Login | Buy | Sell  



Okazało się 542 dopasowanie oferty. Teraz wyświetlanie wyników 241 do 300



Widok siatki
Kliknij nagłówki kolumn, aby posortować wyniki przez kryteria, które.



Photo Title Country/Area Last Updated Hits IM Contact
V.35 włókna światłowodowe Modem
V.35 Modem zapasu: OM-V01 konfiguracji-biurko-najlepsze światłowodowych modemu - pętla sterowania - Impedancja 75 ohm/120 ohm opcjonalne -FC złącze (SC/ST opcjonalne)-zasilacz AC/DC dostępne - wymiar: 205x135x45mm -OEM dostępne V.35 opis produktu włó.. >>

Supplier: MXTEK Technology Co.,Limited

Chiny 08/02/11 1691 Offline Contact Now

E1 Modem
E1 Światłowodowych Modem zapasu: Konfiguracja OM-G01-biurko-najlepsze światłowodowych modemu - Impedancja 75 ohm/120 ohm opcjonalne -FC złącze (SC/ST opcjonalne)-zasilacz AC/DC dostępne - wymiar: 205x135x45mm -OEM dostępne E1 opis produktu włókna świ.. >>

Supplier: MXTEK Technology Co.,Limited

Chiny 08/02/11 915 Offline Contact Now

Splicer syntezy Fujikura FSM-60
Funkcje: 1) wytrzymała konstrukcja zapewnia szoku, kurzem i wilgocią, odporność na pozycji 2) podwójny monitor automatyczny wyobrażenie o osobie orientacji łuku 3) automatycznej kalibracji i fi ber identyfi kacji 4) zdefiniowany fi ber mocowania Meto.. >>

Supplier: WenZhou Teng Chang Tech-trade co.,ltd

Chiny 07/20/11 996 Offline Contact Now

Narzędzia optyczne
Kurtka włókna spedytor/striptizerka, nadaje się do światłowodu We'r dostaw wszelkiego rodzaju włókna światłowodowe narzędzia i inne. Jak OTDR, splicer syntezy, włókna światłowodowe tasak itp. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami! >>

Supplier: WenZhou Teng Chang Tech-trade co.,ltd

Chiny 07/20/11 882 Offline Contact Now

Włókna tasak FC-6S
Sumitomo FC-6S światłowód tasak wysokiej precyzji tasak jest przeznaczony do użytku pole obok Sumitomo splicingu jednostek. Korzystając z ostrzem obrotowym dla wielu punktacji stanowiska umożliwia życie ostrze 36.000 rozszczepia o kącie tasak lepiej .. >>

Supplier: WenZhou Teng Chang Tech-trade co.,ltd

Chiny 07/20/11 975 Offline Contact Now

Striptizerka włókna CFS-2
Modelu: CFS-2 obszaru ilość: wykonane w USA kluczowe funkcje: rozbiórki 250 mikronów buforów powłoki narażać 125 mikronów oklejone włókna drugi otwór do rozbiórki 2-3mm włókna kurtki 140 um o średnicy otworu i V-otwarcie w ostrze umożliwia usunięcie .. >>

Supplier: WenZhou Teng Chang Tech-trade co.,ltd

Chiny 07/20/11 824 Offline Contact Now

Elektrody Splicer syntezy
Nazwa produktu: Elektrody klasyfikacji: produktów materiały eksploatacyjne: Tengchang seria Fusion Splicer elektrody techniczne parametry: wysokiej jakości, łatwe do zastąpienia możemy zapewnić rodzaje włókien tasak, ostrza i eletrodes Sumitomo, Fuji.. >>

Supplier: WenZhou Teng Chang Tech-trade co.,ltd

Chiny 07/20/11 782 Offline Contact Now

włókna tasak
Stosowane do CT-20 i CT-30 Fujikura włókna tasaki modele llsintech włókna tasaki stosowanych do wszystkich innych włókien tasaki Fujikura z wyjątkiem CT-04 i CT-07 Appiled do wszystkich modeli Sumimoto włókna tasaki stosowanych do wszystkich modeli F.. >>

Supplier: WenZhou Teng Chang Tech-trade co.,ltd

Chiny 07/20/11 777 Offline Contact Now

Włókna światłowodowe urządzenia
Włókna optyczne Patchcord włókna optyczne Złącze zestawu włókna optyczne tłumik ODF SM włókna MM włókna >>

