Login | Buy | Sell  



Vi fant 542 samsvarende oppføringer. Nå viser resultater 1 til 60



Rutenettvisning
Klikk på kolonneoverskriftene for å sortere resultatene etter kriterier.



Photo Title Country/Area Last Updated Hits IM Contact
Professional manufacturer PM patchcord, pigtail SC/FC/ST/LC/E2000/MPO/SMA
1064nm components 1064nm 1x2 Polarization Beam Combiner 1064nm 1x2 Polarization Beam Splitter 1064nm 1x2 Polarization Maintaining Filter Coupler 1064nm 1x2 Polarization Maintaining Optical Circulator 1064nm 1x4 Polarization Maintaining Filter Coupler.. >>

Supplier: VFIBRE

Kina 06/26/18 262 Offline Contact Now

Compatible with Huawei ZTE Fiberhome OLT GPON ONT 1 GE GPON ONU Price India
HG911(SFU) is a mini GPON optical network terminal device , which applies to pure broadband access.It adopts mini-type compact structure design with high-integration and can provide 1 GE(RJ45)interfaces. Supports the technology of layer.. >>

Supplier: Shenzhen Huanet Technology Co.,Ltd

Kina 04/23/18 519 Offline Contact Now

10/100Mbps Fiber optisk Media Converter SC/FC/ST/SFP
10/100Base Dual Fiber enkelt modus SC FC ST SFP Fiber Media Converter 30km funksjoner ♦ 1port 10/100Mbps RJ45 + 1 port Dual Fiber SC Media Converter, ♦ Complies med IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3u 10/100Base-Tx Ethernet Standard. ♦ E.. >>

Supplier: Shenzhen KAT Communication Technology.Co.,LTD

Kina 02/24/17 1821 Offline Contact Now

850,980, 1060nm polarisering ufølsom optisk Isolator
850,980, 1060nm polarisering ufølsom optisk Isolator funksjoner l høy isolasjon l lav innsetting tap l lav PDL l høy stabilitet og høy pålitelighet l kostnadseffektive programmer l fiberoptiske forsterkere l pumpe Laser kilde l fiberoptiske Sensor l .. >>

Supplier: HuiGoo Optic Co.,Limited

Kina 01/17/17 1784 Offline Contact Now

Fluke 1800-DTX kabel Analyzer kit... $2, 099 usd - kontakt - acea.tech@mail.com
URSA II Universal stråling Spektralanalysator... $1, 800 USD nye Agilent N3900A med INNO IFS-10 Core justering oscilloskop... $4 000 USD Fluke Networks 1800-DTX 120 kabel Analyzer... $2, 500 USD Agilent N9340B håndholdte RF Spektralanalysator... $3 0.. >>

Supplier: ACEA TECH SDN BHD

Malaysia 11/16/16 2135 Offline Contact Now

Metro 1000
Den OptiX Metro 1000 får flere typer tjenester og kan brukes på tilgang laget av metropolitan area networks (MANs) og lokale overføring nettverk tilgang VIP privat linjer, trådløse basestasjoner og digital subscriber line tilgang multipleksere (DSLAM.. >>

Supplier: YSPTEC.CO.LTD

Kina 09/10/16 2966 Offline Contact Now

RØR RODDER
Beskrivelse Duct rodder er et ekstra verktøy brukt i tauing bly-tau gjennom en pipe. Rod er hardt og glatt, så det kan komme gjennom den smale rør eller kanal enkelt. Den indre kjernen av stangen er laget av glassfiber og umettet polyester harpiks. U.. >>

Supplier: Shijiazhuang Biluo Import&Export Co.,Ltd.

