Login | Buy | Sell  



We vonden 224 overeenkomende aanbiedingen. Nu de resultaten weer te geven 1 Aan 60



Rasterweergave
Klik op de kolomkoppen om uw resultaten sorteren op dat criterium.



Photo Title Country/Area Last Updated Hits IM Contact
Fiber Optic kabels, gestructureerde bekabeling producten, kasten
FiberMania produceren en verkopen een breed portfolio van optische communicatieproducten en om één stop service voor onze trouwe klanten bieden, leveren wij ook een complete set van gestructureerde bekabeling producten. >>

Supplier: FiberMania Technology Limited

China 03/07/17 1792 Offline Contact Now

28years geschiedenis hoge kwaliteit UTP CU Cat5e netwerkkabel
Specificatie: Dirigent: Bare koper/CU/CCA/CCAG materiaal optionele AWG: 24 (0.51±0.01 MM) Type: Solid/Stranded optionele isolatie: HD-PE Rip snoer: hoge kwaliteit katoen Foedraal: PVC/ROHS/LSZH jas optionele Diameter optioneel: cat5e.png gebruik: hoo.. >>

Supplier: Shenzhen KW-LINK Electronic Co,. Ltd

China 07/18/16 2404 Offline Contact Now

overhead ACSR/aac/aaac/dirigent en ABC kabel
Constructie: Dirigenten zijn concentrische strandde, gecomprimeerde dirigenten van aluminium 1350-H19, geïsoleerde met ofwel polyethyleen of XLP kruiselings gekoppelde polyethyleen, neutrale boodschappers zijn concentrisch 6201, AAC of ACSR strandde... >>

Supplier: Zhengzhou JINYUAN Wire and Cable Co., Ltd

China 05/19/16 2692 Offline Contact Now

Netwerk kabel cat5e en cat6 coaxkabel, netsnoer
Netwerk kabel cat5e en cat6 coaxkabel, netsnoer >>

Supplier: Linegiant Group

China 02/21/16 3279 Offline Contact Now

SEO diensten | Promotion3sixty
Wij klaar om u te krijgen bedrijf trafieken verhoging met SEO, SMM, Paid Search Marketing, Website Analytics, lokale SEO diensten, maandelijkse SEO diensten, e-commerce en Web Development. >>

Supplier: SEO Services Promotion3sixty

Verenigd Koninkrijk 06/13/15 3592 Offline Contact Now

netwerkkabel, lan kabel, cat5e en cat6, coaxiale kabel, Speakerkabel
1.CAT5e UTP/FTP/SFTP Lan kabel 24/26AWG 305M 2.CE/ISO/ROSH goedgekeurd 3. Dirigent materiaal: BC / CCC / CCA / CCAG 4. Dirigent isolatie: HDPE (New) 5. De kabel jas: PVC / PE / LSZH / LSOH 6. Jas kleur: Optionele 7. Werken afstand: 120m - 130m 8. Ver.. >>

Supplier: Integrity Cable Co., Ltd

China 06/08/15 3981 Offline Contact Now

CEO
Het is een spioneren programma of software geconfigureerd voornamelijk voor het bijhouden van mobiele telefoons met name slimme telefoons. Begint het doen zijn werk onzichtbaar na de installatie volledig in de mobiele telefoon die onder spion is. >>

Supplier: iphonespy

Verenigde Staten 01/04/15 4032 Offline Contact Now

Apple MacBook Pro - Core i7 2.4 GHz laptop$ 700 USD
Apple MacBook Pro - Core i7 laptop $700 USD Apple MacBook Pro - Core i7 2,4 GHz - 750 GB HDD / 5400 rpm - 15,4 ″ 1440 x 900-4 GB RAM - Engelse INSTOCK FOR ONLY $700 USD 2.4 GHz Intel Core i7 Quad-Core 4 GB van DDR3 RAM 750GB 5400 rpm Hard Drive.. >>

