Login | Buy | Sell  



We vonden 542 overeenkomende aanbiedingen. Nu de resultaten weer te geven 1 Aan 60



Rasterweergave
Klik op de kolomkoppen om uw resultaten sorteren op dat criterium.



Photo Title Country/Area Last Updated Hits IM Contact
Professional manufacturer PM patchcord, pigtail SC/FC/ST/LC/E2000/MPO/SMA
1064nm components 1064nm 1x2 Polarization Beam Combiner 1064nm 1x2 Polarization Beam Splitter 1064nm 1x2 Polarization Maintaining Filter Coupler 1064nm 1x2 Polarization Maintaining Optical Circulator 1064nm 1x4 Polarization Maintaining Filter Coupler.. >>

Supplier: VFIBRE

China 06/26/18 256 Offline Contact Now

Compatible with Huawei ZTE Fiberhome OLT GPON ONT 1 GE GPON ONU Price India
HG911(SFU) is a mini GPON optical network terminal device , which applies to pure broadband access.It adopts mini-type compact structure design with high-integration and can provide 1 GE(RJ45)interfaces. Supports the technology of layer.. >>

Supplier: Shenzhen Huanet Technology Co.,Ltd

China 04/23/18 514 Offline Contact Now

10/100Mbps Fiber optische Media Converter SC/FC/ST/SFP
10/100Base Dual Fiber enkelvoudige modus SC FC ST SFP Fiber Media Converter 30km functies ♦ 1Poort 10/100Mbps RJ45 + 1 port Dual Fiber SC Media Converter, ♦ conformiteit met IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3u 10/100Base-Tx Ethernet-standaard... >>

Supplier: Shenzhen KAT Communication Technology.Co.,LTD

China 02/24/17 1811 Offline Contact Now

850,980, 1060nm polarisatie ongevoelig optische Isolator
850,980, 1060nm polarisatie ongevoelig optische Isolator functies l isolatieniveau Hoog l lage invoeging verlies l lage PDL l hoge stabiliteit en hoge betrouwbaarheid l rendabele toepassingen l glasvezelkabel versterkers l pomp Laser bron l glasvezel.. >>

Supplier: HuiGoo Optic Co.,Limited

China 01/17/17 1772 Offline Contact Now

Fluke DTX-1800 kabel Analyzer kit... $2, 099 usd - contact - acea.tech@mail.com
URSA II universele straling Spectrum Analyzer... $1, 800 USD gloednieuwe Agilent N3900A met INNO IFS-10 Core uitlijning oscilloscoop... $4, 000 USD Fluke Networks DTX-1800 120 kabel Analyzer... $2, 500 USD Agilent N9340B Handheld RF Spectrum Analyzer.. >>

Supplier: ACEA TECH SDN BHD

Maleisië 11/16/16 2127 Offline Contact Now

Metro van 1000
De OptiX Metro 1000 toegang heeft tot meerdere soorten diensten en kan worden gebruikt op de laag van de toegang van metropolitan area network (MANs) en lokale transmissienetwerken voor toegang tot VIP privé lijnen, wireless basisstations en digitale.. >>

Supplier: YSPTEC.CO.LTD

China 09/10/16 2955 Offline Contact Now

KOKER RODDER
Beschrijving Duct rodder is een hulpmiddel in de caravan leadrope door een pijp toegepast. Het oppervlak van de staaf is hard en glad, zodat het kan door de smalle buis krijgen of kanaal gemakkelijk. De kern van de staaf is gemaakt van fiberglas en o.. >>

Supplier: Shijiazhuang Biluo Import&Export Co.,Ltd.

