Login | Buy | Sell  



Ми знайшли 224 відповідні списки. Зараз відображено 1 щоб 60



Подання сітки
Натисніть на сортування результатів за цим критерієм, заголовки стовпців.



Photo Title Country/Area Last Updated Hits IM Contact
Волоконно-оптичного кабелю вузлів, структурованих кабельних продукти, шафи
FiberMania виробляємо і Продаємо широкий портфель продуктів оптична зв'язок, і запропонувати однієї зупинки послуги для наших постійних клієнтів, ми також постачаємо повний набір структурованих кабельних продукції. >>

Supplier: FiberMania Technology Limited

Китай 03/07/17 1405 Offline Contact Now

28years історії високої якості UTP CU Cat5e мережний кабель
Специфікації: Диригент: голі мідь/МС/ЦСМ/CCAG матеріалу Факультативний AWG: 24 (0.51?0.01 мм) введіть: тверді/одноланцюжкова Факультативний ізоляції: HD-PE Rip шнур: висока якість бавовни оболонкою: ПВХ, ROHS, LSZH куртка Факультативний діаметр необо.. >>

Supplier: Shenzhen KW-LINK Electronic Co,. Ltd

Китай 07/18/16 2099 Offline Contact Now

накладні (ACSR) / aac/aaac/диригент і ABC кабель
Конструкція: Диригенти є концентричні мілину, стиснений провідників алюмінієвий 1350-H19, Insulated з або поліетиленові або варіант зшитого поліетилену, нейтральні послів є концентрично мілину 6201, AAC або (ACSR). Застосування: триплекс служби .. >>

Supplier: Zhengzhou JINYUAN Wire and Cable Co., Ltd

Китай 05/19/16 2382 Offline Contact Now

Мережевий кабель cat5e і cat6 коаксіальний кабель, силовий кабель
Мережевий кабель cat5e і cat6 коаксіальний кабель, силовий кабель >>

Supplier: Linegiant Group

Китай 02/21/16 2950 Offline Contact Now

SEO послуги | Promotion3sixty
Ми готові вам отримати трафіків бізнес зростає з SEO, SMM, заплатив Search Marketing, веб-аналітики, місцевим SEO послуги, щомісячна SEO послуги, електронної комерції та веб-розробки. >>

Supplier: SEO Services Promotion3sixty

Великобританія 06/13/15 3353 Offline Contact Now

мережний кабель, lan кабель, cat5e і cat6, кабель коаксіальний кабель
1.Cat5e UTP, FTP, SFTP Lan кабель 24/26AWG 305 М 2.CE/ISO/ROSH затверджений 3. Диригент матеріалу: БК / CCC / ЦСМ / CCAG 4. Диригент ізоляції: ПНД (New) 5. Оболонку кабелю: ПВХ / PE / LSZH / LSOH-6. Куртка колір: Факультативний 7. Працюючи відстань: .. >>

Supplier: Integrity Cable Co., Ltd

Китай 06/08/15 3560 Offline Contact Now

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР
Це шпигунстві програму або програмне забезпечення, налаштований в основному для відстеження мобільних телефонів особливо смарт-телефонів. Вона починається, робити свою роботу невидимо після встановлення повністю в мобільний, який знаходиться під spy.. >>

Supplier: iphonespy

США 01/04/15 3802 Offline Contact Now

Apple MacBook Pro - Core i7 2,4 ГГц ноутбука $700 грн.
Apple MacBook Pro - Core i7 ноутбука $700 доларів США Apple MacBook Pro - Core i7 2,4 ГГц - 750 ГБ HDD / 5400 rpm - 15,4 ″ 1440 х 900-4 ГБ оперативної пам'яті - Українська INSTOCK для тільки $700 доларів США 2.4 ГГц Intel Core i7 Quad-Core 4 ГБ.. >>