Kina 06/27/16 2564 Offline Contact Now

optisk fiber produkter, fusion splicer, OTDR
Våre hovedprodukter som følger: 1. FUSION SPLICER: COMWAY C10/C8; Sumitomo (Type-81C/39 /-66 /); Fujikura (fsm-80/70R/70/60s); Fitel S178A; 2. OTDR: EXFO (FTB-1/AXS-110/AXS-100 / FTB-200/FTB-500); JDSU (MTS-2000/4000/6000/8000); YOKOGAWA (AQ7275) 3... >>

Supplier: Hongkong honserv ltd

Kina 04/11/16 2683 Offline Contact Now

Fiber optikk Patch ledninger/dapter/Atenuator/kabel
En fiber optisk patch ledningen er en fiberoptisk kabel avkortet i begge ender med kontakter som er det raskt og enkelt kobles til CATV, en optisk bryter eller andre telekommunikasjonsutstyr. Et tykt lag av beskyttelse brukes til å koble optisk sende.. >>

Supplier: Takfly Communications Co.,Ltd

Kina 03/25/16 2635 Offline Contact Now

SC/APC-SC/APC PATCH LEDNINGEN
SC/APC-SC/APC PATCH LEDNINGEN >>

Supplier: Asia Telecom & Media Corp.

Vietnam 12/18/15 3308 Offline Contact Now

Utendørs telecom kabinett med varmeveksler
1. utendørs skap 26U (H1800mm x W1000mm x D850mm uten basen) tolags karosseriet, RAL7000 pulver lakk, bakdør kanal for fan system, med utstyr Comparment, batteri comparment og MDF comparment. 2. heat Exchager 80W/K 48VDC 3. Varmeren 300W 220VAC 4. LE.. >>

Supplier: Wanma Electron Medical Co., ltd

Kina 07/10/15 4758 Offline Contact Now

MPO-SC 12cores SM Hydra kabel samlinger
MPO Hydra kabel samlinger funksjoner: Høy ytelse IL & RL tilgjengelige 8,12 fiber presis dimensjon 100% in-house testet valg av støtter høyere hastighet Ethernet og fiberkanal programmer (OM3, OM4 og OS1/OS2 fiber), og programmer med eldre multimode .. >>

Supplier: Shenzhen Yingda Photonic Co.,Ltd

Kina 01/16/15 4001 Offline Contact Now

24Fiber MPO/MTP til LC dobbeltsidig sele kabler 10G OM
12 eller 24-Fiber MPO/MTP til LC sele kabler OM3 10G 50/125UM MPO/MTP sele (Fan ut) kabel samlinger tillater rask distribusjon av flere porter lapp feltet i høy tetthet Storage Area Network (SAN) og Data Center LAN programmer, sikrer effektiv bruk av.. >>

Supplier: Shenzhen Yingda Photonic Co.,Ltd

Kina 01/16/15 3836 Offline Contact Now

1/2fiber FTTH slipp kabel firgure-8 fr.P LSZH(GJXFH)
Bue-type slipp kabel (GJXFH) 提 交 beskrivelse optisk fiber enheten er plassert i midten, to parallelle fiber forsterket plast fr.P plasseres på de to sidene, og kabelen er ferdig med en svart eller farget LSZH skjede. Søknad ◆ s.. >>

Supplier: Shenzhen Yingda Photonic Co.,Ltd

Kina 01/15/15 3829 Offline Contact Now

Fusion Splicers/Eloik ALK-88
>>

Supplier: Tianjin Exploration Technology Development Co., Ltd

Kina 12/18/14 3455 Offline Contact Now

Fiber optisk Collimator
Produktnavn: Collimator funksjoner lav innsetting tap lav PDL kompakt utforming bredt drift bølgelengde bredt drift temperaturen høy pålitelighet og stabilitet programmer  CATV system  isolatorer  Circulators  brytere .. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kina 12/25/12 3837 Offline Contact Now

Desktop variabel optisk Attenuator
Produktnavn: Variabel optisk Attenuator skrivebordsfunksjoner 1. ow IL, lav PDL 2.High hastighet svar 3. god linearitet 4. utmerket stabilitet og pålitelighet 5.60dB demping utvalg programmer 1. optiske nettverk system og optiske ingeniører testing 2.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kina 12/25/12 3767 Offline Contact Now

Manuell variabel optisk Attenuator
Produktnavn: Manuell variabel optisk Attenuator (MVOA) funksjoner: 1. lav innsetting tap 2. lav tilbake refleksjon 3. bredt demping utvalg 4. høy presisjon 5. kompakt størrelse programmer: 1. optisk strøm tilsvarende 2. optisk makt pre attenuere før .. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kina 12/25/12 3671 Offline Contact Now

