Choose Language Kont tiegħi | iffirma | Jbiegħu




Aħna misjuba 154 listi li jaqblu. Issa biex turi r-riżultati 1 biex 10



Dehra tal-grilja
Ikklikkja fuq l-intestazzjonijiet tal-kolonna biex tirranġa r-riżultati tiegħek minn dak il-kriterji.



Tar-ritratti It-Titolu Pajjiż/żona Aġġornat l-aħħar Suċċessi IM Kuntatt
Tubi Shrink kiesaħ
Tubi RUNLIN kiesaħ iċċekken għal komunikazzjoni GSM / 4G / 5G stazzjon bażi hija serje ta insulati kmiem tal-lastiku li huma fabbrika jespandi u immuntati fuq qalba rimovibbli. -Shrink kiesaħ tubing huma pprovduti għall-installazzjoni ta ' qasam f ' .. >>

Fornitur: Fast Industrial and Trading Limited.

Iċ-Ċina 12/05/16 2094 Offline Kuntatt issa

2/3/4 mod mikromewġa ħofra qawwa diviżur/Splitters
800-2500MHz 3-Way ħofra qawwa diviżur/Splitter ħofra 3-Way ' l-enerġija Splitter diviżur 800-2500MHz N-nisa P/N: HT. Speċifikazzjonijiet elettriċi CPD-0825-31101: 1. Range(MHz) ta ' frekwenza: 800--2500 2. Loss(dB) inserzjoni: ≤ 5.2 3. VSWR: &#.. >>

Fornitur: HT Microwave Co., Ltd.

Iċ-Ċina 02/22/16 2962 Offline Kuntatt issa

1064nm b ' enerġija għolja polarizzazzjoni Circulator
s ta ' enerġija għolja polarizzazzjoni Circulator(HPCIR/HPMCIR) Ruik 1064nm (Ruik b'potenzal komunikazzjoni Co.,ltd,skype:ruiktech,yhl(at)ruik-tech.com) 1064nm għolja qawwa polarizzazzjoni Circulator (HPCIR/HPOLARIZATION MAINTAINING(PM)CIR) kien dejj.. >>

Fornitur: Ruik-tech Communication Co.,LTD

Iċ-Ċina 12/19/14 3153 Offline Kuntatt issa

1310nm, 1480nm, 1550nm b ' enerġija għolja iżolatur
1310nm, 1480nm, 1550nm għoli qawwa iżolatur (HPIIS/HPOLARIZATION MAINTAINING(PM)IS) Ruik s (b'potenzal Ruik komunikazzjoni Co.,ltd,skype:ruiktech,yhl(at)ruik-tech.com) 1310nm, 1480nm, 1550nm għoli qawwa iżolatur (HPIIS/HPOLARIZATION MAINTAINING(PM)IS.. >>

Fornitur: Ruik-tech Communication Co.,LTD

Iċ-Ċina 12/19/14 3044 Offline Kuntatt issa

850nm 980nm b ' enerġija għolja iżolatur (HPIIS/HPOLARIZATI
850nm 980nm Ruik Isolator(HPIIS/HPOLARIZATION MAINTAINING(PM)IS) (300mw,500mw or specify) enerġija għolja s (b'potenzal Ruik komunikazzjoni Co.,ltd,skype:ruiktech,yhl(at)ruik-tech.com) 850nm 980nm għolja qawwa iżolatur (HPIIS/HPOLARIZATION MAINTAININ.. >>

Fornitur: Ruik-tech Communication Co.,LTD

Iċ-Ċina 12/19/14 2955 Offline Kuntatt issa

1064nm b ' enerġija għolja iżolatur (1W, 2W, 3W, 5W, 10W)
>>

Fornitur: Ruik-tech Communication Co.,LTD

Iċ-Ċina 12/19/14 2996 Offline Kuntatt issa

maintaining(PM) tal-polarizzazzjoni 1550nm Jumper
il-polarizzazzjoni 1550nm Jumper/kapsula korda, SENKO FC/APC, Fujikura Panda f'fibra ta ' żamma. Ruik s (Co.,ltd,skype:ruiktech,yhl(at)ruik-tech.com) ta ' komunikazzjoni Ruik b'potenzal 1550nm polarizzazzjoni żamma Jumper/kapsula korda jibnu ma SENKO.. >>