Supplier: KWONG STORES SDN BHD

Малайзія 12/20/12 3205 Offline Contact Now

Монтаж кабелю
Ми надаємо РФ коаксіальних роз'єми MCX, MMCX, SMA, TNC, BNC, н. Цей роз'ємів і косички є кращим вибором. 1. монтаж кілька варіантів легко налаштувати 2. висока якість, зроблено в Тайвані 3. патентовані продукт 4. ODM OEM 5. не MOQ 6. ISO 9001: 2008 с.. >>

Supplier: Hwa Yao Technologies Co., Ltd

Тайвань 12/17/12 3453 Offline Contact Now

МОНТАЖ КАБЕЛЮ РФ RG178 РФ тест кабелів
Монтаж кабелю SMA SMA чоловіки правий кут RG178 195 316 58U 1,13 1,32 LMR100 РФ тест кабелів 1. NO MOQ 2. все якісно зроблено у Тайвані 3. ISO 9001: 2008, сертифікована 4. вантажимо на світовому ринку >>

Supplier: Hwa Yao Technologies Co., Ltd

Тайвань 12/17/12 3160 Offline Contact Now

Скайбоксів F4 HD PVR
Скайбоксів F4 повний HD GPRS супутниковий ресивер-з GPRS функція 1 Ali3601 процесор MIPS 396 МГц, двоядерний ЦП 2, підтримує HDMI 1.3 3, PVR функцій, NIT пошук підтримувані 5, підтримка cccamd, newcamd, MGcamd, Avatarcamd 6, підтримка USB wifi, прогн.. >>

Supplier: SHENZHEN Dreamboxtop Technology CO.LTD

Китай 12/07/12 2927 Offline Contact Now

Скайбоксів F5 HD PVR
Скайбоксів F5 HD PVR двоядерний процесор, 396 МГц MIPS процесор повністю сумісний MPEG-4 відеостандарт центрального профілю рівня 3 & резонансних рівень 4.1; Повністю відповідає MPEG-2 MP@HL & MP@ML; Повністю відповідає шар MPEG-1 я & II & III, Dol.. >>

Supplier: SHENZHEN Dreamboxtop Technology CO.LTD

Китай 12/07/12 2852 Offline Contact Now

4 волокна броньований кабель
4 волокна броньований кабель резюме 1. хороший механічних майна та довкілля власності 2. стійкі слави продуктивність 3.Soft, спритність, зручність для підключення 4. задовільняють різні запит ринків та клієнтами функції ◆ косичками і патч мозок.. >>

Supplier: Hangzhou CatvScope Technology Co.Ltd

Китай 11/06/12 2695 Offline Contact Now

ООН щита безпеки сигналізації кабель
ООН щита безпеки сигналізації кабелю PE ізольовані і ПВХ з кожухом ООН щита безпеки сигналізації кабель частина номер: BC3001 стандартів: BS4737 BS6360 BS6746 на твердому або мілину, голі колір закодовані PE ізоляції. Ізоляція мілину з або без поліес.. >>

Supplier: Hangzhou CatvScope Technology Co.Ltd

Китай 11/06/12 2899 Offline Contact Now

LAN кабель FTP CAT6
>>

Supplier: Hangzhou CatvScope Technology Co.Ltd

Китай 11/06/12 3211 Offline Contact Now

Коаксіальний кабель P3 500JCAM
P3 500JCAM QR500 серії коаксіальний кабель застосовується до кабельного телебачення мереж як стовбур кабель, який відповідає вимогам передачі широкосмугового зв'язку, висока швидкість і низькою втрати. ЦСМ центр диригент, 75 Ом імпеданс, 305 м Тара б.. >>

Supplier: Hangzhou CatvScope Technology Co.Ltd

Китай 11/06/12 2822 Offline Contact Now

FTTH кабель броня лук тип падіння кабель
Застосування: ◆ в основному використовуються в будівництві антени та клейкою доступ до прокладання кабелю. Особливості: ◆ хороші механічні та екологічні характеристики; ◆ Вогнезахисних характеристиками відповідає вимогам відповідни.. >>