Multimode variabel optisk Attenuator
HTD s dynamisk variabel optisk Attenuator (DVOA) er basert på MEMS teknologi og ideell for nivåjustering i forsterker programmer. Designet med lav PDL, gir våre VOA kontinuerlig demping i en koaksial pakke med høyhastighets svar. Produktnavn: Denne v.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kina 12/25/12 3930 Offline Contact Now

MEMS variabel optisk Attenuator
HTD s dynamisk variabel optisk Attenuator (DVOA) er basert på MEMS teknologi og ideell for nivåjustering i forsterker programmer. Designet med lav PDL, gir våre VOA kontinuerlig demping i en koaksial pakke med høyhastighets svar. Produktnavn: MEMS v.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kina 12/25/12 3114 Offline Contact Now

Høy effekt Isolator
Produktnavn: Høy makt Isolator funksjoner: 1. høy isolasjon 2. lav innsetting tap 3. lav polarisering følsomhet tap 4. utmerket temperatur ytelse programmer: 1. Fiber optisk laser 2. Fiber optisk forsterker 3. CATV fiberoptikk knytter 4. optisk fiber.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kina 12/24/12 3034 Offline Contact Now

I linjen optiske Isolator
Innebygd optisk isolator har kompakt pakke, lav innsetting tap, høy isolasjon, høy avkastning tap og utmerket miljømessig stabilitet og pålitelighet. Det er ideelt for undertrykke tilbake refleksjon i fiberlasere, EDFA og andre høy ytelse laser baser.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kina 12/24/12 3055 Offline Contact Now

Pigtailed optisk Isolator
Produktnavn: Pigtailed optisk Isolator funksjoner 1. høy isolasjon 2. lav innsetting tap 3. lav polarisering avhengige tap 4. kompakt størrelse programmer 1. optisk sender 2. Laser diode emballasje >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kina 12/24/12 2549 Offline Contact Now

Ledig plass Isolator
Ledig plass isolator serien er utformet for integrasjon innenfor laser diode pakke å hindre tilbake refleksjon. Høy isolasjon, lav innsetting tap og stor blenderåpning funksjoner gjør det fleksible for å passe med annerledes diode laser forpakningsbe.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kina 12/24/12 2879 Offline Contact Now

Multimode optisk Sirkulator
Produktnavn: Polarisering ufølsom Multi-mode optisk Sirkulator funksjoner : 1. lav innsetting tap 2. bredbånd høy isolasjon 3. lav PDL 4. kompakt innebygd pakken 5. høy stabilitet og pålitelighet 6. Epoxy gratis optiske banen programmer ᦂ.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kina 12/24/12 2659 Offline Contact Now

4 porter optisk bryteren
4 port polarisering ufølsom optisk Sirkulator er en kompakt høy ytelse lightwave komponent som overfører innkommende signalet fra port 1 til port 2, andre signalet fra port 2 å port 3 og tredje signalet fra porten 3 til 4-port. Komponenten gir høy is.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kina 12/24/12 2709 Offline Contact Now

3 porter optisk Sirkulator
3 port polarisering ufølsom optisk Sirkulator er en kompakt høy ytelse lightwave komponent som overfører innkommende signalet fra port 1 til port 2, under overføring en annen innkommende signalet fra port 2 til 3-porten. Komponenten gir høy isolasjon.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kina 12/24/12 4191 Offline Contact Now

1 * N MEMS optisk bryteren
Produktnavn: 1XN MEMS optisk bryteren funksjoner 1. lav innsetting tap 2. høy crosstalk 3. høy stabilitet og pålitelighet 4. rask respons tid 5. miniatyr størrelse 6. Latching eller ikke-låsingen programmer 1. optisk rekonfigurering 2. beskyttelse by.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kina 12/24/12 2847 Offline Contact Now

1 * 8 MEMS optisk bryteren
Produktnavn: 1 X 8 MEMS optisk bryteren funksjoner 1. lav innsetting tap 2. høy crosstalk 3. høy stabilitet og pålitelighet 4. rask respons tid 5. miniatyr størrelse 6. Latching eller ikke-låsingen programmer 1. optisk rekonfigurering 2. beskyttelse .. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kina 12/24/12 2830 Offline Contact Now

