Login | Buy | Sell  



Našli smo 224 ujemanje oglasi. Zdaj prikazovanje rezultatov 1 za 60



Mrežni pogled
Kliknite glave stolpcev, da razvrstite rezultate, ki jih ta merila.



Photo Title Country/Area Last Updated Hits IM Contact
Sklopi optičnih kablov vlaken, strukturiran kabli izdelkov, omare
FiberMania proizvajati in prodajati širok portfelj izdelkov, optične komunikacije, in ponuditi eno stop storitev za naše zveste stranke, dobavljamo tudi celoten sklop strukturirani produkti kabli. >>

Supplier: FiberMania Technology Limited

Kitajska 03/07/17 1584 Offline Contact Now

28years zgodovina visoke kakovosti UTP Cat5e CU omrežni kabel
Specifikacija: Dirigent: gole bakra/CU CCA CCAG Material neobvezno AWG: 24 (0.51?0.01 MM) vnesite: trdna/nasedli poljuben osamitev: HD-PE Rip kabel: visoke kakovosti bombaža tulec: ROHS/PVC/LSZH jakno neobvezno premer neobvezno: cat5e.png uporabe: ve.. >>

Supplier: Shenzhen KW-LINK Electronic Co,. Ltd

Kitajska 07/18/16 2254 Offline Contact Now

z vrha ACSR/aac aaac dirigent in ABC kabel
Gradbeništvo: Vodniki so koncentričnih nasedle, stisnjen prevodniki aluminija 1350-H19, Insulated z bodisi polietilen ali XLP mrežasti polietilen, nevtralni kurirji so concentrically nasedle 6201, AAC ali ACSR. Prijave: triplex padec storitev je.. >>

Supplier: Zhengzhou JINYUAN Wire and Cable Co., Ltd

Kitajska 05/19/16 2534 Offline Contact Now

Omrežni kabel, cat5e, cat6, koaksialni kabel napajalni kabel
Omrežni kabel, cat5e, cat6, koaksialni kabel napajalni kabel >>

Supplier: Linegiant Group

Kitajska 02/21/16 3111 Offline Contact Now

SEO storitev | Promotion3sixty
Smo pripravljeni za vas, da dobite traffics podjetja povečuje z SEO, SMM, plačan Search Marketing, spletna analitika, lokalni SEO storitev, mesečno SEO storitev, e-trgovanjem in Web Development. >>

Supplier: SEO Services Promotion3sixty

Velika Britanija 06/13/15 3478 Offline Contact Now

omrežni kabel, lan kabel, cat5e in cat6, koaksialni kabel, kabel zvočnikov
1.Cat5e UTP/FTP/SFTP Lan kabel 24/26AWG 305M 2.CE/ISO/ROSH odobrila 3. Dirigent materiala: BC / CCC / CCA / CCAG 4. Dirigent izolacija: HDPE (New) 5. Kabel suknjič: PVC / PE / LSZH / LSOH 6. Suknjič barva: Neobvezno 7. Delovna razdalja: 120m - 130m 8.. >>

Supplier: Integrity Cable Co., Ltd

Kitajska 06/08/15 3761 Offline Contact Now

CEO
Je vohunski program ali programsko opremo, oblikovati predvsem za sledenje mobilnih telefonov predvsem pametni telefoni. Začne se delaš svoje delo nevidno po namestitvi popolnoma v mobile, ki je pod vohun. >>

Supplier: iphonespy

Združene države Amerike 01/04/15 3917 Offline Contact Now

Apple MacBook Pro - Core i7 2.4 GHz laptop$ 700 USD
Apple MacBook Pro - Core i7 laptop $700 USD Apple MacBook Pro - Core i7 2.4 GHz - 750 GB HDD / 5400 rpm - 15,4 ″ 1440 x 900-4 GB RAM - angleški INSTOCK za samo $700 USD 2.4 GHz Intel Core i7 Quad-Core 4 GB DDR3 RAM 750GB 5400 rpm trd voziti se .. >>