China 06/27/16 2558 Offline Contact Now

optische vezel producten, fusion splicer, OTDR
Onze belangrijkste producten als volgt: 1. FUSION SPLICER: COMWAY C10/C8; Sumitomo (Type-81C/39 /-66 /); Fujikura (fsm-80S/70R/70S/60s); Fitel S178A; 2. OTDR: EXFO (FTB-1/AXS-110/AXS-100 / FTB-200/FTB-500); JDSU (MTS-2000/4000/6000/8000); YOKOGAWA (.. >>

Supplier: Hongkong honserv ltd

China 04/11/16 2673 Offline Contact Now

Fiber Optic Patch snoeren/adapter/Atenuator/kabel
Een fiber optic patch kabel is een optische glasvezelkabel aan weerszijden afgetopt met connectoren waarmee u hem snel en gemakkelijk aansluiten CATV, een optische schakelaar of andere telecommunicatieapparatuur. Een dikke laag van bescherming wordt .. >>

Supplier: Takfly Communications Co.,Ltd

China 03/25/16 2629 Offline Contact Now

SC/APC-SC/APC PATCH KABEL
SC/APC-SC/APC PATCH KABEL >>

Supplier: Asia Telecom & Media Corp.

Vietnam 12/18/15 3296 Offline Contact Now

Buiten telecom kabinet met warmtewisselaar
1. buiten kabinet lichaam 26U (H1800mm x W1000mm x D850mm zonder de base) dubbellaags structuur, RAL7000 poedercoating, achterklep kanaal voor ventilatorsysteem, met apparatuur Comparment, batterij comparment en MDF comparment. 2. warmte Exchager 80W.. >>

Supplier: Wanma Electron Medical Co., ltd

China 07/10/15 4753 Offline Contact Now

MPO-SC 12cores SM Hydra kabels
MPO Hydra kabel assemblages functies: High Performance in IL & RL beschikbaar in 8,12 vezel precieze dimensie 100% in-house getest de keuze van de hogere snelheid van ondersteunt Ethernet en Fibre Channel toepassingen (OM3, OM4 en OS1/OS2 vezels) en .. >>

Supplier: Shenzhen Yingda Photonic Co.,Ltd

China 01/16/15 3998 Offline Contact Now

24Fiber MPO/MTP aan LC dubbelzijdig Harness kabels 10G OM
12 of 24-Fiber MPO/MTP aan LC Harness kabels OM3 en het Data Center LAN toepassingen, zorgen voor efficiënt gebruik van horizontale en verticale rek trajecten door het gebruik van kleine form factor kabel 10G 50/125UM MPO/MTP harnas (Fan uit) kabels .. >>

Supplier: Shenzhen Yingda Photonic Co.,Ltd

China 01/16/15 3833 Offline Contact Now

1/2fiber FTTH daling kabel-firgure-8 FRP LSZH(GJXFH)
Bow-type drop kabel (GJXFH) 提 交 beschrijving van de optische eenheid bevindt zich in het centrum, twee parallelle glasvezel versterkte kunststoffen FRP worden geplaatst op de twee zijden, dan de kabel wordt aangevuld met een zwarte of g.. >>

Supplier: Shenzhen Yingda Photonic Co.,Ltd

China 01/15/15 3825 Offline Contact Now

Fusion Splicers/Eloik ALK-88
>>

Supplier: Tianjin Exploration Technology Development Co., Ltd

China 12/18/14 3452 Offline Contact Now

Vezel optische Collimator
Productnaam: Collimator functies Low insertion verlies lage PDL Compact ontwerp brede operationele golflengte brede operationele temperatuur hoge betrouwbaarheid en stabiliteit toepassingen  CATV-systeem  isolatoren  circulato.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

China 12/25/12 3835 Offline Contact Now

Bureaublad variabele optische verzwakker
Productnaam: Desktop variabele optische verzwakker functies 1. ow IL, lage PDL 2.High-snelheid reactie 3. goede lineariteit 4. uitstekende stabiliteit en betrouwbaarheid 5.60dB demping bereik toepassingen 1. optische netwerk systeem en optische engin.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

China 12/25/12 3764 Offline Contact Now

Handmatige variabele optische verzwakker
Productnaam: Handmatige variabele optische verzwakker (MVOA) functies: 1. lage invoeging verlies 2. Low back-reflectie 3. breed demping bereik 4. hoge precisie 5. compacte formaat toepassingen: 1. optische macht gelijkwaardig 2. optische macht vooraf.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