1 * 4 MEMS optisk bryteren
Produktnavn: 1 X 4 MEMS optisk bryteren funksjoner 1. lav innsetting tap 2. høy crosstalk 3. høy stabilitet og pålitelighet 4. rask respons tid 5. miniatyr størrelse 6. Latching eller ikke-låsingen programmer 1. optisk rekonfigurering 2. beskyttelse .. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kina 12/24/12 2527 Offline Contact Now

2 * 2 MEMS optisk bryteren
Produktnavn: 2 X 2 MEMS optisk bryteren funksjoner 1. lav innsetting tap 2. høy crosstalk 3. høy stabilitet og pålitelighet 4. rask respons tid 5. miniatyr størrelse 6. Latching eller ikke-låsingen programmer 1. optisk rekonfigurering 2. beskyttelse .. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kina 12/24/12 2889 Offline Contact Now

1 * 2 MEMS optisk bryteren
Produktnavn: 1 X 2 MEMS optisk bryteren funksjoner 1. lav innsetting tap 2. høy crosstalk 3. høy stabilitet og pålitelighet 4. rask respons tid 5. miniatyr størrelse 6. Latching eller ikke-låsingen programmer 1. optisk rekonfigurering 2. beskyttelse .. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kina 12/24/12 2852 Offline Contact Now

2 * 4 optisk bryteren
Produktnavn: 2 X 4 optiske bytte funksjoner: 1. lav innsetting tap 2. bredt bølgelengde utvalg 3. lav crosstalk 4. høy stabilitet og pålitelighet 5.Epoxy-gratis optiske banen 6. Latching og ikke-låsingen programmer: 1.R&D i laboratoriet 2. System avl.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kina 12/24/12 2904 Offline Contact Now

2 * 2 optiske bryteren
Produktnavn: 2 X 2 optiske bytte funksjoner: 1. lav innsetting tap 2. bredt bølgelengde utvalg 3. lav crosstalk 4. høy stabilitet og pålitelighet 5.Epoxy-gratis optiske banen 6. Latching og ikke-låsingen programmer: 1.R&D i laboratoriet 2. System avl.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kina 12/24/12 2668 Offline Contact Now

1 * 2 optiske bryteren
Produktnavn: 1 X 2 optiske bytte funksjoner: 1. lav innsetting tap 2. bredt bølgelengde utvalg 3. lav crosstalk 4. høy stabilitet og pålitelighet 5.Epoxy-gratis optiske banen 6. Latching og ikke-låsingen programmer: 1.R&D i laboratoriet 2. System avl.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kina 12/24/12 2551 Offline Contact Now

1 * 1 optisk bryteren
Produktnavn: 1 X 1 optisk bytte funksjoner: 1. lav innsetting tap 2. bredt bølgelengde utvalg 3. lav crosstalk 4. høy stabilitet og pålitelighet 5.Epoxy-gratis optiske banen 6. Latching og ikke-låsingen programmer: 1.R&D i laboratoriet 2. System avly.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kina 12/24/12 2645 Offline Contact Now

Optisk legge slippe Multiplexer modul
Produktnavn: Optisk Add-slipp Multiplexer (OADM) funksjoner : 1. basert på tynnfilm teknologi og høy bølgelengde stabilitet 2. lav polarisering avhengige tap og høy kanal isolasjon 3. flatt og bredt passband 4. Epoxy gratis optiske banen og ut.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kina 12/24/12 3110 Offline Contact Now

Kompakt CWDM modul
Produktnavn: Kompakt CWDM modul (CCWDM) funksjoner: 1. basert på tynnfilm teknologi og høy bølgelengde stabilitet 2. lav polarisering avhengige tap og høy kanal isolasjon 3. flatt og bredt passband 4. kompakt størrelse og oppgradere porten er valgfri.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kina 12/24/12 2964 Offline Contact Now

Smeltet WDM-enhet
Produktnavn: Smeltet WDM enhetsfunksjoner: 1. basert på smeltet biconical taper teknologi 2. lav innsetting tap 3. høy isolasjon 4. utmerket directivity 5. bred båndbredde 6. utmerket pålitelighet 7. Telcordia GR-1221-CORE kvalifisert 8. RoHS kompati.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kina 12/24/12 2718 Offline Contact Now

