Login | Buy | Sell  



Vi hittade 224 matchande listor. Nu visar resultaten 1 till 60



Rutnätsvy
Klicka på kolumnrubrikerna för att sortera sökresultatet efter att kriterier.



Photo Title Country/Area Last Updated Hits IM Contact
Fiber Optic kabel församlingar, strukturerade kabelsystem produkter, skåp
FiberMania tillverkar och säljer en bred portfölj av produkter optisk kommunikation, och för att erbjuda en stoppa tjänsten för våra lojala kunder, vi levererar också en komplett uppsättning av strukturerade kabelsystem produkter. >>

Supplier: FiberMania Technology Limited

Kina 03/07/17 748 Offline Contact Now

28years historia hög kvalitet UTP CU Cat5e nätverkskabel
Specifikation: Ledare: Bare koppar/CU/CCA/CCAG Material valfria AWG: 24 (0.51±0.01 MM) Skriv: Solid/Stranded Valfri Insulation: HD-PE slita sladden: hög kvalitet bomull slida: PVC/ROHS/LSZH jacka valfri Diameter tillval: cat5e.png användning: främst .. >>

Supplier: Shenzhen KW-LINK Electronic Co,. Ltd

Kina 07/18/16 1665 Offline Contact Now

overhead ACSR/aac/aaac/ledaren och ABC kabel
Konstruktion: Ledare är koncentriska strandsatta, komprimerade ledare av aluminium 1350-H19, isolerad med antingen polyeten eller XLP tvärbunden polyeten, Neutral budbärare är koncentriskt strandsatta 6201, AAC eller ACSR. Program: triplex Servi.. >>

Supplier: Zhengzhou JINYUAN Wire and Cable Co., Ltd

Kina 05/19/16 1836 Offline Contact Now

Nätverk kabel cat5e och cat6, koaxialkabel, strömkabel
Nätverk kabel cat5e och cat6, koaxialkabel, strömkabel >>

Supplier: Linegiant Group

Kina 02/21/16 2394 Offline Contact Now

SEO tjänster | Promotion3sixty
Vi redo för dig att få företag trafikerar ökar med SEO, SMM, betalas Search Marketing, webbplats Analytics, lokala SEO tjänster, månatliga SEO tjänster, e-handel och webbutveckling. >>

Supplier: SEO Services Promotion3sixty

Storbritannien 06/13/15 2975 Offline Contact Now

nätverkskabel, lan-kabel, cat5e och cat6, koaxialkabel, högtalarkabel
1.Cat5e UTP/FTP/SFTP Lan kabel 24/26AWG 305M 2.CE/ISO/ROSH godkänd 3. Dirigenten material: BC / CCC / CCA / CCAG 4. Dirigent isolering: HDPE (ny) 5. Kabeln jackan: PVC / PE / LSZH / LSOH 6. Jacka färg: Valfri 7. Arbeta avstånd: 120m - 130m 8. Förpack.. >>

Supplier: Integrity Cable Co., Ltd

Kina 06/08/15 3023 Offline Contact Now

VD
Det är ett spioneri program eller konfigurerats främst för att spåra mobiltelefoner särskilt smarta telefoner. Det börjar göra sitt arbete osynligt efter installation helt i mobilen som är under spion. >>

Supplier: iphonespy

USA 01/04/15 3388 Offline Contact Now

Apple MacBook Pro - Core i7 2.4 GHz laptop$ 700 USD
Apple MacBook Pro - Core i7 laptop $700 USD Apple MacBook Pro - Core i7 2.4 GHz - 750 GB HDD / 5400 rpm - 15,4 ″ 1440 x 900-4 GB RAM - svenska INSTOCK för endast $700 USD 2,4 GHz Intel Core i7 Quad-Core 4 GB av DDR3 RAM 750GB 5400 rpm hård driv.. >>