Supplier: KWONG STORES SDN BHD

Maleisië 12/20/12 3361 Offline Contact Now

Kabelsamenstelling
Wij bieden RF coaxiale connectoren zoals MCX, MMCX, SMA, TNC, BNC, N. Deze aansluitingen en pigtails zijn de beste keuze. 1. montage meerdere opties Easy instellen 2. hoge kwaliteit, gemaakt in Taiwan 3. gepatenteerde product 4. OEM ODM 5. geen MOQ 6.. >>

Supplier: Hwa Yao Technologies Co., Ltd

Taiwan 12/17/12 3685 Offline Contact Now

RF KABELSAMENSTELLING RG178 Rf test kabels
SMA Cable Assembly aan SMA MALE juiste hoek RG178 195 316 58U 1.13 1,32 LMR100 Rf test kabels 1. geen MOQ 2. alle hoge kwaliteit Made in Taiwan 3. ISO 9001: 2008 gecertificeerde 4. schip naar mondiale markt >>

Supplier: Hwa Yao Technologies Co., Ltd

Taiwan 12/17/12 3370 Offline Contact Now

Skybox F4 HD PVR
Skybox F4 volledige HD GPRS satelliet-ontvanger-met GPRS functie 1, Ali3601 Processor, 396MHz MIPS, Dual-Core CPU 2, ondersteunt HDMI 1.3 3, PVR functies, NIT Zoek ondersteunde 5, steun cccamd, newcamd, MGcamd, Avatarcamd 6, steun USB wifi, weerberic.. >>

Supplier: SHENZHEN Dreamboxtop Technology CO.LTD

China 12/07/12 3170 Offline Contact Now

Skybox F5 HD PVR
Skybox F5 HD PVR Dual-Core CPU, 396 MHz MIPS Processor volledig compatibel MPEG-4 H.264/AVC Main profiel niveau 3 & hoog profiel niveau 4.1; Volledig compatibel MPEG-2 MP@HL & MP@ML; Volledig compatibel MPEG-1 Layer ik & II & III, Dolby Digitale Au.. >>

Supplier: SHENZHEN Dreamboxtop Technology CO.LTD

China 12/07/12 2996 Offline Contact Now

4 vezel gepantserde kabel
4 vezel gepantserde kabel samenvatting 1. goede mechanische eigenschap en milieu eigenschap 2. Fame resistente prestaties 3.Soft, flexibiliteit, gemak voor verbinding 4. genoegen diverse markten en klanten functies vragen ◆ Pigtails en Patch ko.. >>

Supplier: Hangzhou CatvScope Technology Co.Ltd

China 11/06/12 2839 Offline Contact Now

VN-Shield Alarm beveiligingskabel
VN-Shield Security Alarm kabel PE geïsoleerd en PVC Jacketed VN-Shield Security Alarm kabel deel nummer: BC3001 normen: BS4737 BS6360 BS6746 Solid of gestrande, kaal kleurgecodeerde PE isolatie. Isolatie strandde met of zonder Polyester Tape. RIP sno.. >>

Supplier: Hangzhou CatvScope Technology Co.Ltd

China 11/06/12 3071 Offline Contact Now

LAN kabel FTP CAT6
FTP CAT6 CAT6 buiten kabel, 4 paar kernen, 23 AWG dirigent, dirigent diameter: 0.574±0.004 mm, PVC isolatie, Buitenjas: PE(0.5~0.6mm), buitendiameter: 7.4±0.3 mm, 305 m beschrijving 4 paar kernen, 23 AWG dirigent, PE isolatie, PVC-omhulsel, PE Buiten.. >>

Supplier: Hangzhou CatvScope Technology Co.Ltd

China 11/06/12 3402 Offline Contact Now

Coaxiale kabel P3 500JCAM
P3 500JCAM QR500 serie van coaxiale kabel wordt toegepast op CATV-netwerken als stam kabel, die voldoen aan de eis van de transmissie van breedband, hoge snelheid en geeft weinig verlies. CCA center dirigent, impedantie van 75 ohm, 305m verpakking bo.. >>