Supplier: Phenix Fiber Optic Co., Ltd

Korea (południe) 07/14/11 728 Offline Contact Now

Podwójne karty typu Media Converter
: Podwójny błonnik karty typu Media Converter nr OPT-100T-SM-D40 konfiguracji towaru -10/100 M auto adaptacji-pojedynczy światłowód jednomodowy podwójny-odległość transmisji 40 Km-złącza RJ45 jednego portu -SC (FC/ST opcjonalne)-Hot plug & play -.. >>

Supplier: MXTEK Technology Co.,Limited

Chiny 06/28/11 893 Offline Contact Now

Karta typu Fiber Media Converter(OPT-100T-MM-D2)
Karty typu Fiber Media Converter pozycja nr: Konfiguracja OPT-100T-MM-D2-karty typu multimediów -10/100 M auto adaptacji-Konwerter mediów wielomodowy-konwerter podwójny błonnik-przekazywania na odległość 2 Km -SC złącze (FC/ST opcjonalne) -OEM dostęp.. >>

Supplier: MXTEK Technology Co.,Limited

Chiny 06/28/11 678 Offline Contact Now

Węzeł typu Fiber Media ConverterOPT-200-SM-D40)
Węzła typu Fiber Media Converter pozycja nr: Konfiguracja OPT-200-SM-D40-konwerter Desktop meida-pojedynczy światłowód jednomodowy podwójny-wnętrza zasilania elektrycznego - dwa elektryczne portu i złącze dwóch włókien portu -SC (FC/ST Łącznik opcjon.. >>

Supplier: MXTEK Technology Co.,Limited

Chiny 06/28/11 762 Offline Contact Now

10/100/1000 M Fiber Media Converter (OPT-1000-MM-D05
10/100/1000 M tryb Multi Media Converter pozycja No.:OPT-1000-MM-D05 konfiguracja: - Samodzielny media konwerter - Multi tryb podwójny włókna-jeden 10/100/1000 M RJ45 portu - jeden podwójny błonnik -FC/SC/ST złącze portu opcjonalne - zasilania zewnęt.. >>

Supplier: MXTEK Technology Co.,Limited

Chiny 06/22/11 829 Offline Contact Now

10/100/1000 M Fiber Media Converter (OPT-1000-SM-D20
10/100/1000 M Fiber Media Converter pozycja No.:OPT-1000-SM-D20 konfiguracja:-pulpit włókna głoska bezdźwięczna Przemiennik-pojedynczy światłowód jednomodowy podwójny-jeden 10/100/100 M RJ45 port - jeden port podwójny błonnik - FC/SC/ST systemów opcj.. >>

Supplier: MXTEK Technology Co.,Limited

Chiny 06/22/11 585 Offline Contact Now

Tryb Multi Fiber Media Converter(OPT-100-MM-D2)
Tryb Multi Fiber Media Converter pozycja nr: OPT-100-MM-D2 konfiguracji: tryb - Multi Konwerter mediów - samodzielny i podwójne-jeden port RJ45 10 / 100M-jeden podwójny błonnik -FC/SC/ST złącze portu opcjonalne - zasilania zewnętrznego zasilania - wy.. >>

Supplier: MXTEK Technology Co.,Limited

Chiny 06/22/11 819 Offline Contact Now

Pojedynczy tryb Fiber Media Converter(OPT-100-SM-S20)
Pojedynczy tryb Fiber Media Converter element nr: OPT-100-SM-S20 konfiguracji: Konwerter mediów - samodzielny-Jednoosobowy tryb pojedynczy fiber(WDM)-jeden port RJ45 10 / 100M-jedno pojedyncze włókno -FC/SC/ST złącze portu opcjonalne - zewnętrznego z.. >>

Supplier: MXTEK Technology Co.,Limited

Chiny 06/28/11 1055 Offline Contact Now

Converter(OPT-100-SM-D40) 10 / 100M Media
10 / 100M Media Conveter element No.:OPT-100-SM-D40 Configuaration: - Desttop włókna meida convertr-pojedynczy podwójny światłowód-jeden port RJ45 10 / 100M-jeden podwójny błonnik - FC/SC/ST złącze portu opcjonalne - wymiar: 92x68x28mm funkcje: 1. zg.. >>