Supplier: KWONG STORES SDN BHD

Malaysia 12/20/12 2922 Offline Contact Now

Kabel församling
Vi tillhandahåller RF koaxiala kopplingar som MCX, MMCX, SMA, TNC, BNC, N. Denna kontakter och flätor är det bästa valet. 1. flera monteringsalternativ som lätt ställa in 2. hög kvalitet, tillverkad i Taiwan 3. patenterad produkt 4. ODM OEM 5. ingen .. >>

Supplier: Hwa Yao Technologies Co., Ltd

Taiwan 12/17/12 3170 Offline Contact Now

RF kabel församlingen RG178 Rf test kablar
SMA Cable Assembly till SMA MALE rätvinkliga RG178 195 316 58U 1,13 1,32 LMR100 Rf test kablar 1. nr MOQ 2. alla hög kvalitet tillverkad i Taiwan 3. ISO 9001: 2008 certifierad 4. fartyget till globala marknaden >>

Supplier: Hwa Yao Technologies Co., Ltd

Taiwan 12/17/12 2870 Offline Contact Now

Skybox F4 HD PVR
Skybox F4 Full HD GPRS satellitmottagare-med GPRS funktion 1, Ali3601 Processor, 396MHz MIPS, Dual-Core CPU 2, stöder HDMI 1.3 3, PVR funktion, NIT sökning stöds 5, stöd cccamd, newcamd, MGcamd, Avatarcamd 6, stöd USB wifi, väderprognos 7, kommer med.. >>

Supplier: SHENZHEN Dreamboxtop Technology CO.LTD

Kina 12/07/12 2532 Offline Contact Now

Skybox F5 HD PVR
Skybox F5 HD PVR Dual-Core CPU, 396 MHz MIPS processorn fullt kompatibla MPEG-4 h.264 Main Profile nivå 3 & hög profil nivå 4.1; Fullt kompatibla MPEG-2 MP@HL & MP@ML; Fullt kompatibla MPEG-1 Layer jag & II & III, Dolby Digital Audio(AC3); SCPC & .. >>

Supplier: SHENZHEN Dreamboxtop Technology CO.LTD

Kina 12/07/12 2660 Offline Contact Now

4 fiber Armored kabel
4 fiber bepansrade kabel Sammanfattning 1. bra mekanisk egendom och miljö egendom 2. Fame resistenta prestanda 3.Soft, agility, bekvämlighet för anslutning 4. uppfyller olika begära av marknader och kunder funktioner ◆ flätor och korskopplingsk.. >>

Supplier: Hangzhou CatvScope Technology Co.Ltd

Kina 11/06/12 2444 Offline Contact Now

FN-Shield Security Alarm kabel
FN-Shield Security Alarm kabel PE-isolerad och PVC hölje FN-Shield Security Alarm kabel del nummer: BC3001 standarder: BS4737 BS6360 BS6746 Solid eller strandsatta, kala färgkodade PE isolering. Isolering strandsatta med eller utan Polyester tejp. RI.. >>

Supplier: Hangzhou CatvScope Technology Co.Ltd

Kina 11/06/12 2490 Offline Contact Now

LAN kabel FTP CAT6
FTP CAT6 CAT6 utomhus kabel, 4 par kärnor, 23 AWG dirigent, ledare diameter: 0.574±0.004 mm, PVC-isolering, yttermantel: PE(0.5~0.6mm), yttre diameter: 7.4±0.3 mm, 305 m Beskrivning 4 par kärnar ur, 23 AWG-ledare, PE-isolering, PVC mantel, PE ytterma.. >>

Supplier: Hangzhou CatvScope Technology Co.Ltd

Kina 11/06/12 2992 Offline Contact Now

Koaxialkabel P3 500JCAM
P3 500JCAM QR500 serie av koaxialkabel tillämpas på CATV nätverk som trunk kabeln, som uppfyller kravet på överföring av bredband, hög hastighet och låg förlust. CCA center ledare, 75 ohm impedans, 305m förpackning Bygg Center ledare: 2,77 + 0,01 mm .. >>