Supplier: Hangzhou CatvScope Technology Co.Ltd

Китай 11/06/12 2972 Offline Contact Now

Волоконно-оптичного кабелю GYTA
Антена & Кондуит оптичного кабелю - GYTA волоконно-оптичного кабелю GYTA, 2 ~ 144 волокон, Центральна сила член (сталь), желе заповнені, волокна, що містяться сипучих трубки і PP наповнювач (при необхідності) мілину, вода блокування желе, подовжньо п.. >>

Supplier: Hangzhou CatvScope Technology Co.Ltd

Китай 11/06/12 3045 Offline Contact Now

LC-LC волокно оптичний патч шнура
Волокна шнура патч волокна типу: 9 / 125-G652D 9/125-G655 9/125-G657 50/125-OM2 62,5/125-OM1 50/125-OM3 волокон: 1, Corning, Китай волокна, інші Connector1:SC, FC, LC, ST, MU, DIN, MTRJ, E2000, MPO, SMA, D4 та інші полірування: ПК, UPC, рвз, MTRJ гні.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Китай 12/13/12 3599 Offline Contact Now

Веб-повідомлення на мобільний
Організація приносить дивовижні зручний повідомлень доставки програма трансляцій навалом текст SMS до усіх виділених народів за допомогою Windows або GSM мобільний в невеликих використання часу без будь-яких проблем. Використовувати Попередня SMS дос.. >>

Supplier: Web sms to mobile

Чилі 08/29/12 2485 Offline Contact Now

Відкритий волоконно-оптичного кабелю
>>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Китай 12/13/12 3063 Offline Contact Now

Критий волоконно-оптичного кабелю
Критий оптичне волокно кабель функції ПВХ, LSZH куртка додатковий кабель діаметр 0,9 мм або 1,6 мм або 2,0 мм або 3,0 мм Факультативний простого, дуплекс Факультативний OS1, OM1, OM2, OM3 волокон додатковий колір стандартний сумісний з TIA/EIA-598-A .. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Китай 12/13/12 2912 Offline Contact Now

Водонепроникний волокно оптичний косу
Водонепроникний волокно оптичний косу вирізняється ? Висока продуктивність ? Висока міцність; Анти труїть ? Легко встановлені специфікації типу FC/PC ФК/UPC ФК/APC SC/PC SC/UPC SC/APC ST/PC ST/UPC вставки втрати (dB) ≦ 0.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Китай 12/13/12 3587 Offline Contact Now

Джгути оптичне волокно Fan-Out косу
Джгути оптичне волокно Fan-Out косу функції низький вставки втрати високий повернутися втрати хороший повторюваності хороший Конвертованість хороший температури стабільності специфікації типу FC/PC ФК/UPC ФК/APC SC/PC SC/UPC SC/APC ST/PC ST/UPC встав.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Китай 12/20/12 4327 Offline Contact Now

Стрічки Fan-out волоконно-оптичних косу
Стрічки Fan-out косу волоконно-оптичних має низький вставки втрати високий повернення втрати хороший повторюваності хороший Конвертованість хороший температури стабільності специфікації типу FC/PC ФК/UPC ФК/APC SC/PC SC/UPC SC/APC ST/PC ST/UPC вставк.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Китай 12/13/12 3231 Offline Contact Now

SC/APC волоконно-оптичних косу
SC/APC волокон оптичних косу особливості малі розміри, висока точність низький вставки втрати високий повернення втрати одномісних, дуплекс, можуть бути доступні IEC 874 протестовані специфікації типу ПК UPC вставки Loss(dB) ≦ 0,2 ≦ 0,2 п.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Китай 12/13/12 2854 Offline Contact Now

Броньовані волоконно-оптичних патч кабелю
Броньованих волоконно-оптичних патч кабелю броньований особливості волоконно-оптичних патч кабелю зберегти всі функції стандартних патч шнур, але вони набагато більш сильним. Кабелі броньованих волоконно-оптичних патч не отримає пошкодження навіть ві.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Китай 12/20/12 4622 Offline Contact Now