China 12/25/12 3669 Offline Contact Now

Multimode variabele optische verzwakker
HTD s dynamische variabele optische verzwakker (DVOA) is gebaseerd op MEMS technologie en bij uitstek geschikt voor winst controle in versterker toepassingen. Ontworpen met lage PDL, biedt onze VOA continu demping in een coaxiale pakket met respons o.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

China 12/25/12 3923 Offline Contact Now

MEMS variabele optische verzwakker
HTD s dynamische variabele optische verzwakker (DVOA) is gebaseerd op MEMS technologie en bij uitstek geschikt voor winst controle in versterker toepassingen. Ontworpen met lage PDL, biedt onze VOA continu demping in een coaxiale pakket met respons o.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

China 12/25/12 3111 Offline Contact Now

High Power Isolator
Productnaam: Hoge macht Isolator functies: 1. isolatieniveau Hoog 2. lage invoeging verlies 3. lage polarisatie gevoeligheid verlies 4. uitstekende temperatuur prestaties toepassingen: 1. Fiber optische laser 2. Fiber optische versterker 3. CATV glas.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

China 12/24/12 3029 Offline Contact Now

In Line optische Isolator
De in-lijn optische isolator beschikt over een compact pakket, lage invoeging verlies, isolatieniveau Hoog, hoog rendement verlies en uitstekende ecologische stabiliteit en betrouwbaarheid. Het is ideaal voor het onderdrukken van terug reflectie in f.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

China 12/24/12 3051 Offline Contact Now

Pigtailed optische Isolator
Productnaam: Pigtailed optische Isolator functies 1. isolatieniveau Hoog 2. lage invoeging verlies 3. lage polarisatie afhankelijk verlies 4. compacte formaat toepassingen 1. optische zender 2. laserdiode verpakking >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

China 12/24/12 2546 Offline Contact Now

Vrije ruimte Isolator
De vrije ruimte isolator serie is ontworpen voor integratie in laserdiode pakket om te voorkomen dat terug reflectie. Het isolatieniveau Hoog, laag invoegen verlies en groot diafragma functies maken het flexibel zijn om te passen bij verschillende di.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

China 12/24/12 2875 Offline Contact Now

Multimode optische rondpompthemostaat
Productnaam: Polarisatie ongevoelig multi-mode optische rondpompthemostaat functies : 1. lage invoeging verlies 2. brede band isolatieniveau Hoog 3. lage PDL 4. compacte in-lijn pakket 5. hoge stabiliteit en betrouwbaarheid 6. Epoxy gratis opt.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

China 12/24/12 2658 Offline Contact Now

4 poorten optische schakelaar
De 4 poort polarisatie ongevoelig optische rondpompthemostaat is een compacte hoge prestaties lightwave component die het binnenkomende signaal van poort 1 op poort 2, het tweede signaal van poort 2 stuurt naar poort 3 en het 3e signaal van poort 3 n.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

China 12/24/12 2706 Offline Contact Now

3 poorten optische rondpompthemostaat
De 3 poort polarisatie ongevoelig optische rondpompthemostaat is een compacte hoge prestaties lightwave component die het binnenkomende signaal van poort 1 op poort 2, stuurt terwijl het overbrengen van een andere binnenkomende signaal van poort 2 na.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

China 12/24/12 4188 Offline Contact Now

1 * N MEMS optische schakelaar
Productnaam: 1XN MEMS optische schakelaar functies 1. lage invoeging verlies 2. hoge Overspraak 3. hoge stabiliteit en betrouwbaarheid 4. snelle respons tijd 5. miniatuur grootte 6. Latching of niet-arrêtering toepassingen 1. optische herconfiguratie.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

China 12/24/12 2842 Offline Contact Now

1 * 8 MEMS optische schakelaar
Productnaam: 1 X 8 MEMS optische schakelaar functies 1. lage invoeging verlies 2. hoge Overspraak 3. hoge stabiliteit en betrouwbaarheid 4. snelle respons tijd 5. miniatuur grootte 6. Latching of niet-arrêtering toepassingen 1. optische herconfigurat.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