Supplier: Hangzhou CatvScope Technology Co.Ltd

Kina 11/06/12 2518 Offline Contact Now

FTTH kabel pansar bow-typ drop kabel
Ansökan: ◆ främst används i antennen och silvertejp tillgång kablage. Funktioner: ◆ god mekanisk och miljömässiga egenskaper, ◆ Flamskyddsmedel egenskaper uppfyller kraven i tillämpliga standarder; ◆ Mekaniska egenskaper uppf.. >>

Supplier: Hangzhou CatvScope Technology Co.Ltd

Kina 11/06/12 2714 Offline Contact Now

Optisk fiberkabel GYTA
Antenn & Conduit optisk kabel - GYTA fiberoptisk kabel GYTA, 2 ~ 144 fibrer, centrala styrka medlem (stål), gelé fylld, fiber innehöll loose tube och PP filler (om nödvändigt) strandsatta, vatten blockerande gelé, längdriktningen omfattas av sampolym.. >>

Supplier: Hangzhou CatvScope Technology Co.Ltd

Kina 11/06/12 2776 Offline Contact Now

LC-LC fiber optisk korskopplingskabel
Fiber korskopplingskabel Fiber typ: 9 / 125-G652D 9/125-G655 9/125-G657 50/125-OM2 62,5/125-OM1 50/125-OM3 Fiber: 1, Corning, Kina Fiber, andra Connector1:SC, FC, LC, ST, MU, buller, MTRJ, E2000, MPO, SMA, D4 och andra polering: PC, UPC, APC, MTRJ Ha.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Kina 12/13/12 3342 Offline Contact Now

Web SMS till mobil
Organisationen ger fantastiskt lätt att använda meddelanden leverans program sändningar bulk text SMS till alla valda folk använder Windows eller GSM mobile i liten användning av tid utan problem. Använda advance SMS leverans teknik används för att b.. >>

Supplier: Web sms to mobile

Chile 08/29/12 2294 Offline Contact Now

Utomhus optisk fiberkabel
Utomhus optisk Fiber kabel dragen beklädnad diameter: 125.0 ± 0,1 Fiber egenskaper: Diameter: 242±7 um UV färg fiber: Standard kromatogrammet blå, Orange, grön, brun, grå/skiffer, vit, röd, svart, gul, violett, rosa/rosa specifikation nummer av fibre.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Kina 12/13/12 2709 Offline Contact Now

Inomhus optisk fiberkabel
Inomhus optisk Fiber kabel dragen PVC, LSZH jacka tillvalskabel diameter 0,9 mm eller 1.6mm eller 2,0 mm eller 3,0 mm valfri Simplex, duplex valfria OS1, OM1, OM2, OM3 fiber valfri färg Standard kompatibel med TIA/EIA-598-A /-B specifikation specifik.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Kina 12/13/12 2567 Offline Contact Now

Vattentät Fiber Optic Pigtail
Vattentät Fiber Optic Pigtail funktioner · Högpresterande · Hög draghållfasthet; Anti-etsad · Lätt installerat specifikation typ FC/PC FC/UPC FC/APC-SC/PC SC/UPC SC/APC ST/St ST/UPC inkopplingsförlust (dB) ≦ 0,20 Max. In.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Kina 12/13/12 3303 Offline Contact Now

Kompakt optisk Fiber Fan-Out pigtail
Kompakt optisk Fiber Fan-Out pigtail funktioner låg förlust hög återvända förlust bra repeterbarhet bra Exchangeability bra temperatur stabilitet specifikation typ FC/PC FC/UPC FC/APC SC/PC SC/UPC SC/APC ST/St ST/UPC insättningspunkten inkopplingsför.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Kina 12/20/12 3851 Offline Contact Now

Menyfliksområdet Fan-out Optic Fiber Pigtail
Menyfliksområdet Fan-out Optic Fiber Pigtail har låg insättning förlust hög avkastning förlust bra repeterbarhet bra Exchangeability bra temperatur stabilitet specifikation typ FC/PC FC/UPC FC/APC SC/PC SC/UPC SC/APC ST/St ST/UPC inkopplingsförlust (.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Kina 12/13/12 2986 Offline Contact Now