Supplier: MXTEK Technology Co.,Limited

Chiny 06/21/11 692 Offline Contact Now

SM SC/PC Simplex Adapter z kurzu migawki
SC/PC SM Simplex Adapter z kurzu migawki SC/PC SM simplex włókna światłowodowe adaptery z migawki są specjalnie zaprojektowane do własnych aplikacjach FTTH.Okiennice są zaprojektowane, aby zapobiec przedostaniu się pyłu, a także aby zapobiec przypadk.. >>

Supplier: JKY Fiber Optics Industry Co.,LTD

Chiny 06/15/11 1319 Offline Contact Now

LC do FC włókna hybrydowy adapter, kobieta do kobiety, spotkał
LC do FC włókna adapter hybrydowy, kobieta do kobiety, metalowa obudowa LC The FC hybrid Fiber adapter jest zapewnienie LC patchcord włókna do FC włókna patchcord włókna łączące. LC do adapterów FC hybrydowy włókna łączą LC metalowe włókna adapter z .. >>

Supplier: JKY Fiber Optics Industry Co.,LTD

Chiny 06/15/11 1376 Offline Contact Now

LC do ST włókna hybrydowy adapter, kobieta do kobiety, spotkał
LC do ST włókna adapter hybrydowy, kobieta do kobiety, metalowa obudowa LC The ST hybrid Fiber adapter jest zapewnienie LC włókna Patchcord ST Fiber Patchcord włókien łączących. LC do ST hybrydowy włókna adaptery połączyć LC metalowe włókna adapter z.. >>

Supplier: JKY Fiber Optics Industry Co.,LTD

Chiny 06/15/11 1719 Offline Contact Now

FC/APC adapter Hybrid Fiber SC/APC
FC/APC SC/APC włókna hybrydowy adapter niski wstawiania strat i utraty powrót odbicie precyzyjne wyrównanie nikiel Platerowany mosiężny ciała zwarta konstrukcja dostępność SC ST - SC do FC - FC do ST - LC do FC LC do SC - DIN do FC - DIN do specyfika.. >>

Supplier: JKY Fiber Optics Industry Co.,LTD

Chiny 06/15/11 805 Offline Contact Now

Adapter SMA włókna nagie
SMA gołe włókna adapter dostarczamy SMA nagie włókna adapter stabilnej cechy, które korzystają z wysokiej jakości ceramiki Ferrules(or SUS ferrules) i precyzyjne złącza Fiber obudowy części, są one wykorzystywane do szybko i łatwo zakończyć włókna do.. >>

Supplier: JKY Fiber Optics Industry Co.,LTD

Chiny 06/15/11 876 Offline Contact Now

LC/PC SM Quad włókna optyczne adapter światło niebieskie Col
Niebieski LC/PC SM Quad włókna optyczne adapter-niebieski kolor kolor: świetlne, z ucha wstawiania niskie straty i powrót odbicie straty precyzyjne wyrównanie zwarta konstrukcja specyfikacji wstawiania straty >>

Supplier: JKY Fiber Optics Industry Co.,LTD

Chiny 06/15/11 686 Offline Contact Now

LC-SC Duplex Hybrid Fiber optyczny Adapter, kobieta
LC-SC Duplex Hybrid Fiber optyczny Adapter, LC do SC duplex karty, kobieta do kobiety, metal obudowa nowo LC-SC(LC to SC) Duplex hybrydowa karta jest specjalnie zaprojektowany do włączenia małych Form czynnik LC do SC skonfigurowane środowisko. Kompa.. >>

Supplier: JKY Fiber Optics Industry Co.,LTD

Chiny 06/14/11 654 Offline Contact Now

LC/PC SM Quad włókna optyczne adapter bez ucha
LC/PC SM Quad włókna optyczne adapter bez ucha kolor: niebieski kolor, bez ucha wstawiania niskie straty i utraty powrót odbicie precyzyjne wyrównanie zwarta konstrukcja specyfikacji wstawiania straty >>