Supplier: KWONG STORES SDN BHD

Malezija 12/20/12 3287 Offline Contact Now

Kabel skupščine
Nudimo RF koaksialni konektorji MCX, MMCX, SMA, TNC BNC, N. Ta konektorji in jezički so najboljša izbira. 1. vgradnjo več možnosti enostavno nastavite 2. visoke kakovosti, iz Tajvana 3. patentiran izdelek 4. ODM OEM 5. ISO 9001: 2008 ne MOQ 6. certif.. >>

Supplier: Hwa Yao Technologies Co., Ltd

Tajvan 12/17/12 3597 Offline Contact Now

RF kabel skupščine RG178 Rf test kabli
Sestavljanje kabel SMA SMA moški pravega kota RG178 195 316 58U 1,32 1.13 LMR100 Rf test kabli 1. št MOQ 2. vse visoke kakovosti iz Tajvana 3. ISO 9001: 2008, certificirana 4. ladja na svetovnem trgu >>

Supplier: Hwa Yao Technologies Co., Ltd

Tajvan 12/17/12 3246 Offline Contact Now

Skybox F4 HD PVR
Skybox F4 poln HD GPRS satelitski sprejemnik-z GPRS funkcija 1 Ali3601 predelovalec, MIPS 396MHz, Dual-Core CPU 2, podpira HDMI 1.3 3, PVR funkcije, NIT Išči podprti 5, cccamd podporo, newcamd, MGcamd, Avatarcamd 6, podporo USB wifi, vremenska napove.. >>

Supplier: SHENZHEN Dreamboxtop Technology CO.LTD

Kitajska 12/07/12 3051 Offline Contact Now

Skybox F5 HD PVR
Skybox F5 HD PVR Dual-Core CPU, 396 MHz MIPS procesor popolnoma skladne MPEG-4 H.264/AVC glavni profil ravni 3 & odmevne ravni 4.1; Popolnoma skladne MPEG-2 MP@HL & MP@ML; Popolnoma skladne MPEG-1 plast sem & II & III, Dolby Digital Audio(AC3); SC.. >>

Supplier: SHENZHEN Dreamboxtop Technology CO.LTD

Kitajska 12/07/12 2939 Offline Contact Now

4 fiber kabel oklepna
4 fiber oklepnih kabel Povzetek 1. dobre mehanske lastnino in okolje lastnine 2. slave odporne predstava 3.Soft, agility, udobje za povezavo 4. zadovoljite zahteva različne trge in stranke funkcij ◆ jezički in Patch kabel ◆ Infrastrucure .. >>

Supplier: Hangzhou CatvScope Technology Co.Ltd

Kitajska 11/06/12 2772 Offline Contact Now

ZN-ščit varnostni Alarm kabel
ZN-ščit varnostni Alarm kabel izolirana PE in PVC ovit ZN-ščit varnost Alarm kabel del številko: BC3001 standardi: BS4737 BS6360 BS6746 trdna ali nasedli, golimi barvno kodirane PE izolacija. Izolacija obtičali z ali brez trak iz poliestra. RIP kabel.. >>

Supplier: Hangzhou CatvScope Technology Co.Ltd

Kitajska 11/06/12 2975 Offline Contact Now

LAN kabel FTP CAT6
>>

Supplier: Hangzhou CatvScope Technology Co.Ltd

Kitajska 11/06/12 3301 Offline Contact Now

Koaksialni kabel P3 500JCAM
P3 500JCAM QR500 serije koaksialni kabel uporablja za CATV omrežij kot prtljažnik kabel, ki izpolnjuje zahteva prenosa širokopasovnih povezav, visoka hitrost in majhno izgubo. CCA center dirigent, impedanca 75 ohm, 305m pakiranje gradbeni Center diri.. >>

Supplier: Hangzhou CatvScope Technology Co.Ltd

Kitajska 11/06/12 2907 Offline Contact Now

FTTH kabel Armour lok tipa padec kabla
Uporaba: ◆ večinoma uporabljajo v gradnji iz zraka in voda dostop kabli. Značilnosti: ◆ dobre mehanske in okoljske značilnosti; ◆ Negorljive lastnosti izpolnjuje zahteve ustreznih standardov; ◆ Mehanske lastnosti izpolnjuje z.. >>