China 12/24/12 2823 Offline Contact Now

1 * 4 MEMS optische schakelaar
Productnaam: 1 X 4 MEMS optische schakelaar functies 1. lage invoeging verlies 2. hoge Overspraak 3. hoge stabiliteit en betrouwbaarheid 4. snelle respons tijd 5. miniatuur grootte 6. Latching of niet-arrêtering toepassingen 1. optische herconfigurat.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

China 12/24/12 2522 Offline Contact Now

2 * 2 MEMS optische schakelaar
Productnaam: 2 X 2 MEMS optische schakelaar functies 1. lage invoeging verlies 2. hoge Overspraak 3. hoge stabiliteit en betrouwbaarheid 4. snelle respons tijd 5. miniatuur grootte 6. Latching of niet-arrêtering toepassingen 1. optische herconfigurat.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

China 12/24/12 2887 Offline Contact Now

1 * 2 MEMS optische schakelaar
Productnaam: 1 X 2 MEMS optische schakelaar functies 1. lage invoeging verlies 2. hoge Overspraak 3. hoge stabiliteit en betrouwbaarheid 4. snelle respons tijd 5. miniatuur grootte 6. Latching of niet-arrêtering toepassingen 1. optische herconfigurat.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

China 12/24/12 2849 Offline Contact Now

2 * 4 optische schakelaar
Productnaam: 2 X 4 optische schakelen functies: 1. lage invoeging verlies 2. breed golflengte bereik 3. lage Overspraak 4. hoge stabiliteit en betrouwbaarheid 5.Epoxy-vrije optische weglengte van 6. Latching en niet-arrêtering toepassingen: 1.R&D in .. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

China 12/24/12 2900 Offline Contact Now

2 * 2 optische schakelaar
Productnaam: 2 X 2 optische schakelen functies: 1. lage invoeging verlies 2. breed golflengte bereik 3. lage Overspraak 4. hoge stabiliteit en betrouwbaarheid 5.Epoxy-vrije optische weglengte van 6. Latching en niet-arrêtering toepassingen: 1.R&D in .. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

China 12/24/12 2663 Offline Contact Now

1 * 2 optische schakelaar
Productnaam: 1 X 2 optische schakelen functies: 1. lage invoeging verlies 2. breed golflengte bereik 3. lage Overspraak 4. hoge stabiliteit en betrouwbaarheid 5.Epoxy-vrije optische weglengte van 6. Latching en niet-arrêtering toepassingen: 1.R&D in .. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

China 12/24/12 2549 Offline Contact Now

1 * 1 optische schakelaar
Productnaam: 1 X 1 optische schakelen functies: 1. lage invoeging verlies 2. breed golflengte bereik 3. lage Overspraak 4. hoge stabiliteit en betrouwbaarheid 5.Epoxy-vrije optische weglengte van 6. Latching en niet-arrêtering toepassingen: 1.R&D in .. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

China 12/24/12 2643 Offline Contact Now

Optische toevoegen Drop Multiplexer module
Productnaam: Optische toevoegen-Drop Multiplexer (OADM) functies : 1. gebaseerd op dunne film filtertechnologie en hoge golflengte stabiliteit 2. lage polarisatie afhankelijk verlies en hoge kanaal isolatie 3. plat en breed passband 4. Epoxy g.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

China 12/24/12 3109 Offline Contact Now

CWDM compactmodule
Productnaam: Compact CWDM modulefuncties (CCWDM): 1. gebaseerd op dunne film filtertechnologie en hoge golflengte stabiliteit 2. lage polarisatie afhankelijk verlies en hoge kanaal isolatie 3. plat en breed passband 4. compacte formaat en upgrade poo.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

China 12/24/12 2962 Offline Contact Now

Gesmolten WDM-apparaat
Productnaam: Gesmolten WDM apparaatfuncties: 1. gebaseerd op gesmolten biconische taper technologie 2. lage invoeging verlies 3. isolatieniveau Hoog 4. uitstekende directiviteit 5. grote bandbreedte 6. uitstekende betrouwbaarheid 7. Telcordia GR-1221.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