Tynnfilm Filter bred WDM enhet
Filteret bølgelengde divisjon multiplekser serien er basert på miljømessig stabil tynnfilm filtre teknologi. Enhetene kombinere eller skille lys på forskjellige bølgelengde i en bred bølgelengdeområde. De tilbyr svært lav innsetting tap, lav polarise.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kina 12/24/12 3894 Offline Contact Now

200 GHz DWDM modul
Produktnavn: 200GHz DWDM modul funksjoner 1. basert på tynnfilm teknologi og høy bølgelengde stabilitet 2. lav polarisering avhengige tap og høy kanal isolasjon 3. flatt og bredt passband 4. Epoxy gratis optiske banen og utmerkede pålitelighet 5. Tel.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kina 12/24/12 2564 Offline Contact Now

100 GHz DWDM modul
Produktnavn: 100 GHz DWDM modulfunksjoner : 1. basert på tynnfilm teknologi og høy bølgelengde stabilitet 2. lav polarisering avhengige tap og høy kanal isolasjon 3. flatt og bredt passband 4. Epoxy gratis optiske banen og utmerkede påliteligh.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kina 12/24/12 2494 Offline Contact Now

1 * 2 lm CWDM-enhet
Bølgelengde divisjon multiplekser serien er konstruert og produsert Telcordial og ITU standard. Enhetene bruke miljømessig stabil tynnfilm filtre og avansert emballasje teknologi for å oppnå bred pass band, lav innsetting tap, høy kanal isolasjon og .. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kina 12/24/12 2542 Offline Contact Now

CWDM modul
Produktnavn: CWDM modul (Mux/Demux) funksjoner : 1. basert på tynnfilm teknologi og høy bølgelengde stabilitet 2. Lav polarisering avhengige tap og høy kanal isolasjon 3. Flatt og bredt passband 4. Epoxy gratis optiske banen og utmerkede pålit.. >>

Supplier: HTD FIBERCOM CO., Ltd.

Kina 12/24/12 2744 Offline Contact Now

Fiberoptisk kabel GYTA
Fiberoptisk kabel GYTA, 2 ~ 144 fibre, sentrale styrke medlem (stål), gelé fylt, fiber finnes løs rør og PP filler (om nødvendig) strandet, vann blokkerer gelé, langs dekket av copolymer aluminium tape, PE ytre skjede. G652D SM fiber, detaljert spesi.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Kina 12/16/12 2560 Offline Contact Now

Fiberoptisk kabel GJFJV
Innendørs fiberoptisk kabel GJFJV, 1 ~ 12 prosessorkjerner, kevlar styrke medlem, PVC skjede, SM:9 / 125um, MM1:50 / 125um, MM2:62.5 / 125um. Fiber optisk kabel GJFJV funksjoner: ♦ GJFJV 1 ~ 12 prosessorkjerner ♦ GJFJV - PVC jakke (for L.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Kina 12/16/12 2701 Offline Contact Now

Fiber optisk oppsigelse Kit M-6000
Spesifikasjoner robuste feltet saken; Profesjonell kvalitet håndverktøy; Fullstendig selvforsynte for avslutning. M-6000 fiber optisk polering og oppsigelse verktøyet settene inneholder alle de nyeste populære fiber optisk verktøyene og materiale som.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Kina 12/16/12 3017 Offline Contact Now

Fusion skjøting verktøyet Kit M-08A
nei. Navnet Ant produsere området formål 1 Fiber pels stripper 1 USA peeling pelsen av fiber 2 kraftig klemme 1 USA låsing arbeidsstykket 3 samlet ermet fastnøkkel 1 Japan fikse skjøting boksen/terminal boks 4 Tapeline 1 Japan teller lengden på fiber.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Kina 12/16/12 3165 Offline Contact Now

JDSU OTDR MTS-6000
Spesifikasjoner OTDR JDSU MTS-6000 43/41dB1.Lightweight plattform 2. store 8,4 tommers farge vise 3. utvidet batteriet livet 4. rask dataoverføring OTDR JDSU MTS-6000 kompakt optisk Test plattform viktige funksjoner: kompakt, lett og svært integrert .. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Kina 12/16/12 3330 Offline Contact Now