Міка комунікацій
Міка комунікацій є Guelph маркетингова компанія, що пропонує повний комплекс послуг, Інтернет маркетинг, а також offline маркетингову. Міка комунікацій фокусується на будівництво бренду, то бренд управління для збільшення лояльності клієнтів і в оста.. >>

Supplier: Miko Communications

Канада 07/09/12 2577 Offline Contact Now

LC-LC багаторежимні дуплексний патч шнура
Назва продукту: LC-LC багаторежимні дуплексний шнур патч особливості - ST, SC, FC, LC, роз'ємів MT RJ - дворівневий та симплекс версії - парадний і гібридних шнур версії - фабрика передачі 100% протестовані на ANSI/Тіа-568-відкривання-тонкий профіль .. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Китай 12/20/12 3717 Offline Contact Now

LC/PC-LC/PC одномісний режимі волоконно-оптичних патч шнура
LC/PC-LC/PC одномісний режимі волоконно-оптичних патч шнур функцій - ST, SC, FC, LC, роз'ємів MT RJ - дворівневий та симплекс версії - парадний і гібридних шнур версії - фабрика передачі 100% протестовані на ANSI/Тіа-568-відкривання-тонкий профіль чо.. >>

Supplier: Boco Communication Co,.Ltd

Китай 12/13/12 2585 Offline Contact Now

Супутникове dreambox скайбоксів F3 HD PVR
Двоядерний процесор, 396 МГц MIPS процесор повністю сумісний MPEG-4 відеостандарт центрального профілю рівня 3 & резонансних рівень 4.1; Повністю відповідає MPEG-2 MP@HL & MP@ML; Повністю відповідає шар MPEG-1 я & II & III, Dolby Digital Audio(AC3).. >>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

Китай 05/27/12 3093 Offline Contact Now

Супутникове dreambox Openbox S16 HD PVR
Робота з BISS CCCAM, Каліфорнія. CI Факультативний ж функцію, я вікно з scart Ethernet і LNB безпосередньо на mainboad специфікації: - 1 роз'єм для смарт-картки в Conax вбудованим системи - підтримка SD/HD(MPEG2/MPEG4 H.264), DVB-S, DVB-S2 система - .. >>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

Китай 05/27/12 3142 Offline Contact Now

Супутникове dreambox скайбоксів Chost M3
СКАЙБОКСІВ ПРИВИД М3 HDPVR 1. Повний 1080p hd 2. має всі можливості скайбоксів S10 3. підтримка Wi-Fi мосту загальні характеристики: подвійний CPU, 396 МГц MIPS процесор повністю сумісний MPEG-4 відеостандарт центрального профілю рівня 3 & резонансни.. >>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

Китай 05/27/12 3007 Offline Contact Now

Dm800 HDse WIFI
DM800SE WiFi, Dreambox Генеральний DM800HD SE з Wi-Fi побудована в DVB приймач 800 HDSE з WiFi потужні функції приймача для цифрового телебачення та радіо програмах. Основними функціями є 400 МГц процесор DVB приймач 800HD SE підтримує API Linux тел.. >>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

Китай 05/04/12 2836 Offline Contact Now

VU + СОЛО
VU + соло HD PVR відкритим вихідним кодом Linux операційна система Broadcom Mips процесор 333 МГц 1 х MPEG2 тюнер DVB-S2 / h. 264 апаратного декодування (DVB-сумісний) 2 х CI слот (альфа склеп, Cryptoworks, Viaccess, Seca, Conax вбудованим і т. д.) .. >>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

Китай 05/04/12 2910 Offline Contact Now

МІНІ скайбоксів S12
Скайбоксів HD PVR 1) 300 МГц процесор MIPS - 2) повністю сумісні MPEG-4 відеостандарт центрального профілю рівня 3 & 4.1 рівня високого профілю; 3) повністю сумісні MPEG-2 MP@HL & MP@ML; 4) повністю сумісні шар MPEG-1 я & II & III, Dolby Digital Audi.. >>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