Supplier: Hangzhou CatvScope Technology Co.Ltd

Kitajska 11/06/12 3082 Offline Contact Now

Optičnega kabla vlaken GYTA
Škropljenje & Conduit optični kabel - GYTA Svjetlovodni kabel GYTA, 2 ~ 144 vlaken, osrednji moč države (jekla), žele napolnjena, vlaken iz cevi svoboden in PP polnilo (če je potrebno), ki so nasedli, voda blokiranje žele, vzdolžno zajetih Kopolimer .. >>

Supplier: Hangzhou CatvScope Technology Co.Ltd

Kitajska 11/06/12 3139 Offline Contact Now

LC-LC fiber optični patch kabel
Fiber patch kabel vlaken tipa: 9 / 125-G652D 9/125-G655 9/125-G657 50/125-OM2 62,5/125-OM1 50/125-OM3 vlaken: 1, Corning, Kitajska vlaken, drugih Connector1:SC, FC, LC, ST, MU, DIN, MTRJ, E2000, MPO, SMA, D4 in drugi poliranje: PC, UPC, APC, MTRJ moš.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Kitajska 12/13/12 3685 Offline Contact Now

Web SMS na mobilni
Organizaciji prinaša neverjetno enostaven za uporabo sporočila dostave program oddaj množičnega besedilo SMS za vse izbrane narodi z uporabo Windows ali GSM prenosen v majhno uporabo časa brez problema. Uporabite vnaprej SMS dostavi tehnologija, ki o.. >>

Supplier: Web sms to mobile

Čile 08/29/12 2550 Offline Contact Now

Zunanji optičnega kabla vlaken
>>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Kitajska 12/13/12 3141 Offline Contact Now

Notranji optičnega kabla vlaken
Notranji optičnih vlaken kabel funkcije PVC, LSZH jakna poljuben vrv premera 0,9 mm ali 1,6 mm ali 2,0 mm ali 3,0 mm neobvezno Simplex duplex neobvezno OS1, OM1, OM2, OM3 fiber izbirno barvo ustrežljiv s standardno TIA/EIA-598-A /-B specifikacijo spe.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Kitajska 12/13/12 2989 Offline Contact Now

Nepremočljiv Fiber Optic Kika
>>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Kitajska 12/13/12 3652 Offline Contact Now

Žičnih Kika optičnih vlaken Fan-Out
Žičnih optičnih vlaken Fan-Out Kika funkcije nizko vstavitve izgubo visoko vrniti izgubo dobro ponovljivost dobro možnosti zamenjave sestavnih dobro Temperature stabilnost specifikacija tipa FC/PC FC/UPC FC/APC SC/PC SC/UPC SC/APC ST/PC ST/UPC izguba.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Kitajska 12/20/12 4475 Offline Contact Now

Optičnih vlaken Kika trakom Fan-out
Trak Fan-out optičnih vlaken Kika ima nizko vstavitve izgubo visok donos izguba dobra ponovljivost dobre možnosti zamenjave sestavnih dobro Temperature stabilnost specifikacije tipa FC/PC FC/UPC FC/APC SC/PC SC/UPC SC/APC ST/PC ST/UPC izgubami (dB) &.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Kitajska 12/13/12 3308 Offline Contact Now

SC/APC fiber optic Kika
SC/APC fiber optic Kika funkcije majhnost, visoko natančnost nizko vstavitev izgube visoko vrniti izgubo enotne in Duplex vrste so na voljo IEC 874 preizkušen specifikacije tipa PC UPC vstavitve Loss(dB) ≦ 0,2 ≦ 0,2 vrnitev Loss(dB) Ͱ.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Kitajska 12/13/12 2938 Offline Contact Now

Oklepna fiber optični patch kabel
Oklepna fiber optični patch kabel funkcije oklepnih fiber optični patch kabel ohranijo vse značilnosti standardnega patch kabel, vendar so veliko bolj močnejši. Oklepna fiber optic podaljški ne bo dobil škodo, tudi to je stopil odraslo, in so proti g.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Kitajska 12/20/12 4823 Offline Contact Now