Fornitur: Ruik-tech Communication Co.,LTD

Iċ-Ċina 12/19/14 3038 Offline Kuntatt issa

1064nm b ' enerġija għolja iżolatur (1W, 2W, 3W, 5W, 10W)
1064nm Ruik ta ' għoli ta ' enerġija iżolatur (1W, 2W, 3W, 5W, 10W, 20W) s (b'potenzal Ruik komunikazzjoni Co.,ltd,skype:ruiktech,yhl(at)ruik-tech.com) 1064nm għolja qawwa iżolatur (HPIIS/HPOLARIZATION MAINTAINING(PM)IS) kien dejjem, flimkien ma ' ħa.. >>

Fornitur: Ruik-tech Communication Co.,LTD

Iċ-Ċina 12/19/14 2950 Offline Kuntatt issa

il-polarizzazzjoni 1550nm żamma Jumper/kapsula korda
il-polarizzazzjoni 1550nm Jumper/kapsula korda, SENKO FC/APC, Fujikura Panda f'fibra ta ' żamma. Ruik s (Co.,ltd,skype:ruiktech,yhl(at)ruik-tech.com) ta ' komunikazzjoni Ruik b'potenzal 1550nm polarizzazzjoni żamma Jumper/kapsula korda jibnu ma SENKO.. >>

Fornitur: Ruik-tech Communication Co.,LTD

Iċ-Ċina 12/19/14 3065 Offline Kuntatt issa

1 x 4, 1 X 8 1064nm PM filtru Coupler modulu
1 x 4, 1 X 8 1064nm polarizzazzjoni MAINTAINING(PM) filtru Coupler modulu Ruik s (b'potenzal Ruik komunikazzjoni Co.,ltd,skype:ruiktech,yhl(at)ruik-tech.com) 1 X 4, 1 X 8 polarizzazzjoni MAINTAINING(PM) filtru Coupler modulu (polarizzazzjoni MAINTAIN.. >>

Fornitur: Ruik-tech Communication Co.,LTD

Iċ-Ċina 12/19/14 2755 Offline Kuntatt issa



1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  [>]  [>>]  

SPONSORED LINKS

WHOLESALE CENTER

1. 

Tubi Shrink kiesaħ

2. 

2/3/4 mod mikromewġa ħofra qawwa diviżur/Splitters

3. 

1064nm b ' enerġija għolja polarizzazzjoni Circulator

4. 

1310nm, 1480nm, 1550nm b ' enerġija għolja iżolatur

5. 

850nm 980nm b ' enerġija għolja iżolatur (HPIIS/HPOLARIZATI

6. 

1064nm b ' enerġija għolja iżolatur (1W, 2W, 3W, 5W, 10W)

7. 

maintaining(PM) tal-polarizzazzjoni 1550nm Jumper

8. 

Filtru tal-980T/1064R PM 1 x 2 WDM

9. 

1064nm b ' enerġija għolja iżolatur (1W, 2W, 3W, 5W, 10W)

10. 

il-polarizzazzjoni 1550nm żamma Jumper/kapsula korda
 
xiri onlajn
Jeans tan-nisa
ġgieget tal-irġiel
arloġġi ta ' l-isports
Jewelry tal-irġiel
jitg˙allmu Żraben
stikers tal-ħajt
tar-rota Elmi
Telefown ċellulari każijiet


Home | About Us | Contact Us | FAQ | Recommend Us | Terms of Use | Privacy

Selling Leads | Buying Leads | Resources | B2B Forum | Country Profiles | Sitemap

Country Search

China United States United Kingdom South Korea India Pakistan Indonesia Vietnam Canada Japan Argentina France Australia Singapore Egypt

Copyright © 2007-2015, Bridgat.com - B2B. All rights reserved.