Supplier: JKY Fiber Optics Industry Co.,LTD

Chiny 06/14/11 683 Offline Contact Now

LC/PC SM Quad włókna optyczne adapter bez ucha Li
LC/PC SM Quad włókna optyczne adapter bez ucha Light Blue kolor kolor: jasny niebieski kolor, bez ucha niskie wstawiania strat oraz utraty powrót odbicie wyrównanie wysokiej precyzji kompaktowy projekt specyfikacji wstawiania straty >>

Supplier: JKY Fiber Optics Industry Co.,LTD

Chiny 06/14/11 642 Offline Contact Now

LC-Duplex hybrydowy włókna optyczne adaptera FC, kobiece t
LC-Duplex hybrydowy włókna optyczne adaptera FC, LC do FC dupleksowa karta kobieta do kobiety, metal obudowa nowo LC FC(LC to FC) Duplex hybrydowy karta jest specjalnie zaprojektowany do włączenia małych Form czynnik LC do SC skonfigurowane środowisk.. >>

Supplier: JKY Fiber Optics Industry Co.,LTD

Chiny 06/14/11 789 Offline Contact Now

LC do SC adapter Hybrid Fiber, kobieta do kobiety, hal
LC do SC włókna hybrydowy adapter, kobieta do kobiety, pół plastikowe The LC do SC hybrid Fiber adapter jest zapewnienie LC włókna patchcord SC włókna patchcord włókien połączenia. LC do SC hybrid fiber adaptery połączyć LC metalowe włókna adapter z .. >>

Supplier: JKY Fiber Optics Industry Co.,LTD

Chiny 06/14/11 787 Offline Contact Now

Adapter Adapter LC włókna nagie
LC gołe włókna Adapter adapter możemy dostaw LC gołe włókna adapter stabilnej cechy, które korzystają z wysokiej jakości ceramiczne okucia i precyzyjne złącza Fiber obudowy części, są one używane do szybko i łatwo zakończyć włókna do sprzętu. Goły a.. >>

Supplier: JKY Fiber Optics Industry Co.,LTD

Chiny 06/14/11 659 Offline Contact Now

SC do LC włókna hybrydowy adapter obudowa z tworzywa sztucznego
SC do LC włókna adapter hybrydowy JKY obudowa z tworzywa sztucznego oferuje SC do LC włókna adapter hybrydowy.Które mają dwa typy.Jeden typ jest ze wszystkie metalowe obudowy, innego typu niebieski platic obudowa.SC do LC Adapter hybrydowy ma gwintow.. >>

Supplier: JKY Fiber Optics Industry Co.,LTD

Chiny 06/14/11 695 Offline Contact Now

10G LC OM3 duplex włókna światłowodowe adapter Aqua kolor, s
LC OM3 10G dupleks włókna światłowodowe adapter Aqua kolor, stoisko typ aplikacji: Gigabit Ethernet wideo telewizji kablowej aktywne urządzenie/urządzenia nadawczo-odbiorczego interfejs telekomunikacyjne sieci sieci metra założenie instalacji przemys.. >>

Supplier: JKY Fiber Optics Industry Co.,LTD

Chiny 06/14/11 799 Offline Contact Now

10G LC OM3 duplex włókna światłowodowe adapter Aqua kolor, S
LC OM3 10G dupleks włókna światłowodowe adapter Aqua kolor, SC footprint aplikacji: Gigabit Ethernet wideo CATV aktywne urządzenie/urządzenia nadawczo-odbiorczego interfejs telekomunikacyjne sieci sieci metra założenie instalacji przemysłowych Multim.. >>

Supplier: JKY Fiber Optics Industry Co.,LTD

Chiny 06/14/11 752 Offline Contact Now

Włókna światłowodowe Scribe Rubin
Światłowodowych Ruby pisarz/światłowód Ruby Scribe funkcje: 5.5 mm ~ 6 mm szerokości ostrze szersze niż ostrza convertional skryba dla lepszej widoczności. Uchwyt włókno światłowodowe pisarz z tworzywa sztucznego. Plastikową osłonką chroni ostrza, .. >>

Supplier: JKY Fiber Optics Industry Co.,LTD

Chiny 06/14/11 777 Offline Contact Now

LC MM DX włókna adapter, SC Footprint, kolor beżowy
LC MM DX włókna adapter, SC Footprint, beżowy kolor aplikacji: Gigabit Ethernet wideo telewizji kablowej aktywne urządzenie/urządzenia nadawczo-odbiorczego interfejs telekomunikacyjne sieci sieci metra założenie instalacji przemysłowych Multimedia i .. >>