SC/APC fiber optic pigtail
SC/APC fiber optic pigtail funktioner liten storlek, hög precision låg insättning förlust hög avkastning förlust enda och Duplex är tillgängliga IEC 874 testade specifikation typ PC UPC insättning Loss(dB) ≦ 0,2 ≦ 0.2 tillbaka Loss(dB) &#.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Kina 12/13/12 2636 Offline Contact Now

Bepansrade fiber optic patch-kabel
Armored fiber optic patch-kabel dragen bepansrade fiber optic patch-kabel behåller alla funktioner i standard patchkabel, men de är mycket mer starkare. Bepansrade fiber optic patch kablar får inte skada även om det är klev av en vuxen, och de är mot.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Kina 12/20/12 4164 Offline Contact Now

Miko kommunikation
Miko Communications är ett Guelph marknadsföring företag som erbjuder full service marknadsföring på nätet som offline marknadsföring. Miko kommunikation fokuserar på att bygga ett varumärke sedan Brändjärn företagsledning att öka kundlojalitet och s.. >>

Supplier: Miko Communications

Kanada 07/09/12 2359 Offline Contact Now

LC-LC multi-mode Duplex korskopplingskabel
Produktnamn: LC-LC multi-mode Duplex korskopplingskabel funktioner - ST, SC, FC, LC, MT-RJ kontakter - Duplex och simplex versioner - Uniform och hybrid sladd versioner - 100% fabriken transmission testas per ANSI/TIA-568-C.3-Slim-profil stövlar med .. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Kina 12/20/12 3322 Offline Contact Now

LC/PC-LC/PC enda läge optisk fiber korskopplingskabel
LC/PC-LC/PC enda läge optisk fiber korskopplingskabel funktioner - ST, SC, FC, LC, MT-RJ kontakter - Duplex och simplex versioner - Uniform och hybrid sladd versioner - 100% fabriken transmission testas per ANSI/TIA-568-C.3-Slim-profil stövlar med sl.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Kina 12/13/12 2389 Offline Contact Now

Satellit dreambox Skybox F3 HD PVR
Dual-Core CPU, 396 MHz MIPS processorn fullt kompatibla MPEG-4 h.264 Main Profile nivå 3 & hög profil nivå 4.1; Fullt kompatibla MPEG-2 MP@HL & MP@ML; Fullt kompatibla MPEG-1 Layer jag & II & III, Dolby Digital Audio(AC3); SCPC & MCPC fordran på C.. >>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

Kina 05/27/12 2845 Offline Contact Now

Satellit dreambox Openbox S16 HD PVR
>>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

Kina 05/27/12 2868 Offline Contact Now

Satellit dreambox Skybox Chost M3
SKYBOX GHOST M3 HDPVR 1. 1080P Full hd 2. har alla funktioner i skybox S10 3. stöd wifi bridge allmänna specifikationer: Dual CPU, 396 MHz MIPS processorn fullt kompatibla MPEG-4 h.264 Main Profile nivå 3 & hög profil nivå 4.1; Fullt kompatibla MPEG.. >>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

Kina 05/27/12 2719 Offline Contact Now

DM800 HDse WIFI
DM800SE WiFi, Dreambox DM800HD SE med WiFi inbyggd DVB-mottagare 800 HDSE med WiFi-funktionen kraftfull mottagare för digital-TV och Radio program. Viktigaste funktioner är en 400 MHz processor 800HD SE DVB-mottagare stöder Linux TV API och WiFi-fun.. >>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

Kina 05/04/12 2630 Offline Contact Now

VU + SOLO
VU + Solo HD PVR öppen källkod Linuxoperativsystem Broadcom Mips Processor 333 Mhz 1 x DVB-S2 Tuner MPEG2 / H.264 hårdvara avkodning (DVB kompatibla) 2 x CI slot (Alpha Crypt, Cryptoworks, Viaccess, Seca, Conax etc.) 1 x Smartcard-läsare (Embedded C.. >>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