Miko komunikacije
Miko komunikacije je Guelph marketing podjetje ponuja popolno storitev, spletni marketing, kot tudi offline trženja. Miko komunikacije se osredotoča na izgradnjo blagovne znamke nato upravljanje z blagovno znamko za povečanje zvestobe strank in na ko.. >>

Supplier: Miko Communications

Kanada 07/09/12 2643 Offline Contact Now

LC-LC Multi-mode Duplex patch kabel
Ime izdelka: LC-LC Multi-mode Duplex patch kabel funkcije - ST, SC, FC, LC, MT-RJ konektorji - Duplex in simplex različice - enotna in hibridni kabel različice - prenos tovarne 100 % testirajo na ANSI/TIA-568-C.3-Slim-profil čevlji s trajno prožni ka.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Kitajska 12/20/12 3856 Offline Contact Now

LC/PC-LC/PC enotnega načina optičnih vlaken patch kabel
LC/PC-LC/PC en način optičnih vlaken patch kabel funkcije - ST, SC, FC, LC, MT-RJ konektorji - Duplex in simplex različice - enotna in hibridni kabel različice - prenos tovarne 100 % testirajo na ANSI/TIA-568-C.3-Slim-profil čevlji s trajno prožni ka.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Kitajska 12/13/12 2659 Offline Contact Now

Satelitski dreambox Skybox F3 HD PVR
Dual-Core CPU, 396 MHz MIPS procesor popolnoma skladne MPEG-4 H.264/AVC glavni profil ravni 3 & odmevne ravni 4.1; Popolnoma skladne MPEG-2 MP@HL & MP@ML; Popolnoma skladne MPEG-1 plast sem & II & III, Dolby Digital Audio(AC3); SCPC & MCPC terjatv.. >>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

Kitajska 05/27/12 3191 Offline Contact Now

Satelitski dreambox CtrlO S16 HD PVR
delo z CCCAM, CA, BISS. CI neobvezno isto funkcijo z AZ škatla s scart Ethernet in LNB neposredno na mainboad specifikacije: - eno režo za pametno kartico Conax sistem - podpora SD/HD(MPEG2/MPEG4 H.264), DVB-S, DVB-S2 sistem - visoke ločljivosti vide.. >>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

Kitajska 05/27/12 3244 Offline Contact Now

Satelitski dreambox Skybox Chost M3
SKYBOX GHOST M3 HDPVR 1. 1080P poln hd 2. ima vse značilnosti skybox S10 3. podporo wifi most Splošne specifikacije: Dual CPU, 396 MHz MIPS procesor popolnoma skladne MPEG-4 H.264/AVC glavni profil ravni 3 & odmevne ravni 4.1; Popolnoma skladne MPEG.. >>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

Kitajska 05/27/12 3091 Offline Contact Now

DM800 HDse WIFI
DM800SE WiFi, Dreambox DM800HD SE z WiFi zgrajena v DVB sprejemnik 800 HDSE z WiFi funkcije močan sprejemnik za digitalno TV in radijskih programov. Glavne značilnosti so 400 MHz procesor DVB sprejemnik 800HD SE podpira Linux TV API in WiFi funkcije.. >>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

Kitajska 05/04/12 2918 Offline Contact Now

VU + SOLO
VU + Solo HD PVR odprtokodni Linux operacijski sistem na široko posejati Mips procesor 333 Mhz 1 x DVB-S2 Tuner MPEG2 / H.264 strojno dekodiranje (DVB ustrežljiv) 2 x CI režo (alfa grobnica Cryptoworks, Viaccess, Seca, Conax itd.) 1 x Bralnik pametn.. >>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

Kitajska 05/04/12 2992 Offline Contact Now

MINI Skybox S12
Skybox HD PVR 1) 300 MHz MIPS procesor - 2) popolnoma skladne MPEG-4 H.264/AVC glavni profil ravni 3 & odmevne ravni 4.1; 3) popolnoma skladne MPEG-2 MP@HL & MP@ML; 4) popolnoma skladne MPEG-1 plast sem & II & III, Dolby Digital Audio(AC3); 5) SCPC &.. >>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