Китай 05/04/12 2912 Offline Contact Now

МІНІ скайбоксів S12 білий
Скайбоксів S12 HD PVR 1) 300 МГц процесор MIPS - 2) повністю сумісні MPEG-4 відеостандарт центрального профілю рівня 3 & 4.1 рівня високого профілю; 3) повністю сумісні MPEG-2 MP@HL & MP@ML; 4) повністю сумісні шар MPEG-1 я & II & III, Dolby Digital .. >>

Supplier: SHENZHEN DREAMBOXTOP technology CO.LTD

Китай 05/04/12 2513 Offline Contact Now

Sunray4 HD se
Три в одному DVB-S2/C/T тюнер, тюнер може бути використаний в той же час. Wi-Fi, 300Mbps WLAN підтримується Enigma процесор MIPS 400 МГц WIFI операційної системи Linux, Linux операційної системи технічну функції 400 МГц MIPS процесор Enigma 2, 2: 300.. >>

Supplier: DREAMBOXTOP

Китай 04/18/12 3222 Offline Contact Now

Openbox S11 HD PVR
2011 нові Openbox S11 HD Цифрова супутниковий ресівер з USB, LAN, HDMI, CA, PVR, CCCAMD, NEWCAMD, MGCAMD, CCCAMD серверів. Openbox S11 HD це майже як так само, як Openbox S10 HD, але вона має scart порту. Загальні характеристики: 300 МГц процесор M.. >>

Supplier: DREAMBOXTOP

Китай 04/18/12 2778 Offline Contact Now

Ультра AzBox HD
AZBOX ULTRA HD повний hd 1080p, підтримка сліпих слів, це спрощений варіант премії azbox hd, мають ту ж функцію. AZBOX ULTRA HD головного особливості Sigma конструкцій SMP8634LF процесор Linux оперативного системи 128 Мб DDR системи пам'яті 128 Мб .. >>

Supplier: DREAMBOXTOP

Китай 04/18/12 2881 Offline Contact Now

постійного струму кабель з 5521 dc підключіть 5,5 постійного струму каб
5525 кабель з сполучна лінія 1. RCA кабель роз'єм: постійного струму 2. 5521 5525 ROHS сертифікат сертифікат ROHS ПОМ пластику, нікель пластини, 5525 RCA штекера кабелю RCA кабель роз'єм: DC 5521 5525 всі матеріали дотримуватися RoHS екологічних стан.. >>

Supplier: Dongguan Dajiang Electronics Co.,Ltd

Китай 02/29/12 2685 Offline Contact Now

3,5 мм стерео роз'єм
3,5 мм 4pole навушників dc підключіть 1. ROHS і досягти 29 елементи аутентифікації 2.Materials: мідний пруток (59%), ПОМ пластикові (ПОМ-450) нікель нікельований 41.1 Л, 6.0tray, 3,5 стерео навушники dc plug ♥ 3.5 * 4.5 * 41.1 мм ♥ різних.. >>

Supplier: Dongguan Dajiang Electronics Co.,Ltd

Китай 02/29/12 2741 Offline Contact Now

DC кабель адаптер
DC кабель адаптер, навушників для Nokia, з 2,5 мм чоловічого DC 3,5 мм DC жіночий підключити, висока якість пластикові кабель постійного струму адаптер кабелю, навушники роз'єм для Nokia з 2,5 мм DC чоловіків до 3,5 мм DC жіночий підключаються, висок.. >>

Supplier: Dongguan Dajiang Electronics Co.,Ltd

Китай 02/29/12 2562 Offline Contact Now

3,5 мм стерео aux кабель
3,5 мм стерео aux кабель розширення аудіо кабель для ipod Mp3 адаптер відмінно працюють для стерео навушники, мікрофони 3,5 мм стерео aux кабель розширення аудіо кабель для ipod Mp3 адаптер відмінно працюють для стерео навушники, мікрофони спікер, бі.. >>