Kina 05/04/12 2572 Offline Contact Now

MINI Skybox S12
Skybox HD PVR 1) 300 MHz MIPS Processor - 2) fullt kompatibla MPEG-4 h.264 Main Profile nivå 3 & hög profil nivå 4.1. 3) fullt kompatibla MPEG-2 MP@HL & MP@ML; 4) fullt kompatibla MPEG-1 Layer jag & II & III, Dolby Digital Audio(AC3); 5) SCPC & MCPC .. >>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

Kina 05/04/12 2675 Offline Contact Now

MINI Skybox S12 vit
Skybox S12 HD PVR 1) 300 MHz MIPS Processor - 2) fullt kompatibla MPEG-4 h.264 Main Profile nivå 3 & hög profil nivå 4.1. 3) fullt kompatibla MPEG-2 MP@HL & MP@ML; 4) fullt kompatibla MPEG-1 Layer jag & II & III, Dolby Digital Audio(AC3); 5) SCPC & M.. >>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

Kina 05/04/12 2339 Offline Contact Now

Sunray4 HD se
Tre-i-en DVB-S2/C/T-mottagare, tuner kan användas samtidigt. WIFI, 300Mbps WLAN stöds 400 MHz MIPS Processor Enigma 2, Linux arbetsdrift systemet tekniska funktioner 400 MHz MIPS Processor Enigma 2, Linux operativsystem WIFI: 300Mbps Wireless LAN fär.. >>

Supplier: DREAMBOXTOP

Kina 04/18/12 2999 Offline Contact Now

Openbox S11 HD PVR
2011 nya Openbox S11 HD Digital satellitmottagare med USB, LAN, HDMI, CA, PVR, CCCAMD, NEWCAMD, MGCAMD, CCCAMD servrar. Openbox S11 HD är nästan lika samma som Openbox S10 HD, men det har SCART-uttaget. Allmänna specifikationer: 300 MHz MIPS Proces.. >>

Supplier: DREAMBOXTOP

Kina 04/18/12 2507 Offline Contact Now

AZBOX Ultra HD
AZBOX ULTRA HD Full hd 1080p, stöd Blind söka, det är förenklad version azbox premium hd, har samma funktion. AZBOX ULTRA HD Main funktioner Sigma Designs SMP8634LF CPU Linux operativ System 128 MB DDR System minne 128 MB DDR minne stora videolagri.. >>

Supplier: DREAMBOXTOP

Kina 04/18/12 2584 Offline Contact Now

DC power kabel med 5521 dc plug 5.5 likström kablar
5525 kabel med kontakt 1. RCA kabel kontakten: DC 5521 5525 2. ROHS certifikat ROHS certifikat, POM plast, nickel-platta, 5525 RCA-kontakt kabel RCA kabel anslutning: DC 5521 5525 allt material uppfyller RoHS miljöstandarder, och har få RHOS certifik.. >>

Supplier: Dongguan Dajiang Electronics Co.,Ltd

Kina 02/29/12 2460 Offline Contact Now

3,5 mm stereokontakt
>>

Supplier: Dongguan Dajiang Electronics Co.,Ltd

Kina 02/29/12 2507 Offline Contact Now

DC adapter kabel
DC adapter kabel, hörlursuttag för Nokia, med 2,5 mm DC hane till 3.5 mm DC kvinnliga plugg, hög kvalitet plast kabel dc adapter kabel, hörlurar uttag för Nokia, med 2,5 mm DC hane till 3.5mm DC kvinnliga plugg, hög kvalitet plast kabel ROHS & REACH,.. >>

Supplier: Dongguan Dajiang Electronics Co.,Ltd

Kina 02/29/12 2389 Offline Contact Now

kabel för 3,5 mm stereo aux
3.5mm stereo aux-kabel ljud förlängningskabel för ipod Mp3 adapter fungerar bra för stereo hörlurar, högtalare mikrofoner 3,5 mm stereo aux-kabel ljud förlängningskabel för ipod Mp3 adapter fungerar bra för stereo hörlurar, högtalare mikrofoner vita .. >>

