penyambung F-jenis femaleInput OhmAFC 75 impedans +/-3 Viterbi QPSKFEC berbentuk MHzDemodulation dan Reed-SolomonViterbirate 1/2, 2.. >>

Supplier: shenzhen geton ltd

China 04/20/11 2785 Offline Contact Now

Dreambox800hd pvr Dreambox800hd
-300 MHz MIPS pemproses - Linux sistem operasi-OLED - paparan - MPEG-2 / perkakasan H.264 penyahkodan-Tuner: DVB-S, pilihan: DVB-C, DVB-T - modul penala, pasang & Main-1 x kad pintar-pembaca-V.24/RS232 antara muka-10/100Mbit Ethernet antara muka - 1 .. >>

Supplier: shenzhen geton ltd

China 04/20/11 3462 Offline Contact Now

OM3 MTRJ-MTRJ fiber optik patch kord
Kord patch adalah kabel fiber optik digunakan untuk melampirkan satu peranti yang lain untuk penghalaan isyarat. OM3 50 * 125 multimode gentian optik kabel Sijil * IEC standard. Ianya digunakan untuk rangkaian 10Gbps untuk memenuhi keperluan pertu.. >>

Supplier: Stable Technology Co,Ltd.

China 03/06/11 3086 Offline Contact Now

MU Simplex Sigle-mod serat patch kord
produk menggunakan ODF rak yang pelbagai jenis sistem komunikasi serat serat untuk rumah baru sistem DWDM peralatan terminal segerak dan pelanggan talian ciri-ciri terminal: - tolak-tarik sambungan, pesat dan memunggah - saiz kecil, ringan, sesuai un.. >>

Supplier: Stable Technology Co,Ltd.

China 03/06/11 2902 Offline Contact Now

Mod Sigle PL-PL Duplex Patch kord
Kabel gentian optik tampalan sesuai untuk peralatan pelompat kord, cross bersambung, dan bekerja kawasan sambungan. Semua tampalan kabel dihasilkan menggunakan kabel gred riser dan adalah kilang yang diuji agar prestasi yang pasti memenuhi standard T.. >>

Supplier: Stable Technology Co,Ltd.

China 03/06/11 3037 Offline Contact Now

MTRJ-MTRJ pelbagai mod Dupleks Patch kord
Kami membekalkan serat optik patch cord, kabel fiber optik patch.Gentian optik patch kord terutamanya digunakan patch panel atau sambungan antara Kedai-kedai dan peralatan terminal. Kualiti penyambung dan gentian sebahagian besarnya ditentukan oleh k.. >>

Supplier: Stable Technology Co,Ltd.

China 03/06/11 2958 Offline Contact Now

COL5141C H.264 pengekod 4 dalam 1
Teknikal spesifikasi antara muka ciri komposit video isyarat Video sistem Video: NTSC (525/60) atau Penyambung pilihan PAL (625/50): impedans BNC: 75 seimbang kekerapan: 25Hz ~ 5.75 MHz tahap: 1.0Vp-p, kekerapan sampel: Penyambung isyarat audi.. >>

Supplier: Colable Electronics Co., Ltd

China 02/21/11 2567 Offline Contact Now



1  2  3  4  [>]