Supplier: Dongguan Dajiang Electronics Co.,Ltd

Китай 02/29/12 3136 Offline Contact Now

4-х жильний броньованих оптичного кабелю
Кабель застосування  застосовується в FTTX, кабельне підключення машинне відділення до спільноти, вертикальні і горизонтальні, Прокладка кабелю в співтовариство і будинок кабелем  застосовується в спілкуванні машинне відділення, косу .. >>

Supplier: DJ Optical Technology (Suzhou) Co., Ltd

Китай 02/20/12 2630 Offline Contact Now

Cabo Lan Cat.5e Cat6 Cat3, кабель локальної мережі, мережний кабель
Cabo Lan Cat.5e Cat6 Cat3, Lan кабель, мережного кабелю Cat 5e, 6 кіт Cat 3 Lan кабель, мережний кабель, кабельного зв'язку, Enternet кабелю, UTP кабелю, FTP кабелю, SFTP кабель, кабель комп'ютера, щита кабель, Категорія кабель, Cabos, патч кабелів, .. >>

Supplier: Hangzhou Jianeng Cable Co., Ltd.

Китай 11/30/11 5116 Offline Contact Now

Телевізор та домашній кінотеатр установки Нью-Йорк
Наші підготовлених, сертифікованих фахівців охоплюють всі аспекти вашого проекту від дизайну до установки. Протягом усього часу нашої роботи ми реалізували більше тисячі проектів в Нью-Йорку, Нью-Джерсі і Коннектикут. 303 Колумб Ave Нью-Йорк, NY 1002.. >>

Supplier: TV and Home Theater Installation New York

США 10/27/11 2644 Offline Contact Now

A-TECH консалтингу, Inc.
Ми є низької напруги системи і фахівців Монтаж кабелю. Наші мережі прокладання кабелю послуги включають передачі голосу і даних Прокладка кабелю волоконно-оптична Монтаж кабелю та встановлення хребта сплайсингу і мідь. Системи ми встановимо включають.. >>

Supplier: A-TECH Consulting, Inc.

США 09/29/11 2336 Offline Contact Now

продаж кабелів
Ми постачаємо: проводів і кабелів, силовий кабель контрольний кабель, кабель. >>

Supplier: Guangxi Zonglan Cable Group Co., Ltd.

Китай 09/01/11 2536 Offline Contact Now

75 0hm коаксіальний кабель CATV RG6 RG59 RG11 540 412
75 0 hm коаксіальний кабель CATV RG6 RG59 RG11 RG540 RG500 RG540 з сталевих Messenger кабель 1) RG6 коаксіальний кабель CATV, RG6 Tri, RG6 Quad RG6 MessengerRG6 Spec: 1.02CCS + 4.57FPE+AL Foil+60%Braid+6.9PVC 2) RG59 CCTV кабелю, композитний кабель R.. >>

Supplier: Hangzhou Jianeng Cable Co., Ltd.

Китай 11/30/11 5380 Offline Contact Now

3,5 мм стерео аудіо кабель M/M
Детальний опис продукту 1) 3,5 мм стерео аудіо кабель M/M, 6 футів 2) колір: чорний 3) довжина: 1.8M 4) високої якості, повністю термопластичного 5) конкурентна Ціна 3,5 мм стерео аудіо кабель M/M 1, особливості - призначений для використання із прог.. >>

Supplier: Xiamen Hysen Imp & Exp Co.,Ltd

Китай 08/02/11 2601 Offline Contact Now

2011 відкритий ключ для Африки - дуже хороша стабільність
2011 ЗВТ ключ захисту ЗВТ для Африки - стабільність дуже хорошу гарантію: 1 рік - так, як ви купити стабільності: дуже сильний стабільності упаковки: 40pcs / інструмент для скріплювання картонних вага: 17,5 кг / інструмент для скріплювання картонних .. >>