Supplier: Dongguan Dajiang Electronics Co.,Ltd

Kina 02/29/12 2932 Offline Contact Now

4 kärnor bepansrade fiberoptisk kabel
Kabel ansökan  tillämpas i FTTX, kabel anslutning till gemenskapen, vertikala och horisontella kablar i gemenskapen och hus kabel från maskinrummet  tillämpas i kommunikation av maskinrummet, pigtail och korskopplingskabel distributör.. >>

Supplier: DJ Optical Technology (Suzhou) Co., Ltd

Kina 02/20/12 2442 Offline Contact Now

Cabo Lan Cat.5e Cat6 Cat3, Lan-kabel, nätverkskabel
Cabo Lan Cat.5e Cat6 Cat3, Lan-kabel, nätverk kabel Cat 5e, Cat 6, Cat 3, Lan-kabel, nätverkskabel, kommunikation kabel, Enternet Cable, UTP-kabel, FTP kabel, SFTP kabel, Datorkabel, sköld kabel, kategori kabel, Cabos, patch kablar, kabel, plenum kab.. >>

Supplier: Hangzhou Jianeng Cable Co., Ltd.

Kina 11/30/11 4847 Offline Contact Now

TV och hemmabio Installation NewYork
Våra utbildade och certifierade proffs täcker alla aspekter av ditt projekt från konstruktion till installation. Hela tiden i vår verksamhet har vi genomfört över tusen projekt i New York, New Jersey och Connecticut. 303 Columbus Ave New York, NY 100.. >>

Supplier: TV and Home Theater Installation New York

USA 10/27/11 2386 Offline Contact Now

A-TECH Consulting, Inc.
Vi är låg spänningssystem och kabel Installation specialister. Våra kablar nätverkstjänster inkluderar röst och Data kablage, Fiber Optic kabel installation och skarvning och koppar ryggraden. De system vi installerar inkluderar, åtkomstkontroll, Sec.. >>

Supplier: A-TECH Consulting, Inc.

USA 09/29/11 2095 Offline Contact Now

säljer kablar
Vi kan leverera: sladdar och kablar, strömkabel, kabel, overhead kabel. >>

Supplier: Guangxi Zonglan Cable Group Co., Ltd.

Kina 09/01/11 2291 Offline Contact Now

75 0hm koaxial CATV kabel RG6 RG59 RG11 540 412
75 0 hm koaxial CATV kabel RG6 RG59 RG11 RG540 RG500 RG540 med stål Messenger kabel 1) RG6 koaxial CATV kabel RG6 Tri, RG6 Quad, RG6 MessengerRG6 Spec: 1.02CCS + 4.57FPE+AL Foil+60%Braid+6.9PVC 2) RG59 CCTV kabel, komposit kabel RG59 + 2 C/18AWG Powe.. >>

Supplier: Hangzhou Jianeng Cable Co., Ltd.

Kina 11/30/11 5087 Offline Contact Now

3.5 mm Stereo Audio kabel M/M
Detaljerad Produkt Beskrivning 1) 3.5 mm stereo Audio kabel M/M, 6 ft 2) färg: svart 3) Längd: 1.8M 4) hög kvalitet, helt gjutna 5) konkurrenskraftig pris 3.5 mm Stereo Audio kabel M/M 1, funktioner - utformad för användning med CD-spelare, stereo, h.. >>

Supplier: Xiamen Hysen Imp & Exp Co.,Ltd

Kina 08/02/11 2396 Offline Contact Now

2011 FTA dongel för Afrika--stabilitet mycket bra
2011 FTA dongel FTA för Afrika--stabilitet mycket bra garanti: 1 år--eftersom du köpa stabilitet: mycket stark stabilitet förpackning: 40pcs / carton vikt: 17,5 kg / carton kanallistor: DSTV, NSS7 canalsat, MYTV HITV, Badr5, Badr6, Psat, dessa kanale.. >>

