Login | Buy | Sell  



Našli smo 541 ujemanje oglasi. Zdaj prikazovanje rezultatov 1 za 10



Mrežni pogled
Kliknite glave stolpcev, da razvrstite rezultate, ki jih ta merila.



Photo Title Country/Area Last Updated Hits IM Contact
GPON Optical network terminals
WPX-GU9051 WPX-GU9051 is GPON ONT designed for fulfilling FTTH ultra-broadband access request of home and SOHO users. It is based on the stable and mature GPON technology, which has high performance/p.. >>

Supplier: Hunan WPX Communication Technology Co.,Ltd

Kitajska 06/01/17 1467 Offline Contact Now

10/100Mbps Fiber optičnih medijev pretvornik SC/FC/ST/SFP
10/100Base dvojno Fiber sam način SC FC ST SFP Fiber Media Converter 30km funkcije ♦ 1port 10/100Mbps RJ45 + 1 vrata Dual vlaknin SC Media Converter, ♦ Complies z IEEE802.3 10BASE-T, IEEE802.3u 10/100Base-Tx Ethernet Standard. ♦ v s.. >>

Supplier: Shenzhen KAT Communication Technology.Co.,LTD

Kitajska 02/24/17 2869 Offline Contact Now

850,980, 1060nm polarizacija neobčutljiv optični izolator
850,980, 1060nm polarizacija neobčutljiv optični izolator funkcije l visoko izolacije l nizko Vstavljanje izgubo l nizko PDL l visoke stabilnosti in visoko zanesljivost l stroškovno učinkovitih aplikacij l Fiberoptic ojačevalniki l črpalka Laser vir .. >>

Supplier: HuiGoo Optic Co.,Limited

Kitajska 01/18/17 3002 Offline Contact Now

Analizator kabel DTX-1800 Fluke kit... $2, 099 usd - Kontakt - acea.tech@mail.com
URSA II univerzalne sevanja spektralni analizator... $1, 800 USD čisto nov Agilent N3900A z INNO IFS-10 jedro poravnavo osciloskopa... $4, 000 USD Fluke Networks DTX-1800 120 kabel analizator... $2 500 USD Agilent N9340B ročnimi RF spektralni analiza.. >>

Supplier: ACEA TECH SDN BHD

Malezija 11/17/16 2938 Offline Contact Now

Metro 1000
Viden Metro 1000 lahko dostop do več vrst storitev in se lahko uporablja na dostopovnem nivoju velemestna omrežja (MANs) in lokalni prenosnih omrežij za dostop do VIP zasebno črte, brezžičnimi in digitalne naročniške linije access multiplekserji (DSL.. >>

Supplier: YSPTEC.CO.LTD

Kitajska 09/10/16 3716 Offline Contact Now

KANAL RODDER
Opis kanal rodder je pomožni orodje v voditi vrv skozi cev za vleko. Površini palico je trd in gladko, tako da lahko priti skozi ozka cev ali kanal enostavno. Notranje jedro palice iz steklenih vlaken in nenasičena poliestrska smola. Zunanji sloj je .. >>

Supplier: Shijiazhuang Biluo Import&Export Co.,Ltd.

Kitajska 06/27/16 3475 Offline Contact Now

optičnih vlaken izdelkov, fuzije splicer OTDR
Naši glavni proizvodi kot spodaj: 1. FUSION SPLICER: COMWAY C10/C8; Sumitomo (tip-81C/39/66 /); Fujikura (fsm-80/70R/70/60-ih); Fitel S178A; 2. OTDR: EXFO (FTB-1/AXS-110/AXS-100 / FTB-200/FTB-500); JDSU (MTS-2000/4000/6000/8000); YOKOGAWA (AQ7275) 3.. >>

Supplier: Hongkong honserv ltd

Kitajska 04/12/16 3676 Offline Contact Now

Optični priključni kabli/dapter/Atenuator/kabla vlaken
Vlaken optični patch kabel je Svjetlovodni kabel omejena na obeh koncih s konektorji, ki omogočajo za hitro in priročno priključevanje CATV, optični stikalo ali druge telekomunikacijske opreme. Svoje debela plast zaščite se uporablja za povezovanje O.. >>

Supplier: Takfly Communications Co.,Ltd

Kitajska 03/25/16 3196 Offline Contact Now

SC/APC-SC/APC PATCH KABEL
SC/APC-SC/APC PATCH KABEL >>

Supplier: Asia Telecom & Media Corp.

Vietnam 12/19/15 4202 Offline Contact Now

Zunanji telekomunikacijske omare z izmenjevalnikom toplote
1. zunanji kabineta telo 26U (H1800mm x W1000mm x D850mm brez osnove) dvoslojni strukturo, RAL7000 prašno lakiranje, zadnja vrata kanal za ventilator sistem, z opremo Comparment, comparment baterije in MDF comparment. 2. toplotne Exchager 80W/K 48VDC.. >>

Supplier: Wanma Electron Medical Co., ltd

Kitajska 07/10/15 5688 Offline Contact Now



1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  [>]  [>>]