Supplier: JKY Fiber Optics Industry Co.,LTD

Chiny 06/14/11 810 Offline Contact Now

SC/APC SM Duplex włókna optyczne adapter
SC/APC SM Duplex włókna optyczne adapter Low wstawiania strat oraz utraty powrót odbicie wyrównanie wysokiej precyzji kompaktowy projekt specyfikacji wstawiania straty >>

Supplier: JKY Fiber Optics Industry Co.,LTD

Chiny 06/14/11 709 Offline Contact Now

SC/PC MM Duplex włókna optyczne adapter
SC/PC Duplex MM włókna optyczne adapter niskie wstawiania strat oraz utraty powrót odbicie wyrównanie wysokiej precyzji kompaktowy projekt specyfikacji wstawiania straty >>

Supplier: JKY Fiber Optics Industry Co.,LTD

Chiny 06/14/11 707 Offline Contact Now

Adapter światłowodowych ST
ST Fiber Optic adapter Low wstawiania strat oraz utraty powrót odbicie precyzyjne wyrównanie nikiel galwanicznie mosiężny ciała zwarta konstrukcja specyfikacji wstawiania straty >>

Supplier: JKY Fiber Optics Industry Co.,LTD

Chiny 06/14/11 734 Offline Contact Now

E2000/APC włókna światłowodowe adapter
E2000/APC Fiber Optic adapter funkcje: niski wstawiania i powrót odbicie utraty zabezpieczenia transmisji wysokiej szybkości transmisji bitów protokoły zgodne z Europejskiej (EN 186270) oraz normy międzynarodowe (IEC 61754-15) zgodnie z normą ROHS wy.. >>

Supplier: JKY Fiber Optics Industry Co.,LTD

Chiny 06/14/11 723 Offline Contact Now

SFP moduł transceivera optyczne
Zgodny z SFP MSA i SFF-8472 z pojedynczy pojemnik LC cyfrowy Monitoring diagnostyczny: kalibracji wewnętrznej lub zewnętrznej kalibracji zgodnych z RoHS + 3.3V jedno zasilanie >>

Supplier: Shenzhen Fibertower Communications Co., Ltd Wuhan Branch

Chiny 05/22/11 742 Offline Contact Now

Światłowody
Shenzhen Topton Optical Co., Ltd. specjalizuje się w integracji R&D, produkcji i sprzedaży elementów komunikacji optycznej, które głównie stosowane w akcesoria FTTX, dostępu do sieci i podsystemu. Linie produktów: włókna światłowodowe patchcordu, a.. >>

Supplier: Shenzhen Topton Optical Co., Ltd

Chiny 05/20/11 789 Offline Contact Now

Złącze GLC-T SFP-T 45RJ 100m
Do 1,25 Gb/s dwukierunkowego danych linków typu Hot plug SFP ślad rozszerzony zakres sprawa temperatury 0 ° C do + 85 ° C pełni metalowych niski EMI niski władza rozpraszanie Compact RJ-45 Złącze zestawu produkt szczegółowej informacji w pamięci EEPR.. >>

Supplier: Optcom Technology Co., Ltd

Chiny 05/19/11 1475 Offline Contact Now

CISCO SFP-OC12-LR1 zgodny SFP moduł
100 CISCO kompatybilne do 622 Mb/s dwukierunkowego danych linków typu Hot plug SFP ślad Duplex LC złącze niski władza rozpraszanie metalowej obudowie, o niższej mocy EMI jednego zasilania 3.3V do 40 km >>

Supplier: Optcom Technology Co., Ltd

Chiny 05/19/11 1075 Offline Contact Now

Głoska bezdźwięczna Przemiennik
IEEE802.3U 100Mbps fast Ethernet światłowód transiwera obsługuje dwóch mediów, 100Base-TX oraz 100Base-FX, które są używane do połączeń sieciowych. Włókna urządzenia nadawczo-odbiorczego, który jest również nazywany średnim konwerter lub terminalu op.. >>

Supplier: Tianjin Hengguang Technologies Co.,Ltd.