Shineway SM & MM Palm OTDRs S20/M20    
Generelt spesifikasjoner modell (1) Wavelength(±20nm) dynamisk Range(2) EDZ (m)(3) ADZ (m)(3) palmOTDR-M20AE 850/1300 21/24dB 1,8 8 palmOTDR-S20AE 1310/1550 28/26dB 1.8 8/10 palmOTDR-S20BE 1310/1550 32/32dB 1,8 8/10 palmOTDR-S20C/N 1310/1550 38/37dB .. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Kina 12/16/12 2583 Offline Contact Now

Palm OTDR AV6416
Spesifikasjoner: Modul 3528 bølgelengde 1310nm/1550nm ±20nm gjeldende Fiber Single-modus dynamisk Range1 28/26dB avstand måling nøyaktighet ± (1m + eksempel mellomrom + 0.003% * mål avstanden) hendelse døde Zone2 ≤ 1,6 m prøvetaking oppløsning .. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Kina 12/16/12 2483 Offline Contact Now

YOKOGAWA OTDR AQ7275
Funksjoner: Verden s korteste døde sonen mindre enn 0.8m(2.7ft) støtter FTTH kjernen nettverk flere funksjoner: optisk skjerm, lyskilden, innebygd i skriveren, innebygd dummy fiber store og lyse 8,4 tommers LCD på en lett, kompakt og robust kropp 10 .. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Kina 12/16/12 2944 Offline Contact Now

Optisk Fiber Ranger M-530
M-530 optisk Fiber Ranger er de fleste bærbare testinstrumentet i bransjen. Det vedtar OTDR tekniske prinsippene og integrerer kraftig analyseprogramvare, hvilke kan M-530 fiber ranger merker fiber feil plasseringen mer nøyaktig og enkelt. Viktigste.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Kina 12/16/12 2909 Offline Contact Now

Optisk Fiber identifikator M-430
M-430 optisk Fiber identifikator kan raskt identifisere retning av overførte fiber og viser relativ kjernen kraften uten skader på bended fiber. Når traffice, aktiveres midlertidig hørbar tonen.M-430 optisk fiber identifikator alsor recogize modnulat.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Kina 12/16/12 2703 Offline Contact Now

Optisk Multimeter M-207
M-207 håndholdte optisk mange meter integrerer funksjonene av en intelligent optisk kraften meter modulen og en svært stabile lyskilde modul i én enhet som kan utføre lukket tester ved å innlemme både moduler. Individuelle regimer operasjon kan også .. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Kina 12/16/12 2359 Offline Contact Now

Visuelle feil posisjonsindikator M-310
M-310 visuelle feil posisjonsindikator brukes for måling i single-modus eller multi-modus fiber. Det har en robust utforming, en universal-kontakt og en nøyaktig måling. M-310 visuelle feil posisjonsindikator enkelt identifiserer skjæring, mikro-bøyi.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Kina 12/16/12 2524 Offline Contact Now

Optisk lyskilde M-109
M-109 optisk lyskilden kan gi 1 til 4 utgang bølgelengder å møte spesifikke krav, inkludert 650nm rød kilden og 1310/1550nm bølgelengder for single-modus fiber eller 850/1300nm bølgelengder for multimode fiber, samt andre bølgelengder etter kundebeho.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Kina 12/16/12 2425 Offline Contact Now

PON Power Meter M-212B
>>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Kina 12/16/12 2524 Offline Contact Now

Optisk makt Meter M-216
M-216 håndholdte optisk strømmåleren er en nylig designet fiberoptisk tester, som tar sikte på installasjon, engineering aksept og vedlikehold av fiber network.Compared med andre vanlige makt meter, M-216 har flere funksjoner, som automatisk bølgelen.. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Kina 12/16/12 2442 Offline Contact Now

FUJIKURA Fusion Splicer FSM-60S
Funksjoner robuste konstruksjon gir sjokk, støv og fukt motstand to skjermer posisjon med automatisk bilde retning automatisk bue kalibrering og iber identiication bruker-valgbar iber fastklemming metoden skjede klemme eller fiber holdere automatisk .. >>

Supplier: Microwave Telecom Technology Co., Ltd

Kina 12/16/12 3186 Offline Contact Now



1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  [>]