Supplier: Forever Tech LNC.(shenzhen)

Китай 06/17/11 3019 Offline Contact Now

Статут кабель пропонує відмінні ціни для всіх клієнтів
Послуги зв'язку Статуту включають наступне покоління технології з цифрового телебачення телевізор, програмування, палаючий швидка швидкість Інтернету і кристально чистим телефон служби. Статут нещодавно підписав угоду з TiVo запропонувати ексклюзивні.. >>

Supplier: Charter Communications

США 05/15/11 3447 Offline Contact Now

Dreambox500 Dreambox500S/C
DBS-тюнер: Частотний діапазон 950. Рівень MHzSignal 2150 - 65 dBm. -25 dBmSignal шум рівня 12 дБ Макс. DBS-тюнер вводу F-типом роз'єму femaleInput імпеданс 75 OhmAFC + /-3 MHzDemodulation у формі QPSKFEC Вітербі і рід SolomonViterbirate 1/2, 2/3, 3/4.. >>

Supplier: shenzhen geton ltd

Китай 04/20/11 2710 Offline Contact Now

Dreambox800hd pvr Dreambox800hd
-300 МГц MIPS процесор - Linux операційна система OLED - дисплей - MPEG-2 / h. 264 апаратного декодування тюнер: DVB-S, необов'язковий: DVB-C, DVB-T - тюнер модуль, плагін & грати-1 x смарт-Reader-V.24/RS232 інтерфейс-10/100Mbit Ethernet інтерфейс - .. >>

Supplier: shenzhen geton ltd

Китай 04/20/11 3380 Offline Contact Now

OM3 MTRJ-MTRJ волокно оптичний патч шнура
Патчкорд є на волоконно-оптичного кабелю використовують для прикріплення одного пристрою до іншого для маршрутизації сигналу. На OM3 50 * 125 багатомодового Кабелі волоконно-оптичні сумісний ISO * стандартів МЕК. Вони використовуються для 10Gbps м.. >>

Supplier: Stable Technology Co,Ltd.

Китай 03/06/11 3005 Offline Contact Now

Односпальне режимі симплекс MU волокна шнура патч
продукт використовувати ODF стійку різних типів систем зв'язку волокна DWDM системи волокна до додому нового синхронних Термінальне обладнання та абонентських лінії терміналу особливості: - диференційний тип з'єднання, швидке завантаження і розвантаж.. >>

Supplier: Stable Technology Co,Ltd.

Китай 03/06/11 2825 Offline Contact Now

Односпальне режимі LC-LC дуплексний патч шнура
Кабелі волоконно-оптичні патч підходять для обладнання перемичку шнур, хрест підключається, працювати сети. Всі патч кабелів виробляються з використанням стояк марки кабелю і є фабрика тестування переконайтеся, що продуктивність для задоволення Telco.. >>

Supplier: Stable Technology Co,Ltd.

Китай 03/06/11 2947 Offline Contact Now

Дворівневий патч шнур багаторежимні MTRJ-MTRJ
Ми постачаємо волокон оптичних патч шнур, волоконно-оптичних патч кабелю.Волокно оптичний патч-корди, в основному використовуються на патч-панелі, або для зв'язку між відділень та термінального обладнання. Якість роз'ємів і волокон в основному визнач.. >>

Supplier: Stable Technology Co,Ltd.

Китай 03/06/11 2871 Offline Contact Now

COL5141C кодувальника h. 264 4 в 1
Технічні специфікації інтерфейсу функція композитний відео відеосигналу відеосистеми: (525/60) NTSC або PAL (625/50) Факультативний роз'єм: BNC імпеданс: 75 дисбаланс частоти: 25 Гц ~ 5,75 МГц рівні: 1.0Vp-p, частота вибірки: 27 МГц аудіо інте.. >>

Supplier: Colable Electronics Co., Ltd

Китай 02/21/11 2515 Offline Contact Now



1  2  3  4  [>]