Chiny 05/18/11 815 Offline Contact Now

Multiplekser OMT240D
OMT240D multiplekser 19 cali szeroki i 1U z 16 × E1 obciążenia. Wspieranie TM i ADM tryby, auto leczenie pierścienie dostępne dwa interfejsy optyczne >>

Supplier: Tianjin Hengguang Technologies Co.,Ltd.

Chiny 05/18/11 850 Offline Contact Now

Konwerter E1 Ethernet
E1 - Ethernet konwerter 10M / 100M auto adaptacji, Ethernet do 4 × E1 konwersji. 6U wysoki i 19 centymetrów szerokości. 10M / 100M auto adModulized typeaptation.Przekazywanie danych ramki Ethernet MAC punkt-punkt z 1-4 kanałowy E1. Wskaźniki LED i ob.. >>

Supplier: Tianjin Hengguang Technologies Co.,Ltd.

Chiny 05/18/11 924 Offline Contact Now

OM4E1PCM30A
PCM multiplekser 1. 10 linii telefonicznych, 4E1, pojedynczy interfejs optyczny i włókien, linia l 2. 10/100Mbps, AC220V/AC110V i DC48Vfeed w tym samym czasie, tylko 2W telefon transmisji 3. withhot wtyczki. 4. FXO 2 kanałach każdej deski. 5..FXS 2 .. >>

Supplier: Tianjin Hengguang Technologies Co.,Ltd.

Chiny 05/18/11 993 Offline Contact Now

Konwerter v35/E232/422
V35/E232/422 konwerter V.35 RS232 lub RS485/RS422, rama/unframe opcjonalny, DC48V/AC220V opcjonalne. Typu desktop >>

Supplier: Tianjin Hengguang Technologies Co.,Ltd.

Chiny 05/18/11 713 Offline Contact Now

OMPCM30
PCM multiplekser 1. 10 linii telefonicznych, 4E1, pojedynczy interfejs optyczny i włókien. 2. 10/100Mbps, AC220V/AC110V i DC48Vfeed w tym samym czasie, tylko 2W telefon transmisji 3. withhot wtyczki. 4. FXO 2 kanałach każdej deski. 5..FXS 2 kanałac.. >>

Supplier: Tianjin Hengguang Technologies Co.,Ltd.

Chiny 05/18/11 791 Offline Contact Now

Konwerter wideo
1. video converter wsparcie konsole, WEB i SNMP formatu zarządzania monitorowania moduł Informacje o tym: Model, wersja, opis produktu, indeks slotu, divece baza informacji lokalnej kontroli wideo, lokalne i zdalne wideo przekazywania stan, stan siec.. >>

Supplier: Tianjin Hengguang Technologies Co.,Ltd.

Chiny 05/18/11 744 Offline Contact Now

OTS-2.5G-SDH urządzenia elektryczne
OTS-2.5G-sprzęt elektryczny SDH 19 cali szerokie i wysokie 11U. Obciążenia ruchem STM-16. STM-1/STM-4 z TM, ADM i tryb przekazywania. Opcjonalne interfejsy: Ethernet, RS422/485/232.155M/622M/2500M opcjonalnie, wygodne uaktualnienia. I DC48V do zasila.. >>

Supplier: Tianjin Hengguang Technologies Co.,Ltd.

Chiny 05/18/11 655 Offline Contact Now

Multipleksery Sdh 16e1
OTS155B SDH 19 cali szerokie i wysokie 1U. Standardowe ruchu STM-1 155.520Mbit / s szybkość. 8E1, R232 i alarm zewnętrzny na podwoziu. Dodatkowe 16E1 i FE interfejsu opcjonalne. AC220V/DC48V moc karmienia, 1 + 1 opcjonalne. Wskaźniki LCD i LED na pan.. >>

Supplier: Tianjin Hengguang Technologies Co.,Ltd.

Chiny 05/18/11 745 Offline Contact Now

8e1 Pdh multiplekser
PDH światłowodowe multiplekser z STM-1 kurs, dwa interfejsy optyczne, które stanowią 1 + 1 tryb. Sprzęt można przekazywać 8E1 jednocześnie, 1 kanał 100 M Ethernet i 1 NX64K V. 35. LCD na panelu przednim, przy pomocy przycisków można obsługiwać sieci.. >>

Supplier: Tianjin Hengguang Technologies Co.,Ltd.