Supplier: Hangzhou CatvScope Technology Co.Ltd

China 11/06/12 2978 Offline Contact Now

FTTH kabel Armour boog-type drop kabel
Toepassing: ◆ voornamelijk gebruikt in de bouw van de antenne en buis toegang bekabeling. Eigenschappen: ◆ goede mechanische en ecologische kenmerken; ◆ Vlamvertragende kenmerken voldoet aan de vereisten van de relevante normen; &#.. >>

Supplier: Hangzhou CatvScope Technology Co.Ltd

China 11/06/12 3198 Offline Contact Now

Optische vezelkabel GYTA
Antenne & Conduit optische kabel - GYTA optische glasvezelkabel GYTA, 2 ~ 144 vezels, centrale kracht lid (staal), gelei gevuld, vezel bevatte losse buis en PP vuller (indien nodig) strandde, water blokkerende gelei, overlangs vallende copolymeer alu.. >>

Supplier: Hangzhou CatvScope Technology Co.Ltd

China 11/06/12 3221 Offline Contact Now

LC-LC fiber optic patch kabel
Vezel patch snoer Fiber type: 9 / 125-G652D 9/125-G655 9/125-G657 50/125-OM2 62,5/125-OM1 50/125-OM3 Fiber: 1, Corning, China Fiber, andere Connector1:SC, FC, LC, ST, MU, DIN, MTRJ, E2000, MPO, SMA, D4 e.a. x polijstpasta: PC, UPC, APC, MTRJ mannelij.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

China 12/13/12 3756 Offline Contact Now

Web SMS naar mobiel
Organisatie brengt verbazingwekkend eenvoudig te gebruiken berichten levering programma uitzendingen bulk tekst SMS naar alle geselecteerde volkeren met Windows of GSM mobile in kleine gebruik van tijd zonder enig probleem. Gebruik vooraf SMS leverin.. >>

Supplier: Web sms to mobile

Chili 08/29/12 2597 Offline Contact Now

Buiten optische vezelkabel
Buiten diameter van optische vezel kabel functies bekleding: 125,0 ± 0,1 vezel kenmerken: Diameter: 242±7 um UV kleur vezel: standaard chromatografische blauw, oranje, groen, Brown, grijs/Slate, wit, rood, zwart, geel, Violet, Rose/roze specificatie .. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

China 12/13/12 3197 Offline Contact Now

Overdekt optische vezelkabel
Overdekt optische vezel kabel functies PVC, LSZH jas optionele kabel diameter van 0,9 mm of 1.6mm of 2.0mm of 3,0 mm optionele Simplex, dubbelzijdig optionele OS1, OM1, OM2, OM3 vezel optionele kleur standaard compatibel met TIA/EIA-598-A /-B specifi.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

China 12/13/12 3057 Offline Contact Now

Waterdichte Fiber Optic draadantenne
Waterdichte Fiber Optic Pigtail beschikt over · Hoge prestaties · Hoge treksterkte; Anti-geëtst · Gemakkelijk geïnstalleerd specificatie Type FC/PC FC/UPC FC/APC SC/PC SC/UPC SC/APC ST/PC ST/UPC Insertion Loss (dB) ≦ 0,2.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

China 12/13/12 3722 Offline Contact Now

Gebundelde optische vezel Fan-Out FM
Gebundelde optische vezel Fan-Out FM functies Low Insertion verlies hoge terug verlies goede herhaalbaarheid goede uitwisselbaarheid goede temperatuur stabiliteit specificatie Type FC/PC FC/UPC FC/APC SC/PC SC/UPC SC/APC ST/PC ST/UPC Insertion Loss (.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