China 12/24/12 2711 Offline Contact Now

Dunne Film Filter brede WDM-apparaat
De filter golflengte division multiplexer series zijn gebaseerd op milieuvriendelijke stabiele dunne film filters technologie. De apparaten combineren of scheiden van licht bij verschillende golflengte in een wijd golflengtebereik. Zij bieden zeer la.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

China 12/24/12 3886 Offline Contact Now

200 GHz DWDM module
Productnaam: 200GHz DWDM module functies 1. gebaseerd op dunne film filtertechnologie en hoge golflengte stabiliteit 2. lage polarisatie afhankelijk verlies en hoge kanaal isolatie 3. plat en breed passband 4. Epoxy gratis optische weglengte en uitst.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

China 12/24/12 2561 Offline Contact Now

100 GHz DWDM module
Productnaam: 100 GHz DWDM modulefuncties : 1. gebaseerd op dunne film filtertechnologie en hoge golflengte stabiliteit 2. lage polarisatie afhankelijk verlies en hoge kanaal isolatie 3. plat en breed passband 4. Epoxy gratis optische weglengte.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

China 12/24/12 2486 Offline Contact Now

1 * 2 ch CWDM-apparaat
De golflengte division multiplexer series zijn ontworpen en vervaardigd Telcordial en ITU standaard. De apparaten ecologisch stabiele dunne film filters gebruiken en geavanceerde verpakkingstechnologie om brede pass-band, lage invoeging verlies, hoge.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

China 12/24/12 2540 Offline Contact Now

CWDM module
Productnaam: CWDM modulefuncties (Mux/demultiplex) : 1. gebaseerd op dunne film filtertechnologie en hoge golflengte stabiliteit 2. Lage polarisatie afhankelijk verlies en hoge kanaal isolatie 3. Plat en breed passband 4. Gratis optische wegle.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

China 12/24/12 2739 Offline Contact Now

Vezel optische kabel GYTA
Optische glasvezelkabel GYTA, 2 ~ 144 vezels, centrale kracht lid (staal), gelei gevuld, vezel bevatte losse buis en PP vuller (indien nodig) strandde, water blokkerende gelei, overlangs vallende copolymeer aluminium tape, PE buitenste schede. G652D .. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

China 12/16/12 2554 Offline Contact Now

Vezel optische kabel GJFJV
Overdekt Fiber optische kabel GJFJV, 1 ~ 12 kernen, kevlar sterkte lid, PVC schede, SM:9 / 125um, MM1:50 / 125um, MM2:62.5 / 125um. Fiber Optic kabel GJFJV functies: ♦ GJFJV 1 ~ 12 kernen ♦ GJFJV - PVC jas (voor LSZH schede Controleer mo.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

China 12/16/12 2697 Offline Contact Now

Fiber Optic beëindiging Kit M-6000
Specificaties ruige veld geval; Professionele kwaliteit handgereedschap; Volledig self-contained voor beëindiging. De M-6000 fiber optic polijsten en beëindiging tool kits bevat alle van de meest recente populaire fiber optic hulpmiddelen en verbruik.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

China 12/16/12 3009 Offline Contact Now

Fusion Splicing Tool Kit M-08A
NR. Naam aantal produceren gebied doel 1 Fiber vacht stripper 1 vs peeling de vacht van vezel 2 krachtige klem 1 Verenigde Staten vergrendeling werkstuk 3 Assembled mouw moersleutel 1 Japan vaststelling splicing vak/terminal in vak 4 rolmaat 1 Japan .. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

China 12/16/12 3159 Offline Contact Now

JDSU OTDR MTS-6000
Specificaties OTDR JDSU MTS-6000 43/41dB1.Lightweight platform 2. grote 8,4 inch kleur vertoning 3. uitgebreid batterij leven 4. snelle gegevensoverdracht OTDR JDSU MTS-6000 compacte optische Test Platform Key Features: Compact, lichtgewicht en sterk.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