Supplier: Forever Tech LNC.(shenzhen)

Kina 06/17/11 2820 Offline Contact Now

Stadgan kabel erbjuder bra erbjudanden för alla kunder
Stadgan kommunikationstjänster inkluderar nästa generationens teknik med sin Digital-TV TV-programmering, blixtrande snabb Internet-hastigheter och kristallklart telefonservice. Stadgan nyligen undertecknat ett avtal med TiVo att erbjuda en exklusiv .. >>

Supplier: Charter Communications

USA 05/15/11 3181 Offline Contact Now

Dreambox500 Dreambox500S/C
DBS-Tuner: frekvensområde 950. 2150 MHzSignal nivå - 65 dBm. -25 dBmSignal-brus nivå 12 dB max. DBS-Tuner Input Connector F-typ femaleInput impedans 75 OhmAFC +/-3 MHzDemodulation formade QPSKFEC Viterbis och Reed-SolomonViterbirate 1/2, 2/3, 3/4, 5/.. >>

Supplier: shenzhen geton ltd

Kina 04/20/11 2532 Offline Contact Now

Dreambox800hd pvr Dreambox800hd
-300 MHz MIPS Processor - Linux operativsystem-OLED - Display - MPEG-2 / H.264 hårdvara avkodning-Tuner: DVB-S, tillval: DVB-C, DVB-T - Tuner modul, Plug & Play-1 x Smartcard-läsare-V.24/RS232 gränssnitt-10/100 Mbit Ethernet Interface - 1 x Scart (RG.. >>

Supplier: shenzhen geton ltd

Kina 04/20/11 3107 Offline Contact Now

Om3 MTRJ-MTRJ fiber optisk korskopplingskabel
En korskopplingskabel är en fiberoptisk kabel används för att koppla en enhet till en annan för signal routning. OM3 50 * 125 multimode fiber optic kablar medgörlig till ISO * IEC-standarder. De används för 10Gbps nätverk för att uppfylla kravet p.. >>

Supplier: Stable Technology Co,Ltd.

Kina 03/06/11 2743 Offline Contact Now

Sigle-Mode Simplex MU fiber korskopplingskabel
produkt använda ODF Rack olika typer av system fiber kommunikation DWDM system för Fiber till den hem nya synkrona terminalutrustning och subscriber line terminal funktioner: - Push-pull-anslutning, snabb lastning och lossning - liten storlek, ljus, .. >>

Supplier: Stable Technology Co,Ltd.

Kina 03/06/11 2472 Offline Contact Now

Sigle-Mode LC-LC Duplex korskopplingskabel
Fiber optic patch kablar är lämpade för utrustning bygel sladd, korset ansluter och arbeta anslutningar. Alla patch kablar tillverkas med riser grade kabel och fabriken testas för att göra säker prestanda att möta Telcordia standarder. Korskopplingsk.. >>

Supplier: Stable Technology Co,Ltd.

Kina 03/06/11 2641 Offline Contact Now

Multi-mode MTRJ-MTRJ Duplex korskopplingskabel
Vi levererar fiber optisk korskopplingskabel, fiber optic patch-kabel.Fiber optic korskopplingskabel används främst på patchpanel eller för anslutningen mellan butiker och terminal utrustning. Kontakter och fibrer kvalitet bestäms främst av inkopplin.. >>

Supplier: Stable Technology Co,Ltd.

Kina 03/06/11 2635 Offline Contact Now

COL5141C H.264-kodare 4 i 1
Tekniska specifikationer gränssnitt funktion komposit video videosignalen videosystem: NTSC (525/60) eller PAL (625/50) valfri kontakt: BNC impedans: 75 obalans frekvens: 25Hz ~ 5,75 MHz nivå: 1.0Vp-p, prov frekvens: 27 MHz ljud gränssnitt kän.. >>

Supplier: Colable Electronics Co., Ltd

Kina 02/21/11 2356 Offline Contact Now



1  2  3  4  [>]