China 12/20/12 4661 Offline Contact Now

Lint Fan-out optische vezel draadantenne
Lint Fan-out optische vezel Pigtail beschikt over lage invoeging verlies hoge terugkeer verlies goede herhaalbaarheid goede uitwisselbaarheid goede temperatuur stabiliteit specificatie Type FC/PC FC/UPC FC/APC SC/PC SC/UPC SC/APC ST/PC ST/UPC Inserti.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

China 12/13/12 3370 Offline Contact Now

SC/APC fiber optic draadantenne
SC/APC fiber optic draadantenne functies kleine grootte, hoge precisie Low Insertion verlies hoge terug verlies enkelvoudige en Duplex type zijn beschikbaar IEC 874 getest specificatie Type PC UPC invoeging Loss(dB) ≦ 0,2 ≦ 0.2 Return Los.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

China 12/13/12 3013 Offline Contact Now

Gepantserde fiber optic patchkabel
Armored fiber optic patchkabel functies Armored fiber optic patch-kabel behouden alle functies van standaard patch snoer, maar ze zijn veel sterker. De gepantserde fiber optic patch kabels krijgt geen schade zelfs het wordt versterkt door een volwass.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

China 12/20/12 4983 Offline Contact Now

Miko communicatie
Miko communicatie is een Guelph marketing bedrijf biedt full-service online marketing alsmede off line marketing. Miko Communications richt zich op het opbouwen van een merk dan merkmanagement te verhogen van klantenloyaliteit en uiteindelijk sales. >>

Supplier: Miko Communications

Canada 07/09/12 2715 Offline Contact Now

LC-LC multi-mode Duplex patch kabel
Productnaam: LC-LC multi-mode Duplex patch snoer functies - ST, SC, FC, LC, MT-RJ connectors - Duplex en simplex versies - Uniform en hybride snoer versies - 100% fabriek transmissie per ANSI/TIA-568-C.3-Slim-profiel laarzen met duurzaam flexibele ka.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

China 12/20/12 3969 Offline Contact Now

LC/PC-LC/PC Single modus optische vezel patch kabel
LC/PC-LC/PC Single modus optische vezel patch snoer functies - ST, SC, FC, LC, MT-RJ connectors - Duplex en simplex versies - Uniform en hybride snoer versies - 100% fabriek transmissie per ANSI/TIA-568-C.3-Slim-profiel laarzen met duurzaam flexibele.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

China 12/13/12 2717 Offline Contact Now

Satelliet dreambox Skybox F3 HD PVR
Dual Core CPU, 396 MHz MIPS Processor volledig compatibel MPEG-4 H.264/AVC Main profiel niveau 3 & hoog profiel niveau 4.1; Volledig compatibel MPEG-2 MP@HL & MP@ML; Volledig compatibel MPEG-1 Layer ik & II & III, Dolby Digitale Audio(AC3); SCPC &.. >>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

China 05/27/12 3281 Offline Contact Now

Satelliet dreambox Openbox S16 HD PVR
>>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

China 05/27/12 3309 Offline Contact Now

Satelliet dreambox Skybox Chost M3
SKYBOX GHOST M3 HDPVR 1. 1080P volledige hd 2. heeft alle functies van skybox S10 3. steun wifi brug algemene specificaties: Dual CPU, 396 MHz MIPS Processor volledig compatibel MPEG-4 H.264/AVC Main profiel niveau 3 & hoog profiel niveau 4.1; Volle.. >>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

China 05/27/12 3195 Offline Contact Now

DM800 HDse WIFI
DM800SE WiFi, Dreambox DM800HD SE met WiFi gebouwd in DVB ontvanger 800 HDSE met WiFi functie krachtige ontvanger voor digitale TV en Radio programma's. Belangrijkste kenmerken zijn dat een 400 MHz processor de DVB ontvanger 800HD SE ondersteunt de .. >>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