Kitajska 05/04/12 3002 Offline Contact Now

MINI Skybox S12 bela
Skybox S12 HD PVR 1) 300 MHz MIPS procesor - 2) popolnoma skladne MPEG-4 H.264/AVC glavni profil ravni 3 & odmevne ravni 4.1; 3) popolnoma skladne MPEG-2 MP@HL & MP@ML; 4) popolnoma skladne MPEG-1 plast sem & II & III, Dolby Digital Audio(AC3); 5) SC.. >>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

Kitajska 05/04/12 2619 Offline Contact Now

Sunray4 HD se
Tri-v-nedoločni zaimek DVB-S2/C/T sprejemniku, sprejemnik lahko uporabljajo hkrati. WIFI, 300Mbps WLAN podpira 400 MHz MIPS procesor Enigma 2, Linux operacijski sistem tehnične značilnosti 400 MHz MIPS procesor Enigma 2, Linux operacijski sistem WIFI.. >>

Supplier: DREAMBOXTOP

Kitajska 04/18/12 3313 Offline Contact Now

CtrlO S11 HD PVR
2011 novi CtrlO S11 HD digitalni satelitski sprejemnik z USB, LAN, HDMI, CA, PVR, CCCAMD, NEWCAMD, MGCAMD, CCCAMD strežnikov. CtrlO S11 HD je skoraj kot enako kot CtrlO S10 HD, vendar ima scart vrat. Splošne specifikacije: 300 MHz procesor MIPS - L.. >>

Supplier: DREAMBOXTOP

Kitajska 04/18/12 2887 Offline Contact Now

Azbox Ultra HD
AZBOX ULTRA HD poln hd 1080p, podporo slepe iskanje, je poenostavljena različica premium azbox hd, imajo isto funkcijo. AZBOX ULTRA HD glavne značilnosti Sigma modelov SMP8634LF CPU Linux operativni sistem 128 MB DDR sistem pomnilnik 128 MB DDR Vid.. >>

Supplier: DREAMBOXTOP

Kitajska 04/18/12 2990 Offline Contact Now

enosmerno napajanje kabel z 5521 dc plug 5.5 enosmerno napajanje Cabl
5525 kabel s 1. konektor RCA kabel priključek: DC 5521 5525 2. ROHS potrdilo potrdilo ROHS, POM plastike, nikelj-ploščo, 5525 plug RCA kabel RCA kabel priključek: DC 5521 5525 vseh materialov v skladu z RoHS okoljskih standardov, in so dobili je RHOS.. >>

Supplier: Dongguan Dajiang Electronics Co.,Ltd

Kitajska 02/29/12 2749 Offline Contact Now

3,5 mm stereo vtič
3,5 mm 4pole dc slušalke priključite 1. ROHS in DOSEGEL 29 elementov preverjanja pristnosti 2.Materials: bakrena palica (59 %), POM plastične (POM-450) ponikljani 25,5 L, 6.0tray, 3.5 slušalke stereo vtič dc ♥ 3,5 * 4,5 * 25,5 mm ♥ različ.. >>

Supplier: Dongguan Dajiang Electronics Co.,Ltd

Kitajska 02/29/12 2825 Offline Contact Now

DC adapter kabel
DC adapter kabel, slušalke jack za Nokia, z 2,5 mm DC moški 3,5 mm DC ženski Plug, kakovostne plastične kabel dc adapter kabel, slušalke jack za Nokia, z 2,5 mm DC moški 3,5 mm DC ženski Plug, visoke kakovosti plastično kabelsko ROHS & REACH, SGS ISO.. >>

Supplier: Dongguan Dajiang Electronics Co.,Ltd

Kitajska 02/29/12 2641 Offline Contact Now

3.5mm stereo aux kabel
3.5mm stereo aux kabel razširitev avdio kabel za ipod Mp3 adapter veliko dela za stereo slušalke, mikrofoni 3,5 mm stereo aux kabel razširitev avdio kabel zvočnikov za ipod Mp3 adapter veliko dela za stereo slušalke, mikrofoni zvočnik bele in črne 3,.. >>