China 12/16/12 3326 Offline Contact Now

Shineway SM & MM Palm OTDRs S20/M20    
Algemene specificaties Model (1) Wavelength(±20nm) dynamische Range(2) EDZ (m)(3) ADZ (m)(3) palmOTDR-M20AE 850/1300 21/24dB 1.8 8 palmOTDR-S20AE 1310/1550 28/26dB 1.8 8/10 palmOTDR-S20BE 1310/1550 32/32dB 1.8 8/10 palmOTDR-S20C/N 1310/1550 38/37dB 2.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

China 12/16/12 2580 Offline Contact Now

Palm OTDR AV6416
Specificaties: MODULE 3528 golflengte 1310nm/1550nm ±20nm toepassing Fiber enkelvoudige modus dynamische Range1 28/26dB afstand meetnauwkeurigheid ± (1m + monster spatiebalk + 0.003% * meetafstand) evenement dode Zone2 ≤ 1,6 m bemonstering reso.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

China 12/16/12 2478 Offline Contact Now

YOKOGAWA OTDR AQ7275
Functies: De wereld s kortste dode zone, minder dan 0.8m(2.7ft) ondersteunen FTTH aan core netwerken meerdere functies: optische monitor, lichtbron, ingebouwde printer, ingebouwde dummy vezel grote en heldere 8,4 inch LCD op een lichtgewicht, compact.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

China 12/16/12 2941 Offline Contact Now

Optische vezel Ranger M-530
M-530 Optical Fiber Ranger is de meest draagbare test instrument in de industrie. Het neemt de technische beginselen van OTDR en integreert de krachtige analysesoftware, welke hiermee de M-530 vezel ranger vezel fouten plaats nauwkeuriger en gemakkel.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

China 12/16/12 2903 Offline Contact Now

Optische vezel id M-430
M-430 Optical Fiber id kunt snel identificeren de richting van overdraagbare vezel en de relatieve core-kracht zonder schade naar de gebogen fiber weergeven. Wanneer de verkeersinfo aanwezig is, wordt het met tussenpozen hoorbare Toon geactiveerd.De .. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

China 12/16/12 2700 Offline Contact Now

Optische Multimeter M-207
M-207 handheld optische multi meter de functies van een intelligente optische macht meter module en een zeer stabiele lichtbron module in één eenheid die gesloten-lus tests uitvoeren integreert kunt door de integratie van beide modules. Individuele r.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

China 12/16/12 2356 Offline Contact Now

Visuele schuld Locator M-310
M-310 visuele schuld Locator wordt gebruikt voor de meting in enkelvoudige modus of multi-mode vezels. Het beschikt over een robuust ontwerp, een universele connector en een nauwkeurige meting. De M-310 visuele schuld locator gemakkelijk identificeer.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

China 12/16/12 2516 Offline Contact Now

Optische lichtbron M-109
M-109 optische lichtbron kan verstrekken uitvoer golflengten van 1 tot en met 4 om te voldoen aan specifieke eisen, waaronder de 650nm Rode bron en de golflengten 1310/1550nm voor enkelvoudige modus fiber of de 850/1300nm golflengten voor multimode-g.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

China 12/16/12 2422 Offline Contact Now

PON Power Meter M-212B
>>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

China 12/16/12 2522 Offline Contact Now

Optische Power Meter M-216
M-216 Handheld optische Power Meter is een nieuw ontworpen vezel optische tester, die gericht is op de installatie, de engineering aanvaarding en het onderhoud van vezel network.Compared met andere gebruikelijke vermogenmeters, de M-216 heeft meer fu.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

China 12/16/12 2440 Offline Contact Now

FUJIKURA Fusion Splicer FSM-60S
Robuuste constructie functies bieden schok, stof en vocht weerstand dubbele monitor positie met automatische afbeelding oriëntatie automatische boog kalibratie en iber identiication gebruiker selecteerbare iber klemmen methode schede klem of glasveze.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

China 12/16/12 3184 Offline Contact Now



1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  [>]