China 05/04/12 2991 Offline Contact Now

VU + SOLO
VU + Solo HD PVR Open-source Linux besturingssysteem Broadcom Mips Processor 333 Mhz 1 x DVB-S2 Tuner MPEG2 / H.264 Hardware decoderen (DVB compatibel) 2 x CI-sleuf (Alpha Crypt, Cryptoworks, Viaccess, Seca, ofeliab enz.) 1 x Smartcard lezer (ingesl.. >>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

China 05/04/12 3050 Offline Contact Now

MINI Skybox S12
Skybox HD PVR 1) 300 MHz MIPS Processor - 2) volledig compatibel MPEG-4 H.264/AVC Main profiel niveau 3 & High Profile niveau 4.1; 3) volledig compatibel MPEG-2 MP@HL & MP@ML; 4) volledig compatibel MPEG-1 Layer ik & II & III, Dolby Digitale Audio(AC.. >>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

China 05/04/12 3076 Offline Contact Now

MINI Skybox S12 White
Skybox S12 HD PVR 1) 300 MHz MIPS Processor - 2) volledig compatibel MPEG-4 H.264/AVC Main profiel niveau 3 & High Profile niveau 4.1; 3) volledig compatibel MPEG-2 MP@HL & MP@ML; 4) volledig compatibel MPEG-1 Layer ik & II & III, Dolby Digitale Audi.. >>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

China 05/04/12 2691 Offline Contact Now

Sunray4 HD se
Drie-in-één DVB-S2/C/T-tuner, tuner kan worden gebruikt op hetzelfde moment. WIFI, 300Mbps WLAN ondersteund 400 MHz MIPS-Processor Enigma 2, Linux besturingssysteem technische functies 400 MHz MIPS Processor Enigma 2, Linux besturingssysteem WIFI: 30.. >>

Supplier: DREAMBOXTOP

China 04/18/12 3387 Offline Contact Now

Openbox S11 HD PVR
2011 nieuwe Openbox S11 HD digitale satelliet-ontvanger met USB, LAN, HDMI, CA, PVR, CCCAMD, NEWCAMD, MGCAMD, CCCAMD Servers. Openbox S11 HD is bijna hetzelfde als de Openbox S10 HD, maar heeft de SCART-poort. Algemene specificaties: 300 MHz MIPS P.. >>

Supplier: DREAMBOXTOP

China 04/18/12 2961 Offline Contact Now

Azbox Ultra HD
AZBOX ULTRA HD Full hd 1080p, steun Blind zoeken, het is een vereenvoudigde versie azbox premie hd, dezelfde functie hebben. AZBOX ULTRA HD Main functies Sigma Designs SMP8634LF CPU Linux operatieve systeem 128 MB DDR systeem geheugen 128 MB DDR Vi.. >>

Supplier: DREAMBOXTOP

China 04/18/12 3089 Offline Contact Now

DC power kabel met 5521 dc plug 5.5 dc macht Cabl
5525 kabel met de Connector 1. RCA kabel aansluiting: DC 5521 5525 2. ROHS certificaat ROHS certificaat, POM plastic, nikkel-plaat, 5525 RCA plug kabel RCA kabel aansluiting: DC 5521 5525 alle materialen voldoen aan RoHS milieunormen, en de RHOS hebb.. >>

Supplier: Dongguan Dajiang Electronics Co.,Ltd

China 02/29/12 2824 Offline Contact Now

stereo stekker van 3,5 mm
>>

Supplier: Dongguan Dajiang Electronics Co.,Ltd

China 02/29/12 2879 Offline Contact Now

DC adapterkabel
DC adapterkabel, koptelefoon voor Nokia, met 2.5mm mannelijke DC naar 3,5 mm DC vrouwelijke stekker, hoge kwaliteit kunststof kabel dc adapterkabel, koptelefoon jack voor Nokia, met 2.5mm DC Male naar 3.5mm lader kleur DC vrouwelijke aansluit, hoge k.. >>

