Choose Language Akaun saya | mendaftar | Menjual




Kami mendapati 541 senarai padanan. Kini memaparkan keputusan 1 untuk 10



Pandangan grid
Klik pada tajuk lajur untuk menyusun keputusan anda mengikut kriteria yang.



Foto Tajuk Negara/kawasan Tarikh Akhir Kemaskini Hits IM Orang hubungan
GPON Optical network terminals
WPX-GU9051 WPX-GU9051 is GPON ONT designed for fulfilling FTTH ultra-broadband access request of home and SOHO users. It is based on the stable and mature GPON technology, which has high performance/p.. >>

Pembekal: Hunan WPX Communication Technology Co.,Ltd

China 06/01/17 912 Luar talian Hubungi sekarang

10/100Mbps Fiber optik Media Converter SC/FC/ST/SFP
10/100Base dua gentian mod tunggal ciri-ciri 30km SC FC ST SFP serat Media Converter ♦ 1port 10/100Mbps RJ45 + 1 port penukar Media SC serat dwi, ♦ Complies dengan IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3u 10/100Base-Tx Ethernet Standard. ♦ Me.. >>

Pembekal: Shenzhen KAT Communication Technology.Co.,LTD

China 02/24/17 2190 Luar talian Hubungi sekarang

850,980, 1060nm polarisasi tendangbalas optik Isolator
850,980, 1060nm polarisasi tendangbalas optik Isolator ciri-ciri l pengasingan tinggi l selitan rendah kehilangan l rendah PDL l tinggi kestabilan dan kebolehpercayaan yang tinggi l permohonan kos efektif l Fiberoptic penguat l pam Laser sumber l Fib.. >>

Pembekal: HuiGoo Optic Co.,Limited

China 01/18/17 2467 Luar talian Hubungi sekarang

Fluke DTX-1800 kabel Analyzer kit... $2, acea.tech@mail.com usd 099 - hubungi-
URSA II Universal radiasi penganalisa spektrum... $1, 800 USD Agilent N3900A jenama baru dengan INO IFS-10 teras penjajaran oscilloscope... $4, 000 USD Fluke rangkaian DTX-1800 120 kabel Analyzer... $2, 500 USD Agilent N9340B riba RF penganalisa spek.. >>

Pembekal: ACEA TECH SDN BHD

Malaysia 11/17/16 2483 Luar talian Hubungi sekarang

Metro 1000
OptiX Metro 1000 boleh mengakses pelbagai jenis perkhidmatan dan boleh digunakan pada lapisan akses rangkaian kawasan metropolitan (MANs) dan rangkaian penghantaran tempatan untuk mencapai talian peribadi VIP, Stesen asas tanpa wayar dan multiplexers.. >>

Pembekal: YSPTEC.CO.LTD

China 09/10/16 3130 Luar talian Hubungi sekarang

RODDER SALURAN
Keterangan saluran rodder merupakan alat perantaraan yang digunakan dalam menunda plumbum-tali melalui paip. Permukaan batang yang keras dan licin supaya ia boleh mendapatkan melalui paip sempit atau saluran mudah. Teras dalam batang diperbuat daripa.. >>

Pembekal: Shijiazhuang Biluo Import&Export Co.,Ltd.

China 06/27/16 3044 Luar talian Hubungi sekarang

produk fiber optik, fusion splicer, OTDR
Produk utama seperti berikut: 1. penggabungan SPLICER: COMWAY C10/C8; Sumitomo (jenis-81C/39 /-66 /); Fujikura (meneliti-tahun 80-an/70R/70S/60s); Fitel S178A; 2. OTDR: EXFO (FTB-1/AXS-110/AXS-100 / FTB-200/FTB-500); JDSU (MTS-2000/4000/6000/8000); .. >>

Pembekal: Hongkong honserv ltd

China 04/12/16 3256 Luar talian Hubungi sekarang

Gentian optik kord Patch/dapter/Atenuator/kabel
Tali patch gentian optik merupakan kabel fiber optik dihadkan pada kedua-dua hujung dengan penyambung yang membolehkan ia untuk cepat dan mudah disambungkan kepada CATV, sebuah suis optik atau lain-lain peralatan telekomunikasi. Tebal lapisan perlind.. >>

Pembekal: Takfly Communications Co.,Ltd

China 03/25/16 2861 Luar talian Hubungi sekarang

SC/APC-SC/APC PATCH CORD
SC/APC-SC/APC PATCH CORD >>

Pembekal: Asia Telecom & Media Corp.

Vietnam 12/19/15 3757 Luar talian Hubungi sekarang

Kolam Telekom Kabinet dengan penukar haba aliran selari
1. kolam Kabinet badan 26U (H1800mm x W1000mm x D850mm tanpa asas) dua lapisan struktur, Salutan serbuk RAL7000, saluran pintu belakang kipas sistem, dengan peralatan Comparment, comparment bateri dan MDF comparment. 2. haba Exchager 80W/K 48VDC 3. P.. >>

Pembekal: Wanma Electron Medical Co., ltd

China 07/10/15 5171 Luar talian Hubungi sekarang



1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  [>]  [>>]  

SPONSORED LINKS

WHOLESALE CENTER

1. 

GPON Optical network terminals

2. 

10/100Mbps Fiber optik Media Converter SC/FC/ST/SFP

3. 

850,980, 1060nm polarisasi tendangbalas optik Isolator

4. 

Fluke DTX-1800 kabel Analyzer kit... $2, acea.tech@mail.com usd 099 - hubungi-

5. 

Metro 1000

6. 

RODDER SALURAN

7. 

produk fiber optik, fusion splicer, OTDR

8. 

Gentian optik kord Patch/dapter/Atenuator/kabel

9. 

SC/APC-SC/APC PATCH CORD

10. 

Kolam Telekom Kabinet dengan penukar haba aliran selari
 
membeli-belah dalam talian
Seluar Jeans wanita
jaket lelaki
jam tangan sukan
perhiasan lelaki
tarian Kasut
pelekat dinding
Basikal Topi keledar
Kes-kes telefon bimbit


Home | About Us | Contact Us | FAQ | Recommend Us | Terms of Use | Privacy

Selling Leads | Buying Leads | Resources | B2B Forum | Country Profiles | Sitemap

Country Search

China United States United Kingdom South Korea India Pakistan Indonesia Vietnam Canada Japan Argentina France Australia Singapore Egypt

Copyright © 2007-2015, Bridgat.com - B2B. All rights reserved.