Choose Language Moje konto | Zarejestruj się | Sprzedam




Okazało się 154 dopasowanie oferty. Teraz wyświetlanie wyników 1 do 10



Widok siatki
Kliknij nagłówki kolumn, aby posortować wyniki przez kryteria, które.



Zdjęcie Tytuł Kraj/region Ostatnia aktualizacja Hity IM Kontakt
Rurki termokurczliwe zimno
RUNLIN zimno termokurczliwe rurki do komunikacji GSM / 4G / 5G, stacja bazowa jest seria izolowane tuleje gumowe, które są fabrycznie rozwinięta i montowane na Wyjmowany wkład. Zimno termokurczliwe dostarczane są do montażu w tym stanie wstępnie napi.. >>

Dostawcy: Fast Industrial and Trading Limited.

Chiny 12/05/16 2068 W trybie offline Skontaktuj się teraz

2/3/4 drogi kuchenka mikrofalowa jamy moc rozdzielacz/rozdzielacze
800-2500MHz 3-Way jamy moc rozdzielacz/Splitter jamy 3-sposób zasilania Splitter rozdzielacz 800-2500MHz N-żeńskie P/N: HT. CPD-0825-31101 wymagania elektryczne: 1. częstotliwość Range(MHz): 800 - 2500 2. Wstawiania Loss(dB): ≤ 5.2 3. VSWR: .. >>

Dostawcy: HT Microwave Co., Ltd.

Chiny 02/22/16 2932 W trybie offline Skontaktuj się teraz

1064nm wysokiej mocy polaryzacji obiegowy
>>

Dostawcy: Ruik-tech Communication Co.,LTD

Chiny 12/19/14 3143 W trybie offline Skontaktuj się teraz

1310nm, 1480nm, izolator wysokiej mocy 1550nm
1310nm, 1480nm, 1550nm wysokiej mocy izolator (HPIIS/HPOLARIZATION MAINTAINING(PM)IS) Ruik s (Ruik technika komunikacji Co.,ltd,skype:ruiktech,yhl(at)ruik-tech.com) 1310nm, 1480nm, 1550nm wysokiej mocy izolator (HPIIS/HPOLARIZATION MAINTAINING(PM)IS).. >>

Dostawcy: Ruik-tech Communication Co.,LTD

Chiny 12/19/14 3040 W trybie offline Skontaktuj się teraz

Izolator 850nm 980nm wysokiej mocy (HPIIS/HPOLARIZATI
850nm 980nm High Power Isolator(HPIIS/HPOLARIZATION MAINTAINING(PM)IS) (300mw,500mw or specify) Ruik s (Ruik technika komunikacji Co.,ltd,skype:ruiktech,yhl(at)ruik-tech.com) 850nm 980nm wysokiej mocy izolator (HPIIS/HPOLARIZATION MAINTAINING(PM)IS) .. >>

Dostawcy: Ruik-tech Communication Co.,LTD

Chiny 12/19/14 2948 W trybie offline Skontaktuj się teraz

Izolator wysokiej mocy 1064nm (1W, 2W, 3W, 5W, 10W)
>>

Dostawcy: Ruik-tech Communication Co.,LTD

Chiny 12/19/14 2988 W trybie offline Skontaktuj się teraz

1550nm polaryzacji maintaining(PM) skoczek
Polaryzacja 1550nm utrzymanie Jumper/patchcordu, SENKO FC/APC, Fujikura Panda włókna. Ruik s (Ruik technika komunikacji Co.,ltd,skype:ruiktech,yhl(at)ruik-tech.com) 1550nm polaryzacji utrzymanie kabel Jumper/patch montaż złączem SENKO FC/APC & Fujiku.. >>

Dostawcy: Ruik-tech Communication Co.,LTD

Chiny 12/19/14 3024 W trybie offline Skontaktuj się teraz

Izolator wysokiej mocy 1064nm (1W, 2W, 3W, 5W, 10W)
s wysoki izolator moc (1W, 2W, 3W, 5W, 10W, 20W) Ruik 1064nm (Ruik technika komunikacji Co.,ltd,skype:ruiktech,yhl(at)ruik-tech.com) 1064nm wysokiej mocy izolator (HPIIS/HPOLARIZATION MAINTAINING(PM)IS) ma zawsze wraz z bardzo wieloma funkcjami: nisk.. >>

Dostawcy: Ruik-tech Communication Co.,LTD

Chiny 12/19/14 2943 W trybie offline Skontaktuj się teraz

Polaryzacja 1550nm utrzymanie Jumper/patchcordu
Polaryzacja 1550nm utrzymanie Jumper/patchcordu, SENKO FC/APC, Fujikura Panda włókna. Ruik s (Ruik technika komunikacji Co.,ltd,skype:ruiktech,yhl(at)ruik-tech.com) 1550nm polaryzacji utrzymanie kabel Jumper/patch montaż złączem SENKO FC/APC & Fujiku.. >>

Dostawcy: Ruik-tech Communication Co.,LTD

Chiny 12/19/14 3056 W trybie offline Skontaktuj się teraz

1 x 4, 1 X 8 1064nm PM filtra łącznik moduł
>>

Dostawcy: Ruik-tech Communication Co.,LTD

Chiny 12/19/14 2750 W trybie offline Skontaktuj się teraz



1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  [>]  [>>]  

SPONSORED LINKS

WHOLESALE CENTER

1. 

Rurki termokurczliwe zimno

2. 

2/3/4 drogi kuchenka mikrofalowa jamy moc rozdzielacz/rozdzielacze

3. 

1064nm wysokiej mocy polaryzacji obiegowy

4. 

1310nm, 1480nm, izolator wysokiej mocy 1550nm

5. 

Izolator 850nm 980nm wysokiej mocy (HPIIS/HPOLARIZATI

6. 

Izolator wysokiej mocy 1064nm (1W, 2W, 3W, 5W, 10W)

7. 

1550nm polaryzacji maintaining(PM) skoczek

8. 

1 x 2 980T/1064R PM filtra WDM

9. 

Izolator wysokiej mocy 1064nm (1W, 2W, 3W, 5W, 10W)

10. 

Polaryzacja 1550nm utrzymanie Jumper/patchcordu
 
zakupy online
dżinsy damskie
kurtki męskie
sportowe zegarki
biżuteria męska
tańca Buty
Naklejki ścienne
rowerowe Hełmy
Telefon komórkowy przypadkach


Home | About Us | Contact Us | FAQ | Recommend Us | Terms of Use | Privacy

Selling Leads | Buying Leads | Resources | B2B Forum | Country Profiles | Sitemap

Country Search

China United States United Kingdom South Korea India Pakistan Indonesia Vietnam Canada Japan Argentina France Australia Singapore Egypt

Copyright © 2007-2015, Bridgat.com - B2B. All rights reserved.