Supplier: Dongguan Dajiang Electronics Co.,Ltd

China 02/29/12 2700 Offline Contact Now

3,5 mm stereo aux-kabel
3.5mm stereo aux kabel extension audio kabel voor ipod Mp3 adapter werkzaamheden tof voor stereo hoofdtelefoon, speaker microfoons 3.5mm stereo aux kabel extensie audio kabel voor ipod Mp3 adapter werkzaamheden tof voor stereo hoofdtelefoon, speaker .. >>

Supplier: Dongguan Dajiang Electronics Co.,Ltd

China 02/29/12 3274 Offline Contact Now

4-core gepantserde optische kabel
Kabel van toepassing  toegepast in FTTX, kabel-verbinding uit machinekamer met Gemeenschap, verticale en horizontale bekabeling in Gemeenschap en huis kabel  toegepast in mededeling van machinekamer, FM en patch snoer van distributeur.. >>

Supplier: DJ Optical Technology (Suzhou) Co., Ltd

China 02/20/12 2742 Offline Contact Now

Cabo Lan Cat.5e Cat6 Cat3, Lan-kabel, netwerkkabel
Cabo Lan Cat.5e Cat6 Cat3, Lan kabel, netwerk kabel Cat 5e, Cat 6, Cat 3, Lan kabel, netwerkkabel, communicatie kabel, Enternet Cable, UTP kabel, FTP kabel, SFTP kabel, Computer kabel, Shield kabel, categorie kabel, Cabos, patch kabels, kabel, plenum.. >>

Supplier: Hangzhou Jianeng Cable Co., Ltd.

China 11/30/11 5333 Offline Contact Now

TV en Home Theater installatie New York
Onze opgeleide, gecertificeerde professionals omvatten elk aspect van uw project van ontwerp tot installatie. We hebben meer dan duizend projecten in New York, New Jersey en Connecticut voltooid gedurende de tijd van onze activiteiten. 303 Columbus A.. >>

Supplier: TV and Home Theater Installation New York

Verenigde Staten 10/27/11 2809 Offline Contact Now

A-TECH Consulting, Inc
Wij zijn laag Voltage systemen en kabel installatie specialisten. Onze netwerk bekabeling diensten omvatten spraak- en Data kabels, Fiber Optic kabels en splicing en koperen ruggengraat installatie. De systemen die wij installeren omvatten, Access Co.. >>

Supplier: A-TECH Consulting, Inc.

Verenigde Staten 09/29/11 2470 Offline Contact Now

verkoop van kabels
Wij kunnen leveren: draden en kabels, netsnoer, Bedieningskabel, overhead kabel. >>

Supplier: Guangxi Zonglan Cable Group Co., Ltd.

China 09/01/11 2722 Offline Contact Now

75 0hm coaxiale kabel voor CATV RG6 RG59 RG11 540 412
75 0 hm coaxiale kabel voor CATV RG6 RG59 RG11 RG540 RG500 RG540 met stalen Messenger kabel 1) RG6 coaxiale CATV kabel, RG6 Tri, RG6 Quad, RG6 MessengerRG6 Spec: 1.02CCS + 4.57FPE+AL Foil+60%Braid+6.9PVC 2) RG59 CCTV kabel, Composietvideo-kabel-RG59 .. >>

Supplier: Hangzhou Jianeng Cable Co., Ltd.

China 11/30/11 5582 Offline Contact Now

3,5 mm Stereo-audiokabel M/M
Gedetailleerde Product Beschrijving 1) 3.5 mm stereo audiokabel M/M, 6 ft 2) kleur: Black 3) lengte: 1 4) hoge kwaliteit, volledig gegoten 5) concurrerende prijs 3.5 mm Stereo Audio kabel M/M 1, functies - ontworpen voor het gebruik met CD-spelers, s.. >>

