Login | Buy | Sell  



Vi fant 541 samsvarende oppføringer. Nå viser resultater 1 til 10



Rutenettvisning
Klikk på kolonneoverskriftene for å sortere resultatene etter kriterier.



Photo Title Country/Area Last Updated Hits IM Contact
GPON Optical network terminals
WPX-GU9051 WPX-GU9051 is GPON ONT designed for fulfilling FTTH ultra-broadband access request of home and SOHO users. It is based on the stable and mature GPON technology, which has high performance/p.. >>

Supplier: Hunan WPX Communication Technology Co.,Ltd

Kina 06/01/17 1251 Offline Contact Now

10/100Mbps Fiber optisk Media Converter SC/FC/ST/SFP
10/100Base Dual Fiber enkelt modus SC FC ST SFP Fiber Media Converter 30km funksjoner ♦ 1port 10/100Mbps RJ45 + 1 port Dual Fiber SC Media Converter, ♦ Complies med IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3u 10/100Base-Tx Ethernet Standard. ♦ E.. >>

Supplier: Shenzhen KAT Communication Technology.Co.,LTD

Kina 02/24/17 2605 Offline Contact Now

850,980, 1060nm polarisering ufølsom optisk Isolator
850,980, 1060nm polarisering ufølsom optisk Isolator funksjoner l høy isolasjon l lav innsetting tap l lav PDL l høy stabilitet og høy pålitelighet l kostnadseffektive programmer l fiberoptiske forsterkere l pumpe Laser kilde l fiberoptiske Sensor l .. >>

Supplier: HuiGoo Optic Co.,Limited

Kina 01/18/17 2804 Offline Contact Now

Fluke 1800-DTX kabel Analyzer kit... $2, 099 usd - kontakt - acea.tech@mail.com
URSA II Universal stråling Spektralanalysator... $1, 800 USD nye Agilent N3900A med INNO IFS-10 Core justering oscilloskop... $4 000 USD Fluke Networks 1800-DTX 120 kabel Analyzer... $2, 500 USD Agilent N9340B håndholdte RF Spektralanalysator... $3 0.. >>

Supplier: ACEA TECH SDN BHD

Malaysia 11/17/16 2809 Offline Contact Now

Metro 1000
Den OptiX Metro 1000 får flere typer tjenester og kan brukes på tilgang laget av metropolitan area networks (MANs) og lokale overføring nettverk tilgang VIP privat linjer, trådløse basestasjoner og digital subscriber line tilgang multipleksere (DSLAM.. >>

Supplier: YSPTEC.CO.LTD

Kina 09/10/16 3546 Offline Contact Now

RØR RODDER
Beskrivelse Duct rodder er et ekstra verktøy brukt i tauing bly-tau gjennom en pipe. Rod er hardt og glatt, så det kan komme gjennom den smale rør eller kanal enkelt. Den indre kjernen av stangen er laget av glassfiber og umettet polyester harpiks. U.. >>

Supplier: Shijiazhuang Biluo Import&Export Co.,Ltd.

Kina 06/27/16 3332 Offline Contact Now

optisk fiber produkter, fusion splicer, OTDR
Våre hovedprodukter som følger: 1. FUSION SPLICER: COMWAY C10/C8; Sumitomo (Type-81C/39 /-66 /); Fujikura (fsm-80/70R/70/60s); Fitel S178A; 2. OTDR: EXFO (FTB-1/AXS-110/AXS-100 / FTB-200/FTB-500); JDSU (MTS-2000/4000/6000/8000); YOKOGAWA (AQ7275) 3... >>

Supplier: Hongkong honserv ltd

Kina 04/12/16 3549 Offline Contact Now

Fiber optikk Patch ledninger/dapter/Atenuator/kabel
En fiber optisk patch ledningen er en fiberoptisk kabel avkortet i begge ender med kontakter som er det raskt og enkelt kobles til CATV, en optisk bryter eller andre telekommunikasjonsutstyr. Et tykt lag av beskyttelse brukes til å koble optisk sende.. >>

Supplier: Takfly Communications Co.,Ltd

Kina 03/25/16 3083 Offline Contact Now

SC/APC-SC/APC PATCH LEDNINGEN
SC/APC-SC/APC PATCH LEDNINGEN >>

Supplier: Asia Telecom & Media Corp.

Vietnam 12/19/15 4066 Offline Contact Now

Utendørs telecom kabinett med varmeveksler
1. utendørs skap 26U (H1800mm x W1000mm x D850mm uten basen) tolags karosseriet, RAL7000 pulver lakk, bakdør kanal for fan system, med utstyr Comparment, batteri comparment og MDF comparment. 2. heat Exchager 80W/K 48VDC 3. Varmeren 300W 220VAC 4. LE.. >>

Supplier: Wanma Electron Medical Co., ltd

Kina 07/10/15 5541 Offline Contact Now



1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  [>]  [>>]