Chiny 05/18/11 764 Offline Contact Now

120channels PCM multiplekser
PCM120, sprzęt może multipleksów 120 kanałów do 4-16 E1 danych i cross - połączyć wszystkie przedziały czasowe za pośrednictwem oprogramowania do zarządzania siecią. 120 kanałów głosowych może krzyż połączyć wszelkie E1. Wszystkie karty jednostek mo.. >>

Supplier: Tianjin Hengguang Technologies Co.,Ltd.

Chiny 05/18/11 626 Offline Contact Now

STM-1/4 multiplekser
OTS-622B jest kompaktowy MSTP STM-1/4 z wysokiej integracji, łatwy montaż. Posiada rozbudowane funkcje, liczne interfejsy, małej objętości i elastyczne usługi, który jest używany dla kilku konwergencji ruchu lub koniec dostęp do węzłów sieci optyczne.. >>

Supplier: Tianjin Hengguang Technologies Co.,Ltd.

Chiny 05/18/11 690 Offline Contact Now

Multiplekser E1BBPCM30
1. 1E1 MULTIPLEKSER PCM30 dostępu PCM30 wzrokowego elektryczne urządzenia BBPCM30 realizuje zintegrowanego aceess różnych operacji na jeden interfejs 2M. 2. usługi E1 kanał jest aplikacja w przekazywaniu sygnału telefonicznego, RS232, RS422/485 danyc.. >>

Supplier: Tianjin Hengguang Technologies Co.,Ltd.

Chiny 05/18/11 711 Offline Contact Now

1E1BBPCM30 multiplekser
1. 1E1 MULTIPLEKSER PCM30 dostępu PCM30 wzrokowego elektryczne urządzenia BBPCM30 realizuje zintegrowanego aceess różnych operacji na jeden interfejs 2M. 2. usługi E1 kanał jest aplikacja w przekazywaniu sygnału telefonicznego, RS232, RS422/485 danyc.. >>

Supplier: Tianjin Hengguang Technologies Co.,Ltd.

Chiny 05/17/11 702 Offline Contact Now

Konwerter Ethernet 4E1
4E1LAN jest konwerterem, który wykorzystuje kilka E1 do przesyłania danych w sieci Ethernet. Przekazuje dane ramek Ethernet MAC punkt-punkt z 1 ~ 4 kanał E1, a najwyższą stawkę można dotrzeć do 7.936Mbps. LED wyświetla pełne niepokojące wskazanie inf.. >>

Supplier: Tianjin Hengguang Technologies Co.,Ltd.

Chiny 05/17/11 802 Offline Contact Now

Multiplekser 16E1
PDH światłowodowe multiplekser z STM-1 kurs, dwa interfejsy optyczne, które stanowią 1 + 1 tryb. Sprzęt można przekazywać 8E1 jednocześnie, 1 kanał 100 M Ethernet i 1 NX64K V. 35. Posiada funkcję alarmu perect, to jest łatwe do utrzymania sieci codzi.. >>

Supplier: Tianjin Hengguang Technologies Co.,Ltd.

Chiny 05/17/11 711 Offline Contact Now

1U4E1PCM30 multiplekser
OM4E1PCM30 jest optyczne telefon/danych multiplekser obsługujący MSTP (wielu usług transmisji protokołu) może zaoferować przejrzyste transmisji w pojedynczy lub podwójny włókien, łącznie z 30 kanałami, telefon/dane sygnału, 4 kanały × E1, V. 11 / V. .. >>

Supplier: Tianjin Hengguang Technologies Co.,Ltd.

Chiny 05/17/11 711 Offline Contact Now

włókna światłowodowe, multiplekser, vedio konwerter
Jesteśmy Tianjin Hengguang Technologies Co., Ltd, która specjalizuje się w opracowywaniu i produkcji telekomunikacji światłowodowej tym vedio konwerter, Konwerter mediów, optyczny konwerter, konwerter ethernet, włókno-optyczny, PCM, PDH, SDH, SCADA s.. >>

Supplier: Tianjin Hengguang Technologies Co.,Ltd

Chiny 05/11/11 626 Offline Contact Now



[<]  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  [>]