Supplier: Xiamen Hysen Imp & Exp Co.,Ltd

China 08/02/11 2737 Offline Contact Now

2011 FTA Dongle voor Afrika--zeer goede stabiliteit
2011 FTA Dongle FTA voor Afrika--stabiliteit zeer goede garantie: 1 jaar--omdat je stabiliteit kopen: zeer sterke stabiliteit verpakking: 40pcs / karton gewicht: 17,5 kg / karton kanaal lijsten: DSTV, NSS7 canalsat, MYTV, HITV, Badr5, Badr6, Psat, de.. >>

Supplier: Forever Tech LNC.(shenzhen)

China 06/17/11 3164 Offline Contact Now

Handvest kabel biedt geweldige aanbiedingen voor alle klanten
Handvest communicatiediensten omvatten technologie van de volgende generatie met haar digitale TV televisie programmering, laaiend snel Internet snelheden, en een kristalheldere telefoonservice. Handvest tekende onlangs een overeenkomst met TiVo te b.. >>

Supplier: Charter Communications

Verenigde Staten 05/15/11 3623 Offline Contact Now

Dreambox500 Dreambox500S/C
DBS-Tuner: frequentiebereik 950. 2150 MHzSignal niveau - 65 dBm. -25 dBmSignal-to-Noise Level 12 dB max. DBS-Tuner Input Connector F-Type femaleInput impedantie van 75 OhmAFC +/-3 MHzDemodulation gevormd QPSKFEC Viterbi en Reed-SolomonViterbirate 1/2.. >>

Supplier: shenzhen geton ltd

China 04/20/11 2868 Offline Contact Now

Dreambox800hd pvr Dreambox800hd
-300 MHz MIPS Processor - Linux besturingssysteem-OLED - Display - MPEG-2 / decoderen H.264 Hardware-Tuner: DVB-S, optionele: DVB-C, DVB-T - Tuner Module, Plug & Play-1 x Smartcard-lezer-V.24/RS232 Interface-10/100Mbit Ethernet Interface - 1 x Scart .. >>

Supplier: shenzhen geton ltd

China 04/20/11 3550 Offline Contact Now

OM3 MTRJ-MTRJ fiber optic patch kabel
Een patch-kabel is een optische glasvezelkabel gebruikt om één apparaat te hechten aan een andere voor signaal routering. De OM3 50 * 125 multimode-glasvezel optic kabels voldoen aan ISO * IEC-normen. Ze worden gebruikt voor 10Gbps netwerken om te.. >>

Supplier: Stable Technology Co,Ltd.

China 03/06/11 3183 Offline Contact Now

Simplex MU Sigle-Mode fiber patch kabel
>>

Supplier: Stable Technology Co,Ltd.

China 03/06/11 2963 Offline Contact Now

Sigle-Mode LC-LC dubbelzijdig Patch kabel
Fiber optic patch kabels zijn geschikt voor apparatuur jumper snoer, kruis verbindt, en werken verbindingen. Alle patch kabels zijn vervaardigd met behulp van uitbreidingskaart rang kabel en zijn fabriek getest zodat zeker prestaties Telcordia normen.. >>

Supplier: Stable Technology Co,Ltd.

China 03/06/11 3140 Offline Contact Now

Multi-mode MTRJ-MTRJ Duplex Patch kabel
Wij leveren fiber optic patch snoer, fiber optic patch-kabel.De fiber optic patch koorden zijn voornamelijk gebruikt op patch paneel of voor de verbinding tussen verkooppunten en terminal apparatuur. De kwaliteit van verbindingslijnen en vezels worde.. >>

Supplier: Stable Technology Co,Ltd.

China 03/06/11 3042 Offline Contact Now

COL5141C H.264 Encoder 4 in 1
Technische specificaties Video interface functie composiet videosignaal videosysteem: NTSC (525/60) of PAL (625/50) optionele aansluiting: BNC impedantie: 75 onbalans frequentie: 25Hz ~ 5.75 MHz niveau: 1.0Vp-p, samplefrequentie: 27 MHz Audio .. >>

Supplier: Colable Electronics Co., Ltd

China 02/21/11 2618 Offline Contact Now



1  2  3  4  [>]