Supplier: Dongguan Dajiang Electronics Co.,Ltd

Kitajska 02/29/12 3214 Offline Contact Now

4-jedro oklepnih optični kabel
Kabel uporabo  uporabljajo v FTTX, kabelsko povezavo iz strojnice Skupnost, navpične in vodoravne kabli v Skupnosti in house kabel  uporabljajo v komunikacije, strojnice, Kika in patch kabel distributer  uporabljajo v zunanji .. >>

Supplier: DJ Optical Technology (Suzhou) Co., Ltd

Kitajska 02/20/12 2684 Offline Contact Now

Cabo Lan Cat.5e Cat6 Cat3, Lan kabel, omrežni kabel
Cabo Lan Cat.5e Cat6 Cat3, Lan kabel, omrežje kabelske Cat 5e, Cat 6, 3 mačka, Lan kabel, omrežni kabel, kabla komunikacijo, Ethernet kabel, UTP kabel, FTP kabel, SFTP kabel, kabel računalnika, ščit kabel, kategorija kabel, Cabos podaljški, kabel, ka.. >>

Supplier: Hangzhou Jianeng Cable Co., Ltd.

Kitajska 11/30/11 5197 Offline Contact Now

TV in Home Theater namestitev New York
Naši usposobljeni, certificirani strokovnjaki kritje vsak vidik vašega projekta od načrta za namestitev. Ves čas našega delovanja smo zaključili več kot tisoč projektov v New York, New Jersey in Connecticut. 303 Columbus Ave New York, NY 10023 Tel: (.. >>

Supplier: TV and Home Theater Installation New York

Združene države Amerike 10/27/11 2738 Offline Contact Now

A-TECH Consulting, Inc
Smo nizko napetostni sistemi in strokovnjaki namestitev kabla. Naše network kabli storitve vključujejo glas in podatke kabli, optičnih vlaken kablov in preplete in bakrene hrbtenico namestitev. Sisteme vgrajujemo vključujejo, nadzor dostopa, povezova.. >>

Supplier: A-TECH Consulting, Inc.

Združene države Amerike 09/29/11 2404 Offline Contact Now

prodajo kablov
Dobavljamo lahko: žice in kable, napajalni kabel, kabel, kabel režijske. >>

Supplier: Guangxi Zonglan Cable Group Co., Ltd.

Kitajska 09/01/11 2636 Offline Contact Now

75 0hm koaksialni kabel CATV RG6 RG59 RG11 540 412
75 0 hm koaksialni kabel CATV RG6 RG59 RG11 RG540 RG500 RG540 z jeklenimi sel kabel 1) RG6 koaksialni CATV kabelsko, RG6 Tri, RG6 Quad, RG6 MessengerRG6 Spec: 1.02CCS + 4.57FPE+AL Foil+60%Braid+6.9PVC 2) RG59 CCTV kabel, kompozitni kabel RG59 + 2 C/1.. >>

Supplier: Hangzhou Jianeng Cable Co., Ltd.

Kitajska 11/30/11 5478 Offline Contact Now

3.5 mm Stereo avdio kabel M/M
Podroben opis izdelka 1) 3,5 mm stereo avdio kabel M/M, 6 ft 2) barva: črna 3) 4 dolžina: 1. 8 m) visoke kakovosti, popolnoma oblikovani 5) konkurenčno ceno 3.5 mm Stereo avdio kabel M/M 1, zunanja oblika - namenjen za uporabo s CD predvajalniki, pre.. >>

Supplier: Xiamen Hysen Imp & Exp Co.,Ltd

Kitajska 08/02/11 2669 Offline Contact Now

2011 FTA Dongle za Afriko--zelo dobro stabilnost
2011 FTA Dongle SPT za Afriko--stabilnost zelo dobra garancija: 1 leto--saj kupite stabilnost: zelo močno stabilnost pakiranje: 40pcs / škatli teža: 17,5 kg / škatli kanal seznami: DSTV, NSS7 canalsat, MYTV, HITV, Badr5, Badr6, Psat, ti kanali so bre.. >>

Supplier: Forever Tech LNC.(shenzhen)

Kitajska 06/17/11 3097 Offline Contact Now

Charter kabel ponuja veliko ukvarja za vse stranke
Listine komunikacijskih storitev vključuje tehnologijo naslednje generacije s svoje digitalne televizije programiranje, Gorući hitre Internet hitrosti in kristalno jasno telefonskih storitev. Listine pred kratkim podpisala sporazum s TiVo ponuditi iz.. >>

Supplier: Charter Communications

Združene države Amerike 05/15/11 3522 Offline Contact Now

Dreambox500 Dreambox500S/C
DBS-sprejemnik: frekvenčno področje 950. Ravni MHzSignal 2150 - 65 dBm. -25 dBmSignal-šum ravni 12 dB max. DBS-Tuner priključek F-vrsta Input femaleInput impedanca 75 OhmAFC +/-3 MHzDemodulation v obliki QPSKFEC Viterbi in Reed-SolomonViterbirate 1/2.. >>

Supplier: shenzhen geton ltd

Kitajska 04/20/11 2796 Offline Contact Now

Dreambox800hd pvr Dreambox800hd
-300 MHz MIPS procesor - Linux operacijski sistem-OLED - zaslon - MPEG-2 / H.264 strojno dekodiranje-Tuner: DVB-S, neobvezno: DVB-C, DVB-T - sprejemnik modul, Plug & igra-1 x Smartcard čitatelj-V.24/RS232 vmesnik-10/100Mbit Ethernet vmesnik - 1 x Sca.. >>

Supplier: shenzhen geton ltd

Kitajska 04/20/11 3472 Offline Contact Now

OM3 MTRJ-MTRJ vlaken optični patch kabel
Patch kabel je Svjetlovodni kabel uporabljajo za pritrditev ene naprave v drugo, za usmerjanje signal. Na OM3 50 * 125 multimode optičnih kablov ustrežljiv v ISO * IEC standardi. Uporabljajo se za 10Gbps omrežja za izpolnjevanje zahteve stalno ras.. >>

Supplier: Stable Technology Co,Ltd.

Kitajska 03/06/11 3097 Offline Contact Now

Simpleksni način Sigle MU fiber patch kabel
izdelek uporabite ODF Rack različne vrste vlaken komunikacije sistemi DWDM vlaken do doma nov terminalsko opremo, ki se sinhrono in naročnik line terminal značilnosti: - Push-pull povezave, hitro nakladanje in razkladanje - majhnost, lahka, primerna .. >>

Supplier: Stable Technology Co,Ltd.

Kitajska 03/06/11 2909 Offline Contact Now

Sigle načinu LC-LC Duplex Patch kabel
Fiber optic patch kabli so primerni za opremo skakalec kabel, navzkrižno povezuje, in delo povezave z omrežjem. Vse podaljški so izdelani z uporabo riser razred kabel in so tovarne preizkušen v izdelovanje varen predstava ustreza standardom Telcordia.. >>

Supplier: Stable Technology Co,Ltd.

Kitajska 03/06/11 3045 Offline Contact Now

Multi-mode MTRJ-MTRJ Duplex Patch kabel
Dobavljamo fiber optični patch kabel, fiber optični patch kabel.Fiber optic priključni kabli se uporabljajo predvsem na patch panel ali za povezavo med trgi in terminalske opreme. Kakovost konektorji in vlakna so predvsem posledica vstavitev izgube i.. >>

Supplier: Stable Technology Co,Ltd.

Kitajska 03/06/11 2966 Offline Contact Now

COL5141C H.264 Encoder 4 v 1
Tehnične specifikacije Video vmesnik funkcija sestavljenega video signala Video sistem: (525/60) NTSC ali PAL (625/50) neobvezno konektor: BNC impedanca: 75 neuravnoteženost pogostost: 25Hz ~ 5.75 MHz ravni: 1.0Vp-p, vzorčne frekvence: 27 MHz .. >>

Supplier: Colable Electronics Co., Ltd

Kitajska 02/21/11 2568 Offline Contact Now



